Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın arkadaşlar. bir türlü alıntılayamıyorum..
deadline hoş geldin canım.. hep beraber zayıflayacağız inşallh

loyalty görümcenin boyu kaçki 56 kiloyla diyetisyene niye gidiyor.. benim kv gittiği diyetisyen de bir tuhaf .. mesela bir hafta sadece karpuz peynir, bir hafta sadece ayran yoğurt..gibi.. anne yapma metabolizma hızını düşürüşün dedim ama yaptı.. 74 e kadar indi şimdi takıldı 1 aydır gram veremiyor.. ben tek tipten yana değilim dengeli olmalı..

aprilcim yaşım 36.. en yaşlınız benim galiba.. ama ben 18 hissediyorum.. üstelik ikinci kuzumu yeni doğurdum..kilolarımı verip sıkılaşıcam taşş gibi olucammm
Canım bende çok karşıyım tek tip beslenmeye ömür boyu öylle bir yaşantı olamayacağından gereksiz.Sonra normal yeme tarzına dönünce hopp gelsin yine kilolar dengeli ve sağlıklı herşeyden yemeliyiz
Canım hiç olurmu yaşlılık falan bizler aslında o ruhumuzla gençlere taş çıkartırız, bakıyorum yirmilikleere içleri geçmiş öff pöffdeler devamlı.30 lu yaşlarda çok güzelmiş ayrıca

bu arada bu sabah tartıldım 1 kilodan fazla vermişim..inanılmaz motive oldum.. akşam eşim koca bir kutu tatlıyla geldi.. en sevdiklerimden koydurmuş içine.. yemem için çok ısrar etti. emziriyorsun ye biriki tane dedi.. ama kesin ve kararlı olduğumu söyleyip yemedimmm
dünki menüme gelince
sabah 2 haşl yumurta dereotu 2 küçük salatalık 2 dilim peynir 4 zeytin 2 ceviz 10 antep fıstığı
ara meyveli yğurt
öğle 1 koca kase şehriye çorbası , avuçiçi kadar haşl tavuk, yarım kase yoğurt
ara 10 badem
akşam ton balıklı salata 7 zeytin
ara 2 kuru kayısı 2 kuru erik
su 4 lt
spor 1 saat koşu bandında 5,2 km yürüyüş
Canım ne güzel dayanmışsın ben olsam götürmüştüm kutlarım seni. hırslanmak işte en güzeli de bu.Menün çok güzel böyle devam tatlım:KK66:
Günaydınlar olsun kızlarr...
Hemen dünkü menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
büyük bir fincan çay,
2 kk kadar beyaz peynir,
3 cherry domates
2 dilim buğday ekmeği..

öğlen:
1 kepçe tarhana çorbası,
mevsim salatası,

akşam:
1 kepçe domatesli-köfteli çorba,
2 dilim beyaz ekmek..

yarım saat tempolu yürüyüş..
1 lt su..
canım suyunu çoğalt bence menün çok iyi :KK66:

gunaydin herkese:-) bende alıntı yapamadım neyse artık menuleriniz cok iyi genel olarak soruyorum belli bir diyet listesine mi uyuyorsunuz yoksa kendi listenizi mi uyguluyorsunuz
Canım kendi kendime uyguluyorum ben yıllardır diyetlerin içinde olduğumdan biliyorum az çok bu işi :KK66: Ama tabili doktor kontrolüde çok iyi oluyor daha hızlı gidiyor ben mesela çok tırsarım ozaman :)

Bende bir ara sabahları açma poğaça yiyordum ama yağlı oldukları için bıraktım kendilerini :63:
Şimdi evden işe peynir yanında domates zeytin vs ne getirebiliosam getiriyorum.. En azından ne yediğimi biliyorum :KK66:
Canım defalarca söyledim ben 6 da kalkıyorum inan çok erken evden çıktığım için hazırlayamıyorum malesef.6:30 da yollardayım.işyeri ne veriyorsa o :KK66:

selam kızlar dünkü menümü diyeyim hemen:
sabah: 1haslama yumurta
2dilim kepek ekmek
1adet salatalık 2bardak şekersiz ça y
arada: 2 küçük mandalina
öğlen bişi yemedim geç kahvaltı yaptım
akşam: azcık yağla yaptığım menemen:) 1 dilim ekmek ...yemek sonrası çay :)
yarım saat spor yaptım 1litreye yakın da su içtim malum oruçtan içemedim gün içinde..
bugun de yeğeniime bakıyorum sanırım sporum o olacak hiç durmuyor :)
Canım az mı olmuş sanki ? 1000 kalorinin de altına düşme :KK66:

merhabalar kızlar keyifler nasl?
Canım merhaba iyi diyelim iyi olsun.senin nasıl gidiyor nasılsın ?

dünkü menüm
sabah
2 adet kuru incir
yarım simit
1 üçgen peynir

ara
1 nescafe

öğle
1 dilim pizza(yogun istek)
1 kücük bardak kola

ara
1 nescafe

akşam
yarım porsiyon çiğ köfte

su 2 lt
spor yok malesef üşengeçliğim üzerimdeydi bugun yaptım ama :stop::KK73:
Canım yine döktürmüşsün ohh :KK66: biraz fazla doyurucu mu olmuş sanki :)

nette gezinirken vücut tiplerini buldum kızlar sizin vücut tipleriniz nasıl?
benimki kum saati ya da armut kilo alıp verme durumuna göre değişiyor yani kalçam genişlemeye müsait :KK20:
Eki Görüntüle 1293978
Canım ben elma :KK66: kalçada basende hiç bişey yok hepsi üstte :KK43:

bu da ilginç bir diyet haberi azmin zaferi:KK70::KK70:Eki Görüntüle 1293990
hoplaya zıplaya ohh hemde eğlenceli olur he heee :)

Canım bende çok karşıyım tek tip beslenmeye ömür boyu öylle bir yaşantı olamayacağından gereksiz.Sonra normal yeme tarzına dönünce hopp gelsin yine kilolar dengeli ve sağlıklı herşeyden yemeliyiz
Canım hiç olurmu yaşlılık falan bizler aslında o ruhumuzla gençlere taş çıkartırız, bakıyorum yirmilikleere içleri geçmiş öff pöffdeler devamlı.30 lu yaşlarda çok güzelmiş ayrıca

Canım ne güzel dayanmışsın ben olsam götürmüştüm kutlarım seni. hırslanmak işte en güzeli de bu.Menün çok güzel böyle devam tatlım:KK66:

Canım kendi kendime uyguluyorum ben yıllardır diyetlerin içinde olduğumdan biliyorum az çok bu işi :KK66: Ama tabili doktor kontrolüde çok iyi oluyor daha hızlı gidiyor ben mesela çok tırsarım ozaman :)

Canım defalarca söyledim ben 6 da kalkıyorum inan çok erken evden çıktığım için hazırlayamıyorum malesef.6:30 da yollardayım.işyeri ne veriyorsa o :KK66:

Evet sanirim bu ara dokturuyorum hep derhal toparlanmam lazim acil acil cok acilllo_Oo_O

super yaa..bursadami oturuyorsun peki..ben nilufer ozlucedeyim
Canım bende mudanyadanım
nette gezinirken vücut tiplerini buldum kızlar sizin vücut tipleriniz nasıl?
benimki kum saati ya da armut kilo alıp verme durumuna göre değişiyor yani kalçam genişlemeye müsait :KK20:
Eki Görüntüle 1293978
benimki kum saati canım her tarafım orantılı kilo alıyo benim ama şuan beni rahatsız eden sadece bel çevrem ve göbeğim diğer her yerimden memnunum

Selam kızlar bugün hiç giremedim kusura bakmayın hava güzel diye sahile eşim oğlum ben gezmeye çıktık sonra yengemler annemler derken evi biraz önce buldurduk. Şimdi oğlumu yıkadım uyuttum fırsat buldum bi gireyim dedim. Geçmişi okudum ama herşeyi alıntılayamadım. Menüleri çok beğendim kızlar afiyet bal olsun ama kilo olmasın

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
İki dilim kızarmış sarı buğday ekmeği
Kk peynir
2 zeytin
Domates biber roka maydanoz
Şekersiz limonlu çay
Bir çay kaşığı nutella

Ara
Yeşil çay

Öğle
Aşure

Akşam
2\3 simit
Yarım tabak makarna
Elmalı kurabiye bir adet

Ara
Kiraz sapı çayı (tuvalet sorununu tamamen ortadan kaldırıyo)

Su 2 lt
Spor 400 ip atlama

Akşam yemeğim facia oldu annem sağolsun ordaydım ama saat 4 te yedim bunları gecede 1 de yattım yakmışımdır herhalde yatana kadar
Bu arada acayip heyecanlıyım ve umutluyum yarından sabah tartıya çıkmak için can atıyorum.

loyalty88 loyalty88 tekrar belirteyim canım bu durum tamamen senin sağlık durumunla alakası bildirim yapmak istersen ben yine memnun olurum listeye de alırım yanlış anlaşılma olmasın lütfen o_O
Yok neden yanlış anlim yarın zaten doktor randevum var inşallah bi zararı olmaz derse yürüyüş yada egzersiz yapmak istiyorum çünkü hareketsizlik berbat bişey...Yarın tartılcam yinede :) sonucu söylerim akşama.

günaydın arkadaşlar. bir türlü alıntılayamıyorum..
deadline hoş geldin canım.. hep beraber zayıflayacağız inşallh

loyalty görümcenin boyu kaçki 56 kiloyla diyetisyene niye gidiyor.. benim kv gittiği diyetisyen de bir tuhaf .. mesela bir hafta sadece karpuz peynir, bir hafta sadece ayran yoğurt..gibi.. anne yapma metabolizma hızını düşürüşün dedim ama yaptı.. 74 e kadar indi şimdi takıldı 1 aydır gram veremiyor.. ben tek tipten yana değilim dengeli olmalı..

aprilcim yaşım 36.. en yaşlınız benim galiba.. ama ben 18 hissediyorum.. üstelik ikinci kuzumu yeni doğurdum..kilolarımı verip sıkılaşıcam taşş gibi olucammm
Canım msjını görmemişim..Görümcem 159 yada 160 falan..56 kiloyum diyo ama tartılmıyo yanımda ben 60 kiloyum benden kilolu görünüyo ben onu zorladm git diye..Çünkü takıntı yaptı yani her yediğinden pişman oluyo ama darkında olmadan çok yiyo kompleks yaptı hep kilomu almışım diye soruyo falan kimden ne duysa deniyodu böle daha iyi oldu...

selam guzeller..sabahin köründe ayaktayiz kizimla..teyzelerimize ilk gunaydin bizden olsun dedik..
GÜNAYDIN. ......

hmm az mı hakkaten? sanırım:) ama doydum valla yoksa duramaz atardım ağzıma bişiler dahadikkat ederim buna canm sağolasın:)

dünkü menüm
sabah
2 adet kuru incir
yarım simit
1 üçgen peynir

ara
1 nescafe

öğle
1 dilim pizza(yogun istek)
1 kücük bardak kola

ara
1 nescafe

akşam
yarım porsiyon çiğ köfte

su 2 lt
spor yok malesef üşengeçliğim üzerimdeydi bugun yaptım ama :stop::KK73:
ohh canm çekti çiğ köfte:) afiyet olsun canm ama kola içmeyeydin:)

A afrodit26 ve @deadline sizleri de haftaya listeye almayı düşünüyorum eğer sizin için sakıncası yoksa? hem uyum saglamış hem de alışmış olursunz diye düşünüyorum. lütfen siz de fikirlerinizi beyan ediniz
tatlım benm için sorun yok sen nasıl dersen öyle olur alışmış oluruz doğru diyorsun:) dün tüm gün yeğenime baktım bebek olduğu için bırakıp gelemedim nete özür dilerim:)

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
İki dilim kızarmış sarı buğday ekmeği
Kk peynir
2 zeytin
Domates biber roka maydanoz
Şekersiz limonlu çay
Bir çay kaşığı nutella

Ara
Yeşil çay

Öğle
Aşure

Akşam
2\3 simit
Yarım tabak makarna
Elmalı kurabiye bir adet

Ara
Kiraz sapı çayı (tuvalet sorununu tamamen ortadan kaldırıyo)

Su 2 lt
Spor 400 ip atlama

Akşam yemeğim facia oldu annem sağolsun ordaydım ama saat 4 te yedim bunları gecede 1 de yattım yakmışımdır herhalde yatana kadar
Bu arada acayip heyecanlıyım ve umutluyum yarından sabah tartıya çıkmak için can atıyorum.
inşallah emeğinin sonucunu alırsın canm menün güzelmiş ben de severim kiraz sapı çayı işe yarıyor gerçekten:)

X