Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Menüm
Sabah;salatalık,biber, birkase çorba
Öğle; iki elma, sebze yemeği
Ara;1top dondurma(herşey dondurmayla başladı),2 çikolatalı hanımeli,1 fıstıkezmeli bisküvi
Akşam;yarım porsiyon spagetti,2dilim börek,3 İçliköfte,3ceviz,bir haşlanmış Mısır
3litre su,2 fincan Yeşilçay,bir kahve
2 saat yürüyüş

Canım iyiki spor var kurtarmışsın bişey olmaz canını sıkma

Gunaydin canim
Günaydın canım
gunaydinnnm
icli kofteler falan ohh afiyet olsun
Canım iyiki spor var kurtarmışsın bişey olmaz canını sıkma
aprilcim boyle ara ara ugra ozletiyorsun

Afiyette oldu bide yaradı.
Ama bugün acısını çıkartacağım, çıkartıyorum da
Üstüne sizdende ceza istiyorum.

Yaparım tabikide. Buraya yazmıyorum ama önceki cezamı hergün ve güniçindede her fırsatta yapıyorum.
Leslie ye bakmıştım da yapmak içimden gelmemişti. Bu sayede onada alışırım belki.

Herkese iyi günler,
Hafta sonu bir kına gecesi ve bir düğün atlatmış bulunuyorum. Evde abartmadan yesem de düğünde ve kına gecesinde dayanamadım yedim (((((((((( Dün spor yaptım 45 dakika eliptik ve 15 dakika egzersiz. Ceza istiyorum. Bana kızın lütfen Şimdiye kadar sporu iyi yaptım her zaman, ancak yeme işini halledemiyorum Haftasonu +400gr almışım. Emeklerim boşa gitti

Ayyy bende yeme işini halledemiyorum. Yemeği ihtiyaç için değil zevk için yiyenlerdenim. Napçaz böyle ....

Yaparım tabikide. Buraya yazmıyorum ama önceki cezamı hergün ve güniçindede her fırsatta yapıyorum.
Leslie ye bakmıştım da yapmak içimden gelmemişti. Bu sayede onada alışırım belki.
Tamam canim en basitiyle bile baslayabilirsin kolay gelsin
dugunler bayramlar dogum gunleri bizi en cok zor durumda birakan zamanlar oluyor genelde ben boyle zamanlarda cok az da olsa biseylerin tadina bakarak mutlu oluyorum, boylece karsi taraf da uzulmemis oluyor ceza demeyelim fakat varsa eliptik bisiklet veya yuruyus bandinda 30 dk yeterli bence

Kızlar hata bendeni sitedenmi oldu anlamadım doğrusu.
Neyse kaptan ben cezamı yaptım ama bu benim yaptığım sporların yanında biraz hafif kaldı.
Ben leslie 3 yaptım 45 dk. Son 15 dk'sınıda Bebiş kucağımda yaptım.
Kaç kalori harcanıyor bu leslie ile bir bilginiz varmı?

Fat secret programi var bende canim telefonuna indirebilirsin bi cesit kalori hesaplama programi 30 dk orta duzeyde jimnastik 114 kalori falan oluyor

Maalesef bende oluyo Hemen yapışıyo sanki
al benden de o kadar hemen çıkar ertesi güne gram gram hiç görmemezlikten gel mez benim bünyede

canını sıkma lütfen gider , aynen devam diyet ve spora

Ayyy bende yeme işini halledemiyorum. Yemeği ihtiyaç için değil zevk için yiyenlerdenim. Napçaz böyle ....
bence sen çok iyi hallediyorsun bu işi canım sendeki azim istikrar keşke bende olsa he hee

Fat secret programi var bende canim telefonuna indirebilirsin bi cesit kalori hesaplama programi 30 dk orta duzeyde jimnastik 114 kalori falan oluyor
hımmm bende bakayım bi şu programa tşk canımm

Dünkü menüm !
Sabah =
İki dilim ekmek
Bir kibrit kutusu peynir
Bir domates
Bir salatalık
Bir haşlanmış yumurta
Ara =
Bir küçük salkım üzüm
Akşam =
Bir tabak spagetti
Film izlerken malesef magnum
3 lt su , 1,5 saat yürüyüş

Menün güzelmiş de şu magnum olmasaymış. Yaptığın yürüyüş onun kalorisini ancak yakmıştır tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…