Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

haftasonu çok sıkıcıydı.. eşim grip olmuş çok fena,,oğlan da öksürüp duruyor kusacak kadar.. benim de bademciklerim iltihaplanmıştı.. hasta hasta geçirdik haftasonunu..ben iyiyim kızım da iyi şimdi ama erkekler çok fena öksürüyor..

içemedim yarısını ancak içebildim..
iznim bitti aslında heyet raporu aldım.. ocak ayında kura var onu bekliyorum.. eğer olursa eylüle kadar ücretsiz izin alıcam , tayinim olmazsa da istifa edip işyeri hekimliği yapıcam o da eylülden sonra ..ondan sonrasını bilmiyorum kv bakar bakmak da istiyor.. ama eşim kıyamıyor annesine bakıcı da olabilir
Anladim canim hayirlisi olsun diyelim

ben geldim :-) bugün bir uyku modundayim ya öğlen uyumusum kalmışım bir uyandım aksam olmuş:-) pump it up yaptın mi nasıl zor mu ben baktım bi cesaret edemedim zor gibi geldi:-)
gece ne uyuyacaksın..ben de uyuyacaktım bugün gündüz ama işlerimi bitiremedim ki..
pump it up 2 gündür yapıyorum, dün 25 dk bugün de 35 dk yaptım ama anam ağladııı.. üst bacaklarım ve belim ağrıyor..
ama 1 saati tamamlasak ort 600-700 kalori yakılıyormuş

gece ne uyuyacaksın..ben de uyuyacaktım bugün gündüz ama işlerimi bitiremedim ki..
pump it up 2 gündür yapıyorum, dün 25 dk bugün de 35 dk yaptım ama anam ağladııı.. üst bacaklarım ve belim ağrıyor..
ama 1 saati tamamlasak ort 600-700 kalori yakılıyormuş
ben disarisinin ayazina aldirmadan sabah çıkıp 50 dk yürüyüş yaptım dondum dışarıda sonra dus alinca mayistim böyle uyumusum gece de uyurum ya bilemedim ki simdi:-) cok zor duruyordu zaten pump it up belki denerim bi ara iyi kalori yaktiriyor belli:-)

inşallah iyisinizdir.. Afrodit, loyalty siz girerdiniz noldukiiii

loyalty bugün hastaneye gidecekti galiba dün oyle demişti yorulmustur bence afroditi bende merak ettim nerde acaba
selam kızlar..Sabah doktora gittim cok sıra vardi ac bekledim falan sinirlendim:)Neyse doktor iyi görünüyosun dedi...Gecen sefer nasil halseydem:)Sabahlari kulaklarim ugulduyo dedim ac kaliyosan ondandir dedi..Aclik sekerime ve tiroidin son durumuna bakilcak iste yarin sölicek..Siz naaptiniz uyumusum kuzen geldi kalktim..

Dunku menum
Sabah saat 11
1 haslanmis yumurta
1 dilim kepek ekmek
domates yarim ,salatalik yarim
dere otu,kuzu kulagi,maydonoz hepsinden bir tutam
2 biber
kk peynir
4 zeytin

Öglen
yarim tabak pilav ustu tavuk
yarim ayran
3 yaprak sarma
3 minik tatli kurabiye

Aksam
1 muz
1 bardak süt
su 1 lt
spor yok sancili regl oluyorum maalesef..Öglen mevlut vardi agri kesici icip gittim yedim pilavi aksam toparlmaya calistim ama artik oldu bikere...

selam kızlar..Sabah doktora gittim cok sıra vardi ac bekledim falan sinirlendim:)Neyse doktor iyi görünüyosun dedi...Gecen sefer nasil halseydem:)Sabahlari kulaklarim ugulduyo dedim ac kaliyosan ondandir dedi..Aclik sekerime ve tiroidin son durumuna bakilcak iste yarin sölicek..Siz naaptiniz uyumusum kuzen geldi kalktim..
gecmis olsun tekrar umarım derelerin normal çıkar yarin.. bende uyumusum bugün birşey de yapmadim kendi adima başka:-)

Dunku menum
Sabah saat 11
1 haslanmis yumurta
1 dilim kepek ekmek
domates yarim ,salatalik yarim
dere otu,kuzu kulagi,maydonoz hepsinden bir tutam
2 biber
kk peynir
4 zeytin

Öglen
yarim tabak pilav ustu tavuk
yarim ayran
3 yaprak sarma
3 minik tatli kurabiye

Aksam
1 muz
1 bardak süt
su 1 lt
spor yok sancili regl oluyorum maalesef..Öglen mevlut vardi agri kesici icip gittim yedim pilavi aksam toparlmaya calistim ama artik oldu bikere...
bana kalırsa toparlamissin menü gayet güzel olmuş afiyet olsun:-)

gecmis olsun tekrar umarım derelerin normal çıkar yarin.. bende uyumusum bugün birşey de yapmadim kendi adima başka:-)
Sagol canim insallah..Vallab bende sersem gibiyim..Sabah kahvaltiyi gecistirince hic enerjik olamiyorum yaa..Benim taķintimda bu sanirim,illa yumurtali do atesli falan full sofra bi kahvalti olacak.:kk77:

Sagol canim insallah..Vallab bende sersem gibiyim..Sabah kahvaltiyi gecistirince hic enerjik olamiyorum yaa..Benim taķintimda bu sanirim,illa yumurtali do atesli falan full sofra bi kahvalti olacak.:kk77:
bende aynen kahvaltiyi atlayınca akşama kadar yediklerim eksikmis gibi hissediyorum bide hastaneye gittin bekledin falan enerjin ondan yoktur yorgunsundur insan kendine gelemiyor:-)

Saol canim sen ne yiyip iciyosun bu ara..
canım benim menüler karisti misafir falan vardı geçen hafta ne yedim ne ictim belli değil saatleri falan saçma sapan oldu bugünden başladım tekrar not almaya yarından itibaren yazicam yani hatta spor da eklemeyi düşünüyorum bu hafta baya bosladim regl olunca gecena haftadan sonra ama bahane yok olan oldu bu hafta inşallah bomba gibi dönüş yapicam :-)

bende aynen kahvaltiyi atlayınca akşama kadar yediklerim eksikmis gibi hissediyorum bide hastaneye gittin bekledin falan enerjin ondan yoktur yorgunsundur insan kendine gelemiyor:-)
Aynen esim bile alisti artik.Bazen kahvalti hazirlarken yumurta bitmisse tamam tamam aglama gider alirim yoksa bütun gün homurdaniyosun diyo:)

canım benim menüler karisti misafir falan vardı geçen hafta ne yedim ne ictim belli değil saatleri falan saçma sapan oldu bugünden başladım tekrar not almaya yarından itibaren yazicam yani hatta spor da eklemeyi düşünüyorum bu hafta baya bosladim regl olunca gecena haftadan sonra ama bahane yok olan oldu bu hafta inşallah bomba gibi dönüş yapicam :-)
Yaparsin sen ya bize gaz lazim hepsi bu..Calisiyomusun canm

sen hergün yumurta yiyormusun ben nerdeyse hergün yiyorum ya ama haftada 2 3kez yiyin diyorlar ben yumurta olmayinca eksik hissediyor:-)
Valla yiyorum..Napim tavuk balik et fazla yemiyorum o yüzden..Ama yumurta yoksa peynir olacak yani ikisinden biri yoksa moralim bozuluyo :)

X