Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın hepinize hatunlar

ohh maşallah menüler paylaşılmış,afiyetler olsun,yaramasın inş.

bende çok şükür dünü kazasız atlattım sayılır,bugün 200 gr daha eksilmişim,çok şükür geçen haftanın artıları gitti,sıra tatil artılarına geldi

bu aradaaa melek ce deyip kaçmışın yine,hani nerde şortlu fotolar

Günaydınlarrr

Hayırlı günler olsun hepimize

Özlemcim tablon süper olmuş valla aştın kendini

Neslicimm protein bende yapamadım ya hep bozuldu evdeki hesap çarşıya uymadı bu sefer

Edacımmm süpersin yaaa özellikle soda madem suyu bilgilerin çok işime yarıcak bundan sonra dikkat ederek alıcam

Arkadaşlar hepinizee selamlarrr

bugün evlilik yıldönümümüz akşama hazırlık yapayım bari

nice nice sağlıklı,mutlu,huzurlu yıllara özlemcim,çocuklarınızla birlikte inş,

eee antal bakalım ne gibi hazırlıklar yapıcan

mutlum günaydın

önceden plan yapınca bende pek uyamıyorum ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum,mesela dün akşam yemeği dışarıda yedik,ben sadece tavuk yedim,ekmeksiz yanında ayranla

Dünki menümü yazayım hemencik

sabah
6-8kadar badem

ara
kellogs kraker 66kalori

öğlen
2-3 kaşık taze fasülye
2kaşık semiz yemeği
1tane fırın köfte
cacık

ara
kellogs kraker
4tane form bisküvi

akşam
1 kase patates salatası yağsız
4 bardak ayran

2 kaşık puding

1fincan yeşil çay,2lt su

akşam ayranı fazla abartmışım ama nasıda buz gibi güzeldi içine sodada koymuşlar buarada tamda edanın uyarısında yazdıgı gibi
sıcaklarda ayran süper gidiyo valla ben bide çok seven bi insan oldugumdanmıdır nedir ama tabi yemekten sonra bi yatmışm kalktıgımda saat 10du 2kaşık puding yedim eda bigün yanıma çıkıp gelcek gene mi yedin sen diyip kulağımı öekcek die çok korkuyomm ama iyki varsın eda sayende dikkat ediyoz valla hele ben bişiyi yerken 2 dk düşünüyom yedikten sonra 2 dk üzülüyom

bende vereyim dünki menümü

sabah
fesleğenli ekmek ile sandviç
(domates,salatalık,peynir,marul)
şekersiz çay

öğle
1 porsiyon ızgara köfte
salata,acı biber,ayran

ara
yarım ince sıcak simit

akşam
tavuk germeç (1 ad tavuk pirzolanın inceltilip ızgara yapılmış hali)
salata,2 kaşık bulgur pilavı
ayran

ara
6-7 ad minicik elma (yeni olgunlaşmaya başlamış)

3 litre su,2 bardak yeşil çay,1 ad narlı soda,1 fincan sade türk kahvesi

30 dakika yürüyüş

Özlemcimm nice mutlu seneleree bi ömür inşallahh bizede de süprizini

Nesli valla öle planlı olunca hiç olmuyo benim bide öğlen yemeklerim çok sıkıntı oluo evde gene kendim yaparım ama öğlen sırf zeytinyağlı ev yemekleri çıkıyo tavukta çok çok nadir oluyo alternatifim fazla olmuyo anlıcagın

Yrn provam var ben gene aynıyım veremedim gene kilo ya off dün yürüyüşe çıkcaktım o kadar ayranı içinde kafamı kaldıramadım bile sizide çok etkiliyomu bgn çıkcam kısmet olursa 1 saat yürücem kilo vermek ne zor iş ya bide tamamen veremiorum bi üstümden defolup gitmio yapışmış gibi sabah veriom akşam gelio

artık şöle bi 5 kilo vermek istiyom yaa şu nişana kadar versem iyiydi ama çok çok zor artık aylardır 1,5 kilo anca verdim akşamları almak suretiyle kavitasyona mı gitsem ki kafamda böle saçma sapan düşünceler oluo bazen hiç gideninizz var mı

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 743010

kızlar saçlarımın son hali,nasıl sizce her türlü eleştiriye açığım
güzel olmuş bende bu renk istiyorum ama beceremiyorlar
teşekkür ederim mutlucum
ya aslında güzel planlarım vardı ama dün yine tartıştık biraz.araba sürüyordum bağardı bende durdurdum arabayı indim aşağı eve yürüyerek geldimay çok mutlu oldum bu hareketi yapınca
sağol mutlucum sayende becerdim tablo yapmayı

bu cuma takım olarak iyi kilo verirsek ve ortalamamız iyi olursa öğlen istediğimizi yesekmi acaba .eda bana kızacan ama bir ödül olur ne dersiniz oylama yapalım

canım yediklerini değiştir hep aynı şeyler yiyorsan vücut tepki veriyor olabilir spor şart bende sıcaklarda çok yapamıyorum ama bilgisayardan leslie indir çok zevkli ve acayip terliyorsun.bide ben epeydir yapmıyorum bugün başlayacam tarçın tüket yeşil çay (tadı biraz kötü oluyo)süt yoğurt ne bulursan içine biraz ekle bende işe yaramıştı

nesli fesleğenli ekmek mi nerden buluyon böyle ekmekleri kaç kaloriymiş biliyormusun

canım burda simit sarayında diyet sandviçler var,kepekli,fesleğenli falan,ama kalorilerini bilmiyorum,bide bazende ben kendim yapıyorum ekmek yapma makinesinde tam buğday unuyla o dahada hafif oluyo
bu cuma takım olarak iyi kilo verirsek ve ortalamamız iyi olursa öğlen istediğimizi yesekmi acaba .eda bana kızacan ama bir ödül olur ne dersiniz oylama yapalım

bu cuma benimde tek istediğim ilk 3 e girmek,ancak o şekilde geçen haftayı telafi edebilirz,sarı kartımız silinecek,o yüzden eğer ilk 3 e girersek dileyin bende ne dilerseniz

Eki Görüntüle 743010

kızlar saçlarımın son hali,nasıl sizce her türlü eleştiriye açığım

HARIKAAAAAAAAA yakismis neslimmm

Selam kizlar

islerim cok baya bugün gelemeyebilirim kizlar

Dünkü menüm

Sabah: 2 yumurta + beyaz peynir + maydanoz
Ara: 1 meyveli yogurt
Öglen: 1 porsiyon hazir balik (üstü paneli gibiydi aynen dedigin gibi eda o yüzden ekmek yemedim ) + meyveli yogurt
Ara: yok
Aksam: 2 kepçe çorba (sehriyeli tavuk sulu çorba) + yesil salata + Avuc ici kadar ekmekte salamli sandvic

2 litreden fazla su hatta belki 3 olmustur evde.
yesil cay spor yok

Neslicimm saçların çok güzel olmuş benceee güle güle kullan sanada çok yakışmış sende sarıyı düşündümde bu renk daha çok gitmiş bencee

Özlemcim ben bişiy yapmadım ki cnm ben hazıra konmuştum tabloda spor yapcam artık inşallah yürüyüş yapcam evde kendimde yapcam bide o lensi mi ne onuda denicem bakalım

Buarada kızlarr bu haftaki spor dakkalarınız sölermisiniz listeyi güncelleyelimmm ben artık kimsede spor göremiyorum kışın daha çok yapıyorduk sanki sen yapıomusun derseniz maalesef bende yapamıyorum ama bu akşam hem yürüyüş hem spor yapmak istiyorum kısmet olursa

Nesli buarada sandivçlerde ne iyiymiş tam benlik sabahları bişiy getirmekte zorlanıyorum aceleden fln burda pastanede buldugum en masum şey kepekli simit oluyor bazende kellogs kraker yiyorum kahvaltı niyetine

msj 1

selam arkadaşlar ..
dün uğrayamadım , çok yoğundum akşam da başım çok ağrıyordu , hemen uyumuşum ..neler yapıyorsunuz ..
ben hiç keyifli değilim , böyle bir yorgunluk ve can sıkıntısı , bunalım sendromları var ..hayırlısı bakalım ne zaman atlatacağım..

msj 3

canım nasıl gidiyor çalışmalar , bu hafta kaç kilo gidecek ..ben kaplumbağa gibi çok ağır ilerliyorum ...
kafam çok dolu gerçekten , güzel bir tatile ihtiyacım var , o da yakında gözükmüyor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…