Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben nıye yokum lıstede yahu
tatıl dönüşü zaten takım sallantıdaydı
simdi eylülde izin dönüşü ben olmayacakmıyım bu lıstede
yada hangı kıloyla tekrar start alıcam eylulde

bi sorum daha olacakk
ben 15 gün yıllık ızne cıktıgımda lıstede adım kalıp yanında ızınlımı yazdı
yoksa lıstedenmı cıkıyo adın komplee

:KK1::KK1:esracımm sen 314.atapta izne ayrıldn canım,izne ayrıldıktan sonraki haftalarda listede ismin olmuyo,mesela benimde yok çünkü bende geçen hafta izne ayrıldım,eylülde döndüğümüzde kim hangi etapta izne ayrıldıysa kilosu ona göre bölünüp listeye eklenecek :KK34::KK34:

83,2 kg yla ayrlmışsın,başlangıç kilon bu olucak canım:KK34:

günaydın kızlar ,aslında öğlen oldu değil mi ?

izne ayrılma kararınızı destekliyorum , inşallah eylülde yeni bir başlangıç yaparız ..belki biraz daha zayıflarız o tarihe kadar ...

:KK1::KK1:esracımm sen 314.atapta izne ayrıldn canım,izne ayrıldıktan sonraki haftalarda listede ismin olmuyo,mesela benimde yok çünkü bende geçen hafta izne ayrıldım,eylülde döndüğümüzde kim hangi etapta izne ayrıldıysa kilosu ona göre bölünüp listeye eklenecek :KK34::KK34:

83,2 kg yla ayrlmışsın,başlangıç kilon bu olucak canım:KK34:

hmm tamam ozaman bende dedım çaktırmadan şutladınızmı benı ne yaptınız dagıtacaktım takımı:)
uzun zamandır hiç bukadar sigara içmeden durmamıştım
açlığa dayanıyo ınsan susuzlugada ama sigara içen insanlar için en zoru sigara bence:)

bu arada o baslangıc kılom artık cok uzaklarda
neysekı tatıl dönüşü kılo bıldırımı yapmama gerek kalmadı:)hehehe bu sır benımle iftara gidecekkk:)

Pegasusum,yarin Sabah tartilip kilom buraya yazarim.Baslangic kilomda belli olur:KK34:

Insallah üye bulur acariz takimi:KK19:
Buluruz cnm.Simdi bayram üstü ya,sakin olur buralar,sonrasinda acilir.Zaten önemli olan kilo vermek,yarin kilonu fotografla eklersen sevinirim.Garanti olsun diye böyle bir kuralda getirebilirim:KK34:

slm arkadaşlar bende geldim inşallah 1. takımla güzel kilolar veririz.adım elif 32 yaşındayım 6 yaşında 1oğlum var.çok büyük sevinçle 2 bebeğimizi bekliyorduk fakat geçen hafta kaybettik bizi çok üzdü ama nasip değilmiş.

slm arkadaşlar bende geldim inşallah 1. takımla güzel kilolar veririz.adım elif 32 yaşındayım 6 yaşında 1oğlum var.çok büyük sevinçle 2 bebeğimizi bekliyorduk fakat geçen hafta kaybettik bizi çok üzdü ama nasip değilmiş.

Hos geldin:KK16:

Gecmisolsun:KK50:
Takimi yeni actigimiz icin pek üyemiz yok.insallah gelecekler.
Kaptan Pegasus,gelirse kurallari yazar.beraber zayiflariz:KK76:

Slm.Tekrar gecmisolsun.Hos geldin:KK16:
Takimi yeniden aciyoruz,3 kisiyiz.daha kural olusturmadik,genel seyleri yazayim sanada uygunsa birlikte zayiflariz.Bunlar genel kurallardir yanliz,bunlara ekleme yapilacaktir.

saglikli kilo verilecek,sok diyetler uygulanmayacak
günde en az 5 mesaj yazilacak
kilonu hesaplayip cuma günü listeye ekleyeceksin
her hafta 1 üye listeyi paylasim alanina tasiyacak
haftada 35 mesaj altina düsen üye ceza alacak
kacamak yaparsan, yaptigin kacamak kalorisi kadar ceza alacaksin

Bunlar aklima gelenler cnm,zamanla oturturuz kurallari
Tekrar hosgeldin:KK16:

Son düzenleme:
Günaydinnn:KK16:

taze takimin taze üyeleri:KK54:

baslangic kilolarimizi yazalim bu gün,not alayim:KK34:
Benim daha 6 ayim dolmadigindan ben listede olamayacagim ama günlük yediklerime dikkat edip burda yazacagim:KK6:

Dün yediklerim
sabah
2 dl ekmek
3 zeytin
2 catal yumurta
biraz peynir
ara
2 kasik sütlac
ögle
yarim karniyarik,4 kasik pirinc pilavi,1 kase cacik
aksam
kalan yarim karniyarik,2 kasik pilav,cacik
su
2 lt
spor
yok:KK36:

Lütfen sizlerde bu sekilde listenizi yazin:KK54:

Merhaba kızlar, zayıflama yarışmasına katılmak için başvurumu yaptım ve şu mesaj üzerine takımınızdayım inş :)

Alıntı porcelaindoll kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
ben de diyete başladım, azimliyim ve kararlıyım:) nolurrrr beni de alın aranıza

"Canim birinci takim yeniden aciliyor onlarla baglanti ku eminim senide aralarinda gormek isterler"

Önce kendimden bahsedeyim, bundan 3 sene önce 80 kiloya kadar çıkmıştım ardından 20 kilo verdim ve 60a indim ama benim ideal olmak istediğim kilo 50, ama önce 55'e ulaşmalıyım, inşallah burada motivasyonumu kaybetmeden amacıma ulaşırım:)

Bu arada spora da gidiyorum, bilmiyorum bilir misiniz B-fit'i.. Sıkılaşma açısından bayağı yararlı bir de hareket etmiş oluyorum en azından günde yarım saat de olsa.. Ardından pilatese başlicam :)

Dukan diyetine başladım, daha öncede onunla kilo vermiştim zaten.
Boyum 1.66
Şu anki kilom : 59,6
Diyete dün başladım 61,4tüm en son :)

Son düzenleme:
X