Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar sabah yazamadım bi türlü neslicimm edacımm hoşgeldiniz tatil güzelleri sizi :KK54: Neslicim foton süper fıstık gibisin maşallah buarada izmire gelmişin bi el edeydin ya çıkardım kapının önüne :KK1: nereleri gezdiniz:KK34: edacım sen nasılsın nasıldı tatilleriniz?

Gülnihal ablacım hayırdır sizinde mi tatil başlıyor :KK34: didim her daim sıcaktır belkim akşamları serin olur bi hırka ceket alın yanınıza:KK54:

Şu gittiğiniz yerlerden banada dua edin kızlarr mutlucukta yavuklusuylan musmutlu bi tatil yapsın die yoksa ben bu koltukta fosil olacam :KK1:

Şu nişanı düğünü hayırlısıylan bi atlatsak :KK31:

teşekkür ederim mutlum:KK17::KK17:
valla canım ben izmire ilk kez geldim,otogardan direk basmane ye gittik tren garına bavulumuzu bıraktıktan sonra şehri keşfe çıktık eşimle:KK23:,konak,pasaport ve vapurla karşıyakaya geçtik,bide fuar alanının oraları gezdik o kadar,inş.bidaha gitmek istiyoruz,belkim senlede görüşürükk:KK16::KK16:

selammm kızlarrrr
nasıl geçiyor gününüz??

neslıcımmm nasıl adapte olabıldınmı işe bakım:)
çidemım nerdesınnn:)

sorma esram yaa işlerimi anca bitirebildim,miskinliğe alışmışım,özellikle sabah kalkmak zor geliyo:KK53::KK53:
sen nasılsın yoğunmu işlerin:KK34::KK34:
:))) aynen bizim otelde sırf yabancıydı hatta bizide yabancı sandılar :))) bizde yaş ortalaması o kadar yüksek değildi ama kilo ortalamasında gayet düşüktüm bikini götürmüştüm ama öylesineydi hani kurumazsa filan içten giyerim falan diye eşim dedi herkes ne halde giysene sende filan 1 gün giydim :))) tabi sudan çıkmadım o gün :)))) otel kendini aşmıştı zaten bikini yi giymeyenler bile vardı havuzda resim çekmeye korktuk daha doğrusu çektikte face de paylaşmaya her yer çıplak hatun :)))) öyle olmasına rağmen çok rahattı hatunlar eğlenceliydi kimse sulu değildi yani rahatsızlıkta çekmedik böyle olmasına rağmen :26:

herşey dahil sistemde abartmadım hatta abartamadım diyelim otelin çoğunun yabancı bu yabancıların da ingiliz ve iskoç olması münasebetiyle hazırlanmış yemekler çok hafif çoğu sebze ayrıca sebzeler yemek değil genelde haşlanmış tuzsuz filandı üstüne limon sıkıp yiyorlardı... tatlılar bile hafifti. dilim greyfurtlar revaştaydı ne hikmetse... yeme düzenimi de onlara benzettim 2 günde...

yanlız hala anlamış değilim adamların kahvaltıda bildiğin zyt. salçalı kurufasülye yemesini :KK52:

animasyon konusunda oteli bırakta yabancılar çok iyiydi :)))))))))) animasyondaki çocuk bile bazen yemek yiyip gelene kadar bunlar bizi kaldırıp oyuna başlatmış oluyorlar diye şaşırıyordu :)))))))

ohh ne güzel tadını çıkartmışsınız:KK34::KK34:

greyfurt bizdede revaçtaydı yaa:KK1::KK1:her öğünde vardı,yabancılar yemediklerini peçeteye sarıyodu hatta:KK1::KK1:
ne diyosun neslim :KK5: üzüldüm valla simdi ya :KK50: iyi motivasyon oluyodu spora giden birini görmek.. neyse kisin tekrar baslarsin insallah :KK31:

eylül gibi kesin tekrar başlamam lazım canım,kardeşimin eşide ben yokken gitmiş ama abla kimse gelmiyo artık bende bıraktım dedi,belki yüzme kursuna gidicez tam belli değil,inş.o olursa süper olur:KK34::KK34:

selam kızlarr :) ben hemen oylamamı sunayım ;

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR -- Agir bi suç koskoca takima

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
EVET

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
HAYIR

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
HAYIR

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR
bu kurallar biraz katı geldi bana açıkçası kuralsızda kendimizi çok salıveriyorduk.. nasıl olcek bakalım :) dünkü menümüde yaziyim ;
sabah;
2 dilim çavdar ekm
5 zeytin 1 dilim peynir
domates salatalık ve maydonos

ara; 1 dilim labneli çvdr ekm.

öğle;
1 kase çorba
yeşil salata

ara;
yoğurt
ara;
çay ve fındık

akşam;
2 minik dilim pizza

45 dk spor
2 lt su

:))) aynen bizim otelde sırf yabancıydı hatta bizide yabancı sandılar :))) bizde yaş ortalaması o kadar yüksek değildi ama kilo ortalamasında gayet düşüktüm bikini götürmüştüm ama öylesineydi hani kurumazsa filan içten giyerim falan diye eşim dedi herkes ne halde giysene sende filan 1 gün giydim :))) tabi sudan çıkmadım o gün :)))) otel kendini aşmıştı zaten bikini yi giymeyenler bile vardı havuzda resim çekmeye korktuk daha doğrusu çektikte face de paylaşmaya her yer çıplak hatun :)))) öyle olmasına rağmen çok rahattı hatunlar eğlenceliydi kimse sulu değildi yani rahatsızlıkta çekmedik böyle olmasına rağmen :26:

herşey dahil sistemde abartmadım hatta abartamadım diyelim otelin çoğunun yabancı bu yabancıların da ingiliz ve iskoç olması münasebetiyle hazırlanmış yemekler çok hafif çoğu sebze ayrıca sebzeler yemek değil genelde haşlanmış tuzsuz filandı üstüne limon sıkıp yiyorlardı... tatlılar bile hafifti. dilim greyfurtlar revaştaydı ne hikmetse... yeme düzenimi de onlara benzettim 2 günde...

yanlız hala anlamış değilim adamların kahvaltıda bildiğin zyt. salçalı kurufasülye yemesini :KK52:

animasyon konusunda oteli bırakta yabancılar çok iyiydi :)))))))))) animasyondaki çocuk bile bazen yemek yiyip gelene kadar bunlar bizi kaldırıp oyuna başlatmış oluyorlar diye şaşırıyordu :)))))))

edacım hosgeldın yaa kusura bakma yazamadım bitürlü..
güzel geçmiş tatil ohh ne güzel,darısı başıma:)
ben böyle bı hersey dahıl konseptı gorsem oturur aglarım heralde heç bana göre degıl:)ne o öyle sebze mebze:)
şu yabancıların baldır bacak ortalarda dolanmasına hakkaten uyuz oluyorum
bewn kocamla havuzdayım yanımdan bi üstsüz yüzerek geçiyo,ayıp yahuu desende anlamaz çok gıcık bı durum..

ne diyosun neslim :KK5: üzüldüm valla simdi ya :KK50: iyi motivasyon oluyodu spora giden birini görmek.. neyse kisin tekrar baslarsin insallah :KK31:

:KK9::KK9::KK9::KK9: fosil mutlucum dualarim senin söyle 6 aylik bi tatil yaparsiniz insallah müstakbel kocacinla :KK16:

hayirlisiyla geçer insallah bunlarda canim :KK76:

selam esracimmm burdayim bacim asil sen nerelerdesin :KK33:

günüm güzel geciyor eh iste ama aklim da hep oralarda ortalik nasil ? sen nerde calisiyodun ist.un?

ben güneşli tarafındayım canım olaysız buralar,taksıme falanda uzak baya:)
saglamım yanı:)
ayyy bugün bitürlü şöyle gelıp bı sohbet edemedım
yazıcam yazamadım,yazıcam bırı geldı bılmem ne oldu kaldı hep..
bız spor saymıyacakmıyız artıkın yahuu benım dunku 60 dk ne oalcak yazıkkkkkkkkkk

teşekkür ederim mutlum:KK17::KK17:
valla canım ben izmire ilk kez geldim,otogardan direk basmane ye gittik tren garına bavulumuzu bıraktıktan sonra şehri keşfe çıktık eşimle:KK23:,konak,pasaport ve vapurla karşıyakaya geçtik,bide fuar alanının oraları gezdik o kadar,inş.bidaha gitmek istiyoruz,belkim senlede görüşürükk:KK16::KK16:

sorma esram yaa işlerimi anca bitirebildim,miskinliğe alışmışım,özellikle sabah kalkmak zor geliyo:KK53::KK53:
sen nasılsın yoğunmu işlerin:KK34::KK34:

ohh ne güzel tadını çıkartmışsınız:KK34::KK34:

greyfurt bizdede revaçtaydı yaa:KK1::KK1:her öğünde vardı,yabancılar yemediklerini peçeteye sarıyodu hatta:KK1::KK1:

eylül gibi kesin tekrar başlamam lazım canım,kardeşimin eşide ben yokken gitmiş ama abla kimse gelmiyo artık bende bıraktım dedi,belki yüzme kursuna gidicez tam belli değil,inş.o olursa süper olur:KK34::KK34:

toparlarsın 2 güne erken uyanmaktan nefret edıyorum:)
ama tatılde bıle 7de uyanıyorum:)

kötü olmuş salonun kapanışı yaa gerçi önümüz yaz dışarıdada yürünür hem salona baglı kalmazsın mıs gıbı havada cigerini aça aça yürürsün bacımm
sizin otelde varmıydı bu yarı cılbık hatunlardan??:KK1:

kötü olmuş salonun kapanışı yaa gerçi önümüz yaz dışarıdada yürünür hem salona baglı kalmazsın mıs gıbı havada cigerini aça aça yürürsün bacımm

yaa bende tatilde uyuyamadım ama evimde yatağımdan ayrılamıyorum iyimi:KK1:

valla esram bizde üstsüz güneşlenen 2 teyze vardı okadar:KK1:onun dışında çıtır 1-2 tane vardı yanlarında sevgillileriylen,yani tehlike oluşturacak bi durum yoktu,bide biz tam sezonda gitmeiğimiz için rahattık:KK34::KK34:

edacım hosgeldın yaa kusura bakma yazamadım bitürlü..
güzel geçmiş tatil ohh ne güzel,darısı başıma:)
ben böyle bı hersey dahıl konseptı gorsem oturur aglarım heralde heç bana göre degıl:)ne o öyle sebze mebze:)
şu yabancıların baldır bacak ortalarda dolanmasına hakkaten uyuz oluyorum
bewn kocamla havuzdayım yanımdan bi üstsüz yüzerek geçiyo,ayıp yahuu desende anlamaz çok gıcık bı durum..

ben güneşli tarafındayım canım olaysız buralar,taksıme falanda uzak baya:)
saglamım yanı:)
ayyy bugün bitürlü şöyle gelıp bı sohbet edemedım
yazıcam yazamadım,yazıcam bırı geldı bılmem ne oldu kaldı hep..
bız spor saymıyacakmıyız artıkın yahuu benım dunku 60 dk ne oalcak yazıkkkkkkkkkk

aaa bizimkiler havuza tam bikiniyle giriyordu... sadece güneşlenirkene açıktı herşey... Allahtan ingilizlerde iskoçlarda güneş delisi havuza sadece su topu filan oynarken giriyorlardı oyun oynarken ayaktalardı onun dışında kızarmış tavuk misali döne döne kızarıyorlardı :KK1:

yaa bende tatilde uyuyamadım ama evimde yatağımdan ayrılamıyorum iyimi:KK1:

valla esram bizde üstsüz güneşlenen 2 teyze vardı okadar:KK1:onun dışında çıtır 1-2 tane vardı yanlarında sevgillileriylen,yani tehlike oluşturacak bi durum yoktu,bide biz tam sezonda gitmeiğimiz için rahattık:KK34::KK34:

vay vay teyzelere bak sen:)
dogru gerçi sezon itibariyle henuz aşırı dolmamıştır insanlar
benım dönemdede umarım oyle olur dıcem ama bu ayın sonunda yaz sezonu ve otel doluluk oranı yuksek dolayısıyla muhtemelen baya kalabalık olacak:KK43:
neyse artık yapcak bişi yok
ama otel yorumları cok kotu yaa bıleydım yapmazdım rezervasyon

neyse bacılar cıktım bennn öpüyorum sızlerı

Günaydınlarr :KK3::KK3:

Cümleten kandiliniz mubarek olsun, Rabbim dualarımızı kabul etsin hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin. Amin :)

çok teşekkür ederim güzelim geldi geçti tatil çok güzeldi... tamam hayatım hemen sana da dua ediyorum inşallah gönlünün istediğiyle gönlünce bir tatil yapıverirsinde söylediğinde şöyle hep birlikte musmutlu oluruz...

ayy inşallah canımm ya ağzından bal damlıyoo :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9: fosil mutlucum dualarim senin söyle 6 aylik bi tatil yaparsiniz insallah müstakbel kocacinla :KK16:

hayirlisiyla geçer insallah bunlarda canim :KK76:

Aman kuzumm 6 ay çok naptın bu memnekette o kadar tatil demek iş yok demek Allah korusun:KK31: işimiz olsun tek çalışalım tatil olduktan sonra ben 1 haftaya razıyım öperim başıma koyarım:KK34:

Son düzenleme:
hayırlı kandıller arkadaşlarrr
günaydın herkese

çiğdemcim yaaa,coment de la vu ne demektı bu cumle kalmış aklımda kalıp olarak
bide vu vuz apole diye bişi vardı onuda bellegıme kaydetmısım ama anlamlarını net hatırlamıyorum
basit kalıp cümleleri nasılsın ıyımısın vs. gibi bişilerdi sankım ama
subeyı fransızlar bastı,:)

hayırlı kandıller arkadaşlarrr
günaydın herkese

çiğdemcim yaaa,coment de la vu ne demektı bu cumle kalmış aklımda kalıp olarak
bide vu vuz apole diye bişi vardı onuda bellegıme kaydetmısım ama anlamlarını net hatırlamıyorum
basit kalıp cümleleri nasılsın ıyımısın vs. gibi bişilerdi sankım ama
subeyı fransızlar bastı,:)

coment alez vu dersen => nasilsiniz demis oluyosun :)
coment vu vuz aple dersende => adiniz ne demis oluyorsun :)

napiomus bizim gavurlar orda :KK9: cok kiskaniyorum ya elin gavuru bile benim memleketimde geziyo ben burdayim :KK9:

günaydın hatunlar:KK14::KK14:

hepinizin kandili mübarek olsun,Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin inş.(amin)

bu sabah yine zor kalktım,eşimede diyorum acaba ben depresyonamı giriyorum diye,canım hiç bişey yapmak istemiyor,evde yığınla iş var ama ben elimi sürmüyom,hiç kalkmasam yatacam akşama kadar,tatil rehaveti kalkmadı gitti üstümden:KK50::KK50:

kocişimde haftaya 2 günlük bi yere gideriz düzelirsin diyo:KK53::KK53:bakalım belki bi sinop yaparız:KK34:

bu sabah yine zor kalktım,eşimede diyorum acaba ben depresyonamı giriyorum diye,canım hiç bişey yapmak istemiyor,evde yığınla iş var ama ben elimi sürmüyom,hiç kalkmasam yatacam akşama kadar,tatil rehaveti kalkmadı gitti üstümden:KK50::KK50:

kocişimde haftaya 2 günlük bi yere gideriz düzelirsin diyo:KK53::KK53:bakalım belki bi sinop yaparız:KK34:

of o zor gecio be canim bende cok fena olurum geri gelince :KK1:
belki iki gunluk kacamak seni ayaga kaldirir :KK34: iyi fikirmis gelip tekrar gitmek :KK52:

of o zor gecio be canim bende cok fena olurum geri gelince :KK1:
belki iki gunluk kacamak seni ayaga kaldirir :KK34: iyi fikirmis gelip tekrar gitmek :KK52:

bu yazı hep gezerek değerlediricez inş.çiğdemcim,yani öyle bi planımız var,evde bi tane türkiye haritası var,gezdiğimiz yerleri boyuyoruz:KK1:

izinli olduğum haftasonları yakın yerleri aradan çıkaralım dedik,ramazan bayramında amasra,kurbandada çanakkale,yada balıkesire gitmeyi düşünüyoruz,bakalım şimdilik plan bunlar,inş.gerçekleşir,:KK34:

günaydın kızlar... kandiliniz mübarek olsun tüm dualarınız hayırlı ise hakkınıza kabul olsun...

bende bugün 8 de alacaklardı 7.45 te kalktım dün bile bu kadar zorlanmamıştım :KK43:

sonunda yanıklarım geçti sanırım ondan yatağa doyamadım 4-5 gündür dümdüz uyumaktan :)))))

bizimkide hafta sonu plaja gidelimde tekrar yan daha kolay uyanırsın diyo :KK52:

burda reklamını görüp diyetkolik diye bir siteye üye oldum kalorisepetinin değişik bir versiyonu birde o sıkıştırsın bakalım beni :)

merhaba arkadaşlar ,

hepinizin kandili mübarek olsun , Allah ( c.c ) dualarımızı kabul etsin inşallah ..

bugün tartıldım , moralim çok bozuldu , kilo almışım , cuma günü ne olacak halim bakalım ..bende kbızlık problemi var ve bu aralar hiç iyi değilim , ne yapacağımı şaşırdım ..günde yarım kilo kayısı yesem ancak normale dönüyor , onunda kalorisi var ve tatlı neticede , bu sorun kilo almamın başlıca sebebi heralde ...

bu yazı hep gezerek değerlediricez inş.çiğdemcim,yani öyle bi planımız var,evde bi tane türkiye haritası var,gezdiğimiz yerleri boyuyoruz:KK1:

izinli olduğum haftasonları yakın yerleri aradan çıkaralım dedik,ramazan bayramında amasra,kurbandada çanakkale,yada balıkesire gitmeyi düşünüyoruz,bakalım şimdilik plan bunlar,inş.gerçekleşir,:KK34:

tatil yapmak insanın ruhunu dinlendiriyor , geçici olarak iş stresinden kurtuluyorsunuz ..senin adına çok sevindim , kendimize zaman ayırmalıyız , ben de eşime söyleyeyim bu hafta sonu biz de çevre illere takılalım ..biraz moralim yerine gelsin ...

merhaba arkadaşlar ,

hepinizin kandili mübarek olsun , Allah ( c.c ) dualarımızı kabul etsin inşallah ..

bugün tartıldım , moralim çok bozuldu , kilo almışım , cuma günü ne olacak halim bakalım ..bende kbızlık problemi var ve bu aralar hiç iyi değilim , ne yapacağımı şaşırdım ..günde yarım kilo kayısı yesem ancak normale dönüyor , onunda kalorisi var ve tatlı neticede , bu sorun kilo almamın başlıca sebebi heralde ...

güzelim 1-2 gün sabah aç karnına zeytinyağı dene bende bir ara çok çektim ondan kola tarzı içecekleri ağzına vurma yeşil çay ve sabah aç zeytin yağı 1 yemek kaşığı bile içsen yarar...

Özellikle bağırsak problemleri çektiğin zamanlarda kurutulmuş besinlerdeki posa içeriğinin daha yüksek olduğunu bilmek diyetini daha doğru ayarlamana yardımcı olacaktır.
Lif oranı yüksek besinlere örnek olarak maydanoz, nohut ve kayısı verilebilir.
100 gr maydanozda; 10.3 gr lif
100gr nohutta; 5 gr lif
100gr kuru kayısıda; 3 gr lif

X