Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

afiyet olsun canim..
cok guzel canim afiyet olsun
kızlar ben bugun güne gidicem annemle söz az yicem salata falan ancak akşam bakabilicem buraya:)
aman diyim haaa..aklina biz gelelim..
Gün kurusu, kuru kayısı aslında .. rengi daha koyu olan kuru kayısı ama.. kuru kayısı yenilecekse, çoğunlukla gün kurusu tavsiye edilir..
digerleri islenmis oluyor buvdaha saglikli ..cokda nefis mmmmm

Supersiiiin !!

teşekkür ettim tatlım:)

menünün sporun herşeyin cok güzel ama tursuyu fazla kaçırma tuzlu olduğu icin vucutta su tutuyor ödem yapıyor neyseki bildirim günü geçti

kahvaltini cok begendim en sevdiğim ogun kendisi menün de güzelmiş bir yarım litre daha su icsen daha iyi olurmus

selamlar kizlar listeyi paylasim alanina tasidim judiee bildirimde bulunmadi malesef. Musait olunca hepinizi cevaplarim keyifler nasil?
paylaşım alanı neresi bulamadım telden bakacaktim kahvaltimi yaptım geldim bende

İyi eğlenceler tatlım.. Ama hamur işlerine çok dalmayasın.. olursa da çok az tadımlık olsun.. hatta ben böyle durumlarda anneminkine sulanıyorum.. onun tabağındakilerden az az tat bakınıyorum :)
yok canm çok çeşit yapmıyolar zaten salata mutlaka oluyor salatayı yerim bi de küçük bi börecik:)

doğru diyosun canm ama dayanamadım cok güzel yapmışım kıtır kıtır olmuş yeyiverdim bitanecik:)

dünkü menumu paylasayim garip bir menü oldu farkındayım akşama kadar hastaneye gidip geldik annemle önemli birşey değil ama tahlil falan git gel yaptık komşuda yemek yedik anca bu kadar oldu
kahvalti: 2dilim ekmek(beyaz ekmek mecburen) 1orta boy patates kızartması domates salatalık 2çay kaşığı bal 4 yeşil zeytin beyaz peynir kibrit kutusu büyüklüğünde ( kahvaltıda ne yemisim ya yazarken farkettim)
öğle:bir tabak kıymalı makarna tahminen 8-9yemek kaşığı kadar
ara: 1mandalina 1parça ayva
aksam: yarım dilim ekmek 2 kepçe çorba
2lt su
dün sabah 50 dk aksam 50dk yürüdüm hastaneden eve yorgunluktan uyuyakaldim aksam simdi diyeceksiniz niye yürüdün o kadar sabah yürüyüşte olsun diye isteyerek yürüdüm aksam otobüsü kaçırdık annemle yarım saatte bir geliyor otobüs annemde yurumeyi cok sever yuruyelim dedi yurudukte yürüdük ama

Selam kızlar günaydın menüler paylaşılmış çok güzel menüleriniz kızlar afiyet olsun. Benimde dünkü menüm
Sabah
1.5 dilim kızarmış salçalı ekmek
Peynir
4 adet zeytin
Domates biber roka maydanoz
Şekersiz limonlu çay

Ara
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 kase yoğurtlu makarna
Şekersiz limonlu çay

Akşam
1 kase aşure

Ve malesef 1 orta boy paket cips

Su 1.5 litre
Spor 45 dakika leslie ile yürüyüş

afiyet olsun canim..

cok guzel canim afiyet olsun

aman diyim haaa..aklina biz gelelim..

digerleri islenmis oluyor buvdaha saglikli ..cokda nefis mmmmm

Kızlar hepinize teşekkür ederim çok iyi destek oluyosunuz..Menülerinizden kopya çekiyorum bende:) alıntıladımmı bilemedim telefondan girdim de görüşürüz akşama:)

Patates kızartması mı ? deadline kızartma yemesen iyimiş. neyse ki epey yürümüşsün, belki telafi etmişsindir böylece.

cips mi ? cips mi ? (( ama ama cips yerine mısır fln patlatıp yeseydin. 25 gramında 125 e yakın kalori var onların. 1 su bardagı mısır bir dilim ekmek yerine geciyor kızlar aklınızda olsun.ben senin menülerini dikkatle takip ediyordum, umarım bugun toparlamıssındır. Moralini bozup bırakma lütfen.

Kızlar hepinize teşekkür ederim çok iyi destek oluyosunuz..Menülerinizden kopya çekiyorum bende:) alıntıladımmı bilemedim telefondan girdim de görüşürüz akşama:)

alıntılanmıs. bende de bazen tel.den coklu alıntı oluyor bazen olmuyor anlamıyorum neden.

Kaptan bu mesajını bulmak için epey okudum :))

nette gezinirken vücut tiplerini buldum kızlar sizin vücut tipleriniz nasıl?
benimki kum saati ya da armut kilo alıp verme durumuna göre değişiyor yani kalçam genişlemeye müsait
Eki Görüntüle 1293978

bunu yeni gördüm gözümden kacmış. benimki de kiloma göre armut kum saati arasında gidip geliyor.
bu da ilginç bir diyet haberi azmin zaferiEki Görüntüle 1293990

acaba günde kaç saat zıpladı. bence sadece zıplamamıştır. illa ki bogazını da tutmustur. ama inanılmaz zayıflamıs. darısı bize

Aaa... öylemi ? anaamm.. bende haftada 1 -2 kesin yerim.. Acaba gaz da yaparmı ?

canım ya hiç fikrim yok. karalahanın metobolizmayı yavaslattıgını da bir ara diyetisyene gitmiştim o demişti. yasak listende diye.

bozma moralini lütfen prensess. ve bence ogluna da cips yedirme. obeziteye neden oluyor. benim canım cok isterse fırında baharatlı ince kesilmiş patates yapıyorum. onu deneyebilirsin

yumurtaları illa haslamak mı lazım. yoksa melemen(menemen?) tarzı da kabul mu ? mısır unu bugday ekmegi de mi yasak ? (derdim mıhlama yiyebiliyor muyum diye ogrenmek:) )

Canim cok tesekkurler bilgiler icin sen nasil yapiyorsun su leptin hormonu hakkinda ne dusunuyorsun?

bu leptin hormonunu bende merak ediyorum

Kizartma yoktur herhalde ama sevze grubundan biraz serbest olabilir diye dusunuyorum baslasak mi acaba cok kararsizim ben de

baslayalım kaptan ya, ben bu hafta 100 gram verdim, 100 gram nedir ya

evet canım malesef cips yedim dün gerçekten çökmüş vaziyetteydim emeğimin karşılığını alamamış olmak üzdü beni. Normalde cips tüketmiyoruz auda yılda bi kere alırım oğlumada. Hatta oğlum çok sevindi uzun zamandır yememişti. Neyse sanırım benim troidlerim yavaş çalışyo hemen randevu aldım bugün kan verdim baktırıcam artık. Ve spora başladım artık leslie ile yürüyüş yapıyorum diyetede tam gaz devam. Pes etmicem canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…