Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba :))) sanırım yeni üyeniz benim öğrenciyim ama kurallara dikkat etmeye çalısıcam bu aralar aşırı cips simit tost vs şeyler götürdüm zten küçükken de tombuldum da neyse işte artık durumu tersine çevirmeye geldm :))
Canim hosgeldin takimimiza, genel olarak kurallardan gogo bahsetmis zaten takildigin her konuda yardimci olmak icin burdayiz bizde, simdilik april ve ben variz benim hedef kilom 53 63 le basladim simdilerde 58.5 civari geziyorum burda guzel arkadasliklar edindim
O yuzden agirdan aliyorum diyebilirim, abur cubur hepimizin derdi canim ben yememek icin almamaya calisiyorum yoksa yiyorum bu da bi oneri olsun:KK52:tekrardan hosgeldin canim her gun duzenli katilim bekliyorum sevgiler

Takma canım illa yeni üye gelir arada oluyo böyle durgunluk.

Hoşgeldin yarışmamıza canım. Sosyestetik gelir ilgilenir seninle ama ben kısa bi özet yapayım. Ilk sayfada takım kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Bugünkü kilonu ve hedef kilonu yazarsan güzel olur.
Takım kaptanı sosyestetik bende 4.takım kaptaniyim.
Merak ettiğin herseyi sorabilirsin.
Bilemiyorum canim hayirlisi diyelim bakalim beklemedeyim azimle tesekkur ederim ilgin icin canim. Onursal kaptanim :KK36::KK73:

öncelikle hoşbulduk :)) evin her tarafı dönerci market tatlıcı pastaneci olduğu için frenlemek çok zor oluyo her gün geçiyorum ordan ama aynada kendimi görünce .... anladınız işte 1ay öncesinden eser yok kaslar yağa dönüşmüş resmen kilom aynı ama yağ çok 52-53 kiloyum 150 boyum hedefim 43 civarları ve ayrıca danışmak istediğim birşey var şuan aç aç yazıyorum bunu haftasonu 4te kursa gidiyorum ve 9da eve geliyorum öğle yemeğimi 2 civarında yiyorum eve gelince de kurt gibi açım doğal olarak sizce ne yemeliyim akşam 9dan sonra aç uyuyamıyorum içimi kemiriyo ve hafaiçi 4te geliyorum 7gibi yiyorum ev halkına uyarak sizce uygun mu ?

öncelikle hoşbulduk :)) evin her tarafı dönerci market tatlıcı pastaneci olduğu için frenlemek çok zor oluyo her gün geçiyorum ordan ama aynada kendimi görünce .... anladınız işte 1ay öncesinden eser yok kaslar yağa dönüşmüş resmen kilom aynı ama yağ çok 52-53 kiloyum 150 boyum hedefim 43 civarları ve ayrıca danışmak istediğim birşey var şuan aç aç yazıyorum bunu haftasonu 4te kursa gidiyorum ve 9da eve geliyorum öğle yemeğimi 2 civarında yiyorum eve gelince de kurt gibi açım doğal olarak sizce ne yemeliyim akşam 9dan sonra aç uyuyamıyorum içimi kemiriyo ve hafaiçi 4te geliyorum 7gibi yiyorum ev halkına uyarak sizce uygun mu ?
Canım öncelikle hoşgeldin , menülerini yazarsan daha iyi yorum yapabileceğim .Ama tabiki akşam dokuzdan sonra yemek biraz kritik bir durum , hafif yemelisin .

Günaydın kızlar yeni günümüze :)
Sabah :
Üç dilim ekmek
Bir porsiyon sucuklu yumurta
Bir domates
Bir kibrit kutusu peynir
Akşam :
Bir kase çorba
Bir tabak patlıcan oturtma
Bir kase cacık
Bir dilim ekmek
3 lt su
Yarım saat yürüyüş

Merhaba tatlim kendini cok fazla ac birakmaman taraftariyim, aksam saatlerinde salata veya corn flakes yiyebilirsin ayrica gun icerisinde ne kadar spor yapiyorsun o da onemli. Kisin malesef eve kapanip surekli yiyoruz o yuzden evde yapilabilecek seyleri de deneyebilirsjn leslie var mesela youtubeda videolari mevcut benim de tekrardan baalamam lazim haftasonu il disindaydim abarttim yemegi biraz:mad:

Günaydın kızlar yeni günümüze :)
Sabah :
Üç dilim ekmek
Bir porsiyon sucuklu yumurta
Bir domates
Bir kibrit kutusu peynir
Akşam :
Bir kase çorba
Bir tabak patlıcan oturtma
Bir kase cacık
Bir dilim ekmek
3 lt su
Yarım saat yürüyüş
Ogle yemegi nerde aprilcim ogle yiyip aksam yemiyordun bi ara menuyu mu degistirdin ayy bende yazayim menumu de ben cok yedimmm

Merhaba kizlar
Dunku menum
Sabah gec kahvalti
Disarda brunch
Iki adet sigara boregi
Yarim dilim salam
Iki dilim ekmek
1 haslanmis yumurta
Farkli peynir turlerinden birer catal
Domates salatalik
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi
2 kurabiye

Aksam
Yarim porsiyon cig kofte
1 adet ayran
Biraz lavas ve marul

Ara
Biraz cips
1 paket elmali turta
1 hobby cikolatali biskuvi
(Regl krizine giren kiz tribi)

Su 1 lt ancak
Spor yok
Sabah hemen kendini tartida gosterdi bu yediklerim bugun kendini. Dikkat etmeye devam etmeliyim il disindaydim kizlar o yuzden duzensiz oldu ben kendime ceza verecegim bugun affediniz sizde:KK35::KK35:

Ogle yemegi nerde aprilcim ogle yiyip aksam yemiyordun bi ara menuyu mu degistirdin ayy bende yazayim menumu de ben cok yedimmm
yok canım he hee :) geç kahvaltıydı da ondan iki öğün yetti ...

Merhaba kizlar
Dunku menum
Sabah gec kahvalti
Disarda brunch
Iki adet sigara boregi
Yarim dilim salam
Iki dilim ekmek
1 haslanmis yumurta
Farkli peynir turlerinden birer catal
Domates salatalik
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi
2 kurabiye

Aksam
Yarim porsiyon cig kofte
1 adet ayran
Biraz lavas ve marul

Ara
Biraz cips
1 paket elmali turta
1 hobby cikolatali biskuvi
(Regl krizine giren kiz tribi)

Su 1 lt ancak
Spor yok
Sabah hemen kendini tartida gosterdi bu yediklerim bugun kendini. Dikkat etmeye devam etmeliyim il disindaydim kizlar o yuzden duzensiz oldu ben kendime ceza verecegim bugun affediniz sizde:KK35::KK35:
evet canım belli çok yoğun bir menü olmuş , cezalısın kaptan :)

Canım öncelikle hoşgeldin , menülerini yazarsan daha iyi yorum yapabileceğim .Ama tabiki akşam dokuzdan sonra yemek biraz kritik bir durum , hafif yemelisin .

evet bugünden sonra yazmaya başlicam haftasonu akşam ve kahvaltı için bugn programımı oluştururm bildiririm

Gezmede olunca diyeti falan unuttum ben normalde kahveciyim biliyorsunuz ama bu kez yanindaki cikolatayi bile yedim. Pismanimmm:KK43::KK43:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 54
yok canım he hee :) geç kahvaltıydı da ondan iki öğün yetti ...

evet canım belli çok yoğun bir menü olmuş , cezalısın kaptan :)
Evet canim bugun daha az yedim
evet bugünden sonra yazmaya başlicam haftasonu akşam ve kahvaltı için bugn programımı oluştururm bildiririm
tamam canim ben buralardayim genelde her zaman gelebilirsin

:KK17:
Spor yapmiyorum bu ara kis psikolojisine mi girdim ne. Ayni benim de canim kis erken mi geldi ne yaa :KK25:
Evet canım bu sene erken geldi soğuklar , bende evde koşu bandına çıkmaya üşeniyorum dışarıda yürümeyi seviyorum bu aralar ben zaten bu havalarıda çok severim :)

Evet canım bu sene erken geldi soğuklar , bende evde koşu bandına çıkmaya üşeniyorum dışarıda yürümeyi seviyorum bu aralar ben zaten bu havalarıda çok severim :)
Ay bende ne yapsam bilemiyorum
Reglm bu ara bi de her seye useniyorum hirs yapmam lazim tez elden motive et beni aprilcimmm:KK19:

Ay bende ne yapsam bilemiyorum
Reglm bu ara bi de her seye useniyorum hirs yapmam lazim tez elden motive et beni aprilcimmm:KK19:
Canım aslında spor için bence bu aralar tam zamanı , hiç bunalmıyorsun üşümüyorsunda yarından itibaren düzenli bir şekilde başla bakk nasıl inceliyorsun :KK70:

X