Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydınlarrr :KK66: kızlar maleseff hsonu hiç dikkat edemedim hicc yazmayayim menulerimi off ki ne off

selam millet nasılsınız.. akşam bol dizi muhabbeti varmış.. biz çoğunlukla disney channel izliyoruz maalesef..
haftasınu iyi geçti benim.. inşallah bu hafta kilo veririm yoksa tartıyı pencereden aşağıya atıp göbeğimi de bıçakla kesicem...yetti yaaaa

dünkü menüm
sabah 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, domates salatalık derotu, 25 gr helva, sucuklu yumurta , 3 zeytin
öğle: yoğurt içinde nesfit+müsli
akşam: et sote 1 tane de incecik lavaş
ara: 10 fındık 3*4 kuru kayısı
su 3 lt
spor: pump it up yapayım dedim 25 dk yapabildim

Günaydınlarrr :KK66: kızlar maleseff hsonu hiç dikkat edemedim hicc yazmayayim menulerimi off ki ne off
Aprill sende mu tatlimmm
Nasilsiniz kizlar napiyorsunuz ben çokk yoğunum yine basim belada bitmiyorr :)))
tahmin edebiliyorum canim
selam millet nasılsınız.. akşam bol dizi muhabbeti varmış.. biz çoğunlukla disney channel izliyoruz maalesef..
haftasınu iyi geçti benim.. inşallah bu hafta kilo veririm yoksa tartıyı pencereden aşağıya atıp göbeğimi de bıçakla kesicem...yetti yaaaa
Gider gider kesme gobusu falan

dünkü menüm
sabah 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, domates salatalık derotu, 25 gr helva, sucuklu yumurta , 3 zeytin
öğle: yoğurt içinde nesfit+müsli
akşam: et sote 1 tane de incecik lavaş
ara: 10 fındık 3*4 kuru kayısı
su 3 lt
spor: pump it up yapayım dedim 25 dk yapabildim
Guzel canim menun

bu sabah tartılıyım dedim tartı 38 gösterdi..az önce de çıktım lo yazıyor..çıkma üstüme looo şişkoooo diyor bana.. konuşuyor tartı benimle..off yaaa havalar soğuk olmasa biraz dışarı çıksam .. çook sıkıldım evde oturmaktan.. tartıyla konuşuyorum artık..

kızım prensesim balım aşkım uyanmadan yapsam mı yoksaa uyandıktan sonra tekrar uyutup mu yapsam.. ayy bana bişeyler oluyooorr hunim nerdeee

bu sabah tartılıyım dedim tartı 38 gösterdi..az önce de çıktım lo yazıyor..çıkma üstüme looo şişkoooo diyor bana.. konuşuyor tartı benimle..off yaaa havalar soğuk olmasa biraz dışarı çıksam .. çook sıkıldım evde oturmaktan.. tartıyla konuşuyorum artık..
Dusuk pil olunca oyle diyor sanirim tatlim

Isirgan mii hic sevmem, su pump it e ben bakayim birde iznin ne zaman bitiyor canim? Prensese kim bakacak
içemedim yarısını ancak içebildim..
iznim bitti aslında heyet raporu aldım.. ocak ayında kura var onu bekliyorum.. eğer olursa eylüle kadar ücretsiz izin alıcam , tayinim olmazsa da istifa edip işyeri hekimliği yapıcam o da eylülden sonra ..ondan sonrasını bilmiyorum kv bakar bakmak da istiyor.. ama eşim kıyamıyor annesine bakıcı da olabilir

X