Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar ben çıkıyorum misafirim gelir nerdeyse, herkese iyi akşamlar yarın görüşürüz inşallah :)

10 kg fazlası var ama göbeği bile az yani nerde o kilo bilmiyorum..Ben tatlıyı azaltmak istiyorum..Hem kendine hem bana zarar benide zorluyo bu kadarcıktan bişey olmaz diye diye..Neyse bakalım bugünlerde biraz sert çıktım en azından baklavayla gelemiyo bisküviyle geliyo buda bişeydir :KK70:
evet canım uyarman lazım tabii bide sana yardımcı olması gerekiyor.

***1.TAKIM 385.ETAP*** ETAP DÖRDÜNCÜSÜ

sosyestetik(58.7/58.7/0/%0)kilosu sabit
ApriL_2007(94/94/0/%0)kilosu sabit
judiee (52/51/1/%1.92) yeni uye hedef kilosu 43
jasmine53(78/78/0/%0) kilosu sabit yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016(61.0/59.2/1.8/%2.95) yeni uye hedef kilosu 55
ispanyol(79.4/79/0.4/%0.50)yeni uye hedef kilosu 60
dagatesi(65/64.5/0.5/%0.76) yeni uye hedef kilosu 55

kızlar 4. olmuşuz tebriklerrrr:KK31::KK71:
Canımmm tebrikler hepimize başarılarımızın devamını dilerim her gün çoğalan hızla...

Gs-Kasımpaşa.Afiyet olsun canım.Canım ben zaten pek tv bakmıyorum o konuda rahatım...
ya ne bileyim hiç izleyecek bişey yok :KK12:
saol canım :) çok yemicem.Bide istikrarlı olursam sağlıklı beslenmekte inşallah..Eşimide alıştırsam :KK43:Kızlar tatlı bağımlısı yemeyince çok mutsuz oluyo..Dünde makarnanın yanına ekmek istedi ,kızdım 2 dilim ver bari diyo..Akşamları eve hep elinde bisküvi tatlı gibi bişeylerle geliyo..3 gündür aldıklarını saklayıp unutturuyorum..Film izletiyorum,meyve doğrayıp veriyorum yada şekersiz meyve suyu veriyorum..Bugün sabah bulmuş işe giderken tırtıklamış..Bende görmedim napcam ben..
ah bu erkekler yok mu ya:KK30:
İşin zor canım desene.Peki eşinin kg problemi varmı ?
erkeklerin kilo problemi olmuyor ki :KK11:
Merhabalar, Sosyestetik kaptanımız.tabiki en kısa zamanda elinize ulaşacaktır çok tşkrler bu güzel değişim için :)
sagol cicim havalı olduk bildirdim listedekileri :KK76::KK71:
10 kg fazlası var ama göbeği bile az yani nerde o kilo bilmiyorum..Ben tatlıyı azaltmak istiyorum..Hem kendine hem bana zarar benide zorluyo bu kadarcıktan bişey olmaz diye diye..Neyse bakalım bugünlerde biraz sert çıktım en azından baklavayla gelemiyo bisküviyle geliyo buda bişeydir :KK70:
kesinlikle gelişme var bence de canım :oops:

teşekkür ederim tatlımm, inşallah böyle devam eder grup kopmalar olunca ben çok üzülüyorum :KK61:
İnşallah canım biliyorum kopmalar olunca tadımız kaçıyor herkes istikrarlı olamıyor ki maleseff...Bakalım nasıl olacağız bu sefer ki grubumuzla...

X