Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar merhaba, c.tesi gününden beri giremiyorum cünkü bilgisayarım saolsun cöktü. Ve içindeki hazırladığım raporlar da beraberinde gitti. Bu hafta acil yetiştirmem gereken o kadar cok iş birikti ki anlatamam. ve stres olunca biraz tatlıyı kacırdım :KK43:( inşallah kilo almamısımdır. 2 gündür ne yediğimi sasırdım resmen..

Muz potasyum açısından zengin, tok tutma özelliği var diye hoca yumurtanın yerine 2 yerli veya bir ithal muz yenebilir. yada protein içeren başka alternatifler de olabilir. sucuklu menemen mesela ama sucuk fabrikasyon değil mümkünse ev yapımı yani kasap sucuk da olabilir. hergün iki yiyemezsen bir ye ama 2 de daha iyi sonuç alırsın.
kuruyemiş bir incebelli çay bardağı miktarında yenecek diyor hoca ama ben pek ölçmüyorum. saat 20 den sonrabişey yenmiyor. ben akşam yemeğinden sonra bişey yemem onu da zaten 18 de yiyorum.çok acıkırsan ayran içebilirsin, leptini bozmuyor.. akşam uygun yiyecekten doyana kadar yiyebileceğin için sonra acıkmıyorsun zaten

benim aksam yemegimi yemem en erken 20.00 oluyor. Daha erken yemem mümkün değil. zaten 12 gibi de yatmıs oluyorum. Karatay yapmak istiyorum ama yemekten sonra hiç bişey yememem lazım sanırım uymam için.

Karatayda en zorlandığım ekmek maalesef, haftasonu kaçırıyorum bazen ama buna bir son vermem lazım, kaptan bu arada bu hafta herkes karataya başlarsa birinci olabiliriz çünkü ilk hafta çok iyi gidiyor, çoğu ödem ama sonuçta tartıda iyi bir rakam görünür..

ben gec mi kaldım ki ödemleri atmak için :))

Herkes uyudu mu kizlarr??

evet canım haklısın insanlar eski alışkanlıklarına döndüğü zaman geri alıyorlar kiloları zaten kilo verdiğin zaman en az bir sene o kiloyu koruman gerekiyomuş oturması için yoksa salarsan geri yepışıyo. Ben evlenirken 52 kiloydum üç ayda 58 oldum o gün bugündür hep bu civatdayım doğumda yaptım hemde 80 kiloyla ama yinede en fazla 55 e indim hiçbir zaman 52 lere düşemedim hatta 55 te bile bi kaç ay kalabildim. Sanırım benim vücudum 58 i seviyo ne bileyim gakıldım kaldım. Millet 100 lerden iner 50 kere ben yıllardır bi 4-5 kiloyu verip kalamadım

boyun kactı ? 1.65-1.66 falansa 58 de iyi bir rakam bence.

Canlar günaydın
Erkenden kalktım limonlu suyumu içtim 45 dakika leslie ile sporumuda yaptım. Kahvaltıya geçmeden ne var ne yok bakayım dedim. Ama daha kimseler gelmemiş. Neyse ben dünkü menümü paylaşayım.

Sabah
2 dilim kızarmış sarı buğday ekmeği
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Yarım yumurta
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 adet muz

Ara
Kiraz sapı çayı

Akşam
Mercimek çorbası
2 adet içli köfte (hataydı sakın siz yapmayın)
Salata
Yoğurt

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 2.5 lt
Spor 45 dakika leslie 3 mil
menun güzel canm içli köfte hariç..

Dunku menum
Sabah
2 haslanmis yumurta
1 cay bardagi kavrulmamis cerez
Avuc ici kadar beyaz peynir
1 adet domates
Zeytin
1 bardak bitki cayi

Aksam
1 tabak nohut yemegi
1 tabak salata
2 kasik pirinc pilavi
Ara
Yarim porsiyon cig kofte(gunun hatasiiii)
Kola 1 bardak

Su 2 lt
Spor 3500 adim ( hedef 10000 kizlar cok motive etti bu minicik alet beni size de tavsiye ediyorum)
ooov çiğ köfte fazla kaçmış canm ya.. ne zamandır benm de canm cekiyo ama yemiyorum çünkü baslarsam duramammmm:)

Günaydınlar hatunlar.
dünkü menüm:
sabah:
3 dilim çavdar ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
4 tane cherry domates,
1 buyük çay.

öğlen:
ızgara köfte,
4 kaşık haşlanmış erişte,
1 büyük su bardağı ayran.

akşam,
2 küçük çay,
1 dilim ekmek,
1 avuç ceviz -badem karışımı.

spor, 30 dk tempolu yürüyüş.
su, 1lt.
akşamı hafif atlatmışın canm güzel

dünkü menum
kahvalti: 1kk peynir
domates salatalık 2dilim ekmek 5yeşil zeytin 2tatlı kaşığı reçel
öğle: 1parça ıspanaklı börek
ara: 10badem 10igde 1mandalina
aksam: 4kasık pilav 5kasık taze fasulye salata ve biraz pismaniye :-( bunu yemeyecektim sanki:-(
suyun sporun yok mu canm

Kızlar selamlar nasılsınız bakiim
Sosyestetik ciim paylaşım alanında aeben anket hazırlamış bi bakarmisin canım yogunsun galiba.puskuut cumaya kadar yanitlayin güncelleme yapıcam demiş.

mrb kızlar herkese dünkü menümü yazıyorum hiç de yazasım oyk dün çok açtım :KK43:
sabah
peynirli yumurta(1 yumurta çok az peynir ve yağ yok)
1 domates
maydonoz,dereotu
3 yeşil tatlı biber
5 zeytin
1 bardak elmalı yeşil çay
1 dilim kepek ekmek

öğlen
2 elma
1 minik mandalina
1 muz
1 dilim ekmek üstüne biraz bal ve kaymak sürdüm
(tatlı krizime engel olamıyorum sanırım regl olcam ama bi türlü olamıyorum)

akşam
yarım tabak kepekli makarna
2 kaşık taze fasulye
çeyrek tabak yoğurtlu brokoli

1 lt su
spor yok bütün gün temizlik yaptım :KK43:

suyun sporun yok mu canm
yazmayı unutmuşum :-) 2 lt su spor yok:-(
mrb kızlar herkese dünkü menümü yazıyorum hiç de yazasım oyk dün çok açtım :KK43:
sabah
1 domates
maydonoz,dereotu
3 yeşil tatlı biber
5 zeytin
1 dilim kepek ekmek

öğlen
2 elma
1 minik mandalina
1 muz

akşam
2 kaşık taze fasulye

1 lt su
su az olmuş tatlı fazla ama akşamın iyi olmuş en azından öğlen yemissin erimistir o:-)

Gününüz aydın olsun hatunlar.. Vücudumuz her daim çalışsın bugün.. iki lokma yiyince doyalım.. Bol su içip kanımızı temizleyelim sonrada tuvalet yollarına düşelim.. :) :-) :-)
ah canım yaa ben yakında tuvaletin kapısında oturup kalıcam çok samimiyiz bu aralar :KK70:

dünkü menum
kahvalti: 1kk peynir
domates salatalık 2dilim ekmek 5yeşil zeytin 2tatlı kaşığı reçel
öğle: 1parça ıspanaklı börek
ara: 10badem 10igde 1mandalina
aksam: 4kasık pilav 5kasık taze fasulye salata ve biraz pismaniye :-( bunu yemeyecektim sanki:-(
Hem pişmaniye hemde pilav olmasa iyiymiş. Kızlar bence diyet yaparken pilav yenmemeli çünkü tamamen şeker

Kızlar merhaba, c.tesi gününden beri giremiyorum cünkü bilgisayarım saolsun cöktü. Ve içindeki hazırladığım raporlar da beraberinde gitti. Bu hafta acil yetiştirmem gereken o kadar cok iş birikti ki anlatamam. ve stres olunca biraz tatlıyı kacırdım :KK43:( inşallah kilo almamısımdır. 2 gündür ne yediğimi sasırdım resmen..

benim aksam yemegimi yemem en erken 20.00 oluyor. Daha erken yemem mümkün değil. zaten 12 gibi de yatmıs oluyorum. Karatay yapmak istiyorum ama yemekten sonra hiç bişey yememem lazım sanırım uymam için.

ben gec mi kaldım ki ödemleri atmak için :))

boyun kactı ? 1.65-1.66 falansa 58 de iyi bir rakam bence.
Canım nerde benim boyum 157 cm 58 kilo beni balık etli kalın gösteriyo zarif olmak istiyorum ilk hedefim 55 ama beğenmezsem 53 te yapabilirim
sabah
1 domates
maydonoz,dereotu
3 yeşil tatlı biber
5 zeytin
1 dilim kepek ekmek

öğlen
2 elma
1 minik mandalina
1 muz

akşam
2 kaşık taze fasulye

1 lt su
canım bence menün kötü değil ama suyunu biraz artırabilirsin

kızlar ben dünkü menümü yazmayı unutmuşum:-)
sabah 1tane haşlanmış yumurta
1bardak çay

öğlen
2bardak çay
domates salatalık
yarım kase yoğurt
1kasık pekmez
1dilim ekmek
5tane zeytin

ara
1mandelina
1muz

akşam
bir kase mercimek çorbası
1elma
4 5 adet ceviz

1.5lt su
yarım saat yürüyüş

ah canım yaa ben yakında tuvaletin kapısında oturup kalıcam çok samimiyiz bu aralar :KK70:

Hem pişmaniye hemde pilav olmasa iyiymiş. Kızlar bence diyet yaparken pilav yenmemeli çünkü tamamen şeker

Canım nerde benim boyum 157 cm 58 kilo beni balık etli kalın gösteriyo zarif olmak istiyorum ilk hedefim 55 ama beğenmezsem 53 te yapabilirim
canım bence menün kötü değil ama suyunu biraz artırabilirsin
teşekkürler canım ama bi türlü artıramıyorum hep unutuyorum yada şişiyorum...

1bardak çay

öğlen
2bardak çay
domates salatalık
yarım kase yoğurt
1kasık pekmez
1dilim ekmek
5tane zeytin

ara
1mandelina
1muz

akşam
1elma
4 5 adet ceviz

1.5lt su
yarım saat yürüyüş
acıkmadın mı çok az bence yada benim gözüm aç bugünlerde :KK70:

1bardak çay

öğlen
2bardak çay
domates salatalık
yarım kase yoğurt
1kasık pekmez
1dilim ekmek
5tane zeytin

ara
1mandelina
1muz

akşam
1elma
4 5 adet ceviz

1.5lt su
yarım saat yürüyüş
bence menün çok güzel ve hafif olmuş canım.

Canım yaa doğru diyosunda ben karatay diyeti yapmıyorum ki böyle şeyleri yiyebilmek için menülerimizin tamamen karataya uygun olmaz gerekiyo. Sonuçta biz neyle neyin yenmesi gerektiğini çat pat biliyoruz. Ama bak şimdi karatay yapasım geldi ne o öyle herşey serbest. Ama bi tek ben meyvesiz yapamam hergün yemem gerek.
Biliyorum canım ben sadece hatırlatmak istedim, yapmak isteyen olursa diye. Karatayda herşey serbest değil de güzel taraflari cok bence. Meyvesiz yapamam dersen sabahlari izin var, sonuçta herkes kendi beslenme tarzına uygun diyet yapmalı. Şahsen ben az ve sık beslenme tarzını uygulamiyorum. Ya hic yememeli ya da doyana kadar yemeliyim. tadına bakip bırakmıyorum. Bu yüzden karatay benlik bir diyet. Kalori saymanin avantajı da herşeyden az da olsa yiyebiliyor olmak.

ayy teşekkür ederim simarttin beni..daha dusuk kalorili yspamiyorum bebisim küçük diye...
arkadasima gidicem bugun ..hicbirsey haxirlama dedim ama insallah tutabilirim kendimi..
canım emziren bir arkadaşim sadece karatsyvari bir beslenmeyle 20 kg Verdi 8 ayda. Sen de verirsin.İnşallah karataya uyumlu bişeyler hazırlamistir arkadaşin.

Dagatesi Canım geç kalmış sayılmazsın. Akşam 8 i geçirmemeye çalış. Ogün aralarini da 5 saat yaparsan tamamdir.

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .
bende aynı itirafı yapacaktım ya biz de eski komsumuza gittik oda ben seviyorum diye yapmış :-( kacamaksiz bir günüm olmayacak mi benim:-( sonrada eve gelince simdi 45 dk spor yaptım ceza verdim kendime gerçi karsilamiyor ama :-(

X