Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Sağol canım

Güzel canım

Dunku menum
Sabah
1 dilim ekmek
Bir dilim peynir
Yarim bardak portakal suyu
Biraz kahvaltilik sos

Ogle
1 tabak bezelye yemegi

Ara 1 turk kahvesi
1 muz

Aksam
1 tabak makarna

Ara
1 kivi
1 mandalina

Su 2lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

Baktim cok meyveli bir menu olmus bu arada bi kac gundur yazamadigin icin menuleri paylasamadim kizlar malum tel hayatimiz olmus bozulunca hayat durdu benim icin kusura bakmayin lutfen bugun de karataya baslamaya calistim insallah yapabilirim

Can
Canım güzel menün

Kızlar fazla giremedim bugün hastalık Öksürük mahvetti beni dünkü menümü yazayım:
Sabah kahvaltı yapamadım sadece limonlu sıcak su içtim
Öğle
Yarım pide
Bir bardak ayran (pide küçüktü baya kızlar Arkadaşımın bebek mevlidine gittim sabah da yiyemeyince mecbur onu yedim)
Aksam bir yemek kasığı patates yemeği
Bir minik biber dolma

Yemekten sonra şekersiz Çay bikaç tane ceviz yedim
Spor yapamadım kızlar halim yok ama 2lt su içtim

Gecmis olsun canim iyilesince duzeltirsin menulerini

Soyle bi bilgi buldum kizlar
Peki nasıl yürümeli? Yürüyüşünüzün şekli ve uzunluğu amacınız ile doğrudan ilişkilidir. Zinde kalıp formunuzu korumaktan ziyade form tutmak veya zayıflamak istiyorsanız daha fazla ve hızlı tempoda yürümeniz gereklidir. Peki 10 bin adım kaç kalori yakar?

Mesafeye, kilonuza, yolun eğimine ve temponuza göre yürüyüşünüzün yaktığı kalori değişmektedir. Ancak ortalama olarak bir saat yürümek takriben 200-400 kalori yakmaktadır. Her gün on bin adım yürümek (yani yaklaşık 1,5 saat) beslenmenize dikkat ederseniz, haftada yarım kiloya yakın yağ yakarak zayıflamanıza olanak tanır.
Alintidir

canm burnum sürekli tıkalı olduğu için akıntı yüzüme baskı yapıyor sanırım sanki biri yüzüme olanca gücüyle basıyormuş gibi bir his..
geçmiş olsıun canım yaa, burun açıcı bişeyler mi kullansan acaba?
İyiyiz canim çok sağol bilgiler için de çok tesekkur ederim her gun yumurta yemekten bikmadin mi canim? Degistirebiliyor muyuz başka biseyle
aslında bu aralar çok iyi gitmiyorum Karatayda ama yumurtadan hiç bıkmadım. Karatay yapmadığım dönemlerde bile mutlaka yerim yumurta.. Sevmeyenler, hergün yemekten sıkılanlar, allerjisi olanlar için muz yumurtanın alternatifi. Köfte falan da yenebilir..
Bu arada kendime pedometre aldim adimlarimi sayacagim artik
Hayırlı olsun canım, bende de var ama uzun süredir kullanmadım, Yarın ben de sayayım akşama kıyaslayalım canım
Teldeki nasil calisiyor ki canim
Telefona bende indirmiştim canım, sonra çok şarj yedi kullanmadım, ama fena değil. Runtastic pedometer diye bir uygulama idi sanırım

Kahvaltida mi muz canim? Ya ben yumurta severim ama her gun iki yumurta yemem gibime geliyor. Bugun kendime kavrulmamis findikla kavrulmamis badem aldim, bu arada 18 den sonra mi yemek yemeyecektik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…