Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

noluyo burda zeynep ablacım
aa pegasuscum gelmıste ne kadar kılo aldın bakayım sen okadar yemek sayfalarnda dolasmasaydın ya
ben hala kılo veremedım :KK70: bu arada
toprakcım ii mezunıyetler sanada :KK70:

aglancak halıme gluorum ama olsunnn ..:KK34::KK34:

Wuwum kuzum , hoşgeldin şekerparem :KK16:

Ne güzel bak olduğun yerde saymışsın en azından , ablaların gibi kiloları alıp durmamışsın :KK53:

Tesekkür ederim cnm,bende aldim o kadar:KK36:
3.takima geciyorum cnm,onlarin ihtiyaci varmis.Benimde daha var 2 aya yakin listede olmadan simdilik öyle idare edecem:KK9:
insallah tasirim cnm.:18:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Hep o sütlü nuriye yüzünden :KK1:

Sende mi o kadar aldın yaa , herkes bana şaşırıyor , mümkün değil diyor ama mümkün işte , bir haftada 3 kilo almışlığım var benim , rekor bende :KK51:

icimize akrep nalan kacti:KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ne güzel bak olduğun yerde saymışsın en azından , ablaların gibi kiloları alıp durmamışsın :KK53:

Sende mi o kadar aldın yaa , herkes bana şaşırıyor , mümkün değil diyor ama mümkün işte , bir haftada 3 kilo almışlığım var benim , rekor bende :KK51:

Cok aldim cnm ben,agzim hic durmadan yersem böyle olur.Artik cok yemekten karnimin agridigini biliyorum.
Yani emekler cöpe gitti.Bu defa kararliyim ama verirsem almicam:KK19:

BUGÜNKÜ MENÜM:

Sabah: Yok (Geç kalktım )

Öğle: 1buçuk yemek kaşığı yulaf kepeği ve 1 yumurta ile yapılmış baharatlı krep + 1 kupa yeşil çay

Ara: 1 büyük boy latte

Akşam: 1 ısırık acıbadem kurabiyesi, 1 ısırık poğaça, 2 dilim hindi haşlama + 1 bardak cola zero

Yarım saat spor
2 litre sıvı

İnşallah yarın 59 gelirim :) :nazar:

Buda ben :)

Ölçülerim: 85 65 95, 36 beden giyiyorum ya da S
Sanırım 50 kiloya düşersem XS e düşücem :KK70:

$564050_10151887160008675_1679726525_n.jpg $1186056_10151890876238675_1572729102_n4,.jpg $1377414_10151890868358675_584744689_n.jpg $1378253_10151874084973675_1859085729_n.jpg $1381318_10151887160213675_1877142986_n.jpg $1381943_10151874083358675_509263830_n.jpg

Son düzenleme:
İnşallah, hep beraber:)
insallah cnm:KK16:cnm simdi biz 1.takimi acacaktik ya,3.takimin da yeni bir kaptana ihtiyaci oldugundan biz 1.takimi acmaktan vazgectik,sende 3.takima gelirsen orda devam ederiz.Kusura bakma cnm,bende beklemiyordum aslinda bir anda oldu:KK9:

hem orda takim kurallarini da okur,uyup uyamayacagini söylersin
:KK34:
BUGÜNKÜ MENÜM:

Sabah: Yok (Geç kalktım )

Öğle: 1buçuk yemek kaşığı yulaf kepeği ve 1 yumurta ile yapılmış baharatlı krep + 1 kupa yeşil çay

Ara: 1 büyük boy latte

Akşam: 1 ısırık acıbadem kurabiyesi, 1 ısırık poğaça, 2 dilim hindi haşlama + 1 bardak cola zero

Yarım saat spor
2 litre sıvı

İnşallah yarın 59 gelirim :) :nazar:

Cnm ögün atlaman iyi olmamis.Böyle yagdan veremezsin,birde spor yapiyormusun bunuda yazarmisin

Masallah cnm,fazlaligin yok senin zaten:26:

bende ausum 6 7 kılo aldım yanı bnım haftada 3 kılom bı sagı bı yukarı oynuo ama aldım yanı ama henuz 10 kıloya vrmadı :KK70:
ama byaga yedım cola falan olur okadar
hep braber erıtelım:KK16:

insallah cnm:KK16:cnm simdi biz 1.takimi acacaktik ya,3.takimin da yeni bir kaptana ihtiyaci oldugundan biz 1.takimi acmaktan vazgectik,sende 3.takima gelirsen orda devam ederiz.Kusura bakma cnm,bende beklemiyordum aslinda bir anda oldu:KK9:

hem orda takim kurallarini da okur,uyup uyamayacagini söylersin
:KK34:

Cnm ögün atlaman iyi olmamis.Böyle yagdan veremezsin,birde spor yapiyormusun bunuda yazarmisin

Masallah cnm,fazlaligin yok senin zaten:26:

Yok canım ben hep 2 öğün yerim, bu şekilde 20 kilo verdim yağdan, fazlalıklarım hala var bayağı :)

Spor yaptığımı yazmıştım ama kaçırdın sanırım, B-Fit'e gidiyorum

Son düzenleme:
Bugünkü menüm:

Sabah: Sütlü Kahve + 1 parça ızgara tavuk

Öğle: Sütlü Kahve

Ara: 1 dilim domates, 1 kase tam yağlı yoğurt, 1 biber, 5 parça ızgara tavuk

Akşam: 2 ince dilim biftek + 1 parça tam yağlı peynir + 1 ısırık acıbadem kurabiyesi

Sabah 59,6
Eve geldiğimde 59,8 kg geldim.
İnşallah yarın 58li bir şey çıkarım artık :KK70:

Annem tam buğday unundan poğaça yapmıştı, 2 tane yedim kaçamağa bak ya :KK70: Çok fena... 58'i görme hayallerim suya düştü valla...

1 takımı tekrar açmaya karar verdik arkadaşlar hepimize hayırlı olsun.

1.TAKIM KURALLARI:

1.Günde en az 5 mesaj yazma zorunlulugu vardir, bu en asgari rakamdir. Haftada 5X7= 35 mesaj altında kalan üyelere ceza uygulanacaktır.
Katılım konusunda kabul edilir mazereti olmadan kuralı aksatan üyeler 3. Uyarıdan sonra diskalifiye edilecektir.

2.Her gün sabah bir önceki gün ne yedik,ne ictik,hangi sporu kac dakika yaptik yazmak mecburidir.

3.Diger arkadaslarin listelerine yorum yapilacak ve kendimizce dogru ve yanlislari yazilacaktir.

4.Yapilan kaçamaklara ceza verilecektir,örnek verirsek o gün disardaydiniz ve caniniz hamburgermi istedi ,veya cok cikolata yemek istediniz ve yediniz,afiyet olsun ama bu yediklerinizin kalorisi kadar spor yapilacakatir,cezalari uygulamak mecburidir. Keyfi olarak kurala uymayan üyeler 3. uyarıdan sonra liste dışı kalacaktır.

5.Hic bir sagliksiz diyet uygulanmayacaktir (dukan,kusan,3-5-7 günde 3-5-7 kg verdiren diyetler v.b). eger bu kurali uygulamayan üye olursa 3 defa uyari alacak,3.uyaridan sonra yine devam ederse takimdan çikarilacaktir. Bu gibi bir durumla karşılaştığımızda uyarı alan kişi savunmasını yazacak ve tüm üyeler bu savunma ile ilgili fikrini beyan edecektir.

6.Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.

7.Kilo bildirimi cuma günü en gec 12 ye kadar yapilmalidir. Mazeretsiz ve bilgi vermeden 3 defa kilo bildiriminde bulunmayan üyeler diskalifiye olacaktır.

8.Her gün mutlaka spor yapmaya gayret gösterilecektir(bunu takim kurali oldugu icin degil,kendi saglimiz icin yapmaliyiz)
9. Her hafta Cuma günü 1 haftalık mesaj sayısı bildiriminde bulunmak zorunludur.
10. 4 hafta üst üste kilo vermeyen kişiler takımdan diskalifiye edilir. Ramazan hariçtir.
11. 4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalamasını %0,30 un altına düşürenlere sarı kart gösterilir, ikinci sarı kartı alan üye 6 ay süre ile takımdan uzaklaştırılır.

Kurallarımız da hazır. :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
ben katilmak istiyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hoşgeldin canım kurallarimizi okudun inşallah kabul ediyosan kendini tanıt biraz kaç kilosun hedefin nedir vs.yanlız gec oldu ben uyumak uzereydim yarın bol bol yazisiriz tatlım.

Merhabalar bende katilmak istiyorum kilomu sabah yazsam olur dimi canim ben cok iradesizim bu ara aslinda tuttummu feci tutarim kendimi ama is yuzunden epey yogunum bu ara sabah yazalim hadi bakalim baslayim kurallar kabul bana uyar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar bende katilmak istiyorum kilomu sabah yazsam olur dimi canim ben cok iradesizim bu ara aslinda tuttummu feci tutarim kendimi ama is yuzunden epey yogunum bu ara sabah yazalim hadi bakalim baslayim kurallar kabul bana uyar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elbette olur. Yanlız takım kurallarımız var üstte okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz.

Kurallar hoşuma gitti ben katılıyorum
hadi bakalım herkese başarılar

Hoşgeldin canım 1.takım kapaliydi tekrar açmaya karar verdik. Bir iki hafta sıkıntılı geçebilir ama mutlaka toparliycaz .ben aynı zamanda 4. Takımında kaptaniyim .orayada gel arada misafir olarak. Kuralları okumussun hergün bi önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapicaz.bu hafta yetismez ama haftaya listemizi olustururuz.sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin.
Ve son olarak bugün kü kilonu ve hedef kilonu ogrenebilirmiyim.

Hoşgeldin canım 1.takım kapaliydi tekrar açmaya karar verdik. Bir iki hafta sıkıntılı geçebilir ama mutlaka toparliycaz .ben aynı zamanda 4. Takımında kaptaniyim .orayada gel arada misafir olarak. Kuralları okumussun hergün bi önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapicaz.bu hafta yetismez ama haftaya listemizi olustururuz.sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin.
Ve son olarak bugün kü kilonu ve hedef kilonu ogrenebilirmiyim.
Bu günkü kilom 90 hedef kilom 65
iki gündür kilolarım yüzünden moralim bozuk
sabahları bir şey yemiyorum öğlenleri geçiştiriyorum.Akşamları da en kötüsünü yapıp ne olursa yiyorum. Bu sabah hiç bir şey yemedim Sudan başka bir şey ağzıma koymadım çok acıktım :KK43: öğle iş yerinde ne var bir bakayım uygun olanlardan uygun miktarlarda yemeye çalışacağım.Bu arada ben kaynanamla oturuyorum akşam gelince yemek bulaşık çocuk falan derken kendimi yatağa zor atıyorum sabahta erkenden kalkıp servise yetişmeye çalışıyorum ben hangi arada spor yapıcam :KK8:

Bu günkü kilom 90 hedef kilom 65
iki gündür kilolarım yüzünden moralim bozuk
sabahları bir şey yemiyorum öğlenleri geçiştiriyorum.Akşamları da en kötüsünü yapıp ne olursa yiyorum. Bu sabah hiç bir şey yemedim Sudan başka bir şey ağzıma koymadım çok acıktım :KK43: öğle iş yerinde ne var bir bakayım uygun olanlardan uygun miktarlarda yemeye çalışacağım.Bu arada ben kaynanamla oturuyorum akşam gelince yemek bulaşık çocuk falan derken kendimi yatağa zor atıyorum sabahta erkenden kalkıp servise yetişmeye çalışıyorum ben hangi arada spor yapıcam :KK8:

Canım önce kendine duzenli bi menü olusturmalisin bu şekilde olmaz. Kurallarda yaziyo zaten. Önce menulerini duzene oturt spora baslarsin sonra.zaten duzensiz beslenerek kilo veremezsin versende geri alırsın.

X