Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dünkü menüm
sabah:tam buğday ekmeği ile 2 dilim domates ve 1 dilim peynirli sandviç
1 adet salatalık
öğle:
1 kase mercimek çorbası
5 kasık çoban salata yağsız
5 kaşık kuru fasulye haşlanmış az yağ tuz ve limon ile
ara:
100 gram çilek
aksam:
nesfit yagsız sütle bir kase 8 yemek kaşıgı
ve 100 gram çilek..
spor salonuna gidemedim kendim dısarıda yarım saat yürüdüm normal tempo ile

Aman ALlahim dün yediklerimi yazmamaliyim. Dogum günündeydik yedim biraz ben:KK43: bufun kahvaltı iyi dengeli yaptim. Mecburwn ince dilim pasta ve tost yedim. Ya ben bugünlerde anlamadan yiyorum çok. Biri beni durdursun:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu cuma sabahı kilomuzu yazıyoruz demi? Gerci kurallarda peesembe aksam diyo ama

Bu cuma sabahı kilomuzu yazıyoruz demi? Gerci kurallarda peesembe aksam diyo ama

Persembe aksam 18 e kadar yazacagiz canim durrr ben durdururum yedin de ne oldu canim yemege devam et istersen biz zayiflariz sen kalirsin kiskannn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dünkü menüm
sabah:tam buğday ekmeği ile 2 dilim domates ve 1 dilim peynirli sandviç
1 adet salatalık
öğle:
1 kase mercimek çorbası
5 kasık çoban salata yağsız
5 kaşık kuru fasulye haşlanmış az yağ tuz ve limon ile
ara:
100 gram çilek
aksam:
nesfit yagsız sütle bir kase 8 yemek kaşıgı
ve 100 gram çilek..
spor salonuna gidemedim kendim dısarıda yarım saat yürüdüm normal tempo ile
Güzel olmuş canım menün
Aman ALlahim dün yediklerimi yazmamaliyim. Dogum günündeydik yedim biraz ben:KK43: bufun kahvaltı iyi dengeli yaptim. Mecburwn ince dilim pasta ve tost yedim. Ya ben bugünlerde anlamadan yiyorum çok. Biri beni durdursun:KK43:

Yediklerini yaz biz engelleriz senin yemeni.

Kurallar ne diyosa o canım perşembe 18 e kadar bildirim.

Cok mu o kofte sanki tatlim az az yiyelim zayiflayalim cici cici kizlar olalim

Yok aslında canim B12 eksikliğin olduğundan diyetisyenim boyle vermişti. Onu uyguluyorum bende. Cici Coco olacagiz kulağa hoş geliyor çiti piti :))

Yok aslında canim B12 eksikliğin olduğundan diyetisyenim boyle vermişti. Onu uyguluyorum bende. Cici Coco olacagiz kulağa hoş geliyor çiti piti :))

B12 ençok dana karaciğeri ve dana etinde var canım bende bi dönem tuketmistim ciğer sevmediğim halde.

Aynen canim citi piti, hos sevimli butun guzel sifatlar bize gelsinnn

B12 ençok dana karaciğeri ve dana etinde var canım bende bi dönem tuketmistim ciğer sevmediğim halde.

Şimdi nasil oldun canim dengelendimi? Basit görünüyor ama vücudun dengesini bozuyor:KK43: Bende senin gibiyim, yemeyi biraktim kokusuna dahi dayanamıyorum.

merhba arkadaslar bende aranıza katılabılır mıyım? Bu son zamanlarda çok kilo aldım 19 yasımdayım ve 79 kıloyum :KK43:(

merhba arkadaslar bende aranıza katılabılır mıyım? Bu son zamanlarda çok kilo aldım 19 yasımdayım ve 79 kıloyum :KK43:(

Katılabilirsin tabiki canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hedef kilonuda yazarmisin.

Biraz içiniz açılsın kızlar

Eklentiler

• $1399897987252.jpg
    $1399897987252.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 41
Katılabilirsin tabiki canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hedef kilonuda yazarmisin.

Teşekkur ederim cnm cok mutlu oldum stre yaptı iyice :KK43: Hedef kılom ılk 69 ve daha sonra 65 boyum 170 iş hedefıme ulaşırım :)

Biraz içiniz açılsın kızlar

Gogo sen Neredesin? Ah keyfine diyecek yoktur simdi içim acildi taa buralardan.
Ah canim, sikma canini hep beraber veriyoruz kilocuklari :) benim yas 29 geçen hafta basladik ve kilocuklarim gidiyor :)

Teşekkur ederim cnm cok mutlu oldum stre yaptı iyice :KK43: Hedef kılom ılk 69 ve daha sonra 65 boyum 170 iş hedefıme ulaşırım :)

takıma hoş geldin canım, bir çırpıda veririz inş. kiloları.

Benim hedefim okullar kapanasıya kadar (yani şu bir ayda ) en az 4 kilo vermek. Kilolarım taze yakın zaman önce doğum yaptım, doğum kiloları :KK49: kolayca vereceğime inanıyorum. :KK4:

Şimdi nasil oldun canim dengelendimi? Basit görünüyor ama vücudun dengesini bozuyor:KK43: Bende senin gibiyim, yemeyi biraktim kokusuna dahi dayanamıyorum.

Şimdi iyiyim 1 kutu b12 kullandım tablet sonrada ciğer et şimdi arada baktiriyorum normal.
Super oldu bu gogocm saol

Rica ederim.
Tmm 69 yazayım sonra indirebiliriz aşağı. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz canım. Perşembe 18 e kadar kilo bildirimi yapılıyor.
Gogo sen Neredesin? Ah keyfine diyecek yoktur simdi içim acildi taa buralardan.

Ah canim, sikma canini hep beraber veriyoruz kilocuklari :) benim yas 29 geçen hafta basladik ve kilocuklarim gidiyor :)

Kocaeli canım. Burası yürüyüş yolumdan bi resim geçen gün çekmiştim.

Amanin az önce takım kurallarını okudum geldim de, ağır kurallar ve yaptırımlar var :119:
ben gideli burada çok şey değişmiş, güzelde olmuş.
ama aklıma takılan haftalık mesaj sayımızı paylaşmalıymışız, bunu saymanın kolay bir yolu varmı?

Amanin az önce takım kurallarını okudum geldim de, ağır kurallar ve yaptırımlar var :119:
ben gideli burada çok şey değişmiş, güzelde olmuş.
ama aklıma takılan haftalık mesaj sayımızı paylaşmalıymışız, bunu saymanın kolay bir yolu varmı?

Kendi ismine tıkla canım forumdaki cevaplarim yaxiyo tıklayıp ordan sayabilirsiniz.

X