Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Iyi geceler herkese sevgiler kizlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi geceler arkadaşlar yatmadan listemi yazayim.

Sabah:

1 yumurta ( haslama)
Peynir
3zeytin
Yesil cay

Öğlen :

Corn flakes sütle

Ara: erik

Aksam :

Az sebzeli bulgur pilavi
Yoğurt
Mercimek corbasi
Bol yeşillik

Ara: Antep fistigi ')

Herkese iyi geceler dilerim. Bas bas

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gozun aydın canım inş ben kolay kılo veren bırıyım 73 oldum sımdı içtiğim hormon ılacları yuzunden tekrar 79 oldum ama onlara el sallamadan anne olmak istemıyorum :79:

tamam cnm

eveet ilk gunku menumu paylaşıyım ama bıraz kotu

sabah: 1 yumurta haslanmıs
1 domates
zeytın sekersız cay
yaklasık 2 dılım beyz ekmek

öğlen:
ekmek arası: domates, taze sogan, tere, 2-3 zeytın

ara: kurabıye

akşam: 1 bardak ayran
erişte corbası
nohutlu pılav, tavuk salata

bugun dıyet yapmadım yarınkı menum dahada ıyı olacak soz verıyorum spor ve su dahıl

Gecen hafta ilk gün benimde ayniydi canim düzene koyarsin yarin.

Bu arada arkadaşlar yarin elma sirkeli suyada baslayacagim. Eskiden yapip 8 kilo vermiştim. Spor ve diyetle faydasini görürüm sanıyorum. Bugün gece kıyafetlerini inceledim giyecegim ve suzulecegim kafaya taktim:)) hiçte uykum yok :/

evet aynen duzene gırecegıne emınım onemlı olan istek off inş olacak basaracagız hep bırlıkte benımde uykum yok eşim saat 4 te işe gıtcek o cok erken uyudu bense 3 bucukta onu uyandıracagım

evet aynen duzene gırecegıne emınım onemlı olan istek off inş olacak basaracagız hep bırlıkte benımde uykum yok eşim saat 4 te işe gıtcek o cok erken uyudu bense 3 bucukta onu uyandıracagım

Ovv senin is zormus. Benimde Esim uyuyor ben gece kusu oldum bugün.

Son düzenleme:
Selam kizlar gunaydin gece kuslari uyuyor galiba dunku menum
Sabah
1 dilim etimek
1 adet sade pogaca
1 adet sade ucgen peynir
1 nescafe sade
Ara
1 activia
Ogle
Gong
Meyve suyu visne (330ml)
Ara
Sade nescafe
Leblebi
Aksam
Salcali kirmizi biberli makarna iki tabak( gozum dondu resmen kac gundur actim sanki)
1 bardak kola zero
Su
3 lt uzeri
Spor
60 adet kol 60 adet bacak revoflex
20 dk eliptik
Makarnayi abarttigimi biliyorum kizlar bi gunluk olur diye teselli ettim kendimi yedikten sonra mayismistim aslinda ama surune surune de olsa 20 dk eliptik yaptim herkese mutlu gunler diliyor yorumlarinizi bekliyorum

Gunaydin canim kalktim kajvaltimi yaptim ama çok usendim çorba vardi sabah corbami içtim :)
Canim ben senin menüdeki meyve suyu, makarna ve pagacaya takildim :)) meyve suyu hazirsa çok sekerlidir ama makarna dayanılacak gibi birşey değil poğaça yememelisin çok yagliiii :))
Aslında bunyeyi sasirtmissin fenada olmaz bence. Bende 15 günde bir yapacagim onu.

arkadaslar yaw ben kılo cızelgesı yaptım ama gozukmuyor neden acaba :26:
doğru yeri kopyalayıp doğru yere yapıştırmamış olabilirsin. sitede nasıl yapılacağını anlatan bir bölüm vardı oradan kontrol et istersen.

kola mı, poğaça mı hazır gıdalardan kaçınalım

Selam tatlim simitten de pogaca daha az yagli diye bimiyorum simitte susam var cunku ama bugun az yiyecegim yarin da benim dogum gunum pasta yememeye gayret etmem lazim

haşlamaydı dogru söylüyosun bundan sonra sularını yemiyeyim ....

Ben dün ne yedim hatırlamıyorum acayip unutkan oldum
sabah : ? hatırlamıyorum
öğlen kuru fasulye sadece denelerini yedim yanında cacık 1 tanede baklava
akşam : 5 tane patates kızartması ? 1 tanede muz
ara ögün :1 bardak süt

yarım saatte tempolu yürüdüm

muz diyetteyken deniliyomuydu hatırlayamadım ama canım çok istedi yedim

Canim bence tum meyvelerden yenilmeli bende o yuzden hepsinden yemege calisiyorum. Ne yedigini unutman cok normal ya not et bi yere ya da fat secret indir oraya yaz her sey yok ama yinede kalori hakkinda fikir veriyor, bende ne kadar spor yaptigimi ayrica not aliyorum unutuyorum cunku

Poğaça kesinlikle daha yağlı. Hamurunda margarin var. poğaça açma yerken ellerimiz yağlı yağlı olur ya. Simit de susamdan dolayı yağlı ama onunki en azından doğal-bitkisel yağ. Ben margarini eve sokmam. Yerine tereyağ kullanıyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…