Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın kızlar sanırım herkes bunalımda ve artıda .nesli senin söylediklerine katılıyorum3 gündür eşimle kavga ettim ve kendimi yemeeğe verdim toparlanmaya çalışıyorum ama hep kendimi mutfakta yemek yerken bulıyorum.ben kaç gündür utancımdan giremiyorum çünkü artdayım böyle olunca takıma girmek için bekleyenlere haksızlık yaptığımı düşünüyorum.burdan ayrılırsamda tekrar daha fazla kilo alacağımdan kotkuyorum kafam çok karışık.sende haklısın cumadan cumaya girmekle olmuyor

aynı durumdayız canım sabah başlayıp öğlen son veriyorum diyete canım sıkkındı dün yediklerimi yazsam sende ne mide varmış hepsini nasıl yedin dersin bak sadece öğlen 1 gözleme 1 kola ve 1 paket biskırem yedi ve hepsini arka arkaya akşam yediklerimi yazmıyorum bile toparlanmak lazım ama nasıl

toprlanmak lazım ama nasıl bide yarın tartı günü .motivasyon lazım hadi düşünün ne yapabiliriz nasıl motive oluruz diye takımda kaç kişi var bilm,yorumm ama herkes bunalımda hadi kızlar nasıl toparlanırız düşünelim

sağolasın nesli ablacım benim malesefki hep böyle hep muayene oluyorum tahlillerde bile çok şükür bişey çıkmıyo ama evlenincede geçmedi bi kaç gündür kök söktürüyo tabiri caizse.. Evet bu konuda haklısın ablacım mazeret bildirilmeli insanları bu şekilde bekletmek çok yanlış.. zaten çok özveride bulunuyorsun bence yarın konuşulsun oylamada yapılsın kalmak isteyen kalsın gitmek isteyen gitsin bu sebeple de bence izin kullanma.. tabiki düşüncelerine saygı duyuyorum...

gülnihal ablacım yaa nerlerdesin sen yaa hiç muhabbet edemiyoz bizde seni özledikk.. geçmiş kandilinizde mübarek olsun inşallah.. Allah yardımcınız olsun ablacım yaa.. Rabbim polislerimizin ve askerlerimizn yanında olsun şu zor günlerdede her zamanda..

aynenn canım yaaaa 2 grubada gıcık oluyorum.. sanki gelecekte kendilerinn ne olacağı garantiymiş gibi.. Kayınbiraderimde bana takılıyodu sürekli şişko falan diye beddua ettirdi kendine salak.. görücez bakalım onun alacağı kızıda.. her daim gözüm üzerlerinde olucak.. böyle şeylerde üzgünüm ki çok kinciyim ben deve kini mi var ne

kızlar bu mayo nasıl sızce
lcwda gözüme çarptı korse özellıklıymıs:)
o allahaaannn emriiiiiii

Eklentiler

• $M_20131-3Y6038Z8-G99_A[1].jpg
    24 KB · Görüntüleme: 39
:)
bende bana kılo konusu yapanların yemegıne falan ıstah artırıcı atmayı düşündüm uzunca bı zaman
böyle gıderse kocama yapıcam ama o zayfladıkca ben delı oluyrum cunku

dünkü yidiklerim ;
sabah;
2dilim çavdar ekm.
5 zeytin
3-4 iri halkalı sucuk

öğle;
2 kaşık yoğurtlu makarna

akşam;
1 minik biber dolması yoğurtlu
su: 2lt civarı
spor yok mafeles

bende bana kılo konusu yapanların yemegıne falan ıstah artırıcı atmayı düşündüm uzunca bı zaman

aynen canım ya sanki şu çok zayıf olan grup (kocamın ailesi) garantilemişler kilolarını.. ne malum gelecekte noolacağı.. ben diyet yapsam ayrı bi ima laflarında yapmasam espri konusu ben... ya 66 kiloyla evlendim bi smit bölgem vardı çok şükür boydan kurtardım.. soradan aldım şimdide verdiğimi görünce bi bööle kinayeli bakışlar falan.. yemişim senin kilonu deyip yumrukla gözüne gözüne dalasım var kayınbiraderime... ama görcezzzz alacağı kızıda görcez.. şimdiki ailesiyle tanıştırdığı kız ondan biraz uzunca ve iri görünüyo.. Allah mutlu etsinde kız kiloya elverişli.. yüce Mevlamm işte :) hiç bişey kalmaz öylece..

o allahaaannn emriiiiiii

güzel görünüyo esracım... göbüş bölgen varsa korseli olması iyi olmuş göbüş diilde basense bikinide tercih edebilirsin aslında ?

ben varım motivasyon toplamak için uğraşıyorum ama...

bende bu diyetkolik denen sitenin izinde sporlarımı şekillendireceğim evde yapacaklarımı bile resimle anlatmışlar :))

hareketlerde bizim yarım şnav ve mekikte var biz iyice saldık hareketleri ha kızlar halbuki yaz geldi ortalık sıcak kanımız kıpır kıpır olmalı noluyor yahu bize...

diyette en nefret ettiğim şey su içmek yaa bugün sitedeki diyetimde ne yazıyorsa onu yiyip içtim yakındır wc de oturacağım odaya gelip gitmek uğraştırıyor

güzel görünüyo esracım... göbüş bölgen varsa korseli olması iyi olmuş göbüş diilde basense bikinide tercih edebilirsin aslında ?

oteldeki yabancılardan esinlendim bikini giyiyorlar ama bikinin altı göbeğe doğru baya geliyor öyle kalın kemer modeli arıyorum sabahtan beri... birde tankini giyiyorlardı yine altı baya baya kapatıyordu göbeği...:26:

yok bacım bıkını gıyemıyoz,hoşş öyle bi özgüvewnım olmadı hıc ama olsa bıle bende koca sansürü var
36 beden bıle olsam vızıldar bizim yaban arısı

bizde seni seviyoruz ablacımm

özgüre Allah zihin açıklığı versin,inş.emeğinin karşılığını alır
sen yine sporunu bari yapıyosun çiğdemcim,bende oda yok,ama şu hafta bi geçsin,önümüzdeki haftaya yenilenmiş olarak başlıcam,bu hafta kızkardeşimlerde burdaydı,sanırım birazda onun etkisi var,her akşam bi yerde toplanıyoruz,haliyle yeniliyo içiliyo,bu akşamda bendeyiz
şu son söylediğine özellikle katılıyorum,ama uygulamaya gelince olmuyo bi türlü

bu arada herkesten özür dilerim artıda olduğum ve paylaşım az yaptığım için

özlemcim hepimizde oluyo işte zaman zaman,,bizde ne tesadüf ki hep birlikteoluyo ama şuda var ne zaman burda aktif olsak o hafta hepimiz güze kilolar veriyoruz,bu durum tersi olduğundada çöküşteyiz,o yüzde mümkün olduğunca kopmayalım burdan
sehercim kayınbiraderinde harbi gıcıkmış,üstelik bekarmıştabu kincilik bendede vardır ama çok şükürki ne eşimden nede ailesinden kilom konusunda en ufak olumsuz bişey duymadım
o allahaaannn emriiiiiii

ben bunu denemiştim lc de esracım,biraz toparlıyo gibi,ama siyah olduğu için vazgeçtim,lacivert,kırmızı beyaz olan mayoyu aldım

aynen bende oteldeki bikini giyenlerin gazına gelip didimden kendime bikini aldım edacım,malum benim göğüslerde büyük olduğu için toparlayıcı özelliği olanı aldım,oda lacivert beyaz puantiyeli,(bi türlü renkli almaya cesaret edemiyorum ya)alt bölümde göbeğimi baya kapattı

valla biz göbeğe falan takıyoruz ama millette nasıl bi özgüven varsa o kadar göbeğe kalçaya rağmen minicvik şeyler giyiyolar

yok bacım bıkını gıyemıyoz,hoşş öyle bi özgüvewnım olmadı hıc ama olsa bıle bende koca sansürü var
36 beden bıle olsam vızıldar bizim yaban arısı

bizimkide tam tersi,bikini almaya o ikna etti beni,hatta bi ara baktım ben güneşlenirken askılarını indiriyo,iz olmasın diyo

eve gidiyorum.evde o kadar zararlı malzeme var ki..önce bunlardan kurtulmam lazım.bu günden sonra eve ıvır zıvır almayayım inşallah.özgür yiyor diye ben mahvoldumgündüz ne yersem yiyeyim.eğer akşam 7 de yemeyi kessem kilo veriyorum.ama yapamıyorum.
neyse ben çıkıyorum.görüşürük kızlar.yarın tartı günü..durumlar kritik.Allah yardımcınız olsun.....

bizimkide tam tersi,bikini almaya o ikna etti beni,hatta bi ara baktım ben güneşlenirken askılarını indiriyo,iz olmasın diyo

benımkınde bı arıza var ozamaN,adam cins sen ıstersen 50 kılo ol dıyo oyle mını etekler elbıseler bıkınıler benı bozar unut dıyo evde giyermişim anca:)
bende izi sevmiyorum güneşlenırken ındırırım mutlaka oyuzden ınce ıplı mayo alıyorum genelde

neslımmm senınkınde kıskanclık sıfır ozaman ne güzel maşallah
erkek arkadasların varsa onlara karsı tavrı,tutumu nasıl?

bizimki hayrette kalacağım derecede medeniydi... gerçi nedeni otelde nerdeyse türk olmaması diğerlerinin hep çift dolaşması çift olmayan 1 grubun bildiğin gay olması falan etkiliydi... bunlar bir yana bana bikini giy bak herkes giyiyor dediğinde giydim üstüne dedi ki sen güneşlen ben odaya çıkıp biraz yatıcam dedi dünyanın sonumu geldi diye düşünürken aa hatta yukarda bir yer var orda güneşleniyorlar oraya çıkalım dedi neyse çıktık odanın toplasan 10 adım ilerisinde 4 hatun güneşleniyor sadece hatun hah işte buraya dedi birşey olursa ara dedi yok canımcım seslenirim gelirsin dedim. neyse o kadar medeniyet bana da fazla gelirdi zaten :)))))

normalde plajda kocam yaratıcıdır iz olmasın diye koşa koşa gider şemsiye bulur hah artık iz olmaz der olmadı üstüme havlu atmışlığı vardır :))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…