Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 385.ETAP***

sosyestetik(58.7/59/ -0.3/%-0.51)
ApriL_2007(94////)
judiee (51/////)
jasmine53(78/77.8/0.2/%0.25)
prensesss016(59.2////)
ispanyol(79/77.7/1.3/1.64)
dagatesi(64.5/64.4/0.1/%0.15)
mahzen77(85.1/85.1/0/%0) kilosu sabit yeni üye hedef kilosu 70
loyalty88(60.1/57.9/2.2/%3.6)yeni üye hedef kilosu 50

1. Takım Ortalaması: %

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
İki dilim kızarmış sarı buğday ekmeği
Kk peynir
2 zeytin
Domates biber roka maydanoz
Şekersiz limonlu çay
Bir çay kaşığı nutella

Ara
Yeşil çay

Öğle
Aşure

Akşam
2\3 simit
Yarım tabak makarna
Elmalı kurabiye bir adet

Ara
Kiraz sapı çayı (tuvalet sorununu tamamen ortadan kaldırıyo)

Su 2 lt
Spor 400 ip atlama

Akşam yemeğim facia oldu annem sağolsun ordaydım ama saat 4 te yedim bunları gecede 1 de yattım yakmışımdır herhalde yatana kadar
Bu arada acayip heyecanlıyım ve umutluyum yarından sabah tartıya çıkmak için can atıyorum.
Guzel canim aksami biraz hafifletmeye calis
selam guzeller..sabahin köründe ayaktayiz kizimla..teyzelerimize ilk gunaydin bizden olsun dedik..
GÜNAYDIN. ......
Selam tatlim minik kuşu op benim yerime de
s

ağol tatlım:)
Rica ederim canim
ohh canm çekti çiğ köfte:) afiyet olsun canm ama kola içmeyeydin:)
Evet artik aksam salata yiyecegim
tatlım benm için sorun yok sen nasıl dersen öyle olur alışmış oluruz doğru diyorsun:) dün tüm gün yeğenime baktım bebek olduğu için bırakıp gelemedim nete özür dilerim:)
Sorun değil canim haftaya kilo vermis olarak bekliyorum
armut ne yazık ki:)
O zaman haydi kum saati olmaya cabalayalim
inşallah emeğinin sonucunu alırsın canm menün güzelmiş ben de severim kiraz sapı çayı işe yarıyor gerçekten:)
Ben tadini sevemedim kiraz sapinin
dünkü menümü paylaşayım:)
sabah:
1 bardak şekersiz çay
1 küçük kutu kadar beyaz peynir
yarım domates ve salatalık
3adet zeytin
1 dilim ekmek
ufacıcık bir dilim börek:)

öğle:
bir tabak bulgur pilavı
bir kase aşure

ara:
2 bardak şekersiz çay
2 adet bisküvi

akşam:
1 tabak taze fasulye
1dilim ekmek
karısık salata

2 litreye yakın su içtim
sporum yeğenim oldu dün geceye kadar benmleydi dolayısıyla bişey yapamadım :)
Aşure dişinda uygun bence
Gunaydin kizlar.

nasilsiniz? Bugun kilo bildirimi gunumuz degil mi ? Ben sadece 100 gram vermisim. Biraz moralim bozuldu ama dunku menumde felaketti! Hem is icin sehir disina cikinca hem de hasta olunca bu hafta sonuc alamadim :KK43:( insallah sizler benim gibi degilsinizdir
Ben de aldim canim radikal kararlar da aldim beraberinde
bu hafta listede yokum ama ben 600 gr vermişim sanırsam :)
Supersin tatlim haftaya listedesin
herkese günaydın kızlar, umarım herkes iyidir.
Karatay konuşulmuş, ben daha önce yaptım 2.5 ayda 6 kilo verdim.Araya bayram girim anne yanına gidince bozuldu sonrasında da bir türlü tam başlayamadım. Kratay aç kalmadan, kıtlık moduna girmeden yapaılabilen tek diyet. Menülerde miktar önemli değil, doyana kadar. Sadece karatayın bazı kırmızı çizgileri var. Unlu ve şekerli gıdalar ile hertürlü hazır diyet ürün yasak. Meyve de oldukça kısıtlı. Bir de leptin hormonu var, onu aktive ederek depo yağlar yakılıyor.Mantığını tam kavramanız için kitabını okumanız şart. Kitabı temin edene kadar hocanın videolarını izleyebilirsiniz.. Ben de size yardımcı olurum. Ekmek, tatlı ve mevye düşkünlüğünüz yoksa, yada üstesinden gelirim diyorsanız hemen başlayın derim.
Kararsizsak ne yapalim canim bi de her şeyin organigini nasil bulacagiz benim derdim bu
o_OBu arada yeni gelen arkadaşlarımız var, hoşgelmişler..
Bugün tartıldım ve sonuç:85.1 :oops: Etap başlangıç kilom :KK61:
Eeeee olmadiiii

Aldim tabiki de tatlim çok sevindim senin aşina geçmiş olsun tekrardan hatta bireyselde derce bile alabilirsin tebrik ediyorummm
öyle bişeyde mi var bireysel..Neyse bende sevindim 58 e geri dönmüşüm.bundan sonra yavaşlar kilo vermem hep öyle oluyo genelde ama olsun..Yürüyüş yaparım hiç değilse ay çok şükür bıkmıstım valla :KK70:

geçen hafta 79
bu hafta 77,7
fark 1,3
% 1,64
Tesekkur ederim canim hesapladigin ve kilo verdiğin için
dunki menum
sabah 2 yumurtali kavurmali omlet 2 dilim peynir 6 zeytin salata 12 findik
ara 2 kuru erik ve 2 kuru kayisili yogurt
ogle yulaf ezmesi ve light sut biraz da nesfit
( karatayda yasak ama minikim birakmadiki biseyler hazirlayayim mecburen boyle oldu)
aksam z.yagli kabak 1 kase yogurt1 parmak jadar kirmizi et ( cok yagliydi fazla yemedim)
su 3 lt
spor yarim saat kosu bandinda 5,5km/h hizda yuruyus
Supersin canim
geçen hafta 64.5
bu hafta 64.4
fark 0.1
%

yuzdeyi nasil buluyorduk ispanyol ?
İspanyol sagolsun yardimci olmuş
fark×100/gecen haftaki kilon
10/64.5
Çok tesekkur ederim tatlim
0,15 olacak yuzden
ben de senin gibiydim azicik azicik tatlı yiyip duruyordum kalori az bile alsam veremiyordum kilo. .
Karatayi tavsiye ediyorsun di mi canim?
Günaydın canım... Aşure çok şekerli değil ise gayet güzel bir menü olmuş cnaım..

huuu huuuu.. :KK70: çok güzel tatlım.. bu gayrette gidesen, sonuçlarını daha çabuk alacaksın bence :KK66:
ben sacece 200 gr verebilmişim.. :KK42: O da gece yatmadan önce yediğim muz un eseri :mad:
Ah o meyveler

Günaydın canım.. bilgilendirme için teşekkür ederim. Bence denenebilir.. Evet biraz katı, kısıtlayıcı ama bunlar olmasa nasıl kilo verebiliriz ki.. :)
Kesinlikle
Merhaba hanımlar..
Ben de dünkü menümü paylaşmak istiyorum.

Sabah:
2kk kadar peynir,
3 cherry domates,
1 ince dilim kaşar,
1 küçük yaprak marul.
2dilim beyaz ekmek.

öğlen:
120 gr tavuk ızgara(menüde ole yazıyordu :) )
3 kaşık kadar haşlanmış ıspanak,
3 tane orta boy mantar.
4-5 dal roka.
ayran.

akşam:
küçük bir kase kadar kara lahana çorbası,
2 yaprak sarma,
orta boy kasede yoğurt.

ara:yer fıstığı
içilen su ~2lt.
spor yok :KK43: servisten eve kadarki yolum sayılırsa 15 dk normal tempolu yürüyüş..

gece kaçamağı: muz :KK43:
eşim yerken dayanamadım ve bende 1 tane küçük muz yedim.. ama sabah tartıya çıktığımda maalesef eksisini gördüm.. :mad:
Bu hafta daha çok dikkat edersin canim
bu haftaki kilo değişim yüzdem:
hafta başı : 78.0
hafta bitişi : 77.8
fark : 0.2
Yüzde % : 0,25
azda olsa verebilmeme sevindim ama bu haftaki sorunum sanırım gece kaçamakları oldu.. Birde hala hastalanamadım. hastalandıktan sonra daha rahat vericem inşallah :)
Geçmiş olsun canim verirsin takma kafaya
Kara lahananin metobolizmayi yavaslattigini biliyor musun ? O yuzden cok yememk lazimmis kilo vermeye calisirken. Benim dunku menum felaket oldugu icin senin menun kacamaga ragmen super geldi :KK66:
Ben de bilmiyordum
üzülme canım yaa sağlıklı olda verirsin hem 100 gram da 100 gramdır olsun :)
Aynenn

bu arada dünkü menüm
sabah
menemen(domates-peynir ve 1 yumurtadan yaptım yağsız ama çok güzeldi)
4 zeytin
2yeşil biber
1 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı kaymak
1 dilim kepek ekmek

öğlen
1 salep
1 elma

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
yarımdan az kuru fasulye
1 ayran

ara
su 1.5 lt :KK70:
1 muz
Afiyet olsun güzel canim
kızlaarr doktora gittim film cekti ağrı var ama bişey yok çok şükür..Yürüyebilirsin koşabilirsin dedi:KK70: bende ordan kv kadar yürüdüm yaklaşık 4km.:KK70:Ve tartıldım 57.9 gram geldim 60.1 geliyodum 10 gün önce :KK49:çok sevindim inşallah böle devam ederim..:KK68:
Çok güzel haber canim tekrardan geçmiş olsun

***1.TAKIM 385.ETAP***

sosyestetik(58.7/59/ -0.3/%-0.51)
ApriL_2007(94////)
judiee (51/////)
jasmine53(78/77.8/0.2/%0.25)
prensesss016(59.2////)
ispanyol(79/77.7/1.3/1.64)
dagatesi(64.5/64.4/0.1/%0.15)
mahzen77(85.1/85.1/0/%0) kilosu sabit yeni üye hedef kilosu 70
loyalty88(60.1/57.9/2.2/%3.6)yeni üye hedef kilosu 50

1. Takım Ortalaması: %

Guzel canim aksami biraz hafifletmeye calis

Selam tatlim minik kuşu op benim yerime de

Rica ederim canim

Evet artik aksam salata yiyecegim

Sorun değil canim haftaya kilo vermis olarak bekliyorum

O zaman haydi kum saati olmaya cabalayalim

Ben tadini sevemedim kiraz sapinin

Aşure dişinda uygun bence

Ben de aldim canim radikal kararlar da aldim beraberinde

Supersin tatlim haftaya listedesin

Kararsizsak ne yapalim canim bi de her şeyin organigini nasil bulacagiz benim derdim bu

Eeeee olmadiiii
oleyy:KK73::KK73::KK73:

Kuşlar haftayaki bildirimlerinizde değişiklikleri tablo üzerinde yapar misiniz Rice etsem tek tek okurken epey ariyorum. Yüzde hesaplama formülünü de tekrar hatirlatayim
(Etap baslangic kilosu-etap bitiş kilosu)/etap baslangic kilosu x 100

iyi aksamlar hanımlar:-) bugün annemle hastaneye gitmek zorunda kaldım akşama kadar dolandik canım çıktı anca geldim dünkü menumu yazmaya
kahvalti : 2 dilim ekmek omlet domates salatalık 3 zeytin
öğle: hellim peynirli salata 1 dilim ekmek
ara: 4 badem ve 1 kase asure
aksam: 3 kasık menemen asure yediğim icin aksam bişey yemiycektim aslında ama cok güzel koktu :-)
2 lt su ve 30 dk spor aslında müziği açıp dansettim kafama göre:-) simdi bi gecmise dönüp bakayım geleyim:-)

iyi aksamlar hanımlar:-) bugün annemle hastaneye gitmek zorunda kaldım akşama kadar dolandik canım çıktı anca geldim dünkü menumu yazmaya
kahvalti : 2 dilim ekmek omlet domates salatalık 3 zeytin
öğle: hellim peynirli salata 1 dilim ekmek
ara: 4 badem ve 1 kase asure
aksam: 3 kasık menemen asure yediğim icin aksam bişey yemiycektim aslında ama cok güzel koktu :-)
2 lt su ve 30 dk spor aslında müziği açıp dansettim kafama göre:-) simdi bi gecmise dönüp bakayım geleyim:-)
az yemişsin sanki canm :)

geçen hafta 79
bu hafta 77,7
fark 1,3
% 1,64
cok iyi vermissin tebrik ederim:-) karatay yapıyorsun galiba bende arastirayim ya cok iyi ve sağlıklı:-)

Brn de mi karatay denesem. Rejime basladim baslayali daha cok tatli ve ekmek yer oldum :KK43:( moralim cok bozuk kizlar :KK43:(
bende ya sürekli tatlı bisküvi cikolata ekmek yiyesim geliyor bir çare bulamadım bu duruma:-(

Kara lahananin metobolizmayi yavaslattigini biliyor musun ? O yuzden cok yememk lazimmis kilo vermeye calisirken. Benim dunku menum felaket oldugu icin senin menun kacamaga ragmen super geldi :KK66:
a gerçekten mi bende kara lahanayi cok seviyorum ya herseyini yerim dolma çorba salata yemeyim bari cok:-(

az yemişsin sanki canm :)
aslında benim mide problemim var bu aralar ne yesem midemde şişkinlik agri yapıyordu bi kac gündür bugün regl oldum her ay regl olmadan önce mide problemim oluyor dunde oyleydi pek birşey yiyemedim :-( dün cok halsizdim belkide az yediğim içindi:-(

Kizlar isyerinde bilgisayardan siteye giremiyorum. Bugun epey ugrastim ama telefondan da coklu alinti yapamadim. Bazi menulere cevap yazasim vardi ama o kadar ugrasinca hevesim kacti.

Benim dunku felaket menum de soyle

sabah
2 dilim ekmege kasarli tost

oglen
5 kasik kiymali makarna

ara
mandalina

aksam
karnibahar kizartmasi 4 5 kasik
3 adet minik kizarmis kofte
yogurt
(Misafirlikteydim o yuzden secme sansim olmadi maalesef :KK43: )

ve

1 dilim sutlu irmikli tatli yedim. Diger seyler icin cok direndim ama buna dayanamadim.

Spor yok. 2 lt su.

bu arada kızlar menulerinize henüz yorum yapmıyorum alisma asamasindayim sanırım bende tam bir sey oturtamadim kafamda sizin menüleri örnek alarak biseyleri oturturum umarım:-)

Kuşlar haftayaki bildirimlerinizde değişiklikleri tablo üzerinde yapar misiniz Rice etsem tek tek okurken epey ariyorum. Yüzde hesaplama formülünü de tekrar hatirlatayim
(Etap baslangic kilosu-etap bitiş kilosu)/etap baslangic kilosu x 100

Kaptan soyledigin cok iyi oldu. Acikcasi aklima hic gelmemisti

bu arada kızlar menulerinize henüz yorum yapmıyorum alisma asamasindayim sanırım bende tam bir sey oturtamadim kafamda sizin menüleri örnek alarak biseyleri oturturum umarım:-)

Benim dunku menumu ornek alma lutfen :) bu arada demis miydim hatirlamiyorum. Hosgeldin. Ben genel olarak tatli / hazir gidalar biskuvu vs / donmus gidalar / sucuk salam sosis / kizartmalar / tursular / ve beyaz ekmeklerden uzak durmaya calisiyorum.

X