Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar merhaba.ben 4.takımdan Aynur . hepinize iyi şanslar diliyorum.inşallah kiloları verirsiniz.kaptanınız da çok iyi bir insan.onu zamanla tanıyıp seveceksiniz.arada buraya gelir size yardımcı olmaya çalışırız,tabi izin varsa. İsyediyinizi sora bilirsiniz.sonuçta daha yeni herkes,zamanla menülerinuz oturacak.Bu arada size motivasyon olsun diye yazıyorum.3aydır burdayım ,kaptanım ve arkadaşlarım sayesinde on kilo verdim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar merhaba.ben 4.takımdan Aynur . hepinize iyi şanslar diliyorum.inşallah kiloları verirsiniz.kaptanınız da çok iyi bir insan.onu zamanla tanıyıp seveceksiniz.arada buraya gelir size yardımcı olmaya çalışırız,tabi izin varsa. İsyediyinizi sora bilirsiniz.sonuçta daha yeni herkes,zamanla menülerinuz oturacak.Bu arada size motivasyon olsun diye yazıyorum.3aydır burdayım ,kaptanım ve arkadaşlarım sayesinde on kilo verdim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım saol güzel sözlerin için çok mutlu ettin beni.

1 takımı tekrar açmaya karar verdik arkadaşlar hepimize hayırlı olsun.

1.TAKIM KURALLARI:

1.Günde en az 5 mesaj yazma zorunlulugu vardir, bu en asgari rakamdir. Haftada 5X7= 35 mesaj altında kalan üyelere ceza uygulanacaktır.
Katılım konusunda kabul edilir mazereti olmadan kuralı aksatan üyeler 3. Uyarıdan sonra diskalifiye edilecektir.

2.Her gün sabah bir önceki gün ne yedik,ne ictik,hangi sporu kac dakika yaptik yazmak mecburidir.

3.Diger arkadaslarin listelerine yorum yapilacak ve kendimizce dogru ve yanlislari yazilacaktir.

4.Yapilan kaçamaklara ceza verilecektir,örnek verirsek o gün disardaydiniz ve caniniz hamburgermi istedi ,veya cok cikolata yemek istediniz ve yediniz,afiyet olsun ama bu yediklerinizin kalorisi kadar spor yapilacakatir,cezalari uygulamak mecburidir. Keyfi olarak kurala uymayan üyeler 3. uyarıdan sonra liste dışı kalacaktır.

5.Hic bir sagliksiz diyet uygulanmayacaktir (dukan,kusan,3-5-7 günde 3-5-7 kg verdiren diyetler v.b). eger bu kurali uygulamayan üye olursa 3 defa uyari alacak,3.uyaridan sonra yine devam ederse takimdan çikarilacaktir. Bu gibi bir durumla karşılaştığımızda uyarı alan kişi savunmasını yazacak ve tüm üyeler bu savunma ile ilgili fikrini beyan edecektir.

6.Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.

7.Kilo bildirimi cuma günü en gec 12 ye kadar yapilmalidir. Mazeretsiz ve bilgi vermeden 3 defa kilo bildiriminde bulunmayan üyeler diskalifiye olacaktır.

8.Her gün mutlaka spor yapmaya gayret gösterilecektir(bunu takim kurali oldugu icin degil,kendi saglimiz icin yapmaliyiz)
9. Her hafta Cuma günü 1 haftalık mesaj sayısı bildiriminde bulunmak zorunludur.
10. 4 hafta üst üste kilo vermeyen kişiler takımdan diskalifiye edilir. Ramazan hariçtir.
11. 4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalamasını %0,30 un altına düşürenlere sarı kart gösterilir, ikinci sarı kartı alan üye 6 ay süre ile takımdan uzaklaştırılır.

Kurallarımız da hazır. :nazar::nazar::nazar:

bu yarısmalara nasıl katılıyoruz dün bi grup yarısmasına katılim dedim ama neyi nereye yazacagız bi bilgi yok

Kızlar merhaba, bende 4. takımdanım. Henüz 16 gün önce başladım ve 2 kilo verdim takımımız sayesinde (evet tek etken sadece takımım, çünkü onlar sayesinde kaçamaklarımı minimuma indirdim ve az yemeye başladım :KK1: )
Aynur arkadaşım da bahsetmiş kaptanımızın güzel yürekliliğinden. Katılımınız azami, kaçamaklarınız asgari olduktan sonra hiiç dert etmeyin vereceksiniz kiloları. Hepinize başarılar diliyorum.:KK16:

bu yarısmalara nasıl katılıyoruz dün bi grup yarısmasına katılim dedim ama neyi nereye yazacagız bi bilgi yok

Canım bu grup yeni açıldı tekrardan ve sanırım direk katılabiliyorsun. Takım kaptanımız Gogo2405 birazdan gelir ve sağlıklı bir bilgi verir.

Hangisine yazdin bilmiyorum ama burdada kalabilirsin.kuralları okumussun zaten.
Kızlar merhaba, bende 4. takımdanım. Henüz 16 gün önce başladım ve 2 kilo verdim takımımız sayesinde (evet tek etken sadece takımım, çünkü onlar sayesinde kaçamaklarımı minimuma indirdim ve az yemeye başladım :KK1: )
Aynur arkadaşım da bahsetmiş kaptanımızın güzel yürekliliğinden. Katılımınız azami, kaçamaklarınız asgari olduktan sonra hiiç dert etmeyin vereceksiniz kiloları. Hepinize başarılar diliyorum.:KK16:

Ayy canlarım benim çok saolun beni yanliz birakmadiniz.

ben viyanada yasiyorum 62 kiloyum hedefim 50dogumdan önce 50 kiloydum 158 boyum ve cadimi cadi bir kiz annesiyim 26 yasindayim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

peki bende sizinle beraberm kabul ederseniz:KK34:

Tabiki kabul ederiz canım sende kurallarimizi kabul ettiysen menulerini falan buraya yazarsın canım. Bu takimi yeni actik bu hafta toparlanma haftamiz tanışıp kaynasicaz. Ben sizlere ogretirim herseyleri hadi hayırlı olsun.

bu arada sabah 1 dilim ekmek 4 zeytin 1 kibrit kutusu peynir yedim

89 kilodan kendi çabalarımla 79a indim diyet listemi kendim yptım. spora da gidiyorum. 53 günde 10 kilo verdm. 26 yasındayım. durdu kilo vermem. yarısma ile diyete devam etmek istiyorum. umarım basarırız arkadaslar hepinize basarılar.

ben viyanada yasiyorum 62 kiloyum hedefim 50dogumdan önce 50 kiloydum 158 boyum ve cadimi cadi bir kiz annesiyim 26 yasindayim

Hoşgeldin canım. Hergün bir onceki günün menulerini paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz.

öglen yemegine pek alisik olmadigimdan 1 salatalikla gecistirdim ama bir düzene oturtacagim cünkü tek ögün yiyorum ve bu yüzden zayiflayamadigima inaniyorum

Tabiki kabul ederiz canım sende kurallarimizi kabul ettiysen menulerini falan buraya yazarsın canım. Bu takimi yeni actik bu hafta toparlanma haftamiz tanışıp kaynasicaz. Ben sizlere ogretirim herseyleri hadi hayırlı olsun.
tesekkürler mutlu oldum şimdi..aksatmadan yazıcam

Slm kızlar :KK3::KK3: takımın açılmasına çok sevindim hayırlı uğurlu olsun :KK71::KK71: birlikten kuvvet doğar takım yarışmalarının motivasyonu disipliniyle kasım ayında 88 kilo başladığım zayıflama macerama 67 kilo ile devam etmekteyimm bol paylaşım bol sohbet başarıyı getiriyor sizlerinde 1, takımla çok güzel sağlıklı kilolar vereceğinize eminim hepinize başarılar gogocum kolay gelsin:nazar: 3, takım olarak her zaman yardıma hazırız bitanemm:KK16::KK16:

$00525-500x500-500x500.jpg

Açılışa elim boş gelmiyim dedimm herkese başarılarr:KK16::KK16:

Sizler kaynasin biraz.ben ameliyathane hemsiresiyim birazdan ameliyata gircem çıktığımda görüşürüz yine opuyorum hepinizi.

X