Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben aslında kışı severim. ama sogukta sıkı giyinmişken yürümeyi, karın yagmasını falan. insan calısınca bu tarz seylere vakit ayıramıyor. ya da cayımı alıp kitap okumayı. ah ah nankör kapitalist düzen :KK70:

biraz da psikolojik bu kış depresyonu bence. (beni de bahar carpar o da aynısı ) yani bence birbirimizi motive etmeliyiz. en güzeli de ne olur biliyor musunuz. bahara fit girmek kazaklar montlar ardında kem gözlere düşmeden fazlalıklardan kurtulmak. hani eyvah kıstayım uyusalım dersek, Allah korusun kış uykusuna yatanlara döneriz :KK70: (hos onlar da kısın vucutlarındaki fazla yagları yakıp incecik kalıyorlar bahara biliyor muydunuz:KK70:

tamam sacmaladım gidiyorum :)
Ayy çok hoşsun canım ama çok da doğru söylüyorsun asıl kg verme zamanı şimdi başlıyor , yaza hazırlık :KK66: yoksa çekine çekine o montları çıkarırız Allah korusun

Bilmiyorum ya gecen de de dedigim gibi ekvatora yerlesmeliyim ben :KK51:
Yaz kızı bende yazı hiç sevmiyorum.Hee belki çalışmasam bir sahil kasabasında geçirsem tek favorim olur ama çalışırken en son tercih ettiğim zaman yaz .Baharı severim ben her ne kadar geldiğinde çok feci çarpsada aşığım bahara :KK66:

kızlar benim beslenme alıskanlığım bozuk aslında kahvaltıda standart 1 dilim ekmek haşlanmıs yumurta zeytin peynir domates biber varsa yeşillik ama hepsinden az az..Öğlen yok aralarda bisküvi falan çay..Akşam allah ne verdiyse dalıyorum...:eek:
Canım böyle olmaz bi düzen koymalısın tabii gitmez kglar bu şekilde çok zor olur.Özellikle aburcubur çıkmalı hayatından bu bir sonrasında meyve sebzee ve su ...

selam kızlar. .iyiki bir ciktik forumdan neler kaynatmissiniz oyle...
yesil cayi ben seviyorum ama sallama iciyorum ..ozellikle tarcinlisi şeker ihtiyacini da azaltiyor..ama simdilik icemiyorum.yasasin rezeneeeee..
alkali diyet aslinda yararli ama asiriya kacilirsa yani sadece alkali beskenilirse bobrekler zarar gorebiliyor..sadece ictiginiz suya limon sikmakla yetinebilirsiniz o da suyu alkali yapıyor..
ben daha once dukan yapmistim..basagrim cok oldu kolesterolum firladi...
bence en guzeli yani hepimizin ortak fikri olduğunu düşünüyorum : saglikli dengeli beslenmek

Selam kızlar bbirsürü alıntı yapmıştım ama şarjım bitti tel kapadı vehepsi gitti neyse aklımda kalanları yanıtlayayım. Paylaştığım diet tabiki kişiye özel her diyet öyledir ben sadece örnek olabilir faydalanırız diye paylaştım. Bu arada yeni arkadaşımız gelmiş hoş gelmiş. Beslenme şeklide aynı benimkisi gibiymiş gündüz dikkat et akşam Allah ne verdiyse. Ama yok artık çok dikkat ediyorum özellikle akşamlara dün akşam itibariyle makarna pilav işinede son verdim

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
Peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık
Çeyrek tahanlı pide .(çok ufaktı)

Öğle yok
İkindi
Çeyrek tahanlı pide
Limonluyeşil çay

Akşam
Nohutlu tavuklu pilav
Ayran

Ara
Mandalina
Salep

Su 2 lt
Spor yok henüz ama

Dunku menum
Sabah 10 parca patates kizartmasi
1 dilim peynir
domates biber
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi

Ogle yok

Aksam
1 parca tavuk gogsu kizarmis
2 kasik pilav
1 tabak makarna (yine baskasina uyduk artik uymayacagim off o kadar tuttum tuttum kendimi gece koptuk yine)

Su 2 lt
Spor 10 dk tempolu yuruyus (acilinden alternatif spor bulmam lazim kendime)

Gunaydinlar kizlar nasilsiniz bakalimm

Gunaydiiin :)

Dunku menum
Sabah 10 parca patates kizartmasi
1 dilim peynir
domates biber
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi

Ogle yok

Aksam
1 parca tavuk gogsu kizarmis
2 kasik pilav
1 tabak makarna (yine baskasina uyduk artik uymayacagim off o kadar tuttum tuttum kendimi gece koptuk yine)

Su 2 lt
Spor 10 dk tempolu yuruyus (acilinden alternatif spor bulmam lazim kendime)

ara ogunler neyse de ana ogunleri atlamamak gerekiyor diye dusunuyorum.

Günaydın kıZlar..ilk diyet günüm hayırlı olsun eşimede diyet yaptırıyorm yoksa benim diyetimi bozmam için uğrasıyo da:)

Benim dunku menum de soyle

Sabah
2 kofte (gecenlerde burada bir arkadas sabah kofte yemisti. Ciks ciks yapmistim , bu vesileyle kendisine sevgilerimi gonderiyorum. Sabah kofte olmaz demeyin oluyormus :KK66: )
1 dilim bugday ekmegi

ara 1 mandalina

ogle
3 kofte
1 dilim bugday ekmegi

ara
1 mandalina

aksam
1 kase yogurt corbasi
6 kasik nohut
1 dilim bugday ekmegi
1 tatli kasigi az sekerli ev yapimi kusburnu marmelati

ara
1 mandalina ve 1 elma

sağol canm bana akşam zor olcak bakalım abur cubur yerine dün kuru kayısı aldm çantama koydum Alışcam mecbur

Bunu mecburiyet ya da yapilmasi zorunlu olan bisey olarak gorursen diyeti biraktigin an geri abur cubura dinersin. O da kilolari geri almak demek. Bilincalti sihirli bir yapi. Bu sanki onemsizmis gibi gorunen sozlerimizi alip savunma gelistiriyor. O yuzden bunu hayatinda kendi sagligin icin yaptigin bir yatirim olarak gor lutfen. Ayrica ccig kavrulmamis bademi de tavsiye ederm hem tok tutuyor hem de cildi guzellestiriyor :KK66: hayatinin ilk saglikli beslenme gununde basarilar ,)

okuldan kaçma keyf :KK70: :KK70:
dünkü menüm

sabah
domates-peynir
yufka ekmek

öğlen

barbunya yemeği
3/4 tabak pilav

akşam
1 kuru patlıcan dolması
15 tane kadar sarma
1kase yoğurt

2lt su
110squat
400ip

Sabah
2 kofte (gecenlerde burada bir arkadas sabah kofte yemisti. Ciks ciks yapmistim , bu vesileyle kendisine sevgilerimi gonderiyorum. Sabah kofte olmaz demeyin oluyormus :KK66: )
1 dilim bugday ekmegi

ara 1 mandalina

ogle
3 kofte
1 dilim bugday ekmegi

ara
1 mandalina

aksam
1 kase yogurt corbasi
6 kasik nohut
1 dilim bugday ekmegi

ara
1 mandalina ve 1 elma
o bendim canm :) kahvaltı sevmediğim için bana hersey oluyo ama domates peynire verdm kendimi kahvaltı yapıorm artk doymasam da :)

Gunaydiiin :)

ara ogunler neyse de ana ogunleri atlamamak gerekiyor diye dusunuyorum.
Aynen canim
Günaydın kıZlar..ilk diyet günüm hayırlı olsun eşimede diyet yaptırıyorm yoksa benim diyetimi bozmam için uğrasıyo da:)
esler oyle herhalde canim benim de erkek arkadasim diyette olmamdan pek bi rahatsiz surekli yesem ondan mutlusu olmayacak:63:

Sabah
1 dilim bugday ekmegi

ara 1 mandalina

ogle
3 kofte
1 dilim bugday ekmegi

ara
1 mandalina

aksam
1 kase yogurt corbasi
6 kasik nohut
1 dilim bugday ekmegi

ara
1 mandalina ve 1 elma
kofte dunden kalma anlasilan su ve spor miktari eksik:KK76:
sağol canm bana akşam zor olcak bakalım abur cubur yerine dün kuru kayısı aldm çantama koydum Alışcam mecbur
alisirsin canim alisirsin:KK15:
Bunu mecburiyet ya da yapilmasi zorunlu olan bisey olarak gorursen diyeti biraktigin an geri abur cubura dinersin. O da kilolari geri almak demek. Bilincalti sihirli bir yapi. Bu sanki onemsizmis gibi gorunen sozlerimizi alip savunma gelistiriyor. O yuzden bunu hayatinda kendi sagligin icin yaptigin bir yatirim olarak gor lutfen. Ayrica ccig kavrulmamis bademi de tavsiye ederm hem tok tutuyor hem de cildi guzellestiriyor :KK66: hayatinin ilk saglikli beslenme gununde basarilar ,)
kesinlikle katiliyor basarilar diliyorum:KK49:
okuldan kaçma keyf :KK70: :KK70:
dünkü menüm

sabah
domates-peynir
yufka ekmek

öğlen

barbunya yemeği
3/4 tabak pilav

akşam
1 kuru patlıcan dolması
15 tane kadar sarma
1kase yoğurt

2lt su
110squat
400ip
okuldan kacma keyfi mi himmm olmazzz. Yufka miktari ne kadar spor guzel su da oyle aynen devam :KK52:
o bendim canm :) kahvaltı sevmediğim için bana hersey oluyo ama domates peynire verdm kendimi kahvaltı yapıorm artk doymasam da :)
kahvalti onemli bir ogun canim:KK19:

okuldan kacma keyfi mi himmm olmazzz. Yufka miktari ne kadar spor guzel su da oyle aynen devam :KK52:

kahvalti onemli bir ogun canim:KK19:
sabah uykumu bölemeyince alıskanlık da yok oluo
10cm kenarlı kare gibi düşünün yufkayı sadece domates peynir dürümü yapıorm birtane sabah o kdr hem kolay hem güzel

X