Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar bende cikiyorum buralardayim gerçi ama yorum yapamıyorum bazen yine uğrarım şimdilik kendinize iyi bakın yarın menü bildirimimle tekrar aranizdayim :-)

Kizlar dunku menum
Sabah sucuklu yumurta 2 dilim kepek ekmek Bi bardak cay

Oglen Yemedim gec kahvalti ettim

Aksam
Bir porsiyon tavuk sote sifir yagli
Bes kasik bulgur pilavi
Bir kase cacik
Bir lt su spor yapmadim gebelikten supheleniyorm ilki dustugu icin hareket etmeye korkuyorumkizlar kasik agrim vardi aksam

Kizlar dunku menum

Aksam
Bes kasik bulgur pilavi
Bir kase cacik
Bir lt su spor yapmadim gebelikten supheleniyorm ilki dustugu icin hareket etmeye korkuyorumkizlar kasik agrim vardi aksam
Hayirlisi olsun canim

şimdilik çalışmıyorum canım atama bekliyorum bu sürede uzmanlık sınavına çalışıyorum ama evde sıkılmaya başladım ocakta atama olacak sanırım yine olmazsa özelde iş ariycam hayirlisi inşallah:KK17:
canım mesleğin neydi..
Insallah atanirsin da gerek kalmaz cnm.. bende calismiyorum..Evlenince biraktim gecen yil tekrar ise girdim 3 ayda bel fitigi oldum ciktim:)Ama esime yardima gidiyorum ofiste telefonlari aciyorum sabahlari bikac saat :) bazende kaytariyorum...Bende kendi is yerimi acmak istiyorum ama hayal tabi suan:)hep bi kirtasiye acmak istemistim de cocukluktan beri :)
ahh benim de son zamanlardaki hayalim doktorluğu bırakıp bijuteri dukkanı açmak..
Kizmakta haksiz miyim ispanyolcum
haklısıııınnnnn
Yilbasında napiyosunuz kizlar:)
ptt.. bebelerle napcaz ki başka.. aslında istanbula annemlere gitmek istiyorum ama eşim istemiyor bebek ufak üşütür vs diye..
TSH 0.08 Normal deger 0.3-5.6
Free t3 3.17 normal deger 2.5-3.9
Free t4 0.84 normal deger 0.6-1.1
Anti tg 0.1 normal deger 0.0-4.0
Anti tpo 5.0 normal deger 0.0-9.0
ispanyol ispanyol tatlim ben gecende hormonlaima baktirdim doktor hipertroidi var ama ilac kullanmana gerek yok su an 3 ay sonra yine bakalim dedi, daha once benim normal deger araliginda olmazdi pek degerlerim. Sence de ilac kullanmaya gerek yok mu? Baska doktora da gitmeli miyim?
subklinik hipertiroidi var.. çarpıntın sinirliliğin cok yoksa ilaçsız takip edilebilirsin canım..
yok oyle olmaz inşallah ya son ana kalmak istemiyorum planlı olsun istiyorum ben burcumdan mı kaynaklı bilmiyorum:mad: boğa burcum hiç spontane yaşayamadım imreniyorum oyle yaşayanlara benim hep işim var :cry:
a ben de boğa burcuyum..aynen de senin gibiyim kuralcı planlı..

Kizlar dunku menum

Aksam
Bes kasik bulgur pilavi
Bir kase cacik
ayy hadi inşallah hamilesindir canımm
günaydınnn

günaydın herkeseeee..
akşam çocukları doktora götürdük giremedim.. miniğimin kontrolü vardı.. az kilo almış kuzum yaa ..anne sütüne devam dedi yine de..
oğlan grip oldu bu seferki feci.. öksürmekten gece çok kötü kustu.. fışkırır tarzda yatak yorgan banyo battı.. bugün de okula göndermedim.. hem iki çocuk hem de kusmuk temizliği var buigün
belki çok giremem şimdiden özür dilerim..

günaydın herkeseeee..
akşam çocukları doktora götürdük giremedim.. miniğimin kontrolü vardı.. az kilo almış kuzum yaa ..anne sütüne devam dedi yine de..
oğlan grip oldu bu seferki feci.. öksürmekten gece çok kötü kustu.. fışkırır tarzda yatak yorgan banyo battı.. bugün de okula göndermedim.. hem iki çocuk hem de kusmuk temizliği var buigün
belki çok giremem şimdiden özür dilerim..
gecmis olsun canım kolay gelsin sanada temizlikte bu arada sormussun diş hekimiyım gecen sene mezun oldum :-)

gunaydin benden de dünkü menumu buraya yazmaya useniyorum defterin resmini çektim:-) 2014-12-15 19.16.56.jpg

Merhaba kızlar :)

Sanırım sonunda işlerim hafifledi gibi. Yine haftasonu mesai yapacagım muhtemelen ama yine de öglen tatilinde girebiliyorum buraya :) bakayım neler konuşmuşsunuz :)

Sağol canım..Ben hep kahvaltıda çok yerim ve atladığım zaman günüm berbat geçer.Bende acaba diyorum sağlıksızmı besleniyorum ama ben pek balık tavuk sevmiyorum öyle çok et yiyen bi tipte değiliz..Kilomda öyle hızlı vermiyorum 2 haftada bir sabit kalıyo nerdeyse..Bu ara uyku düzenim berbat gece 4 te yatıp 1 de kalkıyorum..Düzelse öğlende yemeğimi yiycem ama bakalım.

Benim de gecen hafta sabit kaldı. oysaki en dikkat ettiğim ve en fazla hareket ettiğim hafta o haftaydı. söyle 1 kilo gitmiştir diyordum tartıyı görünce sok oldum.

günaydın kızlar.. bu hafta gram verememişim çok üzüldüm.. oysaki kaçamağım yoktu spor da yaptım.. yarın diyetisyen kontrolüm var sorucam bakalım..

kızlar yaa taktım ben .. niye hiç verememişim kilo..o_O 100 gr bari gitseydi.. o kadar dikkat ediyorum spor yapıyorum.. valla o kadar bozuldu ki moralim bugün spor bile yapamadım.. hatta bir ara nescafe yanında o lala sufle vardı yiycem dedim,, ama yemedim onu nyerine kuru kayısı yedim.. anlık mutlu oldum yemedim diye.. şimdi diyorumki ne farkediyor sanki yine gitmiyor yine gitmiyor..:KK42: yaın diyetisyen kontrolüm var ve içimden gitmek gelmiyor..boşa para vericem başka da bişey olmayacak..

boşa para veriyorum diye düşünme canım, cünkü emzirdiğin için beslenmen önemli. kilo almayıp korumak da büyük bir basarı bence emzirirken :KK66:

Paylasimda da bulunmuyorlar ama bakalim persembeye kadar hala bir gerekce yoksa yeniden gozden gecirelim diyorum

Ya ben bildirimde bulundum ama bu kısmı üzerime alındım. Kaptan evde bile iş yapıyorum. Aksam eve gidip yemek yapıp yedikten sonra yorgunluktan sızıyorum ve gece 4 gibi kalkıp tekrar çalışıyorum. Uzun süre telefondan da yazamadım. İş yerine kendi bilgisayarımı götürmedikce iş yerinden de giremiyorum. Her gün de bilgisayarımı götüremiyorum maalesef.

Selam kizlar nasilsiniz?Bende regl oldum sancidan öldüm aksama kadar ilacla gecti biraz simdi sersem gibiyim...Moralimde sıfir ya siskinim kilo almisim gibi hissediyorum..

ben de öyle hissediyorum. ya da esofmanlarımdan biri çekti. tartıya cıkıyorum kilo almış görünmüyorum ama öyle hissediyorum

Sağol canım dikkat etmeye çalışıyorum..Yarın kontrolüm var tiroid bakalım ilacı bıraktırırsa napcam bilmiyorum..İlaç kullanırken bile kilo vermekte zorlanıyorum..Benim suan 55-56 arası gidip geliyorum bi düşsem gerisi gider ama hep burda takılıyorum..

ben de cuma günü hastaneye gittim tiroid için. sonucları henüz alamadım fırsat bulup işten :KK43: bir ara cok düşüktü bende ilaç kullanıyordum. Zorlanıyor insan. İnşallah saglıgına kavusursun bir an önce

selam millet nasılsınız.. akşam bol dizi muhabbeti varmış.. biz çoğunlukla disney channel izliyoruz maalesef..
haftasınu iyi geçti benim.. inşallah bu hafta kilo veririm yoksa tartıyı pencereden aşağıya atıp göbeğimi de bıçakla kesicem...yetti yaaaa

ay disney channel'ı discovery olarak okumusum ilk alıntılarken. discovery e bayılıyorum bende. epeydir izleyemedim. belki 1 ay olmuş olabilir :KK43:

Isirgan mii hic sevmem, su pump it e ben bakayim birde iznin ne zaman bitiyor canim? Prensese kim bakacak

pump it nedir arkadaslar ?

haftasonu çok sıkıcıydı.. eşim grip olmuş çok fena,,oğlan da öksürüp duruyor kusacak kadar.. benim de bademciklerim iltihaplanmıştı.. hasta hasta geçirdik haftasonunu..ben iyiyim kızım da iyi şimdi ama erkekler çok fena öksürüyor..

çok çok geçmiş olsun. inşallah simdi iyidirler

gece ne uyuyacaksın..ben de uyuyacaktım bugün gündüz ama işlerimi bitiremedim ki..
pump it up 2 gündür yapıyorum, dün 25 dk bugün de 35 dk yaptım ama anam ağladııı.. üst bacaklarım ve belim ağrıyor..
ama 1 saati tamamlasak ort 600-700 kalori yakılıyormuş

oo cok iyi yakıyormus

Kizmakta haksiz miyim ispanyolcum

hemen acıklamamı yapayım. Geçen persembeden yazayım. Perşembe günü işten geç cıkmadım ama misafirim vardı. o yüzden koştur koştur yemek hazırladım ve çok geç gittiler. mutfagı vs toparlayıp kendime gelmem 2 yi buldu. Cuma günü yarım gün izinliydim cünkü mahkemem vardı. izinli olunca sabah erkenden kalkıp hastaneye kan vermeye gittim, tiroid vardı düzelmişti ama yeniden düşmüş gibi hissediyorum cok yorgunluk hissediyorum. Kan verdikten sonra mahkemeye geçtim. Dosyamı kaybetmişler o yüzden epey bekledim. dosyayı buldular ifade vs sonra adlitıpa gönderdiler. Ögle arası girdiği için koştur koştur halledilmesi gereken baska işler vardı onları yaptım. Sonra adli tıp, oradan cıktıp eve geldiğimde 17.30 flndı saat. Aksama sehir dısından kardesim geliyordu. o yüzden yemek hazırlıgına giriştim hemen. O aksam da öyle geçti. yine cok geç yattım saat 2 yi geçmişti. telefondan da giremediğim için bilgisayarı acıp bakamadım. ertesi sabah kahvaltıya yine misafirlerim vardı. sabah erkenden kalkıp kahvaltı hazırlıgına giriştim. Ögleden sonraya kadar fln da kahvaltı süreci sürdü. Evi toparladım biraz, cünkü son 3-4 haftadır hep haftasonu da calıstım. Bu haftasonu da calısacagım için yine bilgisayarı acamadım. Aksam cok yakınım cok sevdiğim birisiin dogum günü vardı. Ona dogum günü süprizi yaptık, nerede ? tabi ki fikir benden cıktıgı için bizim evde! o gün de öyle geçmiş oldu. Pazar günü erkenden kahvaltı yaptık, o gün girip yazmayı planlamıştım ama yine yakın bir arkadasm dogum yapacak, alışveriş için beni cagırdı( burada baska yakını olmadıgı, ve bende hatırı cok oldugu için hayır diyemedim) pazar günü de eve geç saatlerde dönüp ütü yapıp yattım. Pazartesi günü inanılmaz yorgundum o yüzden erkenden (saat 9.30) uyuyakaldım. ve bugun girebildim. Lütfen beni takımdan atmayııın :d bildirimimi de yapmıştım :)

sağol canımm
meslektaş sayılırız öyleyse.. inşallah ataman olur ve güzel bir yere olur..
ben de ocak kurasını bekliyorum..
teşekkürlercanım sanırım aynı zamanlarda oluyor kura ikimiz içinde güzel olur umarım gonlumuzden geçen yer gelir:-)

Benim de gecen hafta sabit kaldı. oysaki en dikkat ettiğim ve en fazla hareket ettiğim hafta o haftaydı. söyle 1 kilo gitmiştir diyordum tartıyı görünce sok oldum.

boşa para veriyorum diye düşünme canım, cünkü emzirdiğin için beslenmen önemli. kilo almayıp korumak da büyük bir basarı bence emzirirken :KK66:

Ya ben bildirimde bulundum ama bu kısmı üzerime alındım. Kaptan evde bile iş yapıyorum. Aksam eve gidip yemek yapıp yedikten sonra yorgunluktan sızıyorum ve gece 4 gibi kalkıp tekrar çalışıyorum. Uzun süre telefondan da yazamadım. İş yerine kendi bilgisayarımı götürmedikce iş yerinden de giremiyorum. Her gün de bilgisayarımı götüremiyorum maalesef.

ben de öyle hissediyorum. ya da esofmanlarımdan biri çekti. tartıya cıkıyorum kilo almış görünmüyorum ama öyle hissediyorum

ben de cuma günü hastaneye gittim tiroid için. sonucları henüz alamadım fırsat bulup işten :KK43: bir ara cok düşüktü bende ilaç kullanıyordum. Zorlanıyor insan. İnşallah saglıgına kavusursun bir an önce

ay disney channel'ı discovery olarak okumusum ilk alıntılarken. discovery e bayılıyorum bende. epeydir izleyemedim. belki 1 ay olmuş olabilir :KK43:

pump it nedir arkadaslar ?

çok çok geçmiş olsun. inşallah simdi iyidirler

oo cok iyi yakıyormus
öncelikle pump it up yazınca video sitesine geliyor danslı birşey bi arkadaş yapmış dahaönce burda konu ordan açıldı hepimizde bir deneme sevgisi oldu ama cok zor geldi bana:-) sonra üstüne alinmissin o konuşmayla hiç alakan yok sonuçta sen yoğun olduğunu haber verdin ve mümkün olduğunca geliyorsun bildirimleri aksatmiyorsun bu hafta bildirim yapmayan ve haber vermeyen 2 kişiden bahsediyor kaptan arada hepimizin işi oluyor giremiyoruz normal bir durum ama kendi adima söylüyorum sorumluluk sahibi birisi olduğunu dusunuyorum senin ve bu yogunlugunda bile gelip bize yorum yapıyorsun:KK19: birde discovery güzel kanal bende bayadir izlemiyorum oyle bir kanal olduğunu unutmuşum sen soyleyince izleyesim geldi:-)

X