Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben geçen hafta kilo bildirmedim .eğer izinli yazbiliyorsan izinli yaz.çünkü bu ara diyetten koptum ve hiç diyet yapasım yok.yada kilo sabit izine ayrıdıda yazabilirsin

günaydın mutlum,tamamdır canım 64 olarak not aldım:KK34::KK34:

wc içinde suyumu az içiyosun ama:26::26:kayısılı form çayı deneyebilirsin bide:KK34:

evet onu çiğdemde sölemişti aslında ama ramazanda sıcak basıyor ya içemiyorum ne yeşil çay ne başka bişey taze kayısı yiyorum su içimimi fazlalaştırmam gerek orda haklısın neyse olmassa alıyımda şu kayısı çayını deniyim :KK34:

şimdi kızçeler takımı kapatma kararımı alıyoruz yoksa bi süreliğine izinmi isteyeceğiz,ona bi karar verelim ne dersiniz:KK34:

şimdi kızçeler takımı kapatma kararımı alıyoruz yoksa bi süreliğine izinmi isteyeceğiz,ona bi karar verelim ne dersiniz:KK34:

eğer kapatırsak olurda dönmek istersek dönemeyiz en iyisi izinli yaz bence tekrar dönme şansımız olsun

bence kapatmayalım topluca izin alalım kapatılırsa tekrar yarışabilirmiyiz?????? hem bizim kilomuzun ısrar ettiği yerler var bu yerlerin inadını kırarsak bence sağlıklı beslenmeye de alışırsak yarışmamız mümkün...

zaten 3-4 kişi çabalıyoruz.bugün cuma herkes toplanmalı ve takım hakkında bir karar alınmalıydı. ama 3-4 kişiyle olacak iş değil .

özlemcim maalesef haklısın,basit bi kararda bile takım toplanamıyo:KK50::KK50:

o halde kızlar şöyle yapalım,bu hafta herkesi izinli yazayım takım içinde eylüle kadar izin isteyelim,üylülde nasılsa herkesin üstündeki rehavet kalkar,tatiller biter bizde tekrar yarışma moduna girebiliriz,nasıl olsa yine kopmuycaz birbirimizden :KK34::KK34:

o halde kızlar şöyle yapalım,bu hafta herkesi izinli yazayım takım içinde eylüle kadar izin isteyelim,üylülde nasılsa herkesin üstündeki rehavet kalkar,tatiller biter bizde tekrar yarışma moduna girebiliriz,nasıl olsa yine kopmuycaz birbirimizden :KK34::KK34:

bencede hem eylüle kadar elenen elenir kimler gerçekten burda olmak istiyosa onlar kalır :KK34: biz zaten gene kopmadan devam ederiz :KK34: hem belki ozaman yeni birileride gelir takıma :KK34:

ama şimdiden söyliyim benim seneye haziranda düğünüm olcak kısmet olursa bi 60ın altına düşmiyim dağıtırım len burayı :KK9:

evet eylül iyi fikir... en azından konuşup karar verecek 2 ayımız var :)

***1.TAKIM 317.ETAP***

tatlıkedi ( 63,2 / ) izinli
tasan ( 70,3 / ) izinli
mutluluknerdesinbenibul ( 64,3 / 64 / 0,3 / 0,47% ) izinli
mlkfth ( 77,6 / ) izinli
crystallife ( 64,9 / ) izinli
tgdg ( 68,8 / ) izinli
spirochet ( 83,5 / ) izinli

1.TAKIM ORTALAMASI :0,07 %

listemiz bu şekilde kızlar:KK50::KK50:

***1.TAKIM 317.ETAP***

tatlıkedi ( 63,2 / ) izinli
tasan ( 70,3 / ) izinli
mutluluknerdesinbenibul ( 64,3 / 64 / 0,3 / 0,47% ) izinli
mlkfth ( 77,6 / ) izinli
crystallife ( 64,9 / ) izinli
tgdg ( 68,8 / ) izinli
spirochet ( 83,5 / ) izinli

1.TAKIM ORTALAMASI :0,07 %

listemiz bu şekilde kızlar:KK50::KK50:

kilomuzu bildirmek gerekmesin izne ayrılanlar için çünkü ben 84 oldum :KK43:

en iyisi canım biz edanın topiğinde gene konuşur dertleşiriz eylülde gerçekten devam etmek isteyenlerle devam ederiz hep beraber,

kilomuzu bildirmek gerekmesin izne ayrılanlar için çünkü ben 84 oldum :KK43:

edacım kaç kere yazdım kilosunu bildirmek isteyen bildirsin o şekilde yazayım diye,ama artık listeyi paylaştım yapacak bişey yok,sorun olucanıda sanmıyorum,eylülde başlangıç kilon 83,5 olucak sadece:KK34::KK34:

edacım kaç kere yazdım kilosunu bildirmek isteyen bildirsin o şekilde yazayım diye,ama artık listeyi paylaştım yapacak bişey yok,sorun olucanıda sanmıyorum,eylülde başlangıç kilon 83,5 olucak sadece:KK34::KK34:

işte ben bildirmek istemiyordum o yüsden yazmadım :KK17:

önemli değil 500 gr ın sözü olmaz 2 ayda veririm herhalde inşallah eksilere geçerim :))

ben nıye yokum lıstede yahu
tatıl dönüşü zaten takım sallantıdaydı
simdi eylülde izin dönüşü ben olmayacakmıyım bu lıstede
yada hangı kıloyla tekrar start alıcam eylulde

bi sorum daha olacakk
ben 15 gün yıllık ızne cıktıgımda lıstede adım kalıp yanında ızınlımı yazdı
yoksa lıstedenmı cıkıyo adın komplee

X