Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

yine kimsecikler yok :-( neyse ben bir soru soracaktım sosyestetik sosyestetik sayın kaptanımız simdi ben geçen hafta çarşamba 69 kg geldim perşembe tartı günü ya perşembe tekrar tartildim başlangıç kilom tam olsun diye 69.4 geldim perşembe akşamda adet oldum sanırım o 400 gr ödem ama simdi ben 69 u mu başlangıç kabul edeyim bilemedim perşembeye az kalmışken aklima geldi bir sorayım dedim:-)

Biliyorum canım ben sadece hatırlatmak istedim, yapmak isteyen olursa diye. Karatayda herşey serbest değil de güzel taraflari cok bence. Meyvesiz yapamam dersen sabahlari izin var, sonuçta herkes kendi beslenme tarzına uygun diyet yapmalı. Şahsen ben az ve sık beslenme tarzını uygulamiyorum. Ya hic yememeli ya da doyana kadar yemeliyim. tadına bakip bırakmıyorum. Bu yüzden karatay benlik bir diyet. Kalori saymanin avantajı da herşeyden az da olsa yiyebiliyor olmak.

canım emziren bir arkadaşim sadece karatsyvari bir beslenmeyle 20 kg Verdi 8 ayda. Sen de verirsin.İnşallah karataya uyumlu bişeyler hazırlamistir arkadaşin.
bence karatay mantıklı bi diyet programı beğeniyorum ama sürekli uygulayamam sanırım. Bende çok sık beslenmekten yana değilim. Ben şahsen sç kalmadan zayıflayamıyorum. Sürekli aç aç dolanıyorum ortalıkta. Yani yemeklerden aç kalkıyorum.

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .
ah zaten şu kıramamamız yokmu. Bende bugün anneme gidicem. İnşallah kendimi tutabilirim.

bende aynı itirafı yapacaktım ya biz de eski komsumuza gittik oda ben seviyorum diye yapmış :-( kacamaksiz bir günüm olmayacak mi benim:-( sonrada eve gelince simdi 45 dk spor yaptım ceza verdim kendime gerçi karsilamiyor ama :-(
Ya zaten ne kötü demi küçücük bi parça yiyosun sonrada onu eritebilmek için saatlerce uğraşıyosun. Hiç adaleti yok :KK70:
gece kuşundan tombul kuşlara
gece kuşundan tombul kuşlara
Günaydın hepinizeeee...
günaydın canım insanın bebeği olunca uyandığı saatte belli olmuyo demi

Günaydın güzellikler. Oğlum her ne kadar rahat bırakmasada yazmaya çalışıyorum. Çocukların şu telefon tutkusunu hiç anlamıyorum. Elime alamaz oldum resmen artık onun yanında. Neyse dünkü menüm

Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Yarım ceviz
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 muz
Yarım armut
Yarım mandalina

Ara
Kiraz sapı çayı
Bi avuç leblebi
Bi adet mısır patlağı

Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu ıspanak
Yoğurtlu havuç salatası

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 3 lt
Spor 45 dakka leslie 3 mil
50 adet mekik
Ve nerdeyse 3 saat ev temizliği

Günaydın güzellikler. Oğlum her ne kadar rahat bırakmasada yazmaya çalışıyorum. Çocukların şu telefon tutkusunu hiç anlamıyorum. Elime alamaz oldum resmen artık onun yanında. Neyse dünkü menüm

Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Yarım ceviz
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 muz
Yarım armut
Yarım mandalina

Ara
Kiraz sapı çayı
Bi avuç leblebi
Bi adet mısır patlağı

Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu ıspanak
Yoğurtlu havuç salatası

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 3 lt
50 adet mekik
oooo.. süpersin tatlım... yediklerini yaptığın sporla ve ev temizliğiyle süpürmüşsün zaten :)

Günaydınlar olsun hatunlar... Ben de dünkü menümü paylaşmak istiyorum..
sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,
yumurtalı- kıymalı ıspanak yemeği,
1 kase(5-6 kaşık) ev yoğurdu.

ara: 1 çb çay, 2 ceviz, 3 badem.
1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

kızlar regl oldum ve çok feciyim.. canım herşeyi çekiyor.. Dün pazarda turşucunun ordan geçerken kendimi kaybettim.. dönüşte de beyaz lahana dolması gibi turşular var.. onlardan aldım 2 tane.. ay nasıl canım çekmiş.. nasıl fena olmuşum.. uzun zamandır yemiyordum sanırım ondan :p Günün kaçamağı da bu oldu.. :KK48::KK48:
Darısı bu güne :-) :-)

Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Yarım ceviz
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 muz
Yarım armut
Yarım mandalina

Ara
Kiraz sapı çayı
Bi avuç leblebi
Bi adet mısır patlağı

Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu ıspanak
Yoğurtlu havuç salatası

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 3 lt
50 adet mekik
ooooo superotesi..menu de spor da su da harikaaaaa
sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,

1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

kızlar regl oldum ve çok feciyim.. canım herşeyi çekiyor.. Dün pazarda turşucunun ordan geçerken kendimi kaybettim.. dönüşte de beyaz lahana dolması gibi turşular var.. onlardan aldım 2 tane.. ay nasıl canım çekmiş.. nasıl fena olmuşum.. uzun zamandır yemiyordum sanırım ondan :p Günün kaçamağı da bu oldu.. :KK48::KK48:
afiyet olsun tatlim
.yarin tarti gunu bugun tursu yeme sakinnn

Benim menum
sabah 2 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 7 tsne zeytin,2 salatalık, bolca yesillik, yarım cay bard ceviz-badem- findik karusimi
ogle 1 minik borek 1 dilim tiramusu
aksam 2 haşlanmış yumurta ile yapilmis yesiilkle doly salata 1 dilim peynur
ara kayinvalidem asure yapmış 1 kase yedim maalesef
spor 1 saat kosu bandinda yatim saat de disarida yürüyüş
su 3 lt

oooo.. süpersin tatlım... yediklerini yaptığın sporla ve ev temizliğiyle süpürmüşsün zaten :)
sağol canım inşallah öyle olmuştur.

sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,

1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

Canım menün çok güzel olmuş ama turşuya dikkat et vücutta su tutuyo buda tartını etkiler canım
ooooo superotesi..menu de spor da su da harikaaaaa

afiyet olsun tatlim
.yarin tarti gunu bugun tursu yeme sakinnn
Sağol canım elimden geleni yapıyorum
Benim menum
sabah 2 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 7 tsne zeytin,2 salatalık, bolca yesillik, yarım cay bard ceviz-badem- findik karusimi
ogle 1 minik borek 1 dilim tiramusu
aksam 2 haşlanmış yumurta ile yapilmis yesiilkle doly salata 1 dilim peynur
ara kayinvalidem asure yapmış 1 kase yedim maalesef
spor 1 saat kosu bandinda yatim saat de disarida yürüyüş
su 3 lt
öğlenki menün açıklamanı yapmıştın zaten olmamiş. Biz zaten nasılki insanlara hayır demeyi öğrenicez işte o zaman gidicek kilolar :KK70: aşureyede dikkat et canım geçen hafta beni yaktı malesef. Bişey daha zeytin sayısını azalt bence canım 4-5 tane yesen yeter bence çünkü çok yağlı. Çok oldu biliyorum ama herşey bizim için.

dünkü menüm
kahvalti: 1adet yumurta 2dilim ekmek salatalık domates maydanoz 5yeşil zeytin 1 kk beyaz peynir şekersiz çay
öğle: 1parça haşlanmış tavuk göğsü bir kase çorba 3 kasık fasulye yemeği 5kasık yoğurt
aksam yemedim çünku dilim tiramisu ve 1 börek yedim tiramisu kocaman bir dilimdi yani:-(
su da az oldu1.5 lt tiramisu yediğim icin de 50 dk zumba yaptım ceza olsun bana

sağol canım inşallah öyle olmuştur.

Canım menün çok güzel olmuş ama turşuya dikkat et vücutta su tutuyo buda tartını etkiler cbeni

Sağol canım elimden geleni yapıyorum
öğlenki menün açıklamanı yapmıştın zaten olmamiş. Biz zaten nasılki insanlara hayır demeyi öğrenicez işte o zaman gidicek kilolar :KK70: aşureyede dikkat et canım geçen hafta beni yaktı malesef. Bişey daha zeytin sayısını azalt bence canım 4-5 tane yesen yeter bence çünkü çok yağlı. Çok oldu biliyorum ama herşey bizim için.
asure extranin da extrasi oldu maalesef..sozde jKaratay yapiyorum ya onda zeytin 10 tane yiyin diyor ben yine 6-7 yiyorum..
dünkü menüm
kahvalti: 1adet yumurta 2dilim ekmek salatalık domates maydanoz 5yeşil zeytin 1 kk beyaz peynir şekersiz çay
öğle: 1parça haşlanmış tavuk göğsü bir kase çorba 3 kasık fasulye yemeği 5kasık yoğurt
aksam yemedim çünku dilim tiramisu ve 1 börek yedim tiramisu kocaman bir dilimdi yani:-(
iste bir tiramisu kurbani dahaaaa..ben ceza vermedim kendime ama ev ahalisi gece cezalandirdi beni

sabah:
1 büyük çay,
3 dlilim buğday ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
5-6 tane siyah zeytin.

öğle:
1 kase çorba,
2 dilim buğday ekmeği.

akşam:
çok az lahana turşusu,

1 muz, 1 mandalin.
40 dk tempolu yürüyüş,
1,5 lt su.

seni çok iyi anlıyorum çünkü bende bugün oldum off benimde ekşi tatlı herşey çekiyo valla :KK70:ama sen çok iyi idare etmişsin menün çok güzel :KK70:

benim dünkü menüm şöyle kızlar :)
sabah
1 domates
kk peynir
6 zeytin
4 tatlı biber
maydonoz dereotu
1 dilim kepek ekmek
yeşilçay elmalı

öğlen şekersiz çay
1 paket bisküvi form (şu kremalı olanından,niye yedim bilmiyorum tadı da berbat aslında)

akşam
mantarlı tavuk
salata
ayran
1.5 lt su
spor yok..

dünkü menüm
arada kaçamak olmasa menülerin çok güzel zumbaya merak sardım bu ara bende kurs arıyorum...

X