Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

üzülme canım herşey istediğin gibi olur inşallah...

yok canm almamışım

menun iyi canm neden canın sıkıın:)

menun iyi canm neden canın sıkıın:)

Ya mahkemem vardi. Kaza gecirmistim. O biraz bunaltti. Hakim ne kadar maddi kaybin vardir diyor. Yani parayla alinacak sey mi saglik. Ben neler cektim hala da cekiyorum muhtemelen tum omrum boyunca izleri kalacak. Tadimi kacirdi hem bunlar hem de adliyenin bunaltici bogucu tatsiz havasi.

geçmiş olsun canm üzüldüm valla allah bi daha yaşatmasın kötü bişey tabiki sağlık parayla ölçülmez ama demek ki hakim için öyle işte takma boşver benmde basımda bi mahkeme var düşündükçe ben de daralıyorum ama düşünmemeye çalış canm geçti gitti de

gecmis olsun canim..is stresi cok kotu yaa..ben de senin gibiyim isle ilgili bir durum olunca..
srn de benim gibi hep kuru yemissin..niye sıkıldi canin..
canım 1 saat nası tempolu yürüyosun ben yarım saatte tıkanıyorum :)
basta orta tempoda gidiyordum..hergun biraz daha arttirdim...simdi 6- 6,5 hiza cikiyorum5,5 altina dusmuyorum..
cok gecmis olsin canim..bunun maddi manevi hasar diye bisryi vardir ya..tek maddi degilki olay..neyse takma sen kafana..elbet duzelecektir
daralma kusum olacak gececek boyle dusun..insallah hayrina olur

canım çok geçmiş olsun inşallah hayrına gelişir herşey. Bu devirde herşey para olmuş sağlığın olmaması şaşırtırdı bizi neyse takma tez zamandada iyileşmen diepimle

Kaşarlı bi menü olmuş. Ama yinede çok hafif kaşarlar tartını etkilemez umarım afiyet olsun canım
Evet canım benim şimdide namazımı kıldım biraz okudum ve sporumu yapıp geldim. Canım ben 6 ay öncesine kadar çalışıyorum ve bu yüzden hiç spor yapamıyodum sadece diyet yapabiliyodum. Öylede bi ileri bi geriydim. Ah bi evde olsam diyodum. Çok şükür artık evdeyim o yüzden zamanlarımı çok iyi değerlendiriyorum güne erken başladığım için herşeye zamanım yetiyo. Kendim için bu sıralar yaptığım en iyi şey spor yapmak. Canım linki atmaya çalışıcam becerebilirsem.boyum 1.57 başlangıç kilom 4 hafta önce 61 canım. Evet mekikte çekiyorum .
Günaydın tatli kuşlar. .
günaydın canım güzel haberler bekliyoruz.

B]***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.5////%)
prensesss016(58.4/57.3/1.1/%1.88)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7////%)
afrodit26 (65.5////%)
deadline(68.5////%)

1. Takim Ortalamasi: %
[/B]

Selam kızlar günaydın herkese. Dün söylediğim gibi güzel bi sonuç aldı bu hafta. 1.100 gr verdim. Sizlerdende güzel haberler bekliyorum.
Bu arada dünkü menüm
Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
1 yemek kaşığı zeytinyağı
Kk peynir
4 adet zeytin
1.5 yumurta
Domates roka
Şekersiz limonlu çay

Ara
Limonlu yeşil çay

Öğle
Bi parça börek
3 adet mercimek köftesi
İki adet minik pişmaniye

Ara
Kiraz sapı çayı

Akşam yok

Yatmadan önce limonlu acı biberli yoğurt

Su 2 lt
Spor 45 dk leslie 3 mil
50 mekik
100 ip atlama

Biliyorum öğle yemeğim kötü ama sırf bitsin çöpe gitmesin diye yedim. Pişmaniyeyi canım çok istedi. Ama akşam yemek yemedim yine.

Günaydın canım. Yine çok güzel bir kahvaltı yapmışsın.. :) öğle yediklerin, şuaralar pek bize yarayanlardan değil ama zaten spor ve akşam yemediğin yemekle kapatmışsın arayı
Verdiğin kilo da çok güzel.. Tebrik ederim :)

Günaydın hatunlar.
dünkü menüm:
sabah:
1 elma, 2ceviz. (sabah hiçbirşey yiyesim gelmedi)

öğle :
3 kaşık bulgur,
3 kaşık yoğurt,
1 porsiyon döner.
akşam yemeğinden yarım saat önce: 1 kase yoğurt a yulaf kepeği yedim.

akşam:
4 kaşık bezelye yemeği,
3 köfte,
3 çatal salata.

içilen su: 1,5 lt
spor: evde 15 dk lık spor.

super vermissin tebrikler canim..harikaaaaaaa
afiyet olsun tatlom guzel olmus
Tebrikler tatlim guzel vermissin

Kafa mı kaldı bende Eklemeyi unutmuşum.
Öğleden sonra 1 mandalin, yarım armut

***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.5/ 77.0/ 0.5/ %0.64)
prensesss016(58.4/ 57.3/ 1.1/%1.88)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7////%)
afrodit26 (65.5////%)
deadline(68.5/ 67.7/ 0.8/ %1.17)

1. Takim Ortalamasi: %

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…