Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

HARIKAAAAAAAAA :KK16::KK16::KK16: yakismis neslimmm :KK16::KK16::KK16:

Selam kizlar :KK3:

islerim cok baya bugün gelemeyebilirim kizlar :KK5:

Dünkü menüm

Sabah: 2 yumurta + beyaz peynir + maydanoz
Ara: 1 meyveli yogurt
Öglen: 1 porsiyon hazir balik (üstü paneli gibiydi aynen dedigin gibi eda o yüzden ekmek yemedim ) + meyveli yogurt
Ara: yok
Aksam: 2 kepçe çorba (sehriyeli tavuk sulu çorba) + yesil salata + Avuc ici kadar ekmekte salamli sandvic

2 litreden fazla su hatta belki 3 olmustur evde.
yesil cay spor yok :KK50:

çok güzel bir menü :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: eğer öğleden sonra ve gece ara öğünü yapmamak sorun yaratmıyorsa (mesela gece canının birşeyler çekmesi gibi) mükemmel olmuş :nazar::nazar::nazar::nazar:

Neslicimm saçların çok güzel olmuş benceee güle güle kullan sanada çok yakışmış sende sarıyı düşündümde bu renk daha çok gitmiş bencee:KK34::KK16:

Özlemcim ben bişiy yapmadım ki cnm ben hazıra konmuştum tabloda :KK1: spor yapcam artık inşallah yürüyüş yapcam evde kendimde yapcam bide o lensi mi ne onuda denicem bakalım :KK34:

Buarada kızlarr bu haftaki spor dakkalarınız sölermisiniz listeyi güncelleyelimmm :KK34: ben artık kimsede spor göremiyorum kışın daha çok yapıyorduk sanki :KK20: sen yapıomusun derseniz maalesef bende yapamıyorum ama bu akşam hem yürüyüş hem spor yapmak istiyorum kısmet olursa:KK34:

Nesli buarada sandivçlerde ne iyiymiş tam benlik sabahları bişiy getirmekte zorlanıyorum aceleden fln burda pastanede buldugum en masum şey kepekli simit oluyor bazende kellogs kraker yiyorum kahvaltı niyetine :KK31:

150 dk toplam yürüyüşüm var cmrt-pazar-salı-çarş... valla ben yazın spor yapamıyorum doğru çünkü antalyada insan eriyor ya klimasız yerde tek şey deniz aaaaa pazar 2 saatim de denizde geçti ama ne yazıkki yüzme bilmediğim için denizde kol bacak hareketleri ve göbeğe masajla geçti :KK43:

msj 1

selam arkadaşlar ..
dün uğrayamadım , çok yoğundum akşam da başım çok ağrıyordu , hemen uyumuşum ..neler yapıyorsunuz ..
ben hiç keyifli değilim , böyle bir yorgunluk ve can sıkıntısı , bunalım sendromları var ..hayırlısı bakalım ne zaman atlatacağım..

kızzz sana enerji lazım. enerji verecek birşeyler tüket. ımmm roka al taze yeşillik al semizotu salatası yap ye yoğurttan bir süre uzak dur yeşilliği her türlü yap uğraş ye ben mesela havuç yiyince de biraz enerji alırım. tak kulağına müziğini azıcık dans et hatta yorgunsan öyle sallan dur ayakta bilirim keyifsizliği ama giderecek olan da biziz...

sehercim bak bu liste benim daha önce diyetisyenimin verdiği liste,belki sana fikir olur:KK34::KK34:

DİYET LİSTESİ

SABAH

07.00 -08.00 2 kibrit kutusu peynir(4-5 kaşık çökelek-lor)
1 ad.yumurta(haftada 1 gün)
açık şekersiz bitki çayı
2 ince dilim esmer ekmek
bol çiğ sebze

ARA ÖĞÜN 1
09.30 - 10.30 1 porsiyon meyve(1 yk kan üzümü veya 3 ad kuru kayısı
1 fincan bitki çayı
1 avuç leblebi,yada 1 galeta,grisini

ÖĞLE
12.00 - 13.00 2 yumurta büyüklüğünde et,tavukveya balık
2 ince dilim esmer ekmek
yarım su bardağı yoğurt,yada 1 bardak ayran
bol salata,1 tk zeytinyağı

ARA ÖĞÜN 2
14.30 - 15.00 1 su bardağı süt+3 yk nesfit veya 2 galeta

ARA ÖĞÜN 3
16.30 - 17.00 2 porsiyon meyve

AKŞAM
18.30 -19.30 8-10 yk. sebze yemeği(susuz)
1/2 bardak yoğurt veya cacık
1 kase çorba
2 ince dilim esmer ekmek
bol salata

ARA ÖĞÜN 4
21.30 -22.00 2 porsiyon meyve

not: günde 2 litre su,2 fincan yeşil çay,haftada 3-4 gün 45 dakika yürüyüş

işte yaaa bak bu menü süper bir menü herşey var dengeli düzenli nesli sende buna dön... benim diyet listelerimde nerdeyse aynısı, gerçi işe yarayıp yaramadığı 3-4 haftaya belli olur :)))

ekmeğe çok ağırlık vermişim şu aralar :KK43: menülerimi okuyunca farkettim.. eşim zaten dün hemen dikkat etmediğimi farketti ve göbüşün belirginleşmeye başladı gene dikkat etmiyomusun dedi :KK43: yaa hayat yaşam sitilim haline getirmenin bir yolu yok mu şu sağlıklı beslenme işini??? :KK43:(((

ekmek çok fazla ayrıca öğle yemeğin kaymış dengesiz oluyor öyle olunca... sabah 7 zeytin bile fazla kızartmayı çıkar listenden akşam ekmek tüketimini biraz daha az olsun 1 dilim olsun mesela akşamı da direk ekmeği kesme böyle bir şekilde ekmeğe alıştıysan yavaş yavaş kes zorlanmadan yaşamın olacak şekilde....

gündüz giremedim ne çok yazmışsınız yahu bende laf yetişetireceğim diye otomatiğe bağladım nerdeyse 1 sayfa benim yazım olmuş :))) yarın sabah yine doktora gideceğim endokrin e giremezsem diye geceden yazayım dedim. bugün menüme uydum extra sporum var suyu 2 lt içtim nedense zorluyorum yatarken de yarım litre daha bitiririm. inşallah ilacımı yarın değiştirir doktor 6 aydır kullanıyorum gerçi değiştirip bir üst gramaja başlayabilsem iyi olacak ama püfff heyecanlıyım yine. eşim doktora da gitti ona da ilaç vermişler kullanıyor oda 6 ay kullanacakmış. eşim sıpa beyefendi küçükken apandist ameliyatı olmuş ondan böyleymiş ve bana söyleyememiş ben biliyordum bir tuhaflık olduğunu neyse 6 ay ilaç kullanacak eğer olmazsa ameliyat olacakmış :KK43: yarın lazer ve kavitasyon seanslarımda var yoksa denize giderdim ama yoğun geçecek yarın yine aç gidicem tabi endokrine ufff kan testi...

neyse kızlar iyi geceler sizlere yarın yazarım.

günaydın fıstıklar bugün dükkanı ben açtım.bu aralar çok azimliyim kendime hayret ettim annem bile çok şaşırdı.sizede anlatayım.

dün sabah kahvaltımı yaptım öğlen kızımı yaz okuluna götürdüm işim erken biteceği için öğlen evde yerim dedim yemeğimi dışarıda yemek istemedim.neyse işim uzadı açlıktan bayılacam orada bişey yiyim dedim kantinde sadece çay kahve ve meyveli soda ve kek ve bisküvi türü şeyler var.çok kalorili olduğu için yemedim.saat 5 oldu benim karnım zil çalıyo kahvaltıyla duruyorum.neyse yemdim ve dayandım o kadar kaloriyi almadım saat 6 gibi 1 simit ve ayran içtim.kendi irademe kendim bile şaşırdım

bugün ne yesem şöyle düşündüm

sabah:az yağlı omlet 2 dilim ekmek

ara;1 elma 2adet grisini

öğle;haşlanmış et yağsız ve 2 kaşık bulgur pilavı

ara;2 kare bitter çikolata 1 bardak süt

ara;yoğurt keten tohumlu

akşam;çorba salata

ara:1 bardak süt

Günaydın hanımlar :KK3:

Hayırlı günler olsun hepimizeee :KK54::KK54::KK54:

Dün 1 saat yürüyüş yaptım 15-20dk ya yakın evde kendim spor yaptım baya bi ter attım iyi geldi:KK34: Ama gene ben spordan sonra +1 kilodaydım :KK30: neyse takmamaya çalışıyorum eminim bigün yararı olcak bu sabah tartılmadım :KK34: şu nişanıma kadar birazcık versem çok sevincem yaa en azından bi 60 olsam :KK31:

Edacımmm bu kavitasyonun bi zararı yokmu ya sen hele çocukta istiyosun :26: ben açıkçası en çok ondan korkuyorumm :44::44::44:
aslında baya bi düşünmedim değil bu kavitasyonu ama şuanda maddi olarak onada açılamıcam gerçi fiyatları nedir onuda hiç bilmiyorum :KK31: buarada pasif jimlastikle kavitasyon aynı şey mi:26:

sabah geç kalkıyorum kahvalıtımı geç yapıyorum gidip kahvaltımı yapayım sonra görüşürüz

msj 2

Özlemcim ve edacım sizin sporlarınızı listede güncelledimm tşk ederimm :KK34:

Kızlarrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

kızıyorummm amaaaa yaaaaa :KK47::KK47::KK47::KK47:

nerde sporlarınızzz yapmadınız mı geneeeeee :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

Nesliiiiiiiii:KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Çiğdemmmmm:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19:

Melekkkk :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

crystallife arkadaşım (adını bilmiyorum kusuruma bakmaa) :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19:

tgdg arkadaşım (adın tugçe miydi yanlış hatırlamıyorsam) :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bugün perşembe son 1 gün kaldı en az veren 60 dk versinn yeter ama yaaa ben bile yaptım yaaa :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
hepinize günaydın :KK3::KK3:

gününüz dünden daha güzel,daha enerjik,pozitif ve az kalorili olsun:KK34::KK34:

cuma öncesi keyifler nasıl bakalım:KK23::KK23:

yarın inş.tartı hepimize gülen yüzünü gösterir:KK51:

Artık böyle anacımm pskolojık baskı uygulıcamm sizee :KK47::KK47::KK47:

Bahane istemiyorum yorgundum öleydim böleydim yok gidin öğle aranızda yürüyün anlamam arkadaşş böle gidersek dombili olcazz yaa :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

İsteyen kızabilir bundan sonra bölee sizde beni sıkın :KK19::KK19::KK19: böle giderse sizin yüzünüzden nişanlığımdan göbeğim çıkcak kollarım sallancak sevgilimin yanında armut gibi olcam geline bak tombik dicekler :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ben bu oyunu bozarım :KK9::KK9::KK9:

dünki menüm:KK56::KK56:

sabah
yulaf kepeği ile tost

ara
2 y.k yaban mersini

öğle
1 tabak tavuk sote (dometes biberle,yağları süzüldü)
2bardak ayran

ara
3 ad kuru incir

ara
1 küçük avuç beyaz leblebi

akşam
2 dilim ev yapımı pizza :KK17::KK17:
salata
ayran

3 litre su,2 bardak yeşil çay,1 fincan sade türk kahvesi
1 saat yürüyüş:KK52::KK52:

akşam maalesef pizza yemek zorunda kaldım,annemler 3 tepsi pizza yapmışlar aradıki bi tanesini size ayırdık geçerken al diye,aslında kendime taze fasulye yapmıştım ama pizzanın dayanılmaz cazibesine kokusuna dayanamadım:KK17::KK17:ama sonrasında hemen yürüyüşe çıktık,bizim burda festival zamanı,fuar alanına gittik ama fena kalabalıktı,bizde 1 saat oyalandıktan sonra eve en uzak yerden yürüyerek döndük,herhalde yakmışımdır dimi:26::26:

Son düzenleme:
msj 2

crystallife arkadaşım (adını bilmiyorum kusuruma bakmaa) :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19:

tgdg arkadaşım (adın tugçe miydi yanlış hatırlamıyorsam) :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bugün perşembe son 1 gün kaldı en az veren 60 dk versinn yeter ama yaaa ben bile yaptım yaaa :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

nannn mutlu cadısııı:KK20::KK20::KK20:

menülerimin altına bakmıyonmu hergün 30 dakika yürüyüş yazıyom,dünde 1 ssat yürüyüşüm var bi kere:KK19::KK19:

ettimi sana 3 günde 120 dakikaaa:KK22::KK22::KK22:

msj 4

nannn mutlu cadısııı:KK20::KK20::KK20:

menülerimin altına bakmıyonmu hergün 30 dakika yürüyüş yazıyom,dünde 1 ssat yürüyüşüm var bi kere:KK19::KK19:

ettimi sana 3 günde 120 dakikaaa:KK22::KK22::KK22:

bakmıyom tabi ne bakcam 30dkya hıh :KK9::KK9::KK9:

bana 100dklarla gel 500dklarla gel :KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

neyse tamam 120dkda fena deil hadi güncelliyom listeyi :KK9:

Son düzenleme:
Günaydin kizlar, bugün benim için cuma yarin calismiyorum sükür :KK1:

Dün ne yedim?

Sabah: 2 etimek + 1 porsiyon sürme peynir + salatalik + maydanoz
Ara: 2 avuç yer fistigina benzeyen bi fistik ama full tuzsuz ( kaju desem bilir misiniz? )
Öglen: Bol yesillik salatasi içinde 3/4 küçük parça izgara gögüs eti + ceviz + mantar + enginar + 2 dilim ekmek
Ara: 1 meyveli yogurt
Aksam: 3/4 dilim karpuz + patates graten yapmistim ondan arakladim iki çatalda aksam yemek istemedim onu bu öglen yicem :KK56:

Tamam sporum sifir ama dün aksam eve gittim camlari sildim tül perde yikadim geri astim
evi komple dip köse temizledim her esyanin altini üstünü içini disini heryerini temizledim
Tam 5 saat popomu koymadan yere kosturdum valla bide ter attimki :21:
Sabah geçen cumayla ayni sonucu gördüm insallah yarina inerim :26:

çok güzel bir menü :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: eğer öğleden sonra ve gece ara öğünü yapmamak sorun yaratmıyorsa (mesela gece canının birşeyler çekmesi gibi) mükemmel olmuş :nazar::nazar::nazar::nazar:

yok canim o gün hiç acikmamistim ekmek hakkaten tok tutuyor aslinda ekmegi silmemek gerek hayatimizdan aksine yemek gerekiyor :KK31:

sabah geç kalkıyorum kahvalıtımı geç yapıyorum gidip kahvaltımı yapayım sonra görüşürüz

nasil geçti evlilik yildönümünüz dün aksam özlemcim, güzel kutladiniz mi :KK31:

msj 2

mutlum;
tgdg => arkadasimizin adi Derya
crystallife => ise Seher :KK34:

yavrum ben spor yapmadim ama dün aksamki yaptigim hangi kategoriye giriyor :KK8::KK8::KK8:
anam agladi be 5 saat insan temizlik yaparmi bide hafta içi :KK1::KK1:

ekmek çok fazla ayrıca öğle yemeğin kaymış dengesiz oluyor öyle olunca... sabah 7 zeytin bile fazla kızartmayı çıkar listenden akşam ekmek tüketimini biraz daha az olsun 1 dilim olsun mesela akşamı da direk ekmeği kesme böyle bir şekilde ekmeğe alıştıysan yavaş yavaş kes zorlanmadan yaşamın olacak şekilde....
aslında son bir haftadır böyle ekmeğe ağırlık verdim ondan önce çok güzel bi şekilde kızarmasız ekmeksiz sürüyordu diyetim benim önce bi pisikolojik destek almaya ihtiyacım var ben buna karar verdim.. moralim sürekli bozuk sürekli mutsuzum sürekli ağlayasım var sürekli kalbimde acıyan bi yer var.. hayattan keyif alamıyorum tat alamıyorum.. :KK43: Rabbim yardımcımız olsun..

Günaydin kizlar, bugün benim için cuma yarin calismiyorum sükür :KK1:

mutlum;
tgdg => arkadasimizin adi Derya
crystallife => ise Seher :KK34:

yavrum ben spor yapmadim ama dün aksamki yaptigim hangi kategoriye giriyor :KK8::KK8::KK8:
anam agladi be 5 saat insan temizlik yaparmi bide hafta içi :KK1::KK1:

yok o temizlik katagorisine girer onuda ben tutmuyom tutan arkadaşa söle 5saat temizlik yaptın 1 saat yürüyüş yapamadın demek yazıklarr olsunnn sana püüüüüüüüüüüü:KK1::KK1::KK1:

tamam tamm hadi kızmıcam bgnlük sana bgn ve yrn 2 saat yaparsın kurtarırsın kendini :KK34:yoks a spor sonuncusu olursun bak karışmam hee :KK20:

aslında son bir haftadır böyle ekmeğe ağırlık verdim ondan önce çok güzel bi şekilde kızarmasız ekmeksiz sürüyordu diyetim benim önce bi pisikolojik destek almaya ihtiyacım var ben buna karar verdim.. moralim sürekli bozuk sürekli mutsuzum sürekli ağlayasım var sürekli kalbimde acıyan bi yer var.. hayattan keyif alamıyorum tat alamıyorum.. :KK43: Rabbim yardımcımız olsun..

Sehercim niye böylesin cnm ya bi derdin falan varsa anlat bize sende rahatlarsın hem :KK34:

X