10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Evet 14 gün sonrası ama yumurtlama 14. Günde olmuyo ya o yüzden gecikiyor
Bugün böle çıktı dün saat 6-7 gibi akıntım oldu hafif pembelıkte var dı ama kendim kurcaladım Biraz peçete ile kontrol amaçlı öle gördüm hatta adet olcam herhalde dedim eşimle de son kes degerlendıreyım ama degerlendırme esnasında ve sonradan hiç bişi gelmedi bugün de yok test yaptım bu şekilde çıktı kontrol cızgısı normal yerde mı acaba

Eklentiler

• IMG_1146.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 41
Merhabalar 13-14pik 15’inde çatlama gördüm ovülasyon şimdi yine yaptım ama bu şekilde çıktı. Ve belim çok ağrıyor kasıklarımda da batma var 4 gün sonra regl döngüsğne giriyorum durdukça fotoğraftakinden de koyulaştı ilk kez yaptımda da ben bu ay

Bende egzama için doktora gittim antibiyotik verdi ama kullanmadan önce yine nolur nolmaz kan testi yaptırdım
Ay çıktımı sonucunnnnnnnn sakın kullanma ben aralık ayında enfeksiyon ilacı kullandım antıbıotık sonra hamıle olduğumu öğrendim adetime 10 gün kala muhtemen en başında teglımden sonra yumurtladım ve dış gebelık ile sonuçlandı zaten benim bi çocuğum var çöl güzel bu gebelık gecırdım 8 yaşında su an ama tuplerım tıkalı olsaydı o zaman da zor olur du :/ yumurtlamam da çöl güzel sol tüpüm alındı

Yaa çok geçmiş olsun doktor da tuhaf gebelik planlamam var antibiyotik kullanmasam olmaz mı dedim gebelik yoksa sorun yok dedi

Reglim cok düzensiz o yüzden bilemiyorum ki 11 inde ovulasyonda pik gördüm çok belirti oldugu icin dayanamayıp test yaptım henüz kan vermedşm ne zaman vermeliyim bilmşyorumm

Yumurtlamadan 5 gün başlayan akıntı vardı yumurtluyormusum gibi önce sol kasıkta baslayan sonra sağ kasığa geçen batma son 3 gündür başlayan aşırı kasık ve alt karın ağrısı ve kuyruk sokumunda baslayan bel ağrısı vardı bir de asla kabızlık ve gaz problemi yaşamam bu ay çok fazla kabızlık ve hazımsızlık yaşadım adet öncesi belirtilere benziyor ama ben bunları adet gördüğüm gün yaşarım bide his olarak sanıeım hayıt tohumu kullanmaya baslamıstım bunları yasayınca bıraktım nolur nolmaz diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…