Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

her mesajın altında "çoklu alıntı" diye yazıyor. Öncelikle alıntılamak yapmak istediğin mesajın çoklu alıntı linkine tıklıyorsun.
sonrasında da altta bulunan mesaj yazma yerine gelip, altta yazan " Alıntıları ekle " ye tıklıyorsun.. Umarım açık olmuştur canım :)

Bu arada Şok diyet programlarını sağlıklı bulmuyoruz canım.. Herkes kendine göre program yapıyor.. Ama Karatay gibi dengeli beslenerek zayıflama yöntemlerini bazı arkadaşlar deniyor.. Bende fırsat bulduğumda inceleyip, Karatay diyetine başlamak istiyorum.. :KK66:
teşekkür ederim canım bende telefondan yapamadım sanırım ama buldum simdi:-) bende şok diyetleri pek sevmiyorum tek yönlü beslenme taraftarı değilim zaten karatayi cok uygulayan var bu sitede ama kitabını almaya fırsat bulamadım bende kendimce bir şeyler yapayim o zaman

Son düzenleme:
selam kızlar dünkü menümü diyeyim hemen:
sabah: 1haslama yumurta
2dilim kepek ekmek
1adet salatalık 2bardak şekersiz ça y
arada: 2 küçük mandalina
öğlen bişi yemedim geç kahvaltı yaptım
akşam: azcık yağla yaptığım menemen:) 1 dilim ekmek ...yemek sonrası çay :)
yarım saat spor yaptım 1litreye yakın da su içtim malum oruçtan içemedim gün içinde..
bugun de yeğeniime bakıyorum sanırım sporum o olacak hiç durmuyor :)

2dilim kepek ekmek
yarım saat spor yaptım 1litreye yakın da su içtim malum oruçtan içemedim gün içinde..
her sabah 1 tane yumurta yemek çok güzel aslında.. ben de sadece hafta sonları yiyebiliyorum. :KK66:
bugün oruç tutmadığın için daha düzenli beslenebilirsin.. Allah kabul etsin tuttuğun oruçları canım :)

Günaydınlar olsun kızlarr...
Hemen dünkü menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
büyük bir fincan çay,
2 kk kadar beyaz peynir,
3 cherry domates
2 dilim buğday ekmeği..

öğlen:
1 kepçe tarhana çorbası,
mevsim salatası,

akşam:
1 kepçe domatesli-köfteli çorba,
2 dilim beyaz ekmek..

yarım saat tempolu yürüyüş..
1 lt su..
afiyet olsun canim guzel olmus menun
gunaydin herkese:-) bende alıntı yapamadım neyse artık menuleriniz cok iyi genel olarak soruyorum belli bir diyet listesine mi uyuyorsunuz yoksa kendi listenizi mi uyguluyorsunuz
genelde hetkes kendi listesini uyguluyor.ben 3 gundur karatay yapmaya calisiyorum..o da jendi listemle..

Selam kızlar dünkü menüm
Sabah
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Kk peynir
3 yeşil biber
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tereyağ
3 çeri domates
Şekersiz çay
1 dilim kepek ekmek

Öğlen
Yarım kavurmalı pide:KK43:
1 ayran
3 kestane

Akşam
1 kase yeşil mercimek
1 ayran
Ara
1 elma
1 ayran
1 lt su
( dün köye gittik ayran ve yoğurt almaya o yüzden hep ayran içtim bide kv sayesinde pide ve kestane yedim)

her sabah 1 tane yumurta yemek çok güzel aslında.. ben de sadece hafta sonları yiyebiliyorum. :KK66:
bugün oruç tutmadığın için daha düzenli beslenebilirsin.. Allah kabul etsin tuttuğun oruçları canım :)
amin canm :) ben seviyorum haslama yumurtayı hemen her sabah menum budur:)

teşekkür ederim ben zaten uğrarım yarın artık başlarım bende yazmaya:-)
tamamdır canım beklerim :KK76:
İyi geceler canım bende kaçtım yarın görüşmek üzre öptümmmm....
görüşürüz canım :KK19:
bende öyle çünkü balık hiç yemem tavukta bazen..Ama görümcem öyle değil :KK53:onu zorla diyetisyene gönderdim kendim gitmedim..Ama iyi ki göndermişim calsiyumu sınırda cıkmıs tedaviye başladılar..Bi teşekkür bilem etmedi:110:Aynı kilodayız diyodu geçen gittim 56 yım dedi benden kilolu duruyo bişey demedimo_OHiç daha tartıya çıktığını görmedik çok şükür..Bende sazan gibi 60 olmusum diye dolanıyorum ortalıkda:KK70:
bende balıktan haz etmiyorum karaydan caydıran da balık olacak sanki bakalım araştırmaya devam. demekki yağ dengesiyle alakalı bir durum :KK33:
selam tatlım :KK73:
günaydın arkadaşlar. bir türlü alıntılayamıyorum..
deadline hoş geldin canım.. hep beraber zayıflayacağız inşallh

loyalty görümcenin boyu kaçki 56 kiloyla diyetisyene niye gidiyor.. benim kv gittiği diyetisyen de bir tuhaf .. mesela bir hafta sadece karpuz peynir, bir hafta sadece ayran yoğurt..gibi.. anne yapma metabolizma hızını düşürüşün dedim ama yaptı.. 74 e kadar indi şimdi takıldı 1 aydır gram veremiyor.. ben tek tipten yana değilim dengeli olmalı..

aprilcim yaşım 36.. en yaşlınız benim galiba.. ama ben 18 hissediyorum.. üstelik ikinci kuzumu yeni doğurdum..kilolarımı verip sıkılaşıcam taşş gibi olucammm
inşallah canım, maşallah eminim taş gibi olacaksın:KK54: hissettiğin yaştasın bence de canım :KK70:
bu arada bu sabah tartıldım 1 kilodan fazla vermişim..inanılmaz motive oldum.. akşam eşim koca bir kutu tatlıyla geldi.. en sevdiklerimden koydurmuş içine.. yemem için çok ısrar etti. emziriyorsun ye biriki tane dedi.. ama kesin ve kararlı olduğumu söyleyip yemedimmm
dünki menüme gelince
sabah 2 haşl yumurta dereotu 2 küçük salatalık 2 dilim peynir 4 zeytin 2 ceviz 10 antep fıstığı
ara meyveli yğurt
öğle 1 koca kase şehriye çorbası , avuçiçi kadar haşl tavuk, yarım kase yoğurt
ara 10 badem
akşam ton balıklı salata 7 zeytin
ara 2 kuru kayısı 2 kuru erik
su 4 lt
spor 1 saat koşu bandında 5,2 km yürüyüş
büyük alkış gelsin sana tatlımm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu arada sen karatay yapıyorsun di mi nasıl zorlanıyor musun?
Günaydınlar olsun kızlarr...
Hemen dünkü menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
büyük bir fincan çay,
2 kk kadar beyaz peynir,
3 cherry domates
2 dilim buğday ekmeği..

öğlen:
1 kepçe tarhana çorbası,
mevsim salatası,

akşam:
1 kepçe domatesli-köfteli çorba,
2 dilim beyaz ekmek..

yarım saat tempolu yürüyüş..
1 lt su..
biraz da suyu artırmalısın bence canım :KK52:
gunaydin herkese:-) bende alıntı yapamadım neyse artık menuleriniz cok iyi genel olarak soruyorum belli bir diyet listesine mi uyuyorsunuz yoksa kendi listenizi mi uyguluyorsunuz
herkes kendii listesini oluşturuyor canım :KK54:

her mesajın altında "çoklu alıntı" diye yazıyor. Öncelikle alıntılamak yapmak istediğin mesajın çoklu alıntı linkine tıklıyorsun.
sonrasında da altta bulunan mesaj yazma yerine gelip, altta yazan " Alıntıları ekle " ye tıklıyorsun.. Umarım açık olmuştur canım :)

Bu arada Şok diyet programlarını sağlıklı bulmuyoruz canım.. Herkes kendine göre program yapıyor.. Ama Karatay gibi dengeli beslenerek zayıflama yöntemlerini bazı arkadaşlar deniyor.. Bende fırsat bulduğumda inceleyip, Karatay diyetine başlamak istiyorum.. :KK66:
ben de karatayı düşünenler arasındayım :KK36:

ben de tek tek cevaplaya basıyorum arada yazıyorum yazacaklarımı bu da bi yöntem :KK76:
Bende bir ara sabahları açma poğaça yiyordum ama yağlı oldukları için bıraktım kendilerini :63:
Şimdi evden işe peynir yanında domates zeytin vs ne getirebiliosam getiriyorum.. En azından ne yediğimi biliyorum :KK66:
kesinlikle canım :KK51:
teşekkür ederim canım bende telefondan yapamadım sanırım ama buldum simdi:-) bende şok diyetleri pek sevmiyorum tek yönlü beslenme taraftarı değilim zaten karatayi cok uygulayan var bu sitede ama kitabını almaya fırsat bulamadım bende kendimce bir şeyler yapayim o zaman
evet canım bence de :KK52:
2dilim kepek ekmek
güzel olmuş menün canım :KK49:
Selam kızlar dünkü menüm
Sabah
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Kk peynir
3 yeşil biber
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tereyağ
3 çeri domates
Şekersiz çay
1 dilim kepek ekmek

Öğlen
Yarım kavurmalı pide:KK43:
1 ayran
3 kestane

Akşam
1 kase yeşil mercimek
1 ayran
Ara
1 elma
1 ayran
1 lt su
( dün köye gittik ayran ve yoğurt almaya o yüzden hep ayran içtim bide kv sayesinde pide ve kestane yedim)
olsun canım moralini yüksek tutmaya çalış:KK68:
amin canm :) ben seviyorum haslama yumurtayı hemen her sabah menum budur:)
hayırlı olsun :KK24:

dünkü menüm
sabah
2 adet kuru incir
yarım simit
1 üçgen peynir

ara
1 nescafe

öğle
1 dilim pizza(yogun istek)
1 kücük bardak kola

ara
1 nescafe

akşam
yarım porsiyon çiğ köfte

su 2 lt
spor yok malesef üşengeçliğim üzerimdeydi bugun yaptım ama :stop::KK73:

***1.TAKIM 385.ETAP***

sosyestetik(58.7////)
ApriL_2007(94////)
judiee (51/////)
jasmine53(78/////)
prensesss016(59.2////)
ispanyol(79////)
dagatesi(64.5////)

1. Takım Ortalaması: %

kızlar liste bu şekilde loyalty88 loyalty88 ve mahzen77 mahzen77 bildirim yapmak isterseniz yapın kızlar çünkü ikinizin de özel durumları mevcut bu hafta da tercihi size bırakıyorum, kilo verme ya da vermeme durumunda moralinizin bozulmaması açısından ben böyle olması gerek diye düşünüyorum. yani haftaya da bildirim yapabilirsiniz sadece yüzdenizi 3 e böleriz yeni üye diye. karar sizin...:KK25::KK25::KK25:

A afrodit26 ve deadline deadline sizleri de haftaya listeye almayı düşünüyorum eğer sizin için sakıncası yoksa? hem uyum saglamış hem de alışmış olursunz diye düşünüyorum. lütfen siz de fikirlerinizi beyan ediniz

loyalty88 loyalty88 tekrar belirteyim canım bu durum tamamen senin sağlık durumunla alakası bildirim yapmak istersen ben yine memnun olurum listeye de alırım yanlış anlaşılma olmasın lütfen o_O

nette gezinirken vücut tiplerini buldum kızlar sizin vücut tipleriniz nasıl?
benimki kum saati ya da armut kilo alıp verme durumuna göre değişiyor yani kalçam genişlemeye müsait :KK20:
vucut_tipine_gore_diyet_h49801.jpg

A afrodit26 ve deadline deadline sizleri de haftaya listeye almayı düşünüyorum eğer sizin için sakıncası yoksa? hem uyum saglamış hem de alışmış olursunz diye düşünüyorum. lütfen siz de fikirlerinizi beyan ediniz
ben haftaya bildirim yapmak isterim cok sevinirim hatta:-) özel msjla sana mi bildirim yapıyoruz birde bildirim günü çarşamba mi emin olayım:-)

nette gezinirken vücut tiplerini buldum kızlar sizin vücut tipleriniz nasıl?
benimki kum saati ya da armut kilo alıp verme durumuna göre değişiyor yani kalçam genişlemeye müsait :KK20:
Eki Görüntüle 1293978
sanırım benim vücut tipim armut alta doğru kilo alıyorum bende ama zayifladikca kum saatine dönüyor benimde:-)

bu da ilginç bir diyet haberi azmin zaferi::KK70:Eki Görüntüle 1293990
iyi vermiş hakikaten azim güzel sey:-)

ben haftaya bildirim yapmak isterim cok sevinirim hatta:-) özel msjla sana mi bildirim yapıyoruz birde bildirim günü çarşamba değil mi emin olayım:-)

sanırım benim vücut tipim armut alta doğru kilo alıyorum bende ama zayifladikca kum saatine dönüyor benimde:-)

iyi vermiş hakikaten azim güzel sey:-)
perşembe günü buraya yapılıyor bildirimler canım, benimle aynısın sen demekki:KK76: kalça genişlemeye müsait tarzda :KK49:

X