Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

yine kimsecikler yok :-( neyse ben bir soru soracaktım sosyestetik sosyestetik sayın kaptanımız simdi ben geçen hafta çarşamba 69 kg geldim perşembe tartı günü ya perşembe tekrar tartildim başlangıç kilom tam olsun diye 69.4 geldim perşembe akşamda adet oldum sanırım o 400 gr ödem ama simdi ben 69 u mu başlangıç kabul edeyim bilemedim perşembeye az kalmışken aklima geldi bir sorayım dedim:-)
69.4 u baslangic kabul edersek daha cok kilo vermis sayilrsin canim o yuzden girdigin tarihteki kilon yani 69.4 u alalim derim ben

Benim menum
sabah 2 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 7 tsne zeytin,2 salatalık, bolca yesillik, yarım cay bard ceviz-badem- findik karusimi
ogle 1 minik borek 1 dilim tiramusu
aksam 2 haşlanmış yumurta ile yapilmis yesiilkle doly salata 1 dilim peynur
ara kayinvalidem asure yapmış 1 kase yedim maalesef
spor 1 saat kosu bandinda yatim saat de disarida yürüyüş
su 3 lt
Börek,tiramisu ve aşure üçlüsü çok fena duruyor.. Allah ım ne den bu kadar boğazıma düşkünüm ben :KK43:
ama 1,5 saatlik spor ve 3 litre su da çok hoşuma gitti yani.. yanlış anlaşılmasın sadece yemekleri değil her şeyi görüom ben :-) :-) :-) :KK66:

dünkü menüm
kahvalti: 1adet yumurta 2dilim ekmek salatalık domates maydanoz 5yeşil zeytin 1 kk beyaz peynir şekersiz çay
öğle: 1parça haşlanmış tavuk göğsü bir kase çorba 3 kasık fasulye yemeği 5kasık yoğurt
aksam yemedim çünku dilim tiramisu ve 1 börek yedim tiramisu kocaman bir dilimdi yani:-(
su da az oldu1.5 lt tiramisu yediğim icin de 50 dk zumba yaptım ceza olsun bana
annaaamm... herkes tiramisu ve börek yemiş.. :KK43: banane yaa.. :KK20::KK20: bir an önce zayıflayp bende hepsinden yemek istiom :KK42::KK42:

benim dünkü menüm şöyle kızlar :)
sabah
1 domates
kk peynir
6 zeytin
4 tatlı biber
maydonoz dereotu
1 dilim kepek ekmek
yeşilçay elmalı

öğlen şekersiz çay
1 paket bisküvi form (şu kremalı olanından,niye yedim bilmiyorum tadı da berbat aslında)

akşam
mantarlı tavuk
salata
ayran
1.5 lt su
spor yok..
Menü nğ beğendim canım.. sabahları yeşillik olarak maydanoz yemek güzel oluyor.. hem her mevsimde de rahatça yiyebiliyoruz .. Spor olaymış cuk olacakmış.. :KK66: bir dahakine inşaallah.. :)

Günaydın güzellikler. Oğlum her ne kadar rahat bırakmasada yazmaya çalışıyorum. Çocukların şu telefon tutkusunu hiç anlamıyorum. Elime alamaz oldum resmen artık onun yanında. Neyse dünkü menüm

Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Yarım ceviz
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 muz
Yarım armut
Yarım mandalina

Ara
Kiraz sapı çayı
Bi avuç leblebi
Bi adet mısır patlağı

Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu ıspanak
Yoğurtlu havuç salatası

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 3 lt
Spor 45 dakka leslie 3 mil
50 adet mekik
Ve nerdeyse 3 saat ev temizliği
:KK54: bravo canm 3 lt su içmek benm için mesele valla menu de güzel:)

Günaydınlar olsun hatunlar... Ben de dünkü menümü paylaşmak istiyorum..
sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,
yumurtalı- kıymalı ıspanak yemeği,
1 kase(5-6 kaşık) ev yoğurdu.

ara: 1 çb çay, 2 ceviz, 3 badem.
1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

kızlar regl oldum ve çok feciyim.. canım herşeyi çekiyor.. Dün pazarda turşucunun ordan geçerken kendimi kaybettim.. dönüşte de beyaz lahana dolması gibi turşular var.. onlardan aldım 2 tane.. ay nasıl canım çekmiş.. nasıl fena olmuşum.. uzun zamandır yemiyordum sanırım ondan :p Günün kaçamağı da bu oldu.. :KK48::KK48:
Darısı bu güne :-) :-)
oyy canm dikkat et turşu bize iyi değil:)

Benim menum
sabah 2 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 7 tsne zeytin,2 salatalık, bolca yesillik, yarım cay bard ceviz-badem- findik karusimi
su 3 lt
ooo börek tiramisu aşure hem de bir günde:KK20: ama 3 lt su beğendim:)

dünkü menüm
kahvalti: 1adet yumurta 2dilim ekmek salatalık domates maydanoz 5yeşil zeytin 1 kk beyaz peynir şekersiz çay
öğle: 1parça haşlanmış tavuk göğsü bir kase çorba 3 kasık fasulye yemeği 5kasık yoğurt
aksam yemedim çünku dilim tiramisu ve 1 börek yedim tiramisu kocaman bir dilimdi yani:-(
su da az oldu1.5 lt tiramisu yediğim icin de 50 dk zumba yaptım ceza olsun bana
kendi kendini cezalandırmışın iyi :-)

sabah
1 domates
kk peynir
6 zeytin
4 tatlı biber
maydonoz dereotu
1 dilim kepek ekmek
yeşilçay elmalı

öğlen şekersiz çay
1 paket bisküvi form (şu kremalı olanından,niye yedim bilmiyorum tadı da berbat aslında)

akşam
mantarlı tavuk
salata
ayran
1.5 lt su
spor yok..
spor da olaymış azcık menun çok iyi canm beğendim:)

ayy teşekkür ederim simarttin beni..daha dusuk kalorili yspamiyorum bebisim küçük diye...
arkadasima gidicem bugun ..hicbirsey haxirlama dedim ama insallah tutabilirim kendimi..

Sabah kahvaltısını çok seviyorum ben yaa... :KK36:
huuu huuu çiğ köfte.. ne zmandir da yemiyorum.. cnaım çekti vallahi :p
ama hayır.. arada bir kendimize verdiğimiz "teşvik payı" diyelim ona biz..
Aynen oyle canim odul oldu ama insallah ceza olmaz bana yarin
Gününüz aydın olsun hatunlar.. Vücudumuz her daim çalışsın bugün.. iki lokma yiyince doyalım.. Bol su içip kanımızı temizleyelim sonrada tuvalet yollarına düşelim.. :) :-) :-)
insallah canim
tüm menulere tam da aklımdan geçen yorumlar yapılmış bir daha yapmayayım dedim begendim bende:-)
iyi yapmissin canim
dünkü menum
kahvalti: 1kk peynir
domates salatalık 2dilim ekmek 5yeşil zeytin 2tatlı kaşığı reçel
öğle: 1parça ıspanaklı börek
ara: 10badem 10igde 1mandalina
aksam: 4kasık pilav 5kasık taze fasulye salata ve biraz pismaniye :-( bunu yemeyecektim sanki:-(
cok severim ben de pismaniye su ve spor eksik canim

ayy teşekkür ederim simarttin beni..daha dusuk kalorili yspamiyorum bebisim küçük diye...
arkadasima gidicem bugun ..hicbirsey haxirlama dedim ama insallah tutabilirim kendimi..
Bebis var canim cok yorma kendini:nazar:
canm o görümcemde kalıyo ameliyat oldu da temiz eve gideyim dedi biz gittik temizledik evde bişi yoktu yiyecek..
gecmis olsun canim
hastayım ama bugun daha iyi sayılırım öksürük de biterse iyi olcam inşallah :)
insallah
ooov çiğ köfte fazla kaçmış canm ya.. ne zamandır benm de canm cekiyo ama yemiyorum çünkü baslarsam duramammmm:)
en guzelini yapiyorsun canim hic baslama
Kızlar selamlar nasılsınız bakiim
Sosyestetik ciim paylaşım alanında aeben anket hazırlamış bi bakarmisin canım yogunsun galiba.puskuut cumaya kadar yanitlayin güncelleme yapıcam demiş.
baktim canim tesekkur ederim verdim oyumu da yine gel beklerim
mrb kızlar herkese dünkü menümü yazıyorum hiç de yazasım oyk dün çok açtım :KK43:
sabah
peynirli yumurta(1 yumurta çok az peynir ve yağ yok)
1 domates
maydonoz,dereotu
3 yeşil tatlı biber
5 zeytin
1 bardak elmalı yeşil çay
1 dilim kepek ekmek

öğlen
2 elma
1 minik mandalina
1 muz
1 dilim ekmek üstüne biraz bal ve kaymak sürdüm
(tatlı krizime engel olamıyorum sanırım regl olcam ama bi türlü olamıyorum)

akşam
yarım tabak kepekli makarna
2 kaşık taze fasulye
çeyrek tabak yoğurtlu brokoli

1 lt su
spor yok bütün gün temizlik yaptım :KK43:
suyu arttirmalisin canim

:KK12:
ah canım yaa ben yakında tuvaletin kapısında oturup kalıcam çok samimiyiz bu aralar :KK70:

Hem pişmaniye hemde pilav olmasa iyiymiş. Kızlar bence diyet yaparken pilav yenmemeli çünkü tamamen şeker

Canım nerde benim boyum 157 cm 58 kilo beni balık etli kalın gösteriyo zarif olmak istiyorum ilk hedefim 55 ama beğenmezsem 53 te yapabilirim
canım bence menün kötü değil ama suyunu biraz artırabilirsin
Su icmeye bir sure sonra alisiyor bunye eskisi kadar wcye de cikilmiyor
kızlar ben dünkü menümü yazmayı unutmuşum:-)
sabah 1tane haşlanmış yumurta
1bardak çay

öğlen
2bardak çay
domates salatalık
yarım kase yoğurt
1kasık pekmez
1dilim ekmek
5tane zeytin

ara
1mandelina
1muz

akşam
bir kase mercimek çorbası
1elma
4 5 adet ceviz

1.5lt su
yarım saat yürüyüş
yildiz geliyor begendim:nazar:
acıkmadın mı çok az bence yada benim gözüm aç bugünlerde :KK70:
benim de:KK53::KK53:
Biliyorum canım ben sadece hatırlatmak istedim, yapmak isteyen olursa diye. Karatayda herşey serbest değil de güzel taraflari cok bence. Meyvesiz yapamam dersen sabahlari izin var, sonuçta herkes kendi beslenme tarzına uygun diyet yapmalı. Şahsen ben az ve sık beslenme tarzını uygulamiyorum. Ya hic yememeli ya da doyana kadar yemeliyim. tadına bakip bırakmıyorum. Bu yüzden karatay benlik bir diyet. Kalori saymanin avantajı da herşeyden az da olsa yiyebiliyor olmak.

canım emziren bir arkadaşim sadece karatsyvari bir beslenmeyle 20 kg Verdi 8 ayda. Sen de verirsin.İnşallah karataya uyumlu bişeyler hazırlamistir arkadaşin.
karatayda ekmek isi cok hirpaladi canim beni bir gun yAptim ikinci gun hic yemedigim kadar ekmek yedim diyebilirim, kahvaltiyi 1 dilim de olsa ekmeksiz yapamiyormusum demekki ogrenmis oldum:KK12:
Dagatesi Canım geç kalmış sayılmazsın. Akşam 8 i geçirmemeye çalış. Ogün aralarini da 5 saat yaparsan tamamdir.
8 den sonra yemege basliyoruz biz resmen yanlisin buyugu orda iste:KK12:

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .
Ah bu arkadaslarrr!!
bende aynı itirafı yapacaktım ya biz de eski komsumuza gittik oda ben seviyorum diye yapmış :-( kacamaksiz bir günüm olmayacak mi benim:-( sonrada eve gelince simdi 45 dk spor yaptım ceza verdim kendime gerçi karsilamiyor ama :-(
Komsu arkadas aman kizlar yakmasin bizi dikkat!
gece kuşundan tombul kuşlara
gece kuşundan tombul kuşlara
Günaydın hepinizeeee...
tombul degiliz citir adayiyiz!:KK52:
Günaydın güzellikler. Oğlum her ne kadar rahat bırakmasada yazmaya çalışıyorum. Çocukların şu telefon tutkusunu hiç anlamıyorum. Elime alamaz oldum resmen artık onun yanında. Neyse dünkü menüm

Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Yarım ceviz
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 muz
Yarım armut
Yarım mandalina

Ara
Kiraz sapı çayı
Bi avuç leblebi
Bi adet mısır patlağı

Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu ıspanak
Yoğurtlu havuç salatası

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 3 lt
Spor 45 dakka leslie 3 mil
50 adet mekik
Ve nerdeyse 3 saat ev temizliği
bir adet patlamis misir mi bir tanecik mi takdir ettim canim:eek::eek:

Günaydınlar olsun hatunlar... Ben de dünkü menümü paylaşmak istiyorum..
sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,
yumurtalı- kıymalı ıspanak yemeği,
1 kase(5-6 kaşık) ev yoğurdu.

ara: 1 çb çay, 2 ceviz, 3 badem.
1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

kızlar regl oldum ve çok feciyim.. canım herşeyi çekiyor.. Dün pazarda turşucunun ordan geçerken kendimi kaybettim.. dönüşte de beyaz lahana dolması gibi turşular var.. onlardan aldım 2 tane.. ay nasıl canım çekmiş.. nasıl fena olmuşum.. uzun zamandır yemiyordum sanırım ondan :p Günün kaçamağı da bu oldu.. :KK48::KK48:
Darısı bu güne :-) :-)
Gecmis olsun canim afiyet olsun da dikkat et tursuya
Benim menum
su 3 lt
asure asure asure
sabah
1 domates
kk peynir
6 zeytin
4 tatlı biber
maydonoz dereotu
1 dilim kepek ekmek
yeşilçay elmalı

öğlen şekersiz çay

akşam
mantarlı tavuk
salata
ayran
1.5 lt su
spor yok..
mantarli tavuk ne kadar canim 1 tabak mi? Formlar cok lezzetsiz katiliyorum
arada kaçamak olmasa menülerin çok güzel zumbaya merak sardım bu ara bende kurs arıyorum...
zumba mi superrr:KK49::KK49:

X