Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

takıma hoş geldin canım, bir çırpıda veririz inş. kiloları.

Benim hedefim okullar kapanasıya kadar (yani şu bir ayda ) en az 4 kilo vermek. Kilolarım taze yakın zaman önce doğum yaptım, doğum kiloları :KK49: kolayca vereceğime inanıyorum. :KK4:

İnş verirsin canim bende 3 haftaya hem sikilasip hem kilo vermek istiyorum. Tatile gideceğiz ama çok kilo aldim bu kiş bir operasyon geçirdim ignelerden dolayı sanirim. İncecik olmak için sabirsizlaniyorum bende inan.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şimdi iyiyim 1 kutu b12 kullandım tablet sonrada ciğer et şimdi arada baktiriyorum normal.

Rica ederim.

Tmm 69 yazayım sonra indirebiliriz aşağı. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz canım. Perşembe 18 e kadar kilo bildirimi yapılıyor.

Kocaeli canım. Burası yürüyüş yolumdan bi resim geçen gün çekmiştim.

Sevindim geçtiğine cnm.

merabalar bugün biraz yoğunum geçmişi okuyamadın
dünkü menüm
sabah
bir poğaça,çay
ara 10 erik,2 kayısı

ara 1 küçük muz

akşam 2 porsiyon kadar etli pilav,1 bardak ayran,yağsız salata bir kase

ara küçük kurabiye ,çay

trambolin 10 dk maalesef bel fıtığımı azdırdı artık yapamıyacağım:KK5:,çok sıkılaştıran bir egzersiz tavsiye edrim

toplam aldığım kalori 1500 civarı zamanla azaltıcam birden düşürüp diyeti bırakmak istemiyorum

Dün sabah : 1 yumurta 1 patates mağrul peynirle salata yaptım yedim
öğlen büyük 1 tane muz
akşam karnıbahar yemeği yarım tabak
ara öğünde :şeftali
ve erik

çok alakasız yemişim şimdi yazınca anladım :KK14:

öğlen büyük 1 tane muz
ve erik

Aslında güzel yemişsin sevdim ben, öğlen muz tok tuttu sanırım

öğlen büyük 1 tane muz
ve erik

İyi aslında. Sulu yemeklerin suyunu yeme bence canim. Bütün yağ suyunda birikiyor çünkü. Birde kizartma patetes mi? Haslamaysa güzel bence.

hazır çorba haşlanmış nohut barbunya konservesi yemek ne kadar dogru ben bu tarz beslenmeler yapıyorum da

öğlen büyük 1 tane muz
ve erik

Karnibahar kizartma degilse onda da sorun yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnş verirsin canim bende 3 haftaya hem sikilasip hem kilo vermek istiyorum. Tatile gideceğiz ama çok kilo aldim bu kiş bir operasyon geçirdim ignelerden dolayı sanirim. İncecik olmak için sabirsizlaniyorum bende inan.

:KK4: bende izmire ailemin yanına gideceğim beni son gördüklerinde 55 kiloydum şimdi 63 kilo:26: . şimdi her gören sanki ben bilmiyormuşum gibi kilo almışsın der bende sinirlenirim :KK36: en iyisi gitmeden zayıflamak.

dünkü menüm
sabah
bir poğaça,çay
ara 10 erik,2 kayısı

ara 1 küçük muz

ara küçük kurabiye ,çay

trambolin 10 dk maalesef bel fıtığımı azdırdı artık yapamıyacağım:KK5:,çok sıkılaştıran bir egzersiz tavsiye edrim

toplam aldığım kalori 1500 civarı zamanla azaltıcam birden düşürüp diyeti bırakmak istemiyorum
güzel bir başlangıç yapmışsın, ama benim gibi akşam vaktini fazla kaçırmışsın gibi. sabah besleyici bir kahvaltı olabilirdi.
trambolini nerede yaptın? evde mi var yoksa? benim kızım zıplamaya bayılıyor ev usulü bir trambolin olsa ne güzel olurdu. hem zayıflar hem kızımla oynamış olurdum.

hazır çorba haşlanmış nohut barbunya konservesi yemek ne kadar dogru ben bu tarz beslenmeler yapıyorum da

Ben cok hazir corbanin tadini sevmiyorum mecbur kalmadikca da yemiyorum, ama kalorisi az sanirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dünkü menüm
sabah
bir poğaça,çay
ara 10 erik,2 kayısı

ara 1 küçük muz

ara küçük kurabiye ,çay

2 porsiyon pilav çok değilmi canım. Öğlen yememişsin muz tok tuttu sanırım.
öğlen büyük 1 tane muz
ve erik

Sen anlamissin hatani bebeğim bişey demiyom.

Hazır çorba yeme bence ama diğerleri sorun olmaz sonuçta evdede haslasan aynı şey.

:KK4: bende izmire ailemin yanına gideceğim beni son gördüklerinde 55 kiloydum şimdi 63 kilo:26: . şimdi her gören sanki ben bilmiyormuşum gibi kilo almışsın der bende sinirlenirim :KK36: en iyisi gitmeden zayıflamak.

güzel bir başlangıç yapmışsın, ama benim gibi akşam vaktini fazla kaçırmışsın gibi. sabah besleyici bir kahvaltı olabilirdi.
trambolini nerede yaptın? evde mi var yoksa? benim kızım zıplamaya bayılıyor ev usulü bir trambolin olsa ne güzel olurdu. hem zayıflar hem kızımla oynamış olurdum.

evet canım ev için benim oğlumda çok seviyor beraber zıplıyoruz çok eğlenceli ah bide bel fıtığım olmasa
akşam dediysem 4 gibi yedim

2 porsiyon pilav çok değilmi canım. Öğlen yememişsin muz tok tuttu sanırım.

Sen anlamissin hatani bebeğim bişey demiyom.

Hazır çorba yeme bence ama diğerleri sorun olmaz sonuçta evdede haslasan aynı şey.

evet canım çok oldu zamanla azaltacağım

X