Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kislar napiyorsunuz bakalım. ..
bugun ara ogun yapmadim öğleni de gecistirdim cok aciktim yaa..
askitolarim gelse de yimek yesek..

Kolay gelsin canim eminim cok zor oluyordur bebekle ama masalah yetisiyorsun
dünkü menm
sabah: 2hadl yumurta 2 dilim peynir5 zeytin 4-5 tane ceviz salata 2 gunkurusu
öğle: z.yagli kabak ( bulgur da var içinde) yogurt10 badem
aksam : maslesef nesfit yitebildim yaninda 1 avuc fındıkla.
su 3,5 lt
spir yok
nesfit yasak ama di mi tatlim?
Gunaydin :) epey kosusturmali bir gun olmus. Bence bebek gormeye gelenler kisacik oturmali ve ikram yapilmamali ( anneye eziyet oluyor bence)
bence de
Benim dunku menum de soyle

Sabah

2 dilim ekmek arasi domatesli kahvalti sosu
1 mandalina

ara
1 elma

Oglen yok

ara
15 igde

aksam
4/5 kasik corba
1 tabak kiymali makarna

ara
1 greyfurt
ada cayi

yarim saat yuruyus. 1.5 lt su.
bende severim igdeyi hele pofuduk pofuduksa daha cok severim
aksama kadar super gitmissin. Su miktarin da cok iyi.
katiluyorum canim

canım günkurusu ne:) az yemişin canm yaa bebekle nasıl ayakta duruyosun :)
Kuru kayisi kuruyuncq karariyor ya kayisi digerleri turuncu oluyor haliyle bu dogal olani sanirim
dun boyle oldu maalesef canim..normalde aksam tavuk ya da et yemegi olurdu ama yetistiremedim..
jet anne
Karataya yonelis mi seziyorum
suyu artirmalisin canim
kızlar ben bugun güne gidicem annemle söz az yicem salata falan ancak akşam bakabilicem buraya:)
ok sozunu tut tatlim yeme cok
Teşekkürler canım yürüycem inşallah hergün kendimi deniyorum ağrı durumuma göre azaltcam yada artırıcam artık
insallah canim
İyi eğlenceler tatlım.. Ama hamur işlerine çok dalmayasın.. olursa da çok az tadımlık olsun.. hatta ben böyle durumlarda anneminkine sulanıyorum.. onun tabağındakilerden az az tat bakınıyorum :)
bu da bir yonte tabi ki

iyi canm şükür sen nasılsın
Gribal tribalim
amaaa sen sucnu biliyorsun canim duzeltirsin artik bugunehadi bkalim gecmis olsun

takılıyorum ben aslında buralarda şimdide kimse yok:-( bu arada loyalty88 bu etap bireysel 2.olmuşsun orda tanidik bir isim görünce cok hoşuma gitti darısı takımın da başına bize de tabi

birde leptin hormonu mevzusu var karatay kitaplarını okumadım ama benim üniversitede ogrendigim kadarıyla halk arasında zayıflama hormonu diye biliniyor özellikle geceleri yani aksam vakitleri salgılanıyor bu yüzden geç vakitte yemek yediğimiz zaman leptin salgılanmasını engelliyoruz çünkü leptin hormonu belli saat yemek yenmediginde salgilniyor mesela yemeklerden 3-4saat sonra ve bildiğim kadarıyla karatay hocanın dediği mümkünse 3 ogun yiyin ara ogun yapmayın dediği durum buna dayanıyor çünkü ara ogun yapıp 2 saatte bir birşeyler yendiğinde leptin salgilanamiyor yağ yakimi yapılamıyor ben temel olarak bunu böyle biliyorum umarım yanlış hatirlamiyorumdur kitabı okuyan ve karatay yapan arkadaşlara selam olsun burdan

Patlamis misiri ben de cok seviyorum ama malesef cok kalorili o yuzden yememek icin direniyorum

Canim zahmet oldu sana da ama bulmussun, karataya bakalim radikal karar alacaksak da alalim artik cok dusundum

Pes etme canim neyse gecmise takilmayalim artik

Bilgiler icin tesekkur ederim tatlim, alip okumayi dusunuyorum ben ama roman gibi de okumamak lazim iste onu yapabilir miyim bilmiyorum, bugun markete gittik cipslere bi an yoneldim sonra tuttum kendimi almadim yemedim yemeyecegim ama kis sendromu yuzunden de bi hastalik hasil oluyor surekli anlayabilmis degilim. Yurumeye de calisiyorum aslinda ama beslenmeyle ilgili yanlis yapiyorum dun gece biseyler yedim mesela cok da kizdim sonra kendime ama is isten gecti

bende bildiğim halde bildiklerimi uygulamıyorum tam olarak bende asure yiyip durdum bu hafta o kadar cok varki dagittigimiz halde hala var ve hayır diyemiyorum yine yedim bugün ve bende sinir oldum sonra:-( ben aslında tam olarak sürekli kaçamak yapmasam şimdiye hedefime ulasmistim ben kilo vermeye karar verdiğimde tam 1yıl önceydi buraya ilk kayıt olduğum zaman 74 kiloydum burda günlükleri yarismalari falan takip ederek 69 u gördüm sonra sınav falan biraktim bu ay tekrar karar verdiğimde 70tim kilo almamisim sevindim çünkü kaldığım yerden devam ediyormuş gibi hissediyorum ama bu tatlı işine çare bulamıyorum ışte ama bu kez pes etmeyecegim oyle yada böyle tatlılara savaş aciyorum

kızlar sanırım ben ara vermek zonunda kalıcam? öyle bir şey yapma şansım var mı yoksa direk takımdan mı çıkmam gerek

Kuru kayisi kuruyuncq karariyor ya kayisi digerleri turuncu oluyor haliyle bu dogal olani sanirim

jet anne

Karataya yonelis mi seziyorum

suyu artirmalisin canim

ok sozunu tut tatlim yeme cok

insallah canim

bu da bir yonte tabi ki
aa bilmem ki canm öyle mi diyosun karatay hakkında cok bilgim yok aslında..

canm kızartma dışında güzel bence menün :)

cipis olmayaydı iyiydi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…