Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar herkese günaydın. Heyecan dorukta yarın yine bi tartı günü ama ben dayanamayıp bu sabah şöyle bi tartıya çıktım sonuç benim için süper ama söylemem yarın süpriz olsun. Dünkü menüm
Sabah 09:00
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
4 zeytin
Domates salatalık maydanoz roka
Bi yemek kaşığı zeytinyağı
Şekersiz limonlu çay

Öğle 14:30
Bi parça börek ufaktı
3 adet mercimek köftesi
2 kaşık sütlaç

Akşam 19:00
Limonlu yeşil çay

Yatmadan ikibucuk saat önce
Pul biberli limonlu yoğurt

Su 2 lt
Spor 45 dk leslie 3 mil
100 mekik
100 ip atlama

Öğlenki menüm cıslı olduğundan akşam bişey yemedim.yakmak için yani

menünün cok iyi tatlım tartida iyi birşey gordugune eminim bende ben iki gun cok berbat bir duzendeydim o yüzden pek iyi bir sey beklemiyorum ama belki sasiririm

Çok güzel canm.. Kilonu bilmiyorum ama maaşallah diyelim İradeni yönlendirebilmen çok güzel :)
yatmadan önce yediğin "pul biberli yoğurt" un etkisini görüyor musun?

menünün cok iyi tatlım tartida iyi birşey gordugune eminim bende ben iki gun cok berbat bir duzendeydim o yüzden pek iyi bir sey beklemiyorum ama belki sasiririm
olsun canım sen bugünü sıkı tut verdiğimiz her 100 gr bizi dahada motive ediyo yani 100 gr bile vermiş olsan iyidir

Çok güzel canm.. Kilonu bilmiyorum ama maaşallah diyelim İradeni yönlendirebilmen çok güzel :)
sağol canım daha iki gün oldu başlayalı iki haftadan önce anlayamayız. Ama şöyleki spora başladım başlayalı göbeğim çok küçüldü şu an ayva göbek kıvamında yanlarımsa tamamen yok oldu sıkılaştım. Zaten diyet öncesi ölçülerimi almıştım ay sonunda tekrar ölçüp sizinle paylaşıcam

ya valla bi de regl olunca şiş oluyorum yarın tartıdan alacağım sonuctan çok korkuyorum
Psikolojik olsa gerek, tartı günün öncesi yani Çarşamba günleri bende de bir iştah açılımı oluyor.. anlatamam bunu da bugün fark ettim..Halim duman.. Verdiğim gramları almasam bari

kimsecikler yok mu nereye kayboldunuzbugün önceden aşağıdaburda olanlar gorunuyordu simdi niye göremiyorum ben neyse bugün cok basım ağrıyor ya :-(

Dunku menum
Sabah
1 kase nesfit corn flakes sutlu

Ara
1
Nescafe
1 45 kalorilik cikolata

Ogle
1 adet eti gong

Aksam
1 porsiyon turlu
Bir tabak makarna

Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.5////%)
prensesss016(58.4///%)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7////%)
afrodit26 (65.5////%)
deadline(68.5////%)

1. Takim Ortalamasi: %

Kizlar malum yarin tarti gunu tekrar hatirlatayim formulu hemenn

(Etap baslangic kilosu - etap bitis kilosu)
/etap baslangic kilosu x 100

Umarim herkes kilo vermistir hadi bakalim kizlar sonucu cok merak ediyorum

Selam kizlar..bugünihastanede gecirdim..analık iznim bitti extra rapor almaya gittim..giremedim o yuzden..
bi de disardaydim kuru şeyler yedim maalesef. yarini etkilemez umarım. .
öpüyorum siziii..

benimde bugün cok midem bulaniyor basım ağrıyor kızlar cok kotuyum :-( psikolojik galiba yarın benim icin önemli işle ilgili ve bugün cok stres oldum lütfen bana dua edin cok gerginim bu aksam bu gun hiç ugrayamadim nerdeyse kafamda bir suru sey var yazmak istedim buraya :-( yarın gorusuruz sabah bildirimi yaparım yarın gorusuruz tatlılar

Selam kızlar. Bugun evden calıstım ama yine de ancak girebiliyorum.

Dünkü menüm söyle,

1 dilim ekmek
kasar peyniri

öglen
2 dilim ekmek arası kasarlı sandviç

aksam
2 yumurtalı menemen (yoksa melemen miydi, dogrusu hangisi hep karıstırıyorum)

Canım sıkkın oldugu ve cok yorgun oldugum için aksam yemek yapamadım.Spor yapmadım ama gün içinde hep dısarıdaydım hiç halim kalmamıştı. 2 lt de su içtim

canım harikasın masallah, sabah namazından sonra uyumayıp spor yapan sendin demi? Bir de rica etsem leslie yaptıgın videonun linkini bana özelden atar mısın. seni gördükce inanılmaz hevesleniyorum!

bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

boyun kactı diye sorsam ? belki daha önceden sormus olabilirim ama bence tek kilo yeterli bir kavram değil. Bu arada mekik cekiyordun ondan olmustur sanırım sıkılasma. ölcüleri almak da cok iyi fikir. masallah cok disiplinlisin

ya valla bi de regl olunca şiş oluyorum yarın tartıdan alacağım sonuctan çok korkuyorum

inşallah almamıssındır canım kilo

Psikolojik olsa gerek, tartı günün öncesi yani Çarşamba günleri bende de bir iştah açılımı oluyor.. anlatamam bunu da bugün fark ettim..Halim duman.. Verdiğim gramları almasam bari

heheh. psikolojiktir sanırım. inşallah vermişsindir ve almamışşındır

kimsecikler yok mu nereye kayboldunuzbugün önceden aşağıdaburda olanlar gorunuyordu simdi niye göremiyorum ben neyse bugün cok basım ağrıyor ya :-(

geçmiş olsun canım. stresliysen ondandır agrın

Dunku menum
Sabah
1 kase nesfit corn flakes sutlu

Ara
1
Nescafe
1 45 kalorilik cikolata

Ogle
1 adet eti gong

Aksam
1 porsiyon turlu
Bir tabak makarna

Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

kaptaan öglen hiç bişey yememişsn.

Selam kizlar..bugünihastanede gecirdim..analık iznim bitti extra rapor almaya gittim..giremedim o yuzden..
bi de disardaydim kuru şeyler yedim maalesef. yarini etkilemez umarım. .
öpüyorum siziii..

inşallah ekstra rapor alabilmişsindir.

Allah yardımın olsn.

canım 1 saat nası tempolu yürüyosun ben yarım saatte tıkanıyorum :)

***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.5////%)
prensesss016(58.4///%)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7////%)
afrodit26 (65.5////%)
deadline(68.5////%)

1. Takim Ortalamasi: %

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…