Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

valla sizi bilmem ama oruca kadar vermem lazim benim. haftalar cok cabuk geciyor azcik disimi sIkIcam artik
oructada veririm ben gerçi ama bilmem yagmi gider :26:
oruçtan bi hafta sonra tatile gidicez ozamana kadar istedigim kiloya ulasmis olmam gerekiyor :26:

haklisin neslim ya güzel olan seyler cok cabuk bitiyor. tadi damagimizda kaliyor canim
sizin yine izniniz varmis ozamana kadar bi 3/4 kilo daha atta rahat git tatiline

spor listesi yapmakta sıktı beni canim o da bi ise yaramiyor kimse gaza gelmiyor baska bisey düsünelim olur mu

herkesin dedigi gibi diskalifiye etmek cok agir cezalar ama uzaklastirmak iyi fikir bence :26:

teşekkür ederim deryacım60 lı kilolar hayal gibi ama inş.bu sefer gerçeklerşir

kesinlikle söylediğine katılıyorum beyine biraz olumlu şeyler yüklemek lazımsende eminim düğüne kadar istediğin kiloya ineceksin canım

çiğdemcim bu hafta cumayı bi görelim,kimler listede kimler izinli ona göre bi proğram yapalım,listenin tek kişide olması bi süre sonra sıkar zatenolmazsa herkesi eşleştirip birbirimizi takip edebiliriz

hepinize günaydın kızçelergüzel bi gün olsun hepimiz için

haydi bakalım oy kullanmayanlar bi an önce oy kullanın bende takım listesini yapayım

günaydın kızlar bitti tatil geldim ben :) geçmişi okumadan bir günaydın diyeyim dedim geçmişi okuyup geliyorum hatunlar...

evet aynen bende tampona yöneldim hemen sanırım alındı oraya vardığım gün bitti adetim :26:

oyy güzelim bazen böyle denk geliyor... üzülme sakın ben yıldönümümüz diye akşam 3 saat ona değişik bir hediye aradım otobüse binmeden ayaklarıma kara sular indi sonunda beyaz minik bir araba buldum biriktirir bizimki öyle marka minik orjinal şeyleri neyse verdim beklediği öyle birşey mi değildi anlamadım tahmin ettiğim kadar sevinmedi tatili o ayarladığı için hediye beklemiyordum ama biraz bozuldum açıkcası sonra akşam yemeğinde romantik filandı şaraplar filan odaya çıktığımda sanırım şaraptan mı nedir kıvrılıp uyumuşum :) oda bunu beklemiyordu bazen ufak birşeylere içerliyorsun elinde olmadan farklı davranıyorsun alınma güzelim denk gelmedi de geç..

kızlar size birşey soracam saçlarım çok kuru ve cansız sizin yaptığınız veya bildiğiniz bir bakım kürü varmı

güzelim benimki normalde yağlıdır ama röfleler sağolsun kuruttu... ben birsürü şampuan denemiş biri olarak elidoru öneririm. elidorun şampuanı kremide güzel ama elseve in kremi daha güzel... ayrıca bakım için ben saçlarıma yağ sürünce sanki derisine işlemiyor sadece saçlarım hafifliyor bende genelde bone takıyorum saçlarımın terleyip yağıda dibine işlesin diye 1-2 saat bekletiyorum... bundan 2 ay önce saçlarım çok cansızdı bende eczaneden ampul aldım bepanthene bemiks birde e vitamini adını unuttum yağ gibi :) bunları badem yağında karıştırıp saçıma sürdüm yine boneyle beklettim en az 1 saat ben 2 saati buldum. haftada 1 gün yaptım hani canlıdır şöyledir böyledir çok şey söylenir de benim saçımın önü bir türlü şekle girmezdi sönük kalırdı o bakımdan sonra ön tarafı kendiliğinden dik kendiliğinden ayrılıyor kabartmıyorum sabah ayrılıdığı şekliyle 2 yanını kulak arkasına alıyorum bitiyor... bir ara mezoterapi yaptırdıydım eczacı buda bir çeşit mezoterapi sadece iğne kullanmayıp masajla yediriyorsun dedi bende amatör zekamı kullanıp iğneyle minik minik deldim kafamı sonra karışımı masajla yedirdim :))

Selamlar kızlar günaydınlar öncelikle anket ile başlıyım güne

Günaydin kizlar hepinizede

Bi tatilci daha gelmis hosgeldin edacim, iyi gecmistir umarim tatilin

Neslim haklisin valla bu hafta tutamicam listeyi ozaman, cumadan sonra bakariz duruma göre :26:

Dünkü menüm:

Sabah: 1 yumurta + yarim dilim kek
Ara: 2 elma
Öglen: 16 japon maki + 1 minik salata
Ara: yarim dilim kek
Aksam: 2 dilim karpuz + 1 avuc badem

Spor: 45 dk eliptik bisiklet.

--------

Mutluuuu niye skype'da yoksun :26:

Tünaydın kızlar.....................
hoş geldin edaa..
yeni kuralları görünce takıma giresim geldi.bu kurallar mutlaka kilo verdirir.zorlayıcı yanı çok.ve maalesef hepimizin buna ihtiyacı var..kendi adıma bu cumartesi özgürün sınavı var.oğlanla ben habire atıştırıyoruz.sıkıntı bastı:18:
Neslihan didim haziranın 15 inden sonra hala soğuk olur diyorlar.kardeşimin 2 ufak çocuğu var.onlar da bizimle gelecekler.üşürler mi sence

günaydın kızlar bitti tatil geldim ben :) geçmişi okumadan bir günaydın diyeyim dedim geçmişi okuyup geliyorum hatunlar...

hoşgeldin edacım bu arada evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun,sağlıkla,mutlulukla nice güzel yıllara inş
Selamlar kızlar günaydınlar öncelikle anket ile başlıyım güne

mutlucuk nerelerdesin bakim sen

çiğdemim eliptiğe devam ediyosun ne güzel,ben maalesef salonu bırakmak zorunda kalıcam,çünkü kapanıyomuşkimseler gelmiyomuş artık,ee tabi yaz geldi kimsenin spor yapası yok,bende bakalım akşam yürüyüşlerine ağırlık vericem

gülnihal ablam biliyosun biz mayıs sonunda gittik ve bana göre gayet sıcaktı didim(herkes sere serpe güneşlendi),sadece bi gün hava kötüydü ondada lodos vardı ama yine soğuk değildi,kaldıki haziran ortasında hiç sanmıyorum soğuk olucağını

Selam kızlar sabah yazamadım bi türlü neslicimm edacımm hoşgeldiniz tatil güzelleri sizi Neslicim foton süper fıstık gibisin maşallah buarada izmire gelmişin bi el edeydin ya çıkardım kapının önüne nereleri gezdiniz edacım sen nasılsın nasıldı tatilleriniz?

Gülnihal ablacım hayırdır sizinde mi tatil başlıyor didim her daim sıcaktır belkim akşamları serin olur bi hırka ceket alın yanınıza

Şu gittiğiniz yerlerden banada dua edin kızlarr mutlucukta yavuklusuylan musmutlu bi tatil yapsın die yoksa ben bu koltukta fosil olacam

Şu nişanı düğünü hayırlısıylan bi atlatsak

Dün yediklerimide yazıyım aslında haftasonu çok güzel bi eksideydim ama dün bi şiştim bi şiştim anlatamamm bugünde şişim gerçi
Çok su içemedim buaralar ondan heralde

sabah
1 tane muz
öğlen
1 tane zeytinyağlı dolma
3-4kaşık yogurtlu semiz
akşam
6 tane minik ızgara köfte
salata

ara öğün yapamadım onun yerine her arada bitki çayı içtim yanlız ne kadar su içtim hiç hatırlamıorum hatırlayamıcak kadar az

gına geldi artık denetlemelerden üff kaç saattir bize kalite belgesini veren firmayla denetimden neden sorun yaşadık onu konuşuyoruz...

sonunda bizimkiler danışmanlık şirketi tutmaya karar verdiler... nasılsa bana zam yok 3 günde de firmayı baştan yaratamam tutsunlarda bende biraz rahat edeyim :))

selammm kızlarrrr
nasıl geçiyor gününüz??

neslıcımmm nasıl adapte olabıldınmı işe bakım:)
çidemım nerdesınnn:)

çok teşekkür ederim güzelim geldi geçti tatil çok güzeldi... tamam hayatım hemen sana da dua ediyorum inşallah gönlünün istediğiyle gönlünce bir tatil yapıverirsinde söylediğinde şöyle hep birlikte musmutlu oluruz...

:))) aynen bizim otelde sırf yabancıydı hatta bizide yabancı sandılar :))) bizde yaş ortalaması o kadar yüksek değildi ama kilo ortalamasında gayet düşüktüm bikini götürmüştüm ama öylesineydi hani kurumazsa filan içten giyerim falan diye eşim dedi herkes ne halde giysene sende filan 1 gün giydim :))) tabi sudan çıkmadım o gün :)))) otel kendini aşmıştı zaten bikini yi giymeyenler bile vardı havuzda resim çekmeye korktuk daha doğrusu çektikte face de paylaşmaya her yer çıplak hatun :)))) öyle olmasına rağmen çok rahattı hatunlar eğlenceliydi kimse sulu değildi yani rahatsızlıkta çekmedik böyle olmasına rağmen :26:

herşey dahil sistemde abartmadım hatta abartamadım diyelim otelin çoğunun yabancı bu yabancıların da ingiliz ve iskoç olması münasebetiyle hazırlanmış yemekler çok hafif çoğu sebze ayrıca sebzeler yemek değil genelde haşlanmış tuzsuz filandı üstüne limon sıkıp yiyorlardı... tatlılar bile hafifti. dilim greyfurtlar revaştaydı ne hikmetse... yeme düzenimi de onlara benzettim 2 günde...

yanlız hala anlamış değilim adamların kahvaltıda bildiğin zyt. salçalı kurufasülye yemesini

animasyon konusunda oteli bırakta yabancılar çok iyiydi :)))))))))) animasyondaki çocuk bile bazen yemek yiyip gelene kadar bunlar bizi kaldırıp oyuna başlatmış oluyorlar diye şaşırıyordu :)))))))

benim cevaplarımda budur :)

hoşbulduk ablacım... evet baya katı kurallar gerekli oda evet ama bana çok ağır tabi ben kendimce cevapladım :))

eşim cmrt gecesi 3 gibi uyanıp gidip kokoreç bulup getirdi sıcak sıcak sanırım otelin sağlıklı menülerinden sıkıldı canım kocam :))) onu yiyipte uyumasak iyiydi... tatil sonrası 1 kilo artışım var tüm suç o kokoreçinnnnnnnnnnnnn...

ben ilk otobüsle didime gittim eşim sabah aldı direk bodruma geçtik ama gördüğüm kadarıyla rüzgar iyiydi... didimde yaşayan bir arkadaşım var istersen 12-13 ü gibi sorarım nasıl gelsinler diye

ne diyosun neslim üzüldüm valla simdi ya iyi motivasyon oluyodu spora giden birini görmek.. neyse kisin tekrar baslarsin insallah

fosil mutlucum dualarim senin söyle 6 aylik bi tatil yaparsiniz insallah müstakbel kocacinla

hayirlisiyla geçer insallah bunlarda canim

selammm kızlarrrr
nasıl geçiyor gününüz??

neslıcımmm nasıl adapte olabıldınmı işe bakım:)
çidemım nerdesınnn:)

selam esracimmm burdayim bacim asil sen nerelerdesin

günüm güzel geciyor eh iste ama aklim da hep oralarda ortalik nasil ? sen nerde calisiyodun ist.un?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…