Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

neslimm saol kuzumm ah yakın olaydık keşkee

Agzımınn suyu aktııı kız daha ne yapcan yeter bu kadar

bendee yarın deniyim bari senin şu listeden bikaçını

şişte patatesi nasıl yapıyorsun buarada :26: bide o dereotlu rokalı yumurta salatası

ekmek içinde mikrodalgam yok aaaaaa hatta var ama çeyizimde fırına atarım ama şişmez ki o krep gibi olur dimi kabarık bi tost değil anladığım kadarıyla

günaydın kızlar,

tabi bana gün yeni aydın oldu. sabah baş ağrısı ile uyandım. başımı soğuk suyla filan yıkadım ağrı kesici aldım uyudum daha yeni kendime geliyorum

neslicim kilomda kıpırdama yok ne yazıkki sabitim. dün gece hiç bir şey yemedim. hastaneye gideceğim diye sabahta yemedim. yeme düzenim alt üst oldu sanırım ondan baş ağrısı yaptı geçmişe bakıp geleyim

bu menün çok güzel olmuş pizza bile olsa...

benimki de bunları hep söyler ama aklında hep şu vardır niye gidiyorsun seni orda çeken birşeyler mi var? zannediyor ki ben kendisiyle mutlu değilim o yaşamı özlüyorum onun için durmadan gidiyorum. hatta gitme isteği benden değilde annemden gelince gönderiyor annen iyi değil git biraz bak diyor ben desem kıyamet kopar artık senin evin burası ben neyim bana da bakman gerek falan filan saçma laflar... bende çok gidemiyorum ne zaman gidecek olsam mazeret buluyor hatta benim eşim annem buraya benim yanıma geldiğinde mutluluktan uçuyor sen geldin eda gitmedi diye :))) çocuk bunlar yaaa bir evleri bir yuvaları var hükümdarlık istiyorlar tek kendileri özel olsun istiyorlar... birde tek kendilerini özel görelim istiyorlar...

valla güzelim ben psikiyatriste gittim ilaç da verdi kullandım 6 ay bitti 3 ay kaldı. hiçte pişman değilim bana iyi geldi ağlama krizlerim tutuyordu durmadan ağlıyordum tutamıyordum kendimi...

sanırım protein diyeti yapmışsın neslim eğer öyleyse güzel

selamlar hayırlı cumalar günaydınlar birbirinden güzel hatunlar!!!
ne olur beni affedin her zaman giremiyorum. biliyorsunuz ben adliyede memurum.
şimdi bir de ağır cezalar da çalışıyorum. duruşmalarımız saatlerce sürüyor giremiyorum nete
yazamamam ondan. kızmayın lütfen. ama hep aklımdasınız.
bu hafta genel olarak hep dikkat ettim. ama bu sabah tam 3 tane küçükpeynirli ev poaçası yedim.
özlemişim yaff. :)
kilom 77,6 bu hafta sürekli spor yaptım. pazar pzt salı perş. yaptım.
bugün de yapacağım. ama hafta sonu eşimle çeşme veya özdere ye gideceğiz denize. butik otelde kalcaz iki gün o yüzden
yapamam diye düşünüyoırum. bu arada sizinle birşey paylaşmak istiyorum.
kilo vermeye başlamadan önceki halimde , dün geceki halim bakın bakalım (AYNI KIY

süpersin sen yaaaa valla şimdi bende kendime buz gibi bir soda ısmarlıcam, aslında bir yazı yazmıştım maden suyunu tercih etmek yönünde evde soda var önce onları bitireceğim sonra maden suyu yazanları tercih edeceğim :)

Tatlımm mükemmel değişim yaaa şuan 77kilo oldugun bile belli deil desem inanırmıısn maşallah inşallah 60larıda görürsün

buarada toplamda ne kadar spor yaptın yazarmısın canm

Bende bundan sonra dikkat edicem hiç dikkat etmeden alıyoduk soda maden suyu aynı sanıyodum hatta ne yalan söyliyim bundan sonra bende maden suyu alıcam ama evdekileri bi tüketelim önce

özlemcim menülerin artık çok güzel ya

mutlum patateslere tuz ve zeytinyağı gezdirip fırına atıyosun hepsi bu kaaa

yumurta salatasıda yumurtaları haşlayım minik minik doğrusyosun,üstüne dereotu,roka,maydonoz ve kırmızı biber doğruyosun,çok az zeytinyağı,tuz karabiberr ve azcık limon suyuyla harmanlıyosun sonradaa ımmm mideye indiriyosun valla yazarken ağzımın suyu aktı

tostta fırında ince olabilir ama ortadan kesip birleştirebilirsin,mikrodalgadaki baya kabarık oluyo,ama eğer minik fırın kabı varda ondada kabarık olabilir

edacımm geçmiş olsun canımsabahları baş ağrısıyla uyanmak ne fenadır bilirim,dikkat et kendine
bu menün çok güzel olmuş pizza bile olsa...

sanırım protein diyeti yapmışsın neslim eğer öyleyse güzel

evet canım perşembeleri protein yapmaya çalışıyorum,vcumaya tartı kıpırdasın diye

Tatlımm mükemmel değişim yaaa şuan 77kilo oldugun bile belli deil desem inanırmıısn maşallah inşallah 60larıda görürsün

buarada toplamda ne kadar spor yaptın yazarmısın canm

teşekkür ederim canım. spor yaptığım için kilo mu göstermiyorum sanırım. üstelik şişman olan fotomda yan durmuşum, bir de düz dursam nasıldım siz düşünün artık. canım ben 112 kilodan düştüm yani toplamda 34 kg falan verdim.
ama ben her gün spor yaptım. her gün tempolu 1 saat yürüdüm koşu bandımda. ayrıca hafta da 3 gün plates yaptım.
böyle söyleyince çok görünüyor ama inanki o kadar eğeleniyorsun ki spor benim hayatımın parçası artık. şimdi haftada 4 gün 45dk 1 saat arası yürüyorum yine koşu bandımda canım. ben o zamanlar her gün spor yaptım çünkü sarkmamam lazımdı. fazla kilom çoooook fazlaydı. senin o kadar fazlan yoksa şayet haftada 3-4 gün de yapabilirsin.

meleğimmmmsen olmuşsun artık yavruu

sporun mucizesi işte,hiç kilonu göstermiyosun,süperrsin süperrr

meleğimmmmsen olmuşsun artık yavruu

sporun mucizesi işte,hiç kilonu göstermiyosun,süperrsin süperrr

neslimmm saol yavrum. sen de öylesin canım benim...
vallaha gitmiyor artık nesli ya. gram gram ne yapsam nafile :)
vücut kızıyor bana tepki gösteriyor sanırsam :)
senin nasıl gidiyor canım.

Neslimm mükemmel gözüküyor yaaa yarın sabah uyanır uyanmaz patateslere çubugu sokup fırına atıyorum

off o yumurta salatasıda harika dururyor onuda yapıcam yeşillik varmıydı bilmiyorum olmassa bgn eve giderken alırım

helal olsun cnm ya ne diim

ben bgn 63.5 kiloyum hedefim 56-58 civarı olmak ama 1 kilo bile veremiyorum bgn baktım 12 hafta önce gruba katılmışım ilk defa ozaman diete başladım 65.7dim 12 haftada 63.5 olmuşum keşke verebilsem en azından agustosa kadar 60 olsam ona bile razıyımm hergün yürüyüşlere başladım evlenince ilk iş koşu bandı alcam ya bende bide şu NESLİ yüzünden ekmek yapma makinası alcam yer yer koşarım

çok özür dilerim düzelme yapıyorum 12 hafta önce diyete başladım sonra çiğdemin tavsiyesiyle diyetimin 3. haftası ya da 4. haftası gruba katıldım

Son düzenleme:
neslimmm saol yavrum. sen de öylesin canım benim...
vallaha gitmiyor artık nesli ya. gram gram ne yapsam nafile :)
vücut kızıyor bana tepki gösteriyor sanırsam :)
senin nasıl gidiyor canım.

valla benimki mehter hesabı 2 ileri 1 geri,geçen hafta 900 ggr artıdaydım bu hafta 1 kg eksideyim,dön dur aynı yerde kaldım kaç zamandır,ama çok şükürki geçen senki halimden iyiyim

canım seninde normaldir,kolaymı vucuttan nerdeyse 10 yaşında bi çocuk çıkarmış gibisin,isyan etmesi normal bence,ayrıca gerçekten harika görünüyosun 1-2 fazlalıkta olsun yani takma bence

bu hafta en güzel menü sahibi tasan yani özlemcim... bende menü birincisi seçeyim :) eğer benimde menüm iyi olursa inşallah birgün kendimi de seçerim

az yiyelim diye kasmayalım çünkü bu hafta ben hep az yedim diyetisyenin verdiği menüden ve fazla spor yaptım ama verdimmi hayır nerdeyse sabah baskülün üstünde zıplayacaktım. bizim bu denge ve sağlıklı beslenme işini oturtmamız lazım. kilo verme sadece aç kalmayla olmuyor...

ben ne yedim dün yazayım.

11.00: peynirli sandviç ayran

13.30: 1 yeşil elma

15.30 çupra ızgara ve salata ha 1 dilim normal ekmek

18.00 1 top dondurma sade

19.30 karpuz avuç içi kadar. 2 et köfte

çokta dengesiz beslenmemişim ama dün evden 8 de çıktım 7 de geldim. bunun 90 dk sı hızlı spor yapar gibi yürümeyle geçti hatta yoldan ayakkabı aldım spor :))) yaklaşık 3 saati oturmuşumdur geri kalanı hep ayakta mağaza gezme elbise deneme yada yavaş yürümeydi... tabi antalya da yapınca bunları aslında dün ne kadar terlediğimi düşünseniz eminim 1 kg su kaybettim ama neden yansımadıysa teraziye

msj 1

canlarım yeni eve geldim , dün erzuruma gitmiştik ...
hemen kilo bildirimi yapayım ...

geçen hafta : 69.00

bu hafta : 68.8

giden : 200 g

başlangıç : 70.0

hedef : 58

bugün il dışından arkadaşlarım gelecek , hafta sonu eski müdürümüzün oğlunun düğünü var ..biraz meşgul olacağım ..

pazartesi artık evdeyim , seminerler bitti ...bol bol sizinleyim nasip olursa ..hepinizi öpüyorum ..

ortağım özlemcim ...sonucuna bakamadım , artık yarın yarışma sonuçlarına bakarım ..hepinizi tebrik ediyorum ...byyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…