Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

coment alez vu dersen => nasilsiniz demis oluyosun :)
coment vu vuz aple dersende => adiniz ne demis oluyorsun :)

napiomus bizim gavurlar orda cok kiskaniyorum ya elin gavuru bile benim memleketimde geziyo ben burdayim

adam burda bı fırmaya ortak olmuş yanında 2 fransız daha vardı bıde türk ortak vardı hıc ıng. bılmıyodu ama diger ıkısıde çat pat biliyolar..:)
biz yabancı bı ulkeye gıtsek oranın dılını bılmek zorunda hıssedıyoruz kendımızı
onlar buraya geldıgındede vay be dilini bilmiyoz nasıl anlasıcaz dıyoruz:)
türkiyeye gelen turkce ogrensın kardeşimm yaa aaa :)
sen ıkı dıl ıkı ınsan olaraktan hangı dille aran daha ıyı bakim:)
gerçi ailen ve eşin dışında hep fransızca oldugu için türkçeyle fransızca başabaş gibidir sende balım:)
gırtlak geliştiren bi dil valla

tatil dönüşü işbaşı yapınca insan cıkamıyo o moddan yaa
bide havalarda ısınıyo ınsan mıskınlık yapmak ıstıyo,çalışmak yerıne gezıp tozmak istiyo...
AMA eve ve işe çok takılma onun zamanı gelınce yaparsın zaten,zorlama kendını
valla enişteyede selam olsun aferın bak nasıl düşünüyo karısını maşallah...
gezıp tozmak için en güzel zamanlar ,çünkü henüz çocuk yokkk

senınde kandılın mubarek olsun edacımmmm
mevcut uyku düzenı degişince 10-15 dk bile cok etkılıyo ınsanı:)
ben yarasa gibi çarpa çarpa gidiyorum sabahları odadan banyoya..:)
uyanmamak için acaip direnwen bi bünyem var:)

senın haftada bellı gunlerın vardı degılmı yanlıs hatırlamıyosam?
hergün gitmiyodun??

napiomus bizim gavurlar orda cok kiskaniyorum ya elin gavuru bile benim memleketimde geziyo ben burdayim

erkek olsam bu ıkı cumleyle kız bıle tavlarmışım heee:)

dimi onlar ögrensin türkce bizene

Türkçem ön plandadir Zaten kendimi anlatmakta zorluk cekerim türkçe bile olsa, o yüzden bana en yakini türkçedir
8 senedir fransizlarin icindeyim, her gun duyuyorum her gun konusuyorum, ama eve gidince töbe 1 kelime konusmam, kocam bura dogma büyüme oldugu icin tanistigimizda onunlada fransizca konusurduk ama sonra onu türkçeye alistirdim simdi full türkçe konusuyoruz evde.

erkek olsam bu ıkı cumleyle kız bıle tavlarmışım heee:)

hahahahaha süpersin valla tavlardin kesin ya
adamlara laf atsaydin

yaparsiniz insallah canim benim, gezin tozun valla oh

adamlara atacagım laf hayt huyttan öteye gitmezkı kuşum 2-3 cümlede kurtaramaz benı:)
ama gerçek şu ki ingilizceye göre hep fransızca daha sempatık gelmıştır bana ama yabancı dil özürlüyüm oyuzden hiç heves etmedım:)
gözümde canlandı da şimdi türk birinin hayatını yabancı dille devam ettırmesı ilginc gelıyo degısık gelıyo
sımdı mesela bizle burda tr konusuyosun,iş arkadasın bişi sorsa dönüp ona franszca soyluyosun
ınsanın aklı karsıır be,arada türkçe kaçırır agzından:)

semptatik dil ama cidden zordu ögrenmesi, le, la var her kelimeye ait nereye gitcegini bilmiorsun ilk basta falan komediydi;
aynen bazen cok kaciriyorum ama türkçeyi turkiyeyede gelince inat bu ya fransizca kaçar hiç sevmezdim halbuki gosteris yapiolar derdim ama degilmis

selam kızlarr kandiliniz mübarek olsun.. kaç gündür karnım şişti ve ağrım vardı bugün reglim başlamış acayip şekilde şişlik var vücudumda 400 gr da almış görünüyorum.. cuma günü bildirim yapmasam acaba nasıl olur psikolojim altüst doğrusu.. bugün hiç bişey yiyemedim dünde öyle ağrılarım yüzünden 2 gündür aktif olamıyorum.. kusura bakmayın emi canlarım ?

sizi seven crystallife.. :)

ahhh ahhhhhhhhhhhhhh vardı denetimlerden önce şimdi denetim var sabah gel öbür gün gel diye diye beynimi yediler... şu marketlere bir gireydik derdi yetti bana

geçmiş olsun güzelimm...

bu arada herkese günaydın inşallah dün geceniz istediğiniz gibi duayla geçmiştir...

bende tatilde aldığım 1 kg için tepineceğim bu üye olduğum site çok hoşuma gitti hergün ne yiyeceğim belli olan bir liste meyvenin adına kadar çıktı olarak aldım elime yarın izin verirlerse gideyimde pazara listeme göre alayım yiyeyim bugünkü listeye göre 1 dilim ekmek var ara öğünde 10 da :))) inşallah işe yarar yaaa

günaydın kızlar hepinize

oylama bugün sona eriyo,benim listeyi paylaşmam gerek ama hala oy kullanmayanlar var,eğer gelmezlerse kullananlara göre düzenleyip paylaşıcam

takımda maaleseef bi türlü istikrarı yakalayamıyoruz kızlar,yazın vediği rehavette var ama sorumluluk duygusu üzgünüm ama herkeste yok

takıma günlerdir yazmayanlar var,cuma günü gelip sadece bildirim yapmakla olmuyo maalesefbirde şu var sadecekilo verildiğinde bildirim yapılmıyo,bende bu hafta artıdayım hemde çok fena ama mecburum kg mu bildirmeye,yapmasam olmazmı diye bi lüksüm yok

cuma günü bazılarını diskalifiye olmasın diye izne ayırıcam,sonrada aramızda bi oylama yapalım,kalmak isteyenler/istemeyenler diye

günaydınnn kızlarrrrr
dün gece ettıgınız tum dualar kabul olur ınsalah...
çok durgun bı sabah bu sabah,sessiz...
ben busabah tuhaf uyandım bu aralar ismini koyamadıgım bı gergınlık var ustumde sınırlıyım,düşüncelıyım,sonra düzelıyorum falan
manıkmı oldum nedır
ama dönem dönem cok bunaldım ondan heralde dıye düşünüyorum neyse tatıle az kaldı 2 hafta sonra gidiyorum:)

aslında gergınlıgımın ve kızgınlıgımın sebebını cok ıyı bılıyorum..
kılo vermeyı takıntı yapmıs bırıyım kılolarımla barışamıyorum ve kılo alınca resmen arıza bi tipe dönüşüyorum..
öncelıkle kavgam kendımle..
şimdi mesela ciddi artıdayım yıne 85leri vurdum 82lere kadar ınıp geri çıkmakta benı gıcık edıyor toplayamıyorum..
sporumu yapıyorum ama cok abur cubur ıvır zıvır yedım son 10 gündür
sınırsızca,umarsızca..
sankı 36 bedenmişim gibi umursamazca..
bide şimdi önümde tatil var biliyorum ben açık büfeyi görünce dayanamıycam hele bide tatil psikolojısı ve rahatlıkla
zaten gelıncede hemen ramazan başlıycak..
herşeyden önce kafamı toplamalıyım beynımı terbıye etmelıyım
yoksa gazla bigün başlıyorum deyıp ertesi güne yine yiyorum absürd bişeyler..

şu kılo bi çözülse neler neler çözülecek hayatımızda,en azından benım hayatımda...
piff kötümü başladım güne nedir,canınızı sıkmıyım sizinde ama hislerimi yazdım

neslihan ablacım günaydın.. ben kendi adıma kendi kendime çok kızdım kilo bildirmesem diyen bendim.. evet sorumluluklarımızın bilincinde olmamız gerekli kilo vermek için bişeyler yapıyoruz ve paylaşmamız da gerekli.. ben kendi adıma özür dilerim.. bence sen kendini suçlama zaten gelmeyenler birşeyleri gözden çıkarmışlar ki gelmiyolar ve diskalifiye olmasınlar diye izine ayrılma bence.. gelip mazeretlerini bildirceklerdir elbet.
günaydın canımmm :) kötü başlama güne çok şükür sağlığımız yerinde ve istediğimiz sürece veremeyeceğimiz kilo yokkk :)
kaç gündür sancılı geçiyo ne yemek yiyebildim ne spor yapabildim yatakdan kalkamıyorum Ama inşallah gececekk pozitif ol enerjik mutlu ve mesut :)

esramm seni okurken kendimdende bişeyer buldum,ruh halim bu aralar inişli çıkışlı,ve ben bu durumda diyet yapamıyorum,saçma sapan şeyler yiyorum,güya tatil sonrası hemen toparlanıcaktım ama nafile,tartıda artı gördükçe iyice bunalıyorum,korkuyorum tekrar eski günlerime dönücem diye:18::18:

aynen kilo sorunu çözülse herşey kendiliğinden çözülecek benim hayatımdada,ama nasıl bi kısır döngüyse içinden çıkamıyorum,ama en yakın zamanda toparlanmalıyım,toparlanmalıyız

sehercim öncelikle geçmiş olsun,sancılı regl çok kötüdür,kendini özellikle ayaklarını sıcak tut

canım eğer 3 hafta bildirim yapılmazsa ve paylaşım yetersizse bu kurallar gereği diskalifiye sebebi,benim buna gönlüm razı değil herşeye rağmen,çünkü diskalifiye olan bidaha yarışmalara katılamazcumaları liste yapmak kolay gibi görünsede öyle değil,ben abartmıyorum hasta olduğum ve izinli olduğum halde sırf bu listeyi yapmak için herkesi bekleyip listemi yapıp öyle gittiğimi biliyorum,ben bu kadar uğraşıyosam takımdaki her üyeninde biraz sorumluluk sahibi olmasını istiyorum

herzaman aktif olamayabilirz,ama önceden mazeretimizi söylememiz lazımki bende aa bu kızlar nerde demeyim,yaaa neyse bu konuda uzun zamandır doluyum,yazacak çok şey ver aslında ama bakalım yarın bi olsun

günaydın fıstıklar..ay hepinizi çok seviyorum ben yaa..2 gün giremedim.özledim sizi...
aslında siteyi açıyorum ama önce bi geçmişi okuyayım sonra yazarım diyorum.bi iş çıkıyo.okuduğumla kalıyorum:)
ama bugün başardım.hem okudum hem yazıyorum:)he hee..
kandilde yaptığınız tüm hayır dualarınız kabul olsun inşallah arkadaşlar..ben de oğlum için ve sınava girecek herkes için dua ettim.inşallah o da kabul olur..
evde bi gerginlik..bi stresss...oğlan yarından sonra sınava girecek o bi taraftan..hergün olaylar var ve eşim neredeyse hergece görevde, o bi taraftan..dün sabah özgür babasına sarıldı..baba seni öldürmezler değil mi diyor..kuzum beniimm..
durumlar bende böyle..

kılo verme konusuna hepımız özellıkle yüksek kılolardan sımdıkı yerlere ınmıs olanlarımız ınanılmaz takık...
neslım senınde ciddi bi yol katetmışlıgın var ve dolayısıyla korkuyosun korktukca bunalıyosun..
aynı durumdayım biliyorumkı bıraz kednımı salsam rahatlasam ben tekrar rahat 90ları görürüm ve bu benı ınanılmaz korkutuyo agresıflestırıyo kendıme karşı...
insan içinde herzama aynı yüksek ıradeyı bulamıyor..
zaten bunu yakalamk cok zorken bıde cevreden ayy cok kılo aldın zayıfla bıraz,yeme vs. gibi seyler duyunca kendıne olan tüm kızgınlıgı bu sözlerı söyleyenlere yönelıyor..
ben bunu yaşıyorum sürekli,biliyorum bana zayıfla dıyen herkes bunu benım ıyılıgım ıcın söyluyor,özellıkle en yakınlarım..
ama bu sözle,lafla olsaydı dünyada kılolu obez olmazdı,konuşan birileri hep var çünkü kilolu ınsanların cevresınde..
bu sabah 85,6 gördüm kendımı günün kötü başlaması ondan bırazda,bide akşamları yürüyüş yapıp yemek olayını mınımumda tutmama ragmen böyle..
akşamlarıda yiyip yatsam diyorum ya dayanırım 90 kapısına..
kendı içimde acaip bi kaos yaşıyorum..
bi an diyorum daha 2 hafta var istesen atarsın 2-3 kılo en azından tatıle rahat git...
aradan 10 dk geçiyo kendımı ne yesem acaba hayallerınde buluyorum..
süreklı yanıdma karım zayıflayacak ugrasıyo cabalıyo dıyen bı adam var..akşam spor yaptıgımı gördüğünde özellıkle..
ona karsıda vıcdan azabı duyuyorum..
çok kızıyorum bana karışmasına,yemegıme ıcmeme karısmasına,hatta absürd bişiler yerken laf sokmasına falan ama yıne benı frenleyen tek kontrolum o evde..
volkan olmasa gündüz yedıklerım evdede devam eder bılıyorum..bekarlık günlerımde öyleydi..
volkanla dısardayken yıyemezdım eve gidince ohohhhoo gelsın makarnalar gitsin dondurmalar,cipsler..
ne yapıyosak kendımıze yapıyoruz yahuu

şuanda motıvasyonunu kaybetmıs olan,benım gibi aklında gelgitler yaşayan,kendıne kızgın olan ama bı yandanda çare arayan kaç kısı var takımda..??

kızlar didim için yazdıklarınızdan dolayı teşekkür ederim.ahh bi gidebilsem oraya..çok bunaldım buralardan..
bi taraftan da korkuyorum.geçen sene de tatili böyle çok istemiştim.antepte patlama olunca polis izinlerini iptal ettiler.geri dönmek zorunda kaldık..denizde balık olcam diyordum.polis evinin havuzunda balık olmuştum(bu sene de sokaklar durulmuyor..şöyle diyorum mesela 1 ay ara verseler ben bi didim yapsam:))
hayırlısı bakalım.özgür sınava girsin çıksın %50 rahatlarım.......

hoşgeldın ablacımmm
geçmişte baya birikmiş sayfa vardır ınsan bı dalınca cıkamıyo valla:)
allah özgürede,sınava girecek tüm cocuklarada hayırlı kapılar nasip etsin,çocukların emegını boşa çıkarmasın rabbim..
denızlı polısı ıcın cok güzel seyler okumustum gazetede baya övgüler vardı
enişte içinde zorlu bi dönemdır emınım,adam evıne gelıp dınlenmek ıstıyodur ama nerdeee,dahada sürer zaten bi süre öyle gözüküyo..
sende keyıfler nasılll??

mesela ben varım..bu sabah tartıldım ve 68 kiloyum..yuh bana..ve hiç iradem yok..ve çevremde de amaann boşver kilon iyi diyen bi sürü kişi var..kendime dur demezsem içten içe korkuyorum eski kiloma dönerim diye

mesela ben varım..bu sabah tartıldım ve 68 kiloyum..yuh bana..ve hiç iradem yok..ve çevremde de amaann boşver kilon iyi diyen bi sürü kişi var..kendime dur demezsem içten içe korkuyorum eski kiloma dönerim diye

2 grup var gıcık oldugum
1,si amaaaaaannn kılon ıyı zayıflayıpta napcan hem zayıflayamazsın boşver diyenler....
2,si ise bu ne hal g.. göbek salmışın kendını toparlan kızım,kocan boşar senı aayyyyy daha gencsın ayol bıdı bıdı vıdı vıdı.. diyenler..

tabi bide bana özel olan 3.bi kişi varkı bu 2 grubada bedel,esraaaaaaaaaaa zayıfla çocuk yapamıycazz senın yüzündennnnn:)

Günaydin kizlar, sabah yogundum simdi biraz kendime geldim :26:

Esraa saka gibi ayni benim duygularimi ifade etmissin :26:
tamam ben uzun bi yol yapmadim ama yillardirda bi dikkat bi zayiflama icindeyim.
50leri görmeyi cok istiyorum.
ama bunun adina bisey yapmiyorum...

tamam kilo almiyorum bu ara ama vermiyorumda cok gicik ya.
eski motivasyonum kalmadi.
gelip menü paylasasim yok.
ha ama sporuma gidiyorum, öglen gidicem yine.
onuda yapmasam kilo alirim sanirim :26:

düzgün beslenmeyi saglikli beslenmeyi hayat tarzi haline getirmemiz gerekiyor. Sürekli rejim modunda olmakta sikar insani. Aman yemeyim aman kilo alirim dedikce daha da yiyesimiz geliyor
herseyden azar azar tadip cekilmeyi hayatimiz boyunca yapmamiz gerek cunku cabuk kilo alan bi yapimiz var hemen geri geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…