Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Pegasus canım , göreve başlamışsın . Hadi bakalım , 1.takımı zirveye taşırsın yakında sen :KK9:

Ben 17 kilo aldım :KK52: Ama takımlara girmeme daha 2 ay var.

Kolay gelsin , kilolar gitsin ....

Buluruz cnm.Simdi bayram üstü ya,sakin olur buralar,sonrasinda acilir.Zaten önemli olan kilo vermek,yarin kilonu fotografla eklersen sevinirim.Garanti olsun diye böyle bir kuralda getirebilirim:KK34:
canım hayırlı olsun kaptanligin :) ben de mezun oldum ama korkudan hiç bir sey yiyemiyorum tekrar kilo alıcam diye 26 beden kotların içine giriyorum artık :)

canım hayırlı olsun kaptanligin :) ben de mezun oldum ama korkudan hiç bir sey yiyemiyorum tekrar kilo alıcam diye 26 beden kotların içine giriyorum artık :)
Tebrik ederim cnm ve cok tesekkür ederim.Yemek topiklerinden,yarismalardan aldim bende:KK9:

1.takimi actim ama 3.takimin kaptana ihtiyaci varmis,sanirim acmadan kapatip oraya gecicem.Bakalim üyelerden haber bekliyorum:26:

noluyo burda zeynep ablacım
aa pegasuscum gelmıste ne kadar kılo aldın bakayım sen okadar yemek sayfalarnda dolasmasaydın ya
ben hala kılo veremedım :KK70: bu arada
toprakcım ii mezunıyetler sanada :KK70:

aglancak halıme gluorum ama olsunnn ..:KK34::KK34:

Pegasus canım , göreve başlamışsın . Hadi bakalım , 1.takımı zirveye taşırsın yakında sen :KK9:

Ben 17 kilo aldım :KK52: Ama takımlara girmeme daha 2 ay var.

Kolay gelsin , kilolar gitsin ....
Tesekkür ederim cnm,bende aldim o kadar:KK36:
3.takima geciyorum cnm,onlarin ihtiyaci varmis.Benimde daha var 2 aya yakin listede olmadan simdilik öyle idare edecem:KK9:
insallah tasirim cnm.:18:

Merhaba kızlar, zayıflama yarışmasına katılmak için başvurumu yaptım ve şu mesaj üzerine takımınızdayım inş :)

Alıntı porcelaindoll kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
ben de diyete başladım, azimliyim ve kararlıyım:) nolurrrr beni de alın aranıza

"Canim birinci takim yeniden aciliyor onlarla baglanti ku eminim senide aralarinda gormek isterler"

Önce kendimden bahsedeyim, bundan 3 sene önce 80 kiloya kadar çıkmıştım ardından 20 kilo verdim ve 60a indim ama benim ideal olmak istediğim kilo 50, ama önce 55'e ulaşmalıyım, inşallah burada motivasyonumu kaybetmeden amacıma ulaşırım:)

Bu arada spora da gidiyorum, bilmiyorum bilir misiniz B-fit'i.. Sıkılaşma açısından bayağı yararlı bir de hareket etmiş oluyorum en azından günde yarım saat de olsa.. Ardından pilatese başlicam :)

Dukan diyetine başladım, daha öncede onunla kilo vermiştim zaten.
Boyum 1.66
Şu anki kilom : 59,6
Diyete dün başladım 61,4tüm en son :)
Hos geldin cnm,henüz cok yeni takimimiz.Daha pek üye yok,insallah olacak.
zamanla tanisiriz senle,insallah saglikla verirsin kilolarini:KK16:

noluyo burda zeynep ablacım
aa pegasuscum gelmıste ne kadar kılo aldın bakayım sen okadar yemek sayfalarnda dolasmasaydın ya
ben hala kılo veremedım :KK70: bu arada
toprakcım ii mezunıyetler sanada :KK70:

aglancak halıme gluorum ama olsunnn ..:KK34::KK34:
amanda aman,kimleri görüyorum.Hosgeldin cnm.15 ten fazla aldim cnm ben ya,ama kimse duymasin:KK36:

Tebrik ederim cnm ve cok tesekkür ederim.Yemek topiklerinden,yarismalardan aldim bende:KK9:

1.takimi actim ama 3.takimin kaptana ihtiyaci varmis,sanirim acmadan kapatip oraya gecicem.Bakalim üyelerden haber bekliyorum:26:

amanda aman,kimleri görüyorum.Hosgeldin cnm.15 ten fazla aldim cnm ben ya,ama kimse duymasin:KK36:
canık benim ne oldu size böyle :)

cnm benim kurallarim katidir biliyorsun,eger uyabilirim diyorsan gel tabi:KK16:

Masallah cnm:nazar:
insallah bizim düstügümüz hale düsmezsin,emeklerin bosa gitmez:KK16:

icimize akrep nalan kacti:KK52:

sıkıntı deıl kurallar bana :KK70:
azcık yemegı duzgun yersem bana kızmazsın ble :KK70:

artık yıorum elımde olmadan bu sfer ceza bılem verceksın :)

:KK70::KK70: önceden nasıl yemıodum suan yapamıom valla :KK16::nazar:
Dengeyi kurariz cnm biz:KK16:
Ama önce diskalifiye listesine bakmam lazim,6 aydan fazla izinli olursan diskalifiye ediliyorsun:KK14:

Son düzenleme:
X