Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba hanımlar..
Ben de dünkü menümü paylaşmak istiyorum.

Sabah:
2kk kadar peynir,
3 cherry domates,
1 ince dilim kaşar,
1 küçük yaprak marul.
2dilim beyaz ekmek.

öğlen:
120 gr tavuk ızgara(menüde ole yazıyordu :) )
3 kaşık kadar haşlanmış ıspanak,
3 tane orta boy mantar.
4-5 dal roka.
ayran.

akşam:
küçük bir kase kadar kara lahana çorbası,
2 yaprak sarma,
orta boy kasede yoğurt.

ara:yer fıstığı
içilen su ~2lt.
spor yok :KK43: servisten eve kadarki yolum sayılırsa 15 dk normal tempolu yürüyüş..

gece kaçamağı: muz :KK43:
eşim yerken dayanamadım ve bende 1 tane küçük muz yedim.. ama sabah tartıya çıktığımda maalesef eksisini gördüm.. :mad:

bu haftaki kilo değişim yüzdem:
hafta başı : 78.0
hafta bitişi : 77.8
fark : 0.2
Yüzde % : 0,25
azda olsa verebilmeme sevindim ama bu haftaki sorunum sanırım gece kaçamakları oldu.. Birde hala hastalanamadım. hastalandıktan sonra daha rahat vericem inşallah :)

Brn de mi karatay denesem. Rejime basladim baslayali daha cok tatli ve ekmek yer oldum :KK43:( moralim cok bozuk kizlar :KK43:(
eveett bir baslasan gerisi gelir..ekmegi tatliyi kessen bile yeter..inan o kadar motive oldumki ..bozma moralini bir basla ertesi gun bile farki goreceksin...benim daha 4.gunum 1 kilo vermisim
Günaydın canım... Aşure çok şekerli değil ise gayet güzel bir menü olmuş cnaım..

huuu huuuu.. :KK70: çok güzel tatlım.. bu gayrette gidesen, sonuçlarını daha çabuk alacaksın bence :KK66:
ben sacece 200 gr verebilmişim.. :KK42: O da gece yatmadan önce yediğim muz un eseri :mad:

bu haftaki kilo değişim yüzdem:
hafta başı : 78.0
hafta bitişi : 77.8
fark : 0.2
Yüzde % : 0,25
azda olsa verebilmeme sevindim ama bu haftaki sorunum sanırım gece kaçamakları oldu.. Birde hala hastalanamadım. hastalandıktan sonra daha rahat vericem inşallah :)
tebrikler canim 200 gr da iyidir..bence muz degil de regl oncesi odemden dolayi az vermissin..regl olunca en az bir kilo duser o..
ben kimbilir ne zaman olucamm..ilk cocugumda 6. ayda olmustum..2,5 kilo birden gitmisti..

Merhaba hanımlar..

Sabah:
2kk kadar peynir,
3 cherry domates,
1 ince dilim kaşar,
1 küçük yaprak marul.
2dilim beyaz ekmek.

öğlen:
3 tane orta boy mantar.
4-5 dal roka.
ayran.

akşam:
2 yaprak sarma,
orta boy kasede yoğurt.

içilen su ~2lt.
spor yok :KK43: servisten eve kadarki yolum sayılırsa 15 dk normal tempolu yürüyüş..

eşim yerken dayanamadım ve bende 1 tane küçük muz yedim.. ama sabah tartıya çıktığımda maalesef eksisini gördüm.. :mad:

Kara lahananin metobolizmayi yavaslattigini biliyor musun ? O yuzden cok yememk lazimmis kilo vermeye calisirken. Benim dunku menum felaket oldugu icin senin menun kacamaga ragmen super geldi :KK66:

Merhaba hanımlar..

Sabah:
2kk kadar peynir,
3 cherry domates,
1 ince dilim kaşar,
1 küçük yaprak marul.
2dilim beyaz ekmek.

öğlen:
3 tane orta boy mantar.
4-5 dal roka.
ayran.

akşam:
2 yaprak sarma,
orta boy kasede yoğurt.

içilen su ~2lt.

Kara lahananin metobolizmayi yavaslattigini biliyor musun ? O yuzden cok yememk lazimmis kilo vermeye calisirken. Benim dunku menum felaket oldugu icin senin menun kacamaga ragmen super geldi :KK66:

eveett bir baslasan gerisi gelir..ekmegi tatliyi kessen bile yeter..inan o kadar motive oldumki ..bozma moralini bir basla ertesi gun bile farki goreceksin...benim daha 4.gunum 1 kilo vermisim

tebrikler canim 200 gr da iyidir..bence muz degil de regl oncesi odemden dolayi az vermissin..regl olunca en az bir kilo duser o..
ben kimbilir ne zaman olucamm..ilk cocugumda 6. ayda olmustum..2,5 kilo birden gitmisti..
ooo maaşallah.. benim de bir arkadaşım 6. ayında olmuştu regl ini.. ve o da birden zayıfladı... :)

Aaa... öylemi ?:KK57::KK57: anaamm.. bende haftada 1 -2 kesin yerim.. Acaba gaz da yaparmı ? :KK43:

Gunaydin kizlar.

nasilsiniz? Bugun kilo bildirimi gunumuz degil mi ? Ben sadece 100 gram vermisim. Biraz moralim bozuldu ama dunku menumde felaketti! Hem is icin sehir disina cikinca hem de hasta olunca bu hafta sonuc alamadim :KK43:( insallah sizler benim gibi degilsinizdir
üzülme canım yaa sağlıklı olda verirsin hem 100 gram da 100 gramdır olsun :)

pazartesi başladım ve farki hemen gördüm ..bayramdan beti uğraşıyorum ama 300 gr vetip 200 gr aliyorum..hedefim yılbaşına kadar 72 olmak..karatay kitabinivokumadim netten arasturdim..ama şimdilik cok iyiyim..tatli istegim oldukca azaldi..
tebrikler ispanyol :) 1 buçuk kilo nerdeyse :KK70:darısı başıma

bu arada dünkü menüm
sabah
menemen(domates-peynir ve 1 yumurtadan yaptım yağsız ama çok güzeldi)
4 zeytin
2yeşil biber
1 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı kaymak
1 dilim kepek ekmek

öğlen
1 salep
1 elma

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
yarımdan az kuru fasulye
1 ayran

ara
su 1.5 lt :KK70:
1 muz

Günaydın canım... Aşure çok şekerli değil ise gayet güzel bir menü olmuş cnaım..

huuu huuuu.. :KK70: çok güzel tatlım.. bu gayrette gidesen, sonuçlarını daha çabuk alacaksın bence :KK66:
ben sacece 200 gr verebilmişim.. :KK42: O da gece yatmadan önce yediğim muz un eseri :mad:
yok canm şekerli değildi tam idealdi benm için:) evet canm biliyosun tekrar hamile kalmaya çalışıyorum o yüzden ne kadar çabuk kilo versem ve cok versem bana kar doğumda en azından 90ları 100leri görmem:)

dunki menum
sabah 2 yumurtali kavurmali omlet 2 dilim peynir 6 zeytin salata 12 findik
ara 2 kuru erik ve 2 kuru kayisili yogurt
ogle yulaf ezmesi ve light sut biraz da nesfit
( karatayda yasak ama minikim birakmadiki biseyler hazirlayayim mecburen boyle oldu)
aksam z.yagli kabak 1 kase yogurt1 parmak jadar kirmizi et ( cok yagliydi fazla yemedim)
su 3 lt
spor yarim saat kosu bandinda 5,5km/h hizda yuruyus
menü güzel canm :) 3 lt suyu bakalım ben ne zaman içmeyi basarıcam:)

Merhaba hanımlar..

Sabah:
2kk kadar peynir,
3 cherry domates,
1 ince dilim kaşar,
1 küçük yaprak marul.
2dilim beyaz ekmek.

öğlen:
3 tane orta boy mantar.
4-5 dal roka.
ayran.

akşam:
2 yaprak sarma,
orta boy kasede yoğurt.

içilen su ~2lt.

canm akşamı hafif atlatmışsın gündüze ağırlık vermişsin iyi olmuş kaçamaklar da olmazsa önümüz hafta daha cokk vericeksin üzülme:)

bu arada dünkü menüm
sabah
menemen(domates-peynir ve 1 yumurtadan yaptım yağsız ama çok güzeldi)
4 zeytin
2yeşil biber
1 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı kaymak
1 dilim kepek ekmek

öğlen
1 salep
1 elma

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
yarımdan az kuru fasulye
1 ayran

ara
su 1.5 lt :KK70:
1 muz
menünü beğendim canm :)

kızlaarr doktora gittim film cekti ağrı var ama bişey yok çok şükür..Yürüyebilirsin koşabilirsin dedi:KK70: bende ordan kv kadar yürüdüm yaklaşık 4km.:KK70:Ve tartıldım 57.9 gram geldim 60.1 geliyodum 10 gün önce :KK49:çok sevindim inşallah böle devam ederim..:KK68:

kızlaarr doktora gittim film cekti ağrı var ama bişey yok çok şükür..Yürüyebilirsin koşabilirsin dedi:KK70: bende ordan kv kadar yürüdüm yaklaşık 4km.:KK70:Ve tartıldım 57.9 gram geldim 60.1 geliyodum 10 gün önce :KK49:çok sevindim inşallah böle devam ederim..:KK68:
gecmiş olsun canm rahatsızlığın neydi

Merhabalar güzeller kilo verenleri tebrik ediyorum birazdan yazarim listeye ben de maalesef kilo aldim 59 olmusum yedim yedim gördüm günümü 300 gr ama olsun aksam yemeklerine ara veriyorum artik

X