Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Pegasus canım , göreve başlamışsın . Hadi bakalım , 1.takımı zirveye taşırsın yakında sen

Ben 17 kilo aldım Ama takımlara girmeme daha 2 ay var.

Kolay gelsin , kilolar gitsin ....

Buluruz cnm.Simdi bayram üstü ya,sakin olur buralar,sonrasinda acilir.Zaten önemli olan kilo vermek,yarin kilonu fotografla eklersen sevinirim.Garanti olsun diye böyle bir kuralda getirebilirim
canım hayırlı olsun kaptanligin :) ben de mezun oldum ama korkudan hiç bir sey yiyemiyorum tekrar kilo alıcam diye 26 beden kotların içine giriyorum artık :)

canım hayırlı olsun kaptanligin :) ben de mezun oldum ama korkudan hiç bir sey yiyemiyorum tekrar kilo alıcam diye 26 beden kotların içine giriyorum artık :)
Tebrik ederim cnm ve cok tesekkür ederim.Yemek topiklerinden,yarismalardan aldim bende

1.takimi actim ama 3.takimin kaptana ihtiyaci varmis,sanirim acmadan kapatip oraya gecicem.Bakalim üyelerden haber bekliyorum:26:

noluyo burda zeynep ablacım
aa pegasuscum gelmıste ne kadar kılo aldın bakayım sen okadar yemek sayfalarnda dolasmasaydın ya
ben hala kılo veremedım bu arada
toprakcım ii mezunıyetler sanada

aglancak halıme gluorum ama olsunnn ..

Pegasus canım , göreve başlamışsın . Hadi bakalım , 1.takımı zirveye taşırsın yakında sen

Ben 17 kilo aldım Ama takımlara girmeme daha 2 ay var.

Kolay gelsin , kilolar gitsin ....
Tesekkür ederim cnm,bende aldim o kadar
3.takima geciyorum cnm,onlarin ihtiyaci varmis.Benimde daha var 2 aya yakin listede olmadan simdilik öyle idare edecem
insallah tasirim cnm.:18:

Hos geldin cnm,henüz cok yeni takimimiz.Daha pek üye yok,insallah olacak.
zamanla tanisiriz senle,insallah saglikla verirsin kilolarini

amanda aman,kimleri görüyorum.Hosgeldin cnm.15 ten fazla aldim cnm ben ya,ama kimse duymasin

Tebrik ederim cnm ve cok tesekkür ederim.Yemek topiklerinden,yarismalardan aldim bende

1.takimi actim ama 3.takimin kaptana ihtiyaci varmis,sanirim acmadan kapatip oraya gecicem.Bakalim üyelerden haber bekliyorum:26:

amanda aman,kimleri görüyorum.Hosgeldin cnm.15 ten fazla aldim cnm ben ya,ama kimse duymasin
canık benim ne oldu size böyle :)

cnm benim kurallarim katidir biliyorsun,eger uyabilirim diyorsan gel tabi

Masallah cnm
insallah bizim düstügümüz hale düsmezsin,emeklerin bosa gitmez

icimize akrep nalan kacti

sıkıntı deıl kurallar bana
azcık yemegı duzgun yersem bana kızmazsın ble

artık yıorum elımde olmadan bu sfer ceza bılem verceksın :)

önceden nasıl yemıodum suan yapamıom valla
Dengeyi kurariz cnm biz
Ama önce diskalifiye listesine bakmam lazim,6 aydan fazla izinli olursan diskalifiye ediliyorsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…