Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merabalar
dünkü menüm sabah 2 çatal omlet çay

öğle 5 kaşık kısır, 4 kaşık çoban salata

ara 1 kase ayçekirdeği,

akşam 1 kase dövmeli yoğurt

tünaydın arkadaşlar nasılsınız? bugun kahvaltım gec oldu gece gec uyudugum için erken uyanamadım :KK43:

Dün kaynadı amasa :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Dün dünde kaldı bugün yola devam
İyi geceler arkadaşlar yatmadan listemi yazayim.

Sabah:

1 yumurta ( haslama)
Peynir
3zeytin
Yesil cay

Öğlen :

Corn flakes sütle

Ara: erik

Aksam :

Az sebzeli bulgur pilavi
Yoğurt
Mercimek corbasi
Bol yeşillik

Ara: Antep fistigi ')

Herkese iyi geceler dilerim. Bas bas

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Miktarlarını yazsan daha anlaşılır olucak canım.
eveet ilk gunku menumu paylaşıyım ama bıraz kotu :KK50:

sabah: 1 yumurta haslanmıs
1 domates
zeytın sekersız cay
yaklasık 2 dılım beyz ekmek :KK43:

öğlen:
ekmek arası: domates, taze sogan, tere, 2-3 zeytın

ara: kurabıye :KK43:

akşam: 1 bardak ayran
erişte corbası
nohutlu pılav, tavuk salata

bugun dıyet yapmadım yarınkı menum dahada ıyı olacak soz verıyorum :KK4: spor ve su dahıl :nazar:
Çok ta kötü sayılmaz canım
arkadaslar yaw ben kılo cızelgesı yaptım ama gozukmuyor neden acaba :26:
Ben görüyorum bi kilo çizelgesi
Selam kizlar gunaydin gece kuslari uyuyor galiba dunku menum
Sabah
1 dilim etimek
1 adet sade pogaca
1 adet sade ucgen peynir
1 nescafe sade
Ara
1 activia
Ogle
Gong
Meyve suyu visne (330ml)
Ara
Sade nescafe
Leblebi
Aksam
Salcali kirmizi biberli makarna iki tabak( gozum dondu resmen kac gundur actim sanki)
1 bardak kola zero
Su
3 lt uzeri
Spor
60 adet kol 60 adet bacak revoflex
20 dk eliptik
Makarnayi abarttigimi biliyorum kizlar bi gunluk olur diye teselli ettim kendimi yedikten sonra mayismistim aslinda ama surune surune de olsa 20 dk eliptik yaptim herkese mutlu gunler diliyor yorumlarinizi bekliyorum

Poğaça vişne suyu olmamış makarna çok olmuş kola zero içmek zorundamisin canım normal kola sekerli zararli bence zero daha zararlı aspartam var icinde tatlandırıcı yani ilaç sonuc olarak.
Selam tatlim simitten de pogaca daha az yagli diye bimiyorum simitte susam var cunku ama bugun az yiyecegim yarin da benim dogum gunum pasta yememeye gayret etmem lazim

Simit daha iyi canım 1 simit 4 dilim ekmeğe eş yani yarım simit yiyebilirsin sabah.
Ben dün ne yedim hatırlamıyorum :KK5: acayip unutkan oldum :KK43:
sabah : ? hatırlamıyorum
öğlen kuru fasulye sadece denelerini yedim yanında cacık 1 tanede baklava :KK14:
akşam : 5 tane patates kızartması ? 1 tanede muz
ara ögün :1 bardak süt

yarım saatte tempolu yürüdüm

muz diyetteyken deniliyomuydu hatırlayamadım ama canım çok istedi yedim :KK43:
Muz yiyebilirsin tabiki ama menün çok düzensiz olmuş 3 ana 3 ara öğün en uygunu.
merabalar
dünkü menüm sabah 2 çatal omlet çay

öğle 5 kaşık kısır, 4 kaşık çoban salata

ara 1 kase ayçekirdeği,

akşam 1 kase dövmeli yoğurt
Olmamış canım çekirdek en fazla küçük bi avuç. Çok kalorili.

Poğaça vişne suyu olmamış makarna çok olmuş kola zero içmek zorundamisin canım normal kola sekerli zararli bence zero daha zararlı aspartam var icinde tatlandırıcı yani ilaç sonuc olarak.

Simit daha iyi canım 1 simit 4 dilim ekmeğe eş yani yarım simit yiyebilirsin sabah.

Muz yiyebilirsin tabiki ama menün çok düzensiz olmuş 3 ana 3 ara öğün en uygunu.

aa gorunuyormu cızelge ben goremıyorum :44:

Günaydınnn....
Bende artık buralıyım :) dün akşam tartıldığımda 64 kilo gösteriyodu ....yıllardır istediğim kiloya gelemedim ama bu sefer 59 görmeden bırakmıcam bu diyeti
sabah 1 parça fırında tavuk yedim1 parça peynir 3 zeytin şimdi işe geldim 1 bardak 2 şekeli çay içiyorum. haftanın 4 günüSpor salonuna gitmeye çalışıyorum ne kadarda versem 5 haneyi görmeden vermişim gibi hissetmiyorum :KK43:

Canım başlangıç kilona tam 64 yazıyorum kusurati varmı ve hedfin 59 mu tam yazarmisin.

Canim dikkat etmeye calisiyorum icmiyorum aslinda kola ama eger icersem de zero tercih ediyorum, makarnaya da dayanamadim yeni simit tartismamla da gundeme bomba gibi dustum gibi geldi bana

tünaydın arkadaşlar nasılsınız? bugun kahvaltım gec oldu gece gec uyudugum için erken uyanamadım :KK43:

Duzenli olmak cok onemli canim erken kalkmayincq cok zor oluyor gece buralardaydin uykun yoktu tatlim sabaha da uyanamaman normal, duzene girmek sart canim
Hadi bakalim duzene girip kilo verelim

evet yaa ana öğün gibi olmuş kalorisi:KK19: adet öncesi dönem öfff,tatlı krizim var
aa gorunuyormu cızelge ben goremıyorum :44:

bende görüyorum

Son düzenleme:
Duzenli olmak cok onemli canim erken kalkmayincq cok zor oluyor gece buralardaydin uykun yoktu tatlim sabaha da uyanamaman normal, duzene girmek sart canim
Hadi bakalim duzene girip kilo verelim

cnm normalde duzenlıyım eşim bu sabah 3 bucukta kalkması gerekıyordu işi için onu uyandırmak için uyumadım :)

Evert kizlarr spora gittim geldim yeşil cayimi iciyorum. 45er dakika aerobik ve hidrolik yaptim. 10dakika da yürüyüş. Keyfim tikirinda :))

Selam kizlar ne alemdesiniz aksam yemeginde biraz biseyler yiyeyim diyorum abartmadan

Selam kizlar ne alemdesiniz aksam yemeginde biraz biseyler yiyeyim diyorum abartmadan

Ye canim ya aksam yemeyince ne yesem diye gpzum arayista oluyor benim hep. Bu saatler aksam yemeği için güzel hem de

X