Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

benim de henüz 2. haftam :p ilk hafta veremedim kilo ama almadım en azından :KK66: doktor desteğiyle kilo verebileceğimi düşünüyorum ben. o zamana kadar kendim ne yapabilirsem kardır.. hem burda dediğin gibi birbirimizi motivede ediyoruz.. süper olacak..
anladım canm kaç kilosun peki ben 67lere dayandım :)

Sosyestetik " 02.05.14 " 62,70 " 58,70 " 4,00 kilo verdim canım hedefim 53 acelem yok sindire sindire :KK70:
yaa ne güzel canm neler uyguladın özel bişi yapıyormusun:) ben de ağustosta bi düşük yaşadım yeniden hamile kalmak istiyorum ama bu sefer de baska sorunlar cıktı biraz ara verdim o arada ne kadar kilo versem kardır diyorum :)

dünkü menüm
yarım kase mercimek çorbası
1dilim ekmek
peynir

öğlen
nohut yemeği 1 kase
yarım kase pirinç pilavı

akşam
4-5 kaşık yoğurtlu makarna
2-3 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık kadar aşure

spor yok
su 2lt

bu aralar pek giremiyorum kbyın
spora da vakit ayırmamaya basladm sınav haftası maalesef yediklerimden kısmaya çalısıcam mümkün olduğunca
dikkat et canım kendine bildirimde bulunmayı da unutma :)
öncelikle herkesee merhaba :-) açıkçası şimdiye kadar hep cuma takım yarışmalarını takip ettim ama hep uzaktan bakmakla yetinip kendimce birşeyler yapmaya çalıştım ama yapamıyorum tek başıma bunu farkettim özellikle 2gün yapıyorsam 3.gun ipin ucunu kaçırdım sanırım motive olamiyorum daha fazla yiyorum hatta çünkü cok yavaş veriyorum ne kadar dikkat etsemde haftada 300gramdan fazla verdigim nadir dolayısıyla sıkılıyorum :-( bende katılmak istiyorum artık size katilabilirmiyim yada ne yapmam gerekiyor belli bir kişi sayiniz varmı
tabi ki katılabilirsin canım. ilk sayfada kurallarımız var okuyup kabul etmen gerekiyor. :KK25: hosgeldinnn:KK52:
Canım çok tşkrler araştırmacı ruhlu kaptanım yine boş durmamış bugün :KK66: Bende denemek isterdim fakat bu menüleri çalışırken uygulamam çok zor başka bir zaman İnşallah...

Hoşgeldin canım burayı takipte kal kaptanımız sana geri dönüşte bulunacaktır. Kilon kaç ve kaç kg olmak istiyorsun canım ?
araştırmacı gazeteci olmalıymışım kesinlikle canım :KK24:
Kızlar napıosunuz burda olanlar sesimi duyanlar hu huu nasılsınız ?
çok yogunum:KK51: sürekli extradan bişeyler yapıyorum :KK28:

hoşbuldumcanm inşallah kurtulcaz :) akşamları zor oluyor gerçekten eşim bişiler getirmicek misin çayın yanına diyo getirince ben de kaçırıyorum ama bugun yemedim :KK24: ben de çok su içebilen biri değilim ama içmeye çalışcam napalım:)
istersen teline water my body uygulamasını indir canım, ya da su matarası alabilirsin bi tane ben öyle yapıyorum
yaa ne güzel canm neler uyguladın özel bişi yapıyormusun:)
yazın çok daha sıkı yapıyordum diyeti ama bu aralar kış buhranındayım canım. ama yürümeye çalışıyorum, su içiyorum günde 2 litre en az. bu aralar kiş buhranındayım hemen atlatmam kurtulmam gerek bu psikolojiden :KK61:
yaa ne güzel canm neler uyguladın özel bişi yapıyormusun:) ben de ağustosta bi düşük yaşadım yeniden hamile kalmak istiyorum ama bu sefer de baska sorunlar cıktı biraz ara verdim o arada ne kadar kilo versem kardır diyorum :)
kesinlikle canım, hayırlısı olsun :KK49:

kızlar ilk sayfadaki kuralları güncelleyelim diyorum ne dersiniz? yeniden birlikte oluşturalım önerilere açığım hadi bakalım beraberce yazalımmm:KK54::KK54::KK54:

su içme problemi olanlar için öneri: kızlar benim bu mataradan var koku da yapmıyor arkadaş tupperdan aldı onunki koku yapıyor benimki yapmıyor, markası coolgear internette bulabilirsiniz
bpa-icermeyen-cool-gear-sogutucu-matara_0.jpg

bende tutmak istiyordum ama hasta olunca zor geldi tutmak. Allah kabul etsin
sağol canım

oruc olmana ragmen super bir menu olmus..tebrikler

aculmiyorcyaa

hosgeldin canimmm..hadi bakalim insallah veririz kilolarimizi..menulerimizi yemekletimizi paylasiriz...

hic duymamistim bunu...nerelisin canim
hosgrldin bu arada
Evet canım çok dikkat ettim perşembe iyi bi rakam görmeliyim çabalarıma çikolatasız kalmama deysin
Mrb kızlar dünkü menüm
Geç kahvaltı
1 haşlanmıs yumurta
4 zeytin
2 çeri domates
Kk peynir
3 yeşil biber
1 çay kaşığı tereyağ
1 tatlı kaşığı bal
1 dilim ekmek
1 minik zeytinli kurabiye
Ara
1 elma
Akşam
1 kase yoğurt
1 tabak yeşil mercimek
Ara
1 muz
1 salep
1 lt su
Spor yok (kaptan ağrıların var kontrolden sora duruma göre başlıcam inşallah)
canım çok iyi menülerin iyi Bi sonuç alıcaksın bence sen bu hafta ama suyu arttır çünkü zayıflamada en önemli faktör

merhabalar tatlım

bu asureler insallah yakmaz bizi kızlar :KK17::KK17:

aynen ipin ucunu kacıran kız oldum :KK52:

bu karatayı ciddi ciddi ben de dusunmeye basladım, hoş organik gıda nasıl bulunur bilmiyorum da bakalım arastırmam lazım :KK23: sen ne yaptın kitabını mı aldın canım?

asure ve hamsiyi kurtarmak icin hımm:oops:

aynen katılıyorum

bizi de bilgilendirirsen okudukca seviniriz canım :KK68:

herkeste karatay merakı var anlasılan incelemem farz oldu :KK24:

gecmiş olsun canım hasta menusu diyelim, iyileşince yorumlarım:KK76:

aynen katılıyorum :KK74:

suyu artırmalısın canım. fıstık nasıl tuzlu kavrulmus vs mi?:KK69:

bende merak ettim :KK51:
canım oruç olduğu için az oldu suyum yoksa genelde 2 lt içerim fıstıkta tuzlu yer fıstığıydı

selam kixlar

yakinmisiz bursadayim ben de

afiyet olsun guzel olmus

netten arasturdim kaptan..isin ozu yasaklari yeme..yumurta balik ey salata istedigin kadar ye..

harikadin valla..

ben dun basladim..yarin sabah tartilicam..hic aclik hissetmiyorum..
canım sen benim hemşerimmişsin bende bursadanım

Kızlar yaşlar kaç ?
canım ben söyleyeyim hemen 29

kızlar ilk sayfadaki kuralları güncelleyelim diyorum ne dersiniz? yeniden birlikte oluşturalım önerilere açığım hadi bakalım beraberce yazalımmm:KK54::KK54::KK54:
canım düşüneceğim aklıma geldikçe yazarım yeni kurallar ...

su içme problemi olanlar için öneri: kızlar benim bu mataradan var koku da yapmıyor arkadaş tupperdan aldı onunki koku yapıyor benimki yapmıyor, markası coolgear internette bulabilirsiniz
Eki Görüntüle 1293146
hangi modeli var canım sende ?

çok paylaşımcı oldum bugün vesselam :KK52:
evet canım enerjin bayağı güzel bugün :KK66:

Selam kızlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz iyi ve bol kilo vermeler
Öğleden beri giremedim annemdeydim orda internet çekmiyo uçmuşsunuz resmen oku oku bitmedi

sağol canım

Evet canım çok dikkat ettim perşembe iyi bi rakam görmeliyim çabalarıma çikolatasız kalmama deysin
canım çok iyi menülerin iyi Bi sonuç alıcaksın bence sen bu hafta ama suyu arttır çünkü zayıflamada en önemli faktör

canım oruç olduğu için az oldu suyum yoksa genelde 2 lt içerim fıstıkta tuzlu yer fıstığıydı

canım sen benim hemşerimmişsin bende bursadanım

canım ben söyleyeyim hemen 29
Haklısın canım ama inan çok zorlanıyorum..Su hiç içmeyen biriydim 10 gün önceye kadar ve hiç meyve yemiyodum..Çikolata çekirdek ve hazır meyve suları..Şimdi bıraktım hepsini suya alışmaya çalışıyorum hep unutuyorum evde heryerde sürahi :KK70: Spor yapmadıgım için sanırım ama inşallah perşembe günü kontrollerim var..Ağrım ciddi bişey değilse yürüyüşlere ve egzersizlere başlıcam.Kilomda bi değişiklik olacağını sanmam tiroid var ya sanki hiç gitmiyo gibi..

canım düşüneceğim aklıma geldikçe yazarım yeni kurallar ...

hangi modeli var canım sende ?

evet canım enerjin bayağı güzel bugün :KK66:
iki tane var tatlım birisi 275 den diğeri burda yok.1 ltreye yakın alıyor.
Selam kızlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz iyi ve bol kilo vermeler
Öğleden beri giremedim annemdeydim orda internet çekmiyo uçmuşsunuz resmen oku oku bitmedi
sosyallik forever :KK76::KK76:
canım tşkrler yaşıt sayılırız bende 33 :)

Canın burası böyle ihmale gelmez ...
ben de 27:KK51:

bu arda kızlar görümcem diyetisyene gidiyo..Diyet listesi vermiş.Görümcemle kilolarımız ve değerlerimiz aynı hemen hemen.. ..1 hafta sebze yicekmiş..Bi hafta sonra gel demiş..Listeye baktım..Benim yediklerimle aynı..Sabahları şu kellogslardan sadece vermiş..Bana saçma geldi bi hafta sebze yemek istemeyebilir insan..

Haklısın canım ama inan çok zorlanıyorum..Su hiç içmeyen biriydim 10 gün önceye kadar ve hiç meyve yemiyodum..Çikolata çekirdek ve hazır meyve suları..Şimdi bıraktım hepsini suya alışmaya çalışıyorum hep unutuyorum evde heryerde sürahi :KK70: Spor yapmadıgım için sanırım ama inşallah perşembe günü kontrollerim var..Ağrım ciddi bişey değilse yürüyüşlere ve egzersizlere başlıcam.Kilomda bi değişiklik olacağını sanmam tiroid var ya sanki hiç gitmiyo gibi..
canım moralini bozma yeni mi çıktı troid geçici de olabilir :KK22:

X