Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

maşallah :) ben 158 kilomda 58 8 kilo fazlam var ve geneli göbiş ve yanlar tabi kii..

hoşbuldukk..teşekkürler..Şartlara baktım da zormuş cidden sizin günde yediğinizi ben bi öğünde yiyorum kızlar ya buna bi dur demem gerek ..:kk77:
O zaman kacma canim gel beraber zayiflayalim iste

geldim gitti valla :KK70: ben atıştırmaktan kilo alıyorum zaten...
Ok cicim hosgeldin ben kaptanim april yardimcim benim hedefim 53 bekarim 27 yasindayim calisiyorum seni alintilayarak herkese cvp vermis olayim, kurallari okuyup kabul ettigini soylemen gerekiyor. Bi de kendini tanitir misin birazcik tatlim

Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.
bunu anlamadım cnm bi açıklar mısın?

Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.
bunu anlamadım cnm bi açıklar mısın?
Canin bu kurali ben uygulamiyorum
Aslinda pek cok kaptan uygulamiyor. Her hafta persembe gunu kilolarimizi bildiriyoruz. Bir liste olusturup listeye kilolarimizi ve yuzdelerimizi yaziyoruz ben bu listeleri cuma gunu paylasim alanina tasiyorum. Cuma veya cumartesi de sonuclar belli oluyor. Yuzde hesaplamalarini sizden istiyorum sadece kendi kilonuzun o da su sekilde
image.jpg

Canin bu kurali ben uygulamiyorum
Aslinda pek cok kaptan uygulamiyor. Her hafta persembe gunu kilolarimizi bildiriyoruz. Bir liste olusturup listeye kilolarimizi ve yuzdelerimizi yaziyoruz ben bu listeleri cuma gunu paylasim alanina tasiyorum. Cuma veya cumartesi de sonuclar belli oluyor. Yuzde hesaplamalarini sizden istiyorum sadece kendi kilonuzun o da su sekildeEki Görüntüle 1284280
ok liste varmı peki kim ne kadar zayıfladı falan..

X