Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

anladım canım düzelttiysen sorun yok
1 tanecik sarma mı yedin aprilcim. tebrik tebrik tebrik ediyorummm
Evet canım sadece bitane yedim hemde okadar çok severim ki ama o anda hiç iştahım yoktu bitik haldeydim oyüzden de çok kolay oldu...
ben kaptanım canım. teşekkür ediyorum attım msj olur inşallah
Çok güzelmiş acaba sadece kaptanlara mı ? Banane bende isterimm
kızlarr nerelerdesinizz pek bi sessiz olmuş bugün burası ben dün ne yediğimi yazmamışım ki agzım 3 saat kadar uyuşuktu diş hekimine gittiğim için çok bişey yiyemedim yani sıkıntı yok
Canım geçmiş olsunn ...pek yazılacak da bişey yoktur tabii o durumda

dürüm lafı çok caydırıcı geliyor ama bilmiyorum tabi kalorisini birde canım çorbaların türünü de yazsan rica etsem
Canım kalorileri 150 /200 arası bişey oluyor genelde...tabii yazarım canım

slm kızlaar nasılsınız
Tşkrler iyiyim sen nasılsın ? Koşuşturmacalara devam işte ne zaman bitcek bu yoğunluklar sakin bi günüm olmuyor ki hiç
Canım aynı arkadaşın erkek versionu da bizde var hiç bilmiyor yemek isimlerini yiyor yemeği ama ...ne vardı yemekte diye sorunca anlatıyor anlatıyor sonuç tuhaf bişeydi işte deyip kapatıyor konuyu :) bi kerede bilmez mi insan bilmiyor :)

hayır canım kaptan olmak şart değil 4. takımda bi kaç kişide gördüm hemen kıskandım biz de yaptıralım bu arada süpersin dikkat etme konusunda diyetine maşallahh diyorum

yarısma sonucu ne zaman açıklanacak uykuya kaçıcam 2saatçik felan :)
henüz bir hareket yok canım sırayla takımlar yapıyor sonuç listelerini. en kötü yarın belli olur. sen dinlen istersen gelince kontrol edersin yine açıklanmış olur diye umuyorum

hayır canım kaptan olmak şart değil 4. takımda bi kaç kişide gördüm hemen kıskandım biz de yaptıralım bu arada süpersin dikkat etme konusunda diyetine maşallahh diyorum
Sevindim canım evvet çok istiyorum bende yapılırsa çok iyi olur takımımı çokk seviyorum hadi bakalım bekliyorum sabırsızlıkla....Canım diyet konusu iyi gidiyor bu aralar ama sıkılıyorum tabi bazen

Sevindim canım evvet çok istiyorum bende yapılırsa çok iyi olur takımımı çokk seviyorum hadi bakalım bekliyorum sabırsızlıkla....Canım diyet konusu iyi gidiyor bu aralar ama sıkılıyorum tabi bazen
tahmin edebiliyorum diyet artık yaşam tarzı gibi bişey oldu bende

Eve geldim biraz önce eşimi bekliyorum canım .Ahh maç varmış uyuzz oldum tabi ama elden bişey gelmiyor neyse o maç izlerken bende yürürüm .Sen nasılsın napıosun canımm?
ne maçıymış ki. iyi canım bende bi türk kahvesi içmeyi düşünüyorum şu anda. tvde de izleyecek bişey yok sanki bugün

miss gibi öğün ohh :) afiyet olsun
saol canım :) çok yemicem.Bide istikrarlı olursam sağlıklı beslenmekte inşallah..Eşimide alıştırsam Kızlar tatlı bağımlısı yemeyince çok mutsuz oluyo..Dünde makarnanın yanına ekmek istedi ,kızdım 2 dilim ver bari diyo..Akşamları eve hep elinde bisküvi tatlı gibi bişeylerle geliyo..3 gündür aldıklarını saklayıp unutturuyorum..Film izletiyorum,meyve doğrayıp veriyorum yada şekersiz meyve suyu veriyorum..Bugün sabah bulmuş işe giderken tırtıklamış..Bende görmedim napcam ben..

İşin zor canım desene.Peki eşinin kg problemi varmı ?

Merhaba,
1. takım kpatanı kim ? konuyu ona devredelim. Buna ek olarak kimler 1. yakımda bunun bana listesini yollayabilir misiniz ?

Merhaba,
1. takım kpatanı kim ? konuyu ona devredelim. Buna ek olarak kimler 1. yakımda bunun bana listesini yollayabilir misiniz ?
Merhabalar, Sosyestetik kaptanımız.tabiki en kısa zamanda elinize ulaşacaktır çok tşkrler bu güzel değişim için :)

İşin zor canım desene.Peki eşinin kg problemi varmı ?
10 kg fazlası var ama göbeği bile az yani nerde o kilo bilmiyorum..Ben tatlıyı azaltmak istiyorum..Hem kendine hem bana zarar benide zorluyo bu kadarcıktan bişey olmaz diye diye..Neyse bakalım bugünlerde biraz sert çıktım en azından baklavayla gelemiyo bisküviyle geliyo buda bişeydir

***1.TAKIM 385.ETAP*** ETAP DÖRDÜNCÜSÜ

sosyestetik(58.7/58.7/0/%0)kilosu sabit
ApriL_2007(94/94/0/%0)kilosu sabit
judiee (52/51/1/%1.92) yeni uye hedef kilosu 43
jasmine53(78/78/0/%0) kilosu sabit yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016(61.0/59.2/1.8/%2.95) yeni uye hedef kilosu 55
ispanyol(79.4/79/0.4/%0.50)yeni uye hedef kilosu 60
dagatesi(65/64.5/0.5/%0.76) yeni uye hedef kilosu 55

kızlar 4. olmuşuz tebriklerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…