Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydın olsun hatunlar.. Hafta sonu yaşanan teknik aksaklıktan ötürü öncelikle özür diliyorum..
Birdaha bu tarz bir sorun çıkmaması için tüm önlemlerimi aldım...
Bu arada 7. olmuşuz.. ossun.. Daha da iyi olacak.. hem daha yeni başladık biz :KK66:
Haftasonu az yemekli, bol koşuşturmacalı zamanlar geçirdim..
Dünkü menüm,
sabah: geç bir kahvaltı.
1 küçük boy domates,
1 küçük salatalık.
1 yumurta omlet,
1kk kadar peynir.

oğlen ile akşam arası evde 1 saatlik koşuşturmacalı temizlik ve yarım saat dışarıda tempolu yürüyüş..

akşam:
4 tane orta boy çinekop,
4 tane hamsi,
ekmek neredeyse hiç yok.
3 kaşık salata..
1 su bardağı kadar kola.. (normalde kola içmem. hatta uzun zamndır içmiyorum da.. ama nasıl oldu da canım çekti hiç bilem :p )
1 küçük şekerpare den bir ufak tadımlık..

Kızlar bugün spor için bir salonla görüşmeye gidicem..sadece bayanlara özelmiş.. bu sayede oramı çok göze batmadan formuma kavuşabileceğimi düşünüyorum.. en geç yılbaşına kdar 10 kilo vermek istiyorum çünkü.. ama mimkinaatı var mı bilemiom...

Umarım sizde güzel bir haftasonu geçirmişssinizdir canlar...
menün güzel olmuş canım afiyet olsun. Yılbaşına kadar 10 kilo zor gibi gözüksede bence azmedersen başarırsın

Günaydın canım...
Sabah kahvaltısı hariç diğer öğünlde ekmek yememekle çok iyi yapıyorsun canım.. ben sadece bunu yaparak zayıflayan duymuştum ama sanırım içinde ekstra bişilerde vardı..
ev temizliği benim gözümde en öenmli spor çeşidi :-) ben eğer bir gün temizlik yaptıysam, çok nadir ekstra spor yapıyorum :-) annnaamm.. ne de tembelmişim :p
evet canım kendimi daha hafif hissediyorum. Ekmeğin bana yaramadığına kanaat getirdim daha öncede ekmeği azaltarak kilo vermiştim. Alıştım gibi zaten yemekleri ekmeksiz yemeye

menün güzel olmuş canım afiyet olsun. Yılbaşına kadar 10 kilo zor gibi gözüksede bence azmedersen başarırsın

evet canım kendimi daha hafif hissediyorum. Ekmeğin bana yaramadığına kanaat getirdim daha öncede ekmeği azaltarak kilo vermiştim. Alıştım gibi zaten yemekleri ekmeksiz yemeye
bence de insan alisinxa ekmek yememrye gerisi geliyor..
ben cokbyerdim ekmegiveskiden..corbayi ekmek dogramadan yiyemezdim..simdi komkk grliyor corbayla ekmek yanysna..
srker de ayni..sekersiz cayin ne anlami varki derdim.simdi srkerli cay midemi bulandiriyor

ben cokbyerdim ekmegiveskiden..corbayi ekmek dogramadan yiyemezdim..simdi komkk grliyor corbayla ekmek yanysna..
srker de ayni..sekersiz cayin ne anlami varki derdim.simdi srkerli cay midemi bulandiriyor
katiliyorum sana bende 1yıldır şekersiz çay içiyorum ve su an çay içmek daha güzel geliyor önceden aksamnerdeyse 1demlik cayi içerdim ve çaya 4 kup şeker atardim simdi düşünüyorum nasıl iciyormusum ekmegide sadece sabah yemeye çalışıyorum gerçi mayali hamur yedigimde midem ağrıyor zaten aksam ne tarz ekmek yersem midem yanmaya başlıyor işime geldi yani ekmek yemiyorum böylece:-)

bende çayı şekersiz içiyorum canım artık hatta limonlu içiyorum ama artık bende şekerle içemiyorum. Zaten çayı pek sevmem mecbur kalmadıkça içmem kahvaltıdada bi tana zar zor içerim. İşime geliyo ama böylesi

katiliyorum sana bende 1yıldır şekersiz çay içiyorum ve su an çay içmek daha güzel geliyor önceden aksamnerdeyse 1demlik cayi içerdim ve çaya 4 kup şeker atardim simdi düşünüyorum nasıl iciyormusum ekmegide sadece sabah yemeye çalışıyorum gerçi mayali hamur yedigimde midem ağrıyor zaten aksam ne tarz ekmek yersem midem yanmaya başlıyor işime geldi yani ekmek yemiyorum böylece:-)
aslında diyet yapıcaz diye farkında olmadan yemek yeme alışkanlıklarımızıda değiştiriyoruz. Umarım hep böyle gider

aslında diyet yapıcaz diye farkında olmadan yemek yeme alışkanlıklarımızıda değiştiriyoruz. Umarım hep böyle gider
zaten en önemlisi bu bence diyetten ziyade çoğu insanın şikayet ettiği 10 kilo verdim geri aldım olayı bundan oluyor bence eski alışkanlıklara donuldugunde başa sariyoruz umarım h bizimkiler kalıcı olur :-)

Selam kızlar, ben işyerinde öyle yoğun oluyorum ki çok zor fırsat buluyorum.
Umarım herkes iyidir.
:KK51:
Ama kullanilmasi gerekmiyor muuu?? Ben de balik yemegi sevmiyorum:kk77:

Kullanılması gerekiyor canım da ben kullanamıyorum. :KK43: Balık sevmiyorsan kullan bence de gerçi hergün balık yesek bile yetmez diyor canan hoca ama ben kullanamadım. Bu konuda Ahmet rasim Küçükustanın tavsiyesini dinliyorum işime öyle geliyor da ondan :rolleyes:
Adım sayarımı takmayı unutmuşum :KK43: hareket etmeye motive ediyordu oysa :KK73:

zaten en önemlisi bu bence diyetten ziyade çoğu insanın şikayet ettiği 10 kilo verdim geri aldım olayı bundan oluyor bence eski alışkanlıklara donuldugunde başa sariyoruz umarım h bizimkiler kalıcı olur :-)
evet canım haklısın insanlar eski alışkanlıklarına döndüğü zaman geri alıyorlar kiloları zaten kilo verdiğin zaman en az bir sene o kiloyu koruman gerekiyomuş oturması için yoksa salarsan geri yepışıyo. Ben evlenirken 52 kiloydum üç ayda 58 oldum o gün bugündür hep bu civatdayım doğumda yaptım hemde 80 kiloyla ama yinede en fazla 55 e indim hiçbir zaman 52 lere düşemedim hatta 55 te bile bi kaç ay kalabildim. Sanırım benim vücudum 58 i seviyo ne bileyim gakıldım kaldım. Millet 100 lerden iner 50 kere ben yıllardır bi 4-5 kiloyu verip kalamadım

merhaba kızlar dünkü menüm
sabah
nesfit yani kellogs bi kase

öğlen
1 tabak ıspanak üstüne yoğurt
1 kase ezogelin çorba
1 bardak ıhlamur

akşam
1 tabak ıspanak
1 kase yoğurt
2 küçük mandalina
veee 1 tane eti karam :KK43:

spor yok ama akşama kadar dısardayım 2 gündür yürümekten tabanlarım patladı
su içtim 1 lt falan
ama kızlar çok şişkinlik var reglim baya geçti olmadım gebelik testi yaptım negatif canım tatlı çekiyo belirtiler var ama regl olamıyorum anlamadım..

sabah

öğlen
1 kase ezogelin çorba
1 bardak ıhlamur

akşam
1 tabak ıspanak
1 kase yoğurt
2 küçük mandalina

su içtim 1 lt falan
ama kızlar çok şişkinlik var reglim baya geçti olmadım gebelik testi yaptım negatif canım tatlı çekiyo belirtiler var ama regl olamıyorum anlamadım..
Bu aralar herkeste var regl gecikmesi.. KEza bende de var.. Ben ilaç kullandım beklemedeyim.. İnşaAllah olurum da rahatlarım.. Böyle bir şişkinlik, gaz ve yeme isteği yok.. Çok feciiiii :KK43: :KK72:

sabah

öğlen
1 kase ezogelin çorba
1 bardak ıhlamur

akşam
1 tabak ıspanak
1 kase yoğurt
2 küçük mandalina

su içtim 1 lt falan
menun cok basarili...
regl olamiyorsan maydanoz ye yarim demet hizlandiriyor..

o kadar abuk bir öğle yemegi yedimki..nesfit+yulaf ezmesi light sutle , muz, peynir , rezene+kimyon cayi birazcik da findik-badem..sacmasapan yahuu

Bu aralar herkeste var regl gecikmesi.. KEza bende de var.. Ben ilaç kullandım beklemedeyim.. İnşaAllah olurum da rahatlarım.. Böyle bir şişkinlik, gaz ve yeme isteği yok.. Çok feciiiii :KK43: :KK72:
benim tam tersi iştahım açık yemeye kalksam akşama kadar tatlı yicem ve sinirliyim aşırı baş ağrım falan var off ne zor kadın olmak yaa neyse siz böle deyince rahatladım..

sadece maydanoz mu? eksrta bir karışım yapmaya gerek varmı?
benim bildigim yeterli oluyor..
sağol canım bugün sabah yedim bakalım
hadi inşallah olursunuz..
ben ne zaman olucam kimbilir..kizim yarin 2 aylik oluyooorr..aşıya gidicez offf icim daraldi adi diyince. .buyuk kuzumun verem aşısı yeri abse yapmisti canimmmmm ne aglamisti kuzummm

o kadar abuk bir öğle yemegi yedimki..nesfit+yulaf ezmesi light sutle , muz, peynir , rezene+kimyon cayi birazcik da findik-badem..sacmasapan yahuu
dün kayısı çayı içtim form çok iyi geldi bana canım görümceme diyetisyen vermiş günde 2 kez tuvalete cıkıyorum dedi..Onda kabızlık varda hep..Bende akşam içtim içimi iyi yani güzeldi.Denemediysen tavsiye ederim..

benim tam tersi iştahım açık yemeye kalksam akşama kadar tatlı yicem ve sinirliyim aşırı baş ağrım falan var off ne zor kadın olmak yaa neyse siz böle deyince rahatladım..
Yine şükür halimize.. ben eskiden çok fena olurdum.. bir bacağıma komple kramp girerdi adet öncesi... bir arkadaşımın bildiğin tansiyonu düşerdi.. birisinin de tatlı krizi tutardı :KK70: :-) Çok enteresanız yaa... :KK66:

dün kayısı çayı içtim form çok iyi geldi bana canım görümceme diyetisyen vermiş günde 2 kez tuvalete cıkıyorum dedi..Onda kabızlık varda hep..Bende akşam içtim içimi iyi yani güzeldi.Denemediysen tavsiye ederim..
tuvalet sıkıntim olmuyor benim..emxirdigim icin icemem form cay..yesil cay bile icmiyorum bebegi sinirli yspiyor..rezene kimyonu da sutten bebege gecsin gazini rahat çıkarsın diye iciyorum..

buz de annemle icerdik yazlari kayisili form cay bir de tatcin karanfilli yesil cay..tatlari guzrl bence..

X