Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dünkü menümü paylaşayım:)
sabah:
1 bardak şekersiz çay
1 küçük kutu kadar beyaz peynir
yarım domates ve salatalık
3adet zeytin
1 dilim ekmek
ufacıcık bir dilim börek:)

öğle:
bir tabak bulgur pilavı
bir kase aşure

ara:
2 bardak şekersiz çay
2 adet bisküvi

akşam:
1 tabak taze fasulye
1dilim ekmek
karısık salata

2 litreye yakın su içtim
sporum yeğenim oldu dün geceye kadar benmleydi dolayısıyla bişey yapamadım :)

afiyet olsun canm :)

canm gec oldu ama yazayım dedim güzel olmuş menün :)

Gunaydin kizlar.

nasilsiniz? Bugun kilo bildirimi gunumuz degil mi ? Ben sadece 100 gram vermisim. Biraz moralim bozuldu ama dunku menumde felaketti! Hem is icin sehir disina cikinca hem de hasta olunca bu hafta sonuc alamadim ( insallah sizler benim gibi degilsinizdir

herkese günaydın kızlar, umarım herkes iyidir.
Karatay konuşulmuş, ben daha önce yaptım 2.5 ayda 6 kilo verdim.Araya bayram girim anne yanına gidince bozuldu sonrasında da bir türlü tam başlayamadım. Kratay aç kalmadan, kıtlık moduna girmeden yapaılabilen tek diyet. Menülerde miktar önemli değil, doyana kadar. Sadece karatayın bazı kırmızı çizgileri var. Unlu ve şekerli gıdalar ile hertürlü hazır diyet ürün yasak. Meyve de oldukça kısıtlı. Bir de leptin hormonu var, onu aktive ederek depo yağlar yakılıyor.Mantığını tam kavramanız için kitabını okumanız şart. Kitabı temin edene kadar hocanın videolarını izleyebilirsiniz.. Ben de size yardımcı olurum. Ekmek, tatlı ve mevye düşkünlüğünüz yoksa, yada üstesinden gelirim diyorsanız hemen başlayın derim.

dunki menum
sabah 2 yumurtali kavurmali omlet 2 dilim peynir 6 zeytin salata 12 findik
ara 2 kuru erik ve 2 kuru kayisili yogurt
ogle yulaf ezmesi ve light sut biraz da nesfit
( karatayda yasak ama minikim birakmadiki biseyler hazirlayayim mecburen boyle oldu)
aksam z.yagli kabak 1 kase yogurt1 parmak jadar kirmizi et ( cok yagliydi fazla yemedim)
su 3 lt
spor yarim saat kosu bandinda 5,5km/h hizda yuruyus

pazartesi başladım ve farki hemen gördüm ..bayramdan beti uğraşıyorum ama 300 gr vetip 200 gr aliyorum..hedefim yılbaşına kadar 72 olmak..karatay kitabinivokumadim netten arasturdim..ama şimdilik cok iyiyim..tatli istegim oldukca azaldi..

Brn de mi karatay denesem. Rejime basladim baslayali daha cok tatli ve ekmek yer oldum ( moralim cok bozuk kizlar (

Günaydın canım... Aşure çok şekerli değil ise gayet güzel bir menü olmuş cnaım..
bu hafta listede yokum ama ben 600 gr vermişim sanırsam :)
huuu huuuu.. çok güzel tatlım.. bu gayrette gidesen, sonuçlarını daha çabuk alacaksın bence
ben sacece 200 gr verebilmişim.. O da gece yatmadan önce yediğim muz un eseri

Günaydın canım.. bilgilendirme için teşekkür ederim. Bence denenebilir.. Evet biraz katı, kısıtlayıcı ama bunlar olmasa nasıl kilo verebiliriz ki.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…