Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

:stop:
Bak kis depresyonumu deprestirmeyin yine yaa:KK34:

ben aslında kışı severim. ama sogukta sıkı giyinmişken yürümeyi, karın yagmasını falan. insan calısınca bu tarz seylere vakit ayıramıyor. ya da cayımı alıp kitap okumayı. ah ah nankör kapitalist düzen :KK70:

biraz da psikolojik bu kış depresyonu bence. (beni de bahar carpar o da aynısı ) yani bence birbirimizi motive etmeliyiz. en güzeli de ne olur biliyor musunuz. bahara fit girmek kazaklar montlar ardında kem gözlere düşmeden fazlalıklardan kurtulmak. hani eyvah kıstayım uyusalım dersek, Allah korusun kış uykusuna yatanlara döneriz :KK70: (hos onlar da kısın vucutlarındaki fazla yagları yakıp incecik kalıyorlar bahara biliyor muydunuz:KK70:

tamam sacmaladım gidiyorum :)

Saol canım cidden çok ağrılı olabiliyo ve mekik cekemediğim için göbek hep var :KK70: evlendiğimde 49 kiloya düşmüştüm 2 ayda ama sonra yine aldım sağlıksız diyet yaptım tabiki..
mekik göbeği eritmiyormus canım son arastırmalara göre kaslarla ilgili sıkılasma oluyormus ve sanırım bölgesel zayıflama diye birsey de yokmus yani yağlar hep var hep var :KK43: sadece sıkılasırmıs o yzden ip atlamaya basladım bütun vücut olarak yağlanmanın önüne geçmeyi planlıyorum sayıyı artırarak her hafta

kızlar benim beslenme alıskanlığım bozuk aslında kahvaltıda standart 1 dilim ekmek haşlanmıs yumurta zeytin peynir domates biber varsa yeşillik ama hepsinden az az..Öğlen yok aralarda bisküvi falan çay..Akşam allah ne verdiyse dalıyorum...:eek:
tiroid sıkıntın varsa kilo vermek zor oluyor. ilaç alıyor musun ? benimde vardı bir ara. dikkat etmeni tavsiye ederim. bu arada bel fıtıgı içinde cok geçmişolsun

alıyorum canım..Şuan hormon ve demir ilacı kullanıyorum...evet zor oluyomuş..

aprilcığım haklısın, o yüzden hep derim ki. diyet değil bu bizim beslenme biçimimiz olmalı. o yüzden. saglıklı olmayan her seyden uzak durmak lazım. paketli ürünler/donmus besinler / dısarıda ne yagıyla yapıldıgı belli olmayan yemekler / kolalar cipsler cikolotalar (belki madlen olanlara ses cıkarmamak lazımdır :p ) ve tabi ki spor hayatın vazgecilmezi olmalı.

ben aslında kışı severim. ama sogukta sıkı giyinmişken yürümeyi, karın yagmasını falan. insan calısınca bu tarz seylere vakit ayıramıyor. ya da cayımı alıp kitap okumayı. ah ah nankör kapitalist düzen :KK70:

biraz da psikolojik bu kış depresyonu bence. (beni de bahar carpar o da aynısı ) yani bence birbirimizi motive etmeliyiz. en güzeli de ne olur biliyor musunuz. bahara fit girmek kazaklar montlar ardında kem gözlere düşmeden fazlalıklardan kurtulmak. hani eyvah kıstayım uyusalım dersek, Allah korusun kış uykusuna yatanlara döneriz :KK70: (hos onlar da kısın vucutlarındaki fazla yagları yakıp incecik kalıyorlar bahara biliyor muydunuz:KK70:

tamam sacmaladım gidiyorum :)
Evettt biliyorum tabi ki anlasilan nat geo wild izleyen tek ben degilmisim. O kutup ayilari falan yazin yiyor kisin uyurken yakiyor tam bizim hayat felsefesine yakin aslinda da metabolizma farki iste:KK17:

mekik göbeği eritmiyormus canım son arastırmalara göre kaslarla ilgili sıkılasma oluyormus ve sanırım bölgesel zayıflama diye birsey de yokmus yani yağlar hep var hep var :KK43: sadece sıkılasırmıs o yzden ip atlamaya basladım bütun vücut olarak yağlanmanın önüne geçmeyi planlıyorum sayıyı artırarak her hafta
Hadi bakalim komsulari rahatsiz etmeden hop hop:KK52:
kızlar benim beslenme alıskanlığım bozuk aslında kahvaltıda standart 1 dilim ekmek haşlanmıs yumurta zeytin peynir domates biber varsa yeşillik ama hepsinden az az..Öğlen yok aralarda bisküvi falan çay..Akşam allah ne verdiyse dalıyorum...:eek:
biskuvi yerine meyve falan biseyler yemegi deneyebilirsin canim. Ama hepimizin yanlisi ayni aksama abartiyoruz aksam az yiyince sorun kalmiyor aslinda:kk77:

ben yaşlı gibiyim ya egzersizlerim var zaten hergün yapmam gereken ama zorlanıyorum koşu bandında yürümekten nefret ediyorum dışarda yürürüm hava yağmurlu olursa yada üşenirsem evde yürürüm napim..

Canim cok yukselince veriyorum evet ama yag doku erimiyor ki kas doku eriyor :KK61:

yaaa bunu bilmiyordum. işte herseyin normali en güzeli :)

Yok yok canım , güzel yanları da var tabii . Daha huzurlu oluyor sanki akşamlar :)

kesinlikleeee :)

kahvaltın güzel aslında. ekmekleri beyaz değil bugday ekmeğine cevirmek bence daha da güzelleştriyor kahvaltıyı ama herkes sevmiyor. öğlen bisküvileri tamamen kesmeni tavsiye ederim. onun yerine kendine kuru meyve/ayran-simit vs almanı tavsiye ederim. ben birara diyetisyene gitmiştim oyle demişti. yagsız tost ayran ya da simit ayran. aksam ise en sinsi ögün. gün içinde cok acıktıgın için öyle birden cok yiyorsun. corbanı eksik etme. kızartmalardan uzak dur. haslama ızgara yemeye calıs. zeytinyagından sasma. pirinc pilavına elvade de

ay böyle cok bilmiş oldu. ama kendi yapmaya calıstıklarımı yazdım. sevgiler :)

:KK15:
bizim takıma alınıp alınmadığımız sonucu ne zaman kararlastırılıcak bilginiz var mı
Canim paylasimda bulundugunuz surece alinmamak icin bir engel yok bence persembe de bildirimde bulunursan tamamdir tatlim:KK15:
ben yaşlı gibiyim ya egzersizlerim var zaten hergün yapmam gereken ama zorlanıyorum koşu bandında yürümekten nefret ediyorum dışarda yürürüm hava yağmurlu olursa yada üşenirsem evde yürürüm napim..
Tekrardan gecmis olsun canim bir seyler yapmaya calis:nazar:
yaaa bunu bilmiyordum. işte herseyin normali en güzeli :)

kesinlikleeee :)

kahvaltın güzel aslında. ekmekleri beyaz değil bugday ekmeğine cevirmek bence daha da güzelleştriyor kahvaltıyı ama herkes sevmiyor. öğlen bisküvileri tamamen kesmeni tavsiye ederim. onun yerine kendine kuru meyve/ayran-simit vs almanı tavsiye ederim. ben birara diyetisyene gitmiştim oyle demişti. yagsız tost ayran ya da simit ayran. aksam ise en sinsi ögün. gün içinde cok acıktıgın için öyle birden cok yiyorsun. corbanı eksik etme. kızartmalardan uzak dur. haslama ızgara yemeye calıs. zeytinyagından sasma. pirinc pilavına elvade de

ay böyle cok bilmiş oldu. ama kendi yapmaya calıstıklarımı yazdım. sevgiler :)
estfg canim yorum yapacagiz birbirimize tabi ki alinmaca gucenmece yok:eek:
düzenli girersek ve zayıflarsak mı alıncaz??
duzenli girersen gunluk en ez 5 msj atarsan zamaninda bildirimde bulundugun surece takimdasin canim. Su anda bi kac kisi haric hepiniz paylasimda bulunuyorsunuz zaten :KK15:
bilgim yok :) baskan açıklık getirebilirmisin ( april sosyestetik karıstırıorm bu arada o yzden baskan diorm :) )
gunluk en az 5 msj
Menu paylasimi
Zamaninda bildirim
Takim kurallarina uyma yeterlidir kizlar:KK51:

:KK15:
Canim paylasimda bulundugunuz surece alinmamak icin bir engel yok bence persembe de bildirimde bulunursan tamamdir tatlim:KK15:

Tekrardan gecmis olsun canim bir seyler yapmaya calis:nazar:

estfg canim yorum yapacagiz birbirimize tabi ki alinmaca gucenmece yok:eek:

duzenli girersen gunluk en ez 5 msj atarsan zamaninda bildirimde bulundugun surece takimdasin canim. Su anda bi kac kisi haric hepiniz paylasimda bulunuyorsunuz zaten :KK15:

gunluk en az 5 msj
Menu paylasimi
Zamaninda bildirim
Takim kurallarina uyma yeterlidir kizlar:KK51:

:) :) anlastık, squat arkadası arıyorum bu arada var mı hevesi olan?

X