Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dünkü menüm
sabah.
1 dilim peynir süzme-2dilim tam bugday ekmek-1adet siyah zeytin-1 domates 1 salatalık
ara
çikolatalı süt
1 dilim kek bunlar olmadı malesef adet olucam canım çikolata istıyor
öğle
7 kasık ıspanak yemegi
bir kase ezo çorbası
ara
yogurtlu semiz otu
aksam
nesfit sade yagsız sütle------------spor 1 saat yürüyüş-20 dakıka eliptik bsiklet-su 2 litre 3 bardak yesil çay

dünkü menüm
sabah.
1 dilim peynir süzme-2dilim tam bugday ekmek-1adet siyah zeytin-1 domates 1 salatalık
ara
çikolatalı süt
1 dilim kek bunlar olmadı malesef adet olucam canım çikolata istıyor
öğle
7 kasık ıspanak yemegi
bir kase ezo çorbası
ara
yogurtlu semiz otu
aksam
nesfit sade yagsız sütle------------spor 1 saat yürüyüş-20 dakıka eliptik bsiklet-su 2 litre 3 bardak yesil çay

Güzel olmuş canım. Kek ve süt olmada iyi olurmuş regl olcaan zaman süte tarçın koyup icsen şeker isteğini bastırıyor canım.

bugün bitmeden dünkü menümü paylaşayım
Güne başlarken bir bardak ılık elma sirkeli su
09.00 peynir,zeytin,kaşarlı omlet, 1 dilim buğday ekmeği, el kadar gözleme.
13.00 1 kase çorba 1 dilim ekmek 3 fincan yeşil çay bir dilim kek
16.00 1 kase kayısı hoşafı, 3 ısırıkta bitirfiğim lavaş arası lor ( çok acıkıyorum ben aralarda ya)
18.00 1 kase salata, 1 parça ızgara tavuk 5 kaşık pilav 1 kase mercimek çorbası.
3lt su
20 dk yürüyüş

Kızlar 3 gündür diyetim öyle kaynadı ki misafir vardı telaş onlarla yemek falan .. Kilo aldım ya of

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

16.00 1 kase kayısı hoşafı, 3 ısırıkta bitirfiğim lavaş arası lor ( çok acıkıyorum ben aralarda ya)
18.00 1 kase salata, 1 parça ızgara tavuk 5 kaşık pilav 1 kase mercimek çorbası.
3lt su
20 dk yürüyüş

Çok iyi olmuş hayatım

Kızlar kpss başvurusu yaparken ÖABT sınav alanını nasıl dolduruyoruz? kılavuzdada bulamadım. İngilizce için ne yazmalıyım yaaa. başımda ağrıdan çatlıyor çıkamadım klavuzun içinden :KK50:

Kızlar kpss başvurusu yaparken ÖABT sınav alanını nasıl dolduruyoruz? kılavuzdada bulamadım. İngilizce için ne yazmalıyım yaaa. başımda ağrıdan çatlıyor çıkamadım klavuzun içinden :KK50:

Onu tam olarak bilmiyorum canim ama okuyor yazmamasina dikkat et ve diploma notunu yazmasına dikkat et. Benim okuyor yaziyor ve onayladim simdi dilekçe gondermem gerekiyor. Bir iside düzgün yapsalar sasacagim zaten.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Onu tam olarak bilmiyorum canim ama okuyor yazmamasina dikkat et ve diploma notunu yazmasına dikkat et. Benim okuyor yaziyor ve onayladim simdi dilekçe gondermem gerekiyor. Bir iside düzgün yapsalar sasacagim zaten.

benim üniversite adımda yanlış yazıyor, geçen yıl ilk kez başvurumu yaparken okuldaki memur yanlış yazmış. :KK14:
bütün klavuzu iki kez taradım bende mi sorun anlamıyorum, bu kadar zor mu ya bir alan kodunu bulmak. :KK14:

İyi geceler kizlar. Menumu yaziyorum yatmadan.

Sabah : 1.5 kase mercimek corbasi
Ara: yok
Öğlen : Cornflakes
Aksam: 1.5 tabak sebzeli bulgur pilavi- yeşil salata- yoğurt.
Ara: kucuk şeftali+çeyrek kivi+muz
45 dk aerobik
45 hidrolik fitness
15 dk yürüyüş
3 lt su.
(Aksam yemeğin çok oldu fakat fazla acikmistim sonrasında meyvede de tutamadim kendimi) ( hic ekmek tuketmedim)
Eleştirilere acigim her şekilde :) gecemiz güzel olsun.

Son düzenleme:

benim üniversite adımda yanlış yazıyor, geçen yıl ilk kez başvurumu yaparken okuldaki memur yanlış yazmış. :KK14:
bütün klavuzu iki kez taradım bende mi sorun anlamıyorum, bu kadar zor mu ya bir alan kodunu bulmak. :KK14:

O yanlis olduğunda kesinlikle kabul etmiyorlar eminim canim.aman dikkat. Zaten almamak için ugrasiyorlar.

günaydın arkadaslar nasılsınız? Dün Soma' da olan maden yangınından dolayı hayatını kaybedenleri Allah rahmet eylesın hepımızın bası sagolsun, Türkıye'nin bası sagolsun inşallah içeride kalan işçiler sag salim cıkar :KK14:

Selam canım :)

selam canım nasılsın? :)
Sağol canimcim. Sen neler yaptin? Bu arada çizelge olayini ben yapmadim ya:/

sende sagol canım :KK16: bende anlamadım bu cızelgeyı ama bence profıl ayarlarındandır bi ayarlara bakıyım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

45 dk aerobik
45 hidrolik fitness
15 dk yürüyüş
3 lt su.
(Aksam yemeğin çok oldu fakat fazla acikmistim sonrasında meyvede de tutamadim kendimi) ( hic ekmek tuketmedim)

Akşam çok sayilmazda bulgur şişkinlik yapiyo. Ara öğün yapmadığın icin acikiyosum canım.
günaydın arkadaslar nasılsınız? Dün Soma' da olan maden yangınından dolayı hayatını kaybedenleri Allah rahmet eylesın hepımızın bası sagolsun, Türkıye'nin bası sagolsun inşallah içeride kalan işçiler sag salim cıkar :KK14:
Amin inşallah yaşanmasın böyle acılar bidaha

huhhh sonunda gorebıldım cızelgemı ve sizin cizelgelerınızı kızlar meger seceneklerı duzenle kısmından oluyormus :107:

3lt su
20 dk yürüyüş

ben mününü beğendim olması gereken bu çok az yiyip metabolizma hızımızı yavaşlatıyoruz diyet sonrası hoop kilolar tekrar geliyor ,suyun güzel
spor az olmuş sanki

45 dk aerobik
45 hidrolik fitness
15 dk yürüyüş
3 lt su.

hiç ekmek yok ne güzel egzersizin harika :KK52::KK52:

dünkü yediklerim

sabah 1 dilim ekmek, bir dilim peynir ,3-4 patates kızartması
ara 10 erik
öğle bir kase çekirdek:KK17:
ara bir paket yulaflı bisküvi
akşam 2 adet biber dolması

su 3 lt,egzersiz yook (temizlik yapıyorum hiç gücüm kalmıyor)

menümün berbat olduğunu biliyorum,sıkıntılı bir dönemimdeyim menüler düzelecek inş

X