Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

şimdilik çalışmıyorum canım atama bekliyorum bu sürede uzmanlık sınavına çalışıyorum ama evde sıkılmaya başladım ocakta atama olacak sanırım yine olmazsa özelde iş ariycam hayirlisi inşallah:KK17:
Insallah atanirsin da gerek kalmaz cnm.. bende calismiyorum..Evlenince biraktim gecen yil tekrar ise girdim 3 ayda bel fitigi oldum ciktim:)Ama esime yardima gidiyorum ofiste telefonlari aciyorum sabahlari bikac saat :) bazende kaytariyorum...Bende kendi is yerimi acmak istiyorum ama hayal tabi suan:)hep bi kirtasiye acmak istemistim de cocukluktan beri :)

Son düzenleme:
TSH 0.08 Normal deger 0.3-5.6
Free t3 3.17 normal deger 2.5-3.9
Free t4 0.84 normal deger 0.6-1.1
Anti tg 0.1 normal deger 0.0-4.0
Anti tpo 5.0 normal deger 0.0-9.0
ispanyol ispanyol tatlim ben gecende hormonlaima baktirdim doktor hipertroidi var ama ilac kullanmana gerek yok su an 3 ay sonra yine bakalim dedi, daha once benim normal deger araliginda olmazdi pek degerlerim. Sence de ilac kullanmaya gerek yok mu? Baska doktora da gitmeli miyim?

ben geldim :-) bugün bir uyku modundayim ya öğlen uyumusum kalmışım bir uyandım aksam olmuş:-) pump it up yaptın mi nasıl zor mu ben baktım bi cesaret edemedim zor gibi geldi:-)
öğle uykusu güzeldir severim:KK49:
loyalty bugün hastaneye gidecekti galiba dün oyle demişti yorulmustur bence afroditi bende merak ettim nerde acaba
afrodit nerdeee:KK51:
gece ne uyuyacaksın..ben de uyuyacaktım bugün gündüz ama işlerimi bitiremedim ki..
pump it up 2 gündür yapıyorum, dün 25 dk bugün de 35 dk yaptım ama anam ağladııı.. üst bacaklarım ve belim ağrıyor..
ama 1 saati tamamlasak ort 600-700 kalori yakılıyormuş
süpermiş:nazar:
ben disarisinin ayazina aldirmadan sabah çıkıp 50 dk yürüyüş yaptım dondum dışarıda sonra dus alinca mayistim böyle uyumusum gece de uyurum ya bilemedim ki simdi:-) cok zor duruyordu zaten pump it up belki denerim bi ara iyi kalori yaktiriyor belli:-)
ohhhh:emir_bebek:

selam kızlar..Sabah doktora gittim cok sıra vardi ac bekledim falan sinirlendim:)Neyse doktor iyi görünüyosun dedi...Gecen sefer nasil halseydem:)Sabahlari kulaklarim ugulduyo dedim ac kaliyosan ondandir dedi..Aclik sekerime ve tiroidin son durumuna bakilcak iste yarin sölicek..Siz naaptiniz uyumusum kuzen geldi kalktim..
çok geçmiş olsun canım
Dunku menum
Sabah saat 11
1 haslanmis yumurta
1 dilim kepek ekmek
domates yarim ,salatalik yarim
dere otu,kuzu kulagi,maydonoz hepsinden bir tutam
2 biber
kk peynir
4 zeytin

Öglen
yarim tabak pilav ustu tavuk
yarim ayran
3 yaprak sarma
3 minik tatli kurabiye

Aksam
1 muz
1 bardak süt
su 1 lt
spor yok sancili regl oluyorum maalesef..Öglen mevlut vardi agri kesici icip gittim yedim pilavi aksam toparlmaya calistim ama artik oldu bikere...
geçmiş olsun canım tekrardan
Aynen esim bile alisti artik.Bazen kahvalti hazirlarken yumurta bitmisse tamam tamam aglama gider alirim yoksa bütun gün homurdaniyosun diyo:)
favorim yumurta diyorsun

Bizdede valla yine portakal mandalina vr tv mod olursa isyan edicem artik:)
yok oyle olmaz inşallah ya son ana kalmak istemiyorum planlı olsun istiyorum ben burcumdan mı kaynaklı bilmiyorum:mad: boğa burcum hiç spontane yaşayamadım imreniyorum oyle yaşayanlara benim hep işim var :cry:

hayırlısı olsun canım
Insallah atanirsin da gerek kalmaz cnm.. bende calismiyorum..Evlenince biraktim gecen yil tekrar ise girdim 3 ayda bel fitigi oldum ciktim:)Ama esime yardima gidiyorum ofiste telefonlari aciyorum sabahlari bikac saat :) bazende kaytariyorum...Bende kendi is yerimi acmak istiyorum ama hayal tabi suan:)hep bi kirtasiye acmak istemistim de cocukluktan beri :)

Yilbasında napiyosunuz kizlar:)

ay alintilarin altına sabahtan beri yazamadim sinir oldum burdan yazayim teşekkür ederim bu arada:-) gecmis olsun loyalty bel fıtığı kötü oluyor zorlama kendini:KK17: bu arada benimde yilbasina planım yok evde pijamalarimla gircem sanirsam :-)

X