Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kizlar bu hafta herkesten yuzde hesaplamalarini yapmasini istiyorum hadi bakalim donus yapiyorum bende hayirlisi insallah deyip baslayalim

***1.TAKIM 376.ETAP***

sosyestetik(59.6////%)374.etapta izne ayrilan uye geri dondu
ApriL_2007: ( 99.0 ///%)
elifdefnem: (74.2////%)
Mahmureo: (44.4////%)
shadoweyes(71.3////%)

1. Takım Ortalamasi: %

***1.TAKIM 376.ETAP***

ApriL_2007: ( 99.0 /99.0/0/%0)
elifdefnem: (74.2////%)
shadoweyes(71.3////%)

***1.TAKIM 376.ETAP***

shadoweyes(71.3////%)

Dünkü menüm;
Sabah; iki dilim kepekli ekmek, yumurta, domates,salatalık
Öğle; kahve 30 gr çikolata
Akşam; sebze yemeği birtabak,yoğurt
3litre su, 3 fincan yeşilçay, 2fincan siyah çay
30dk yürüyüş,30 dk spor bisikleti ( Bebiş durmadı leslie'yi yapamadım. )

***1.TAKIM 376.ETAP***

sosyestetik(59.6/60.6/-1/%-1.67)374.etapta izne ayrilan uye geri dondu
Mahmureo: (44.4/43.4/ 1/%2.20)
shadoweyes(71.3////%)

Olsun canim bebekle iyi idare ediyorsun masallah

Kızlar ben yine 1 kilocuk verebilmişim. Yani 43.4' düm. Yüzdemide hesaplayamadım
Tatlim yuzde hesaplamanin biseyi yok artik gruba epey alistin kendin yapmalisin formul soyle
(Etap baslangic kilosu - etap bitis kilosu)
/etap baslangic kilosu x 100

Cunku hepsini ben yaptigim zaman bana oldukca zor oluyor zira ugrastigim tek is bu degil ben zaten kontrol ediyorum ama lutfen en azindan herkes kendi yuzdesini hesaplasin

Merhaba kızlar..
perşembe tartılma heyecanını haftaya ben de yaşayabileyim diye; bugün ben tartıldım ki haftaya perşembe günü tartıldığımda 1 hafta da verdiğim kiloyu net olarak görebileyim:)
Aprilciğim sabahları orta tempolu 1 saat yürüyüşte karar kıldım, bugün de başladım, bakalım nasıl geçecek ilk hafta:)

Ha bir de alışverişe çıktım diyet için, 3 gündür de fire vermedim diyet listemden, sabırsızlıkla bekliyorum perşembeyi:)

Hadi bakalim sonucu merakla bekliyoruz ben izne cikmistim kilo alip dondum aslinda vermistim bi kac gun arkadas gezmeleri sabahlara kadar sohbetler hemen bozdum diyeti tartida da gordum

Hadi bakalim sonucu merakla bekliyoruz ben izne cikmistim kilo alip dondum aslinda vermistim bi kac gun arkadas gezmeleri sabahlara kadar sohbetler hemen bozdum diyeti tartida da gordum

Bazen düzenimiz bozulduğunda yada en basit tarifiyle nefsimize yenildiğimizde olacak şeyler bunlar, takma kafana:) İş yerinde bir arkadaşım vardı diyet yaparken şu yada bu nedenle diyeti bozulur 1-2 kilo da alırsa "aman bozuldu nasılsa araya bir pizza sıkıştırayım bari yarın yine başlarım "derdi, çok gülerdim ona..Dün konuştuk hala diyet yapıyormuş,2 ileri 1 geri mehter takımı misali:)

Yarından itibaren azimle yeniden başlarsın işte oh mis:)

Merhaba kızlar... :)
Geleyim diyorum ama paylaşımların çok az olması beni korkutuyor. Mesaj kuralını uygulamıyor musunuz? Üye sayısı mı düşük? Nedir durum? Geleyim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…