Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Sehercim niye böylesin cnm ya bi derdin falan varsa anlat bize sende rahatlarsın hem
annemler umreye gidicekler canım hayırlısıyla temmuzun 5inde.. Eskişehire gideyim dedim eşime annemlerle zaman gecireyim hem yardımcı olayım dedim yapılcakları vardır diye. bana artık orası senin evin değil evlendiğinin farkında ol biraz daha yeni gördün annenleri annenler konyada yaşasalarmış evlerinden çıkmayacakmışsın gibi biçok şey söyledi.. ya el insaf dedim en son kalmaya abimin cenazesinde gittim neden böyle yapıyosun falan dedim gidiceksem 2-3 günlüğüne gidicekmişim 1 haftada neymiş öyle falan.. ama ben hiç ayırım yapmadan her zaman onun annesigile gidiyorum hatta aynı apartmandayız haftada 3-4 kez annesi oğlunu özlediği için görüyo.. benim annem beni özlemiyo mu hiç.. annemle babam en son geldiklerinde bi mesele oldu annem ve babam kayınpederime kırgın ve kızgın gitti ben 2 arada kaldım hatta eşimide sayarsak 3 arada kaldım.. ortayı bulmaya calıştım hadi kırgınlık olmasın diye şimdi eşim gelmiş ben gideyim dediğimde bunları söylüyo bana.. kalbim kırık anneme kıyamıyorum onu çok seviyorum.. onlara bişey olursa bidaha zaten gidemem ki eskişehire.. Abiciğimin cenazesi gitti Eskişehire benimde mi cenazem gitsin bunumu istiyolar Allahım beni böyle sınıyor diyorum sabretmeye çalışıyorum ama çok acıyo içim çok

Çok üzüldüm canm yaa

neden böle yapıyo senin bu kocan daha da yeni evlisiniz ailenin yanına gitmek istiyosun bundan daha doğal ne olabilir ki akıl vermek gibi olmasın ama birazcık rest mi çeksen çünkü canım nasıl alıştırısan öyle gider git kal ailenin yanında 1 hafta sanki sen kötü bişiy mi yapıyosun neden bunu karşı çıkıyor

Bence bunalıma fln girme hatta silkelenip kendine gel bu şekilde eline bişey geçmez sende biraz dişini göster

ne var benim ailemle alıp veremedikleri anlamıyorum canım beni çok seviyolarsa mademki aileme de saygılı olmaları gerek.. tartıştık zaten akşam bu yüzden.. bende orası ben ölene kadar benim evim senden önce 23 bucuk yıldır annem babam vardı benim dedim sen beni ben olarak seviyosan onlar sayesinde dedim.. akşam geldiğinde anlaşılıcak beni ne kadar önemsediği.. madem ki ailemi görmeme müsade etmeyecek bundan sonra onun aileside beni göremiycek.. hadi dedim hadi ya sabır ama olmayacak böyle.. benim ailemden fazla onunkiler karışıyo herşeyimize.. aileler ne kadar zıt olursa olsun birbirimizi sevdiğimiz için her iki tarafada saygı ve sevgi duymamız gerekirdi.. hatta ondan beklerdim aşkım yardıma ihtiyaçları varsa bi git bak ilgilen uğurla demesini.. çünkü ben hep ona anlayışlı oldum.. ama yalvar yakar tartışma ortamında söylüyorum oda üstüne üstelik neler neler söylüyo.. aaah ah ne zaman düzelecek benim kocam ne zaman herşey oturacak yerine.. bilmiyorum...

yapamam kuzum ama haftaya söz geri baslicam sporuma

----------

Sehercim cok üzüldüm bende gerçekten esinin böyle davranmasina sonuçta ailene gidiceksin sen, olgun düsünüp izin vermesi gerekiyor, ne demek orasi senin evin degil demek
Allah yardimcin olsun ne diyecegimi bilemiyorum

canım ya zor bir durum.eşimin ailesi beni istemedi ve biz evlendik düğünümü gelmediler hatta benle evlenmek istedi diye oğullarını evden gönderdiler.9 yıldır hiç görüşmedik.hatta torunlarını daha bir ay önce gördüler .çocukları başta göndermedim kinleştim.sonra dedesi halası dedim gönderdim. eşim göstermek istemedi ama ben zorla gönderdim büyük kızım 9 yaşında daha 1 ay önce gördüler yüzünü benim sayemde.ama iyilik yaramıyo halası bana habire kızmla laf gönderiyor.annen beni ilgilendirmez beni sen ve baban ilgilendirir diye laf göndermiş bana gerizekalı sonrada ben öyle demedim diye yalan söylüyor.ama 9 yıl sonra dün karşılaştık elimi sıktı suratına bir tokat atasım geldi.am eşimin hatrına birşey diyemedim.
hepinize günaydın

gününüz dünden daha güzel,daha enerjik,pozitif ve az kalorili olsun

cuma öncesi keyifler nasıl bakalım

yarın inş.tartı hepimize gülen yüzünü gösterir
ay inşallah neslim ben duraklama devrine girdim aç ta kalsam kıpırdamıyor tartı
msj 4

bakmıyom tabi ne bakcam 30dkya hıh

bana 100dklarla gel 500dklarla gel

neyse tamam 120dkda fena deil hadi güncelliyom listeyi
ay mutlu beni çok güldürdün allah senide güldürsün

evdeydik canım yemek falan yedik iştepek bişey yapmadık

msj 4

bakmıyom tabi ne bakcam 30dkya hıh

bana 100dklarla gel 500dklarla gel

neyse tamam 120dkda fena deil hadi güncelliyom listeyi

çiğdemimm yorulmuşsun ama eminim değmiştir buna,ohhh mis gibi olmuştur evin,güle güle kirlet tabi kıyabilirsen

aynı şeyi benimde yapmam lazım ama ne zaman:26::26:

sehercim yaşadıkların kolay değil,acın çok taze,üstelik gurbettesin ve maalesef eşin sana çok destek değil,bunları üstüste koyunca içinde çıkılmaz bi hal alıyo eminim,eğer kendin üstesinden gelemiyosan bencede psikojik destel alabilirsin,mutlaka faydadsı olucaktır canım,bak bizde burdayız,yazarak içini dökebilirsin,sadece diyet konuşucaz diye bişey yok canım

offf canım yaa okurken ben bunaldım,Rabbim yardımcın olsun,eşinede seni anlaması için akıl versin ne diyim

eşler maalesef aile konusunda kısıtlama yapınca bi halt yaptıklarını kendilerine bağladıklarını düşünüyolar ama bilmiyolarki daha çok uzaklaşıyosun,bende evliliğimin ilk yılları yaşadım,aynı şehirde ama kendimi gurbette gibi hissettim bide o zamanlar evim uzaktı,haftada bir ancak gidebiliyodum,şimdi evim yakın eşim herzman gitmez aileme ama ben artık onun gelmemesini takmıyorum

ooo özlemcim seninkide daha zormuş canım yaa,9 yıl torunları görmemek ne demek ya,ne vicdansızlarmış

ben geldim siz kaybolmuşsunuz kızçeler

offf ne kadar bunaltıcı bi hava var,öğlen annemle teyzem geldi işyerine bende onlarla çıktım 1 saate yakın kaldım dışarıda valla sıcaktan bayılacaktım

parka oturduk biraz onlara dondurma ısmarladım kendimede sade soda afferimm banaa

Günaydınlarr kızlarr

Hayırlı günler olsun hepimize bi çırpıda geçiversin haftanın son günü inşallah

Neslicim ben bu sbh 63.5 dim 200gr vermişim galiba ama hiç iç açıcı deil

Çiğdemcim bgn izinli işe gelmicek msj attı 63.9 muş.

Spor yapanlarımız lütfen yazalım bgn öpüyorum hepicinizii gıdılarınızdan güzeller

günaydın hepinizehayırlı cumalar

hemen kg bildirimimi yapayım

geçen hafta :77

bu hafta :76

yine takıldım 76 da,inş.haftayada ondan kurtulucam

dünki menümüde yazayımm

sabah
küçük bi avuç fındık

öğle
kızarmış 1 porsiyon tavuk (derisi alınmış)
ayran

ara
azcık fındık

akşam
saç kavurma
ayran

2 litre su,2 bardak yeşil çay

1 saat yürüyüş

mutlum bu hafta toplamda 180 dakika yürüyüşüm var

Ben dün o kadar konuşmuşum konuşmuşum ne yediğimi yazmamışım çenemden

çrş
sabah
kellogs kraker ya da kepekli simit hiç hatırlayamadım

öğlen
tavuklu salata

3-4tane form bisküvi

akşam

1 tabak domates biberli makarna
bol yogurt

meyve

perş
sabh
kellogs kraker
yeşil çay

öğlen
ton balıklı salata

ara
1elma 2küçük erik

akşam
3-4kaşık makarna
4kaşık patlıcan közlemesi
2dilim kepekli ekmek

6 küçük dilim kavun

bu iki gündede 1 ya da 2 fincan yeşil çay var bide 2lt su var
buarada sabahlarımı gene bozdum artık resmen bişeyler yemiş olmak için yiyorum sabahları kahvaltı yapmak gibi olmadı farkındayım
neyse haftaya patronum yok sabahları şöle mis gibi kahvaltı hazırlayıp getiririm kendime zeytinli peynirli yumurtalı yulaf kepekli ohhh şimididen agzım sulandı bgnde henüz kahvaltı yapmadım gene krakerle fln geçiştircem haftasonu olsada şöle agzıma layık kahvaltı etsem bana en büyük ödül o haftasonları kahvaltıda hiç dikkat etmiyorum herşeyimi yiyorum çünkü koca 1 hafta o günü bekliyorum en sevdiğim öğün kahvaltı ya

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+-+++
2-garden-izinizinizinizin
3-tatlıkedi+-++_
4-tasan+++++
5-mlkfth-0_00
6-crystallife-0_+_
7-tgdg++0+0
8-spirochet++++0
9-mutlu++_++
10-
11-
işte bu haftaki mesaj sayım listemiz kafasına vurduğum arkadaşlar her hafta dayak yemek istemiyorsanız lütfen hergün 5 mesajı tamamlayın..ekside olan arkadaşlar sizede ama haftaya başka cezalar düşünüyorum ona göre

Son düzenleme:
ve günaydınnnn hayırlı cumalar herkese bugün tartı günü çok gitmedi ama bunada şükür

geçen hafta;70,8(yanlış hatırlamadım inşallah)

bu hafta ;70.3

gene 69 ları göremedim haftaya inşallah

menümüde yazyım

sabah;menemen yağsız ve 2 dilim ekmek

ara;2 adet grisini ve 1 bardak ayran

öğlen:çorba ve ızgara köfte ve salata

ara; 5 tane erik

ara;2 kare biter çikolata 1 bardak süt

akşam;kabak yemeği ve yoğurt

ara:2 top dondurma

3 litre su ve 3 bardak yeşil çay

millet nerdesiniz sabah sabah otomatiğe bağladım yazdıkça yazıyorum edanın yerini ben aldım

İSİMLER1.HAFTA2.HAFTA3.HAFTA4.HAFTATOPLAM
1-T-N
2-tatlıkedi
3-tasan
4-mlkfth
5-crystallife
6-tgdg
7-spirochet
8-mutlu
9-garden
10-
ban bu tablo işini çok sevdim buda 1 ayda toplam kaç kilo verdik tablomuz olsun bakalım 1 ayda kaç kilo vericez .

günaydın mutlumevet bugün çarçabuk geçsin ohh yarın tatil bana

hımm 200 gr cıkmı verdin artıda olmaktan iyidir ama daha iyiside olabilir dimi canım

offf mutlum benimde en çok sevdiğim haftasonu kahvaltısı,bayılıyorum şöyle uzun uzadıya kahvaltı yapmaya

yarın sabah benimde kahvaltıya misafilerim var,aklımda birsürü şey var yapmayı istediğim,hatta sabah gelirken dolapta vişnem vardı üstüne şekerini döktüm akşama reçel yapıcam,ben sevmem ama gelen misafirlerim yesin taze taze

günaydın özlemcimtebrik ederim canım 500 gr bence gayet yi,hatta en idealı,haftayada 500 gr cık gitse ohh 70 lerden kurtuluyosun

Hayırlı cumalar olsun hepimizeee

özlemmcimm çarşmba günü beni neden alkışlamıyon yazdıklarımı begenmedin mi yoksa kötü bişiy mi yazmışım

tebrik ederim bence 500 gr gayet iyi sefan olsun darısı başımıza

buarada kayınvalidenlere çok şaşırdım yaa çok merhametsizlermiş ya 9 yıl insan torun görmeden durabilir mi ben kuzenlerimi göremiyom 4-5aydır burnumda tütütyolarr yazık valla ama eşine helal olsun arkanda durmuş hep eş çok önemli gerçekten.
İnşallah Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırır yüzümüzü eğdirmez
-------------------------------------------------

neslicimm günaydınn canımm listeyi güncelledimm öğleye dogru herkes gelmeye başlasın yayınlıcamm vişne reçelinide çok severim ahh 9da oturayım kahvaltı masasına 12de kalkayım vallaha tam benlik bayılırımmmmm

neler yapmayı düşünüyosun yarın kahvaltıda

buarada sen yulaf kepekli ekmekten tost yapıyodun ya onu nasıl yapıyosun hamurunu fln makinadamı yapıodun yoksa :44:

bide ben tuvalete çıkamıyom kızlar çok zorlanıyom var mı iyi gelen bişey bildiğiniz :26:

Son düzenleme:

oyy kuzum yakın olaydık sanada gönderirdimki bi kasee
....................................................

hımm şöyle aklımdakileri bi sıralayım

kırpık poaça
mercimekli ve ıspanaklı börek
milföyden gül şeklinde salamlı börek gibi bişey
makinada tam buğday unlu cevizli ekmek
peynir zeytin çeşitleri
şişte patates dilimleri
kaşarlı sosis
dereotlu rokalı yumurta salatası
domates,salatalık
reçel,bal,kaymak,nutella ve fındık ezmesi

şimdilik bunlar bakalım,belki bikaç şey daha ekleyebilirim
......................................................................................

şimdi 2.soruna gelelim,yulaf kepekli tostu ben şöyle yapıyorum
2 kaşık yulaf kepeği
2 kaşık yoğurt
2 yumurta
1 çay kaşığı kabartma tozu,1 çimdik tuz

şimdi bunların hepsini karıştırıp mikrodalgada 7 dakika pişiriyorum sonra ortasını açıp tost makinasında arasına peynir koyup tost yapıyorum
ama mikrodalgan yoksa karışımı yağlı kağıda dök fırında 180 derecede üstü kızarana kadar pişir

.......................................................................................................................................

3.soruna gelincede mutlumsabah aç karnına ılık su yanında 2 kuru incir yada 2 kayısı ye,suyunu yeşil çayını çoğalt mutlaka,haa bide kayısılı form çayı var oda faydalı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…