1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Çocuklarını seviyorsan ayrıl çocuklarım için katlsnsyım diye düşünme böyle bir aile ortamında yetişen çocuk inan bana hiç bir zaman mutlu olamaz insanlara güvenmezler kimseyi sevemezler ağlayıp kendini ezme dik dur sağlam bassın ayakların sen sen ağladıkca üzüldükce sanma eşin pişman olur hayatını bu şüpheler bu mutsuzluklar ile geçirmek istemiyorsan ayrıl

Bu aldatan eşleri hiç anlamıyorum ne buluyorlar 2. Kadında... Gül gibi kadını bırakıp pislik yapmak da ne mayası bozuk pislik üç tane cocuk yaav

Neye göre çikmaz?
Kime göre cikmaz.
Kanunlara dayanarak mi yorum yapiyorsunuz?
Ben davamı kanunlara ve yargıtay kararlarina göre actim. Sizin yorumunuz hangi reel bilgiye dayaniyor?
Ben böyle bir kanun duymadım
Evli değilsin birşey değilsin
Kimseden duymadım böyle birşry
Beni evlilik vaadiyle kandırdı diye dava mı açılıyormuş ??

Canım çok yanıyor Su an oturdum balkondan sessizliği izliyorum içim aciyor ben bunaltı haketmedim boyle olmamalıydı diyorum hala.herseyi inkar ediyor bi bakıyorum iyiyim bi bakıyorum bi kin bi ağlama geliyor herşeyden nefret ediyorum o an gözyaşlarımı tutamıyorum aldatılmaya rağmen neden böyle duygusal.dusunuyorum olanları hazmedemiyorum

Yani şüpheli şeyler yaşadık evet geçmişte ben açık bulamadim belkide gormekistemedim neyse ama.bi sorun yoktu evin içinde bana karşı okadar iyiydiki öyle.guzel davranırdı son bir yıldır daha da iyidi hatta keşke.kotu olsaydı keşke huzursuz olsaydık bu kadar üzülmezdim bu olay olmadan bi gün önceki gece benimle sevişen adam

Herşeyi hala.inkar ediyor yok tehdit yok başladı yazdı o kadının tek amacı bizi ayırmak amacına ulaşıyor mutlu olacak böyle.oluncs diyor

Icim ciz etti okurken bende 12 senelik 4 cocuk annesiyim kendimi senin yerine koydum bir kalbim sikisti suan.Allah yardimcin olsun,icindeki yuku hafifletsin ne diyeyim.
Suan gorunene gore iki secenegin var;bosanicaksin,cok zor cocuklarla biliyorum ama yada unutmaya yeltenip kalicaksin.Ben olsam sanirim ne gormeye ne dokunmaya midem almaz dort cocugun hatri bile kurtarmaz.ama evliligi kurtarmak olursa tercihin ki adamda en ufak pismanlik gostergesi yok,gercekten unutmaya calisicaksin

Bu arada terbiyesiz kadin benim sakın duruşumu görünce yazmaya devam etti bana yazma dememe rağmen insan gibi konuşmama rağmen kocamın onu sevdiğini ima.eden şeyler atmalar falab hayır yani amacın ne herşeyi konuştuk canımı yakmakmi bu yani bana bak gör inan çabasında tek istedigibeni inandırmak zaten araları bozulmuş bi süredir anlarımdabende insanınmmdehilmi ne zevk alıyorsun devamlı yazmaktan oda düzgün bi insna değil anladım öyle.sinirlendimki bi an tutamadım kendimi bende ona yazdım pardon neye şaşırdın sen dedim ama 12 yıllık karısına neler yapmış 1 yıllık dostunu 5 dk harcar bence şaşırma dedim kadin benden çok kahrolmuş ben onu hiç suçlamamışken olayın en.masumu benden ne istiyorsun sen degilmi boyle deyince zoruna gitti dost kelimesini kullanmam evli adamların sevgilisine dost deniyordu yanlış mi biliyorum ben dedim benim canım yanıyorsa onunda yansın maden ooo başladı gerçek yüzünü göstermeye sen isteğine inan demeye.sandiki ben kocama.inandim onu akliyorum halbuki ben bana öyle yazdığı için yazmıştım sadce aklamak için değil bana.son olarakta bana senin acizligindeolmadigim için sukrettim ben hiç değilse sevgisiyle gelen bir adamı ugurluyorum muhtacligimdan tüm aldatmasiyla çaresizlikten yanımdayasamaya mahkum etmiyorum yazmış sen istedigini söylet ona ben onun gönlünde olduğu mu biliyorum yazmış bana vay ve kadının tek istediği benim içimi acıyabilmek belkide ona geri döndüğümudusundugu için böyle yazdı neler yaşattılar bana iste neler yazıklar olsun

Aileniz arkanızda daha ne bekliyorsunuz. Allah aşkına alın çocuklarınızı gidin. Güzel bir hayata merhaba diyin. Evet zor belli oluyor halinizden. Hissetmeden anlamaz kimse belki ama ne olur dik durun. Siz 3 tane çocuğu olan güçlü bir kadın olmak zorundasınız. Çocuklarınız için en azından. Dik durun. Eğmeyin başınızı. Başını eğecek olan siz değilsiniz zaten. Eşinizin de en kısa sürede cezasını çekeceğinden eminim. Dünya döne döne.

Allah herzaman iyinin yanında emin ol ne çok şükür ailen arkandaymis korkma sen degil o ağlasın... elindeki bilgileri silme sakinlesince mantıklı düşün ne yapmak istediğine karar ver... 3 çocukla zorlanacaksin gibi düşünme ailem destek olacaklarini söyledi diyorsun ne mutlu sanaki arkani yaşanacağın birileri var...
Git avukata elindekileride ver bundan sonra o düşünsün... Üzülme sen dik dur çocukların icin...

Bence boşanıp meydanı kadına bırakmayın. Ama eşiniz pişmansa çaba sarf edin, değilse basın tekmeyi. Ayrılsanız da ayrılmasınız da fark etmez pişman değilse. Çok üzüldüm Allah kolaylık versin.

Acınızı anlıyorum
1- (maalesef) erkeklerin yüzde 53 ü kadınların ise yüzde 47 si eşini aldatıyor. Yani yalnız değilsiniz... Sizinle aynı durumda olan belki milyarlarca insan var..
2- muhakkak bir psikolojik destek alın. İl Sağlık Müdürlüğünde psikologlar çalışıyor, devlet hastanelerinde de... İmkanınız varsa özel de olur. Ancak diploma sorun (psikiyatrist, psikolog ya da psikolojik danışman olmalı)
3- şuan acınız çok taze, bununla birlikte 3 tane de çocuğunuz var. Onların başında sağlam durabilmeniz için bu olaya dışardan bir gözle bakmaya çalışın. Yani objektif. Bir arkadaşınızın başına gelse ona ne tavsiye ederdiniz?

Ablacım eski konularını da biliyorum. Ahlayıp vahlamanın sırası değil gerçekten, silkinip kendine gelmen lazım. Aptal bir kadın değilsin sen, zira yılbaşından beri bu adamdan şüpheleniyordun. Buraya bu konuları boşuna açmadın, evet belki birileri "Yok ya öyle bir şey yoktur" desin istedin, 3 tane çocukla bir başına kalmamak istedin, düzenin bozulmasın istedin. Anlıyorum, gerçekten hepsi anlaşılabilir sebepler.

Boşanırsın boşanmazsın, ben ona karışamam. Ama boşanmazsan bu aldatmaların sonunun gelmeyeceğini bil. Pişmanım diye gelecek evet, belki karşında ağlayacak, yalvaracak sana. Günü kurtarmak için onlar, aldatmak alışkanlıktır inan bana. Aralarda yazdığın gibi, bu kadın olmasa sonra bir başkası olacak. Bundan haz duyuyorlar çünkü. Çok gençsin, 29 yaş nedir ki hayatının baharı. Gencecik yaşına 3 tane çocuk sığdırarak yeterince hızlı davranmışsın zaten, bari şimdi adımlarını düşünerek at, hayatını bitirme. Zamanında aldatılmış biri olarak benden sana tavsiye. Çocuğum yok belki ama acısını iyi bilirim. Sana bunu yaşatan birine geri dönüp kasedi başa sarma.

Çok üzüldüm,sizden 1 yaş büyüğüm.
Ne yapın yapın ama bu adamla sakın barışmayın.Karaktersiz dünyanın penisinin etrafında döndüğünü zanneden birisi.nefret ediyorum böyle adamlardan

Hayat sizin hayatınız. Boşanmak için de affetmek için de çok erken. Kendinize zaman tanıyın bir süre telinizi kapatın almayın ikisinden de mesaj bir süre
Unutmayın siz bir adamı sevdiniz güvendiniz. Aldatıldınız diye siz niye aptal oluyorsunuz?

Metres de bir ayrı türmüş. Allah ıslah etsin. Azıcık edep. Erkeklerin büyük kısmı zaten evimde huzursuz mutsuzum diye kandırıyolar. Sen de kanma bi zahmet. Bir de beni seviyor diye üstünlük mü taslıyor
Demem o ki zaten senin önünde iki seçenek var ya boşanırsın ya da devam edersin. İkisi de senin bileceğin iş. Çocukların için devam edersin. Kendin için devam edersin. Ya da yine iki sebebten ötürü boşanırsın.
Bu hayatı sen yaşayayacaksın. Ne şekilde mutlu yaşarım diyorsan öyle karar ver. Ama biraz düşün

Kadınla muhatap olmaya mesajlarına cevap vermeye devam ettikçe içini acıtan siz olacaksınız...Eşinizle de muhatap olmayın bisüre ki ne düşündüğünüzü bilemesin...Böyle iletişim kurdukça duygularınızı belli ediyor eşinize rahatlama sağlıyorsunuz...

Ama sonuç olarak bu affedilemez bi durum...Affedilmez yani...Evlilik devam ederse tekrar yaşarsınız bu durumu öncekileri yaşadığınız gibi...Bana kalırsa sizi eve yollayıp apartman önümde "evdeyim fırsat buldukça arıyorum aramadı deme" cümlesini kurduğu anda bitmeliydi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…