Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canım bana mail gelio ona göre açıyorum , senin dediğin şey nedir ? Ne gibi artısı var
Canim iphone kullaniyorsun ya sende orda safariden acik benim kadinlar kulubu surekli kaydettim kullanici adini sifreyi falan extra bisey yuklemene falan gerek yok daha rahat

Tamamdır.
Bu durumda tartılana kadar olan süreçte, yarın sabahtan itibaren yediklerimi, sporumu vs sizinle paylaşıyorum:) Kendimce bir liste hazırladım 2 gündür de uyguluyorum, fazla ya da eksik söylersiniz bakınca:)

Canım bigün önceki menü ve sporu paylaşıyoruz, eleştirmeye başlıyoruz yardımcı oluyoruz birbirimize

Yok aslnda zorlanma degil.bilakis daha adapte oldum ama gecen hafta 2 800 kdar bi dusus olmstu sanrm odem flanda attm fazlasyla vucutt direnise gecti ama bende pes etmedm daha caba gosteryorm savas actm :))
Canım bayağı bir azalma olmuş geçen hafta .bu hafta biraaz durması çok normal ,canını sıkma kolay gelsin bol sporlu günler

Hosbuldum :) gecen haftaya gore daha az simdilk ama gidiyor yine sukur :))
Zaman zaman azalmalar olabilir canim cok normal
Evet canım şimdi yaptım hakkatten daha rahatmışşş tşk canımsın
rica ederim tatlim
Yok aslnda zorlanma degil.bilakis daha adapte oldum ama gecen hafta 2 800 kdar bi dusus olmstu sanrm odem flanda attm fazlasyla vucutt direnise gecti ama bende pes etmedm daha caba gosteryorm savas actm :))
Diren tatlim

Merhaba kızlar
Menüm;
Sabah; iki dilim kızarmış(yağsız) çavdar ekmeği, yumurta ,domates,salatalık
Öğle;1 kase yoğurt
Akşam;sebze yemeği iki tabak, salata
1saat yürüyüş,30 dakika sporbisikleti,1 saat leslie 4
3litre su,5 fincan yeşilçay,2 fincan kahve

Çok başarılı ama o 2.5 saatlik spora nasıl dayanıosun canım valla bravo

merhaba kızlar:)
forumda hep okuyorum bana da Leslie ile ilgili bir link verir misiniz? Hangi aşamasından başlanıyor vs. sistemi en sağlıklı nasıl öğrenebilirim? İnternette videoları geliyor ama son 4 yıldır hiç spor yapmayan biri için siz hangisiyle başlamayı önerirsiniz?

Mahmureo tebrik ederim, muhteşem bir spor performansı, harika:)

Canım ben ilk önce yürüyüş öneririm çünkü zayıflamak için ilk şart bu , hergün olacaksa bu günde yarım saat bile yeterli canım

Günde 1 saat yürüyebilirim.Oğlumu kreşe bıraktıktan sonra erken saatte yapabilirim.
Akşamları da eşim geç geliyor oğlum da erken uyuyor acaba diyorum o saatlerde yapsam mı Leslie türü bir aktiviteyi, yarım saat kadar örneğin,ilk günler için yorar mı ne dersin April?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…