Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar bugün dergide bir yazı gördüm tabi diyet filan yazısıydı :)))

spordan yarım saat önce kafein alın diyor yağ yakımına yardım ediyormuş ayrıca spordan 10 dk sonra yağsız süt/yoğurt içerseniz kaliteli kas oluşumuna yardım ediyormuş. aralara kefir eklemek yararlıymış.

***1.TAKIM 308.ETAP***

T_N ( 76,8 / / / )
fitsema ( 76,5 / / / )
garden ( 83,6 / / / )
fefilifa ( 75,8 / / / )
tatlıkedi ( 65 / / / )
tasan ( 71,5 / 71,5 / 0 / 0,00% ) izinli
mutluluknerdesinbenibul ( 65,1 / / / )
spirochet ( 85 / / / ) 304.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 5 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI:

yarın inş.bu tablo bol eksili olur,hepinize iyi akşamlar fıstıklar,öpüyorumm kocamann

Son düzenleme:
edacımm varmışsın memleketeyarın bildirim yapabilecekmisin:26::26:

bu arada yola rağmen diyet açısından iyi geçmiş günün

tabiki hiç bir soruna yer vermemek için birde laptopu yüklendim geldim :))) evet yola rağmen iyiydim zaten insülin sorunum yüzünden benim karbonhidrattan uzak durmam lazımmış yürüyüşümü de yaptım. eve gelirkende erken indim valizle yürüdüm hızlı hızlı 30+30 yürüyüş yaptım belki akşam parka da inerim günlük 45 dk yürüyüş lazımmış birde bize kilo vermeyi artık bir yana koydum benim bu insüline zıt gitmemem lazım kahrolsun karbonhidratlar yağlar, yaşasın protein kardeşliği :)))))

sen niçin endokrin doktoru arıyosun tatlım:26:
buarada baş agrın hep var mı senin yoksa sadece acıkınca mı olur :44:

hep olmuyor güzelim aç kalınca oluyor ara öğünde her dakika denk gelmiyor yada acıkmadığımı düşünüyorum. insülin düzensizliği var güzelim bende endokrin bakıyor o soruna da tahlillerimle ne durumdayız bakıyor sonra diyetisyene şutluyor birde antepte gideyim ya doktoru bir bulabilirsem :)

evden çıkarken tartıldım 84.3 tüm buraya geldim tartıldım 84.2 yim tartı değişikliği olacak diye denediydim. ama sanırım sorun olmaz bugün yürüdüm hareket ettim çokta yemedim 100 g vermiş olabilirim sanırım evdeki tartıyla aynı şimdi kahvemi içeceğim yarım saat sonra mekik ödevlerimi yapacağım inşallah sabaha kadar o 200 g dan da kurtulurum da 84 ü görürüm.

2 gündür giremiyorum özür dilerim; derslerim çok yoğun

dünkü menüm
sabah
1 bardak sütle k flakes

ara 1 elma 3 erik

öğlen
1 kase yoğrt

ara
1 avuç fındık

akşam
1 tane az yağla but
1 dilim patates

ara
1 avuç leblebi

böyle diyet listesimi olur ya bi de niye kilo veremyr diyorum fındık çerez gırla gidiyor

bugünkü menüm

sabah miğdem bulanıyrdu

7.30
1 elma

14.30
1 dilim kıymalı pide
yarım dilim patatesli pide
1 bardak ayran

18.00
7 zeytin 1 dilim ekmek

akşam bitki çayı ve 1 tane elma yemeyi düşünyrm

geçmişe bakamadım çok perşembe günleri protein günümü yapıyoruz...ekmek yiyemyruz dimi; peki bitki çayı varmı onda:44:

Arkadaşlar merhaba ben Tuba. 25 yaşındayım,1,64 boyundayım sonracıma şişkoyum kasımda düğünüm var ve benim acilen zayıflamam lazım:18:.Daha önce iki grupta daha yer almıştım ilkinden grup arkadaşlarım çok azimli oldukları için grup kapatıldı ikinciisnde ise başka bir gruba geçmediğim için ceza almışım 6 ay mı ne gruplara dahıl olamıyorsunuz galıba sebebsiz çıkarsanız ,benim haberim yoktu Şimdi ise beni azimlendirecek arkadaşlara ihtiyacım var.ben çok azimliyimdir aslında ama beynimde bitmeden yapamıyorum bu da çok zamanımı alıyor.Şuan da azimle beynimde bitirdim bugün diyette 8 günüm 02.05.2013 tartıldığımda 94 kilo idim az önce tartıldım 89 kiloyum,sanırım vücudum da fazla ödem vardı bende şaşırdım ama ciddi anlamda da diyet yapıyorum.yani 89 kilo başlıyorum yarışmaya. Hepimize bol şans,umarım arzu ettiğimiz kilolara ineriz.Bu arada sayın yonetıcım uymam gereken kurallar varsa lütfen hatırlatın bana.

BUGÜNKÜ MENÜMÜ PAYLAŞIM SİZLERLE ;

kahvaltı : yok

ÖĞLE : 1 kase yoğurtlu semiz otu, 1 yk pazı kavurma,1 adet grisini

ARA : 1 avuc beyaz leblebi

AKŞAM : 1 tabak yağsız yumurtalı menemen

belki ilerleyen saatlerde meyva da yerim.

Bu arada bana hızlı kilo verebilceğim diyet listeniz varsa,önerebilirseniz sevinirim arkadaşlar.

selam neslihan ben 23 yaşındayım ismim seher evliyim ve öğrenciyim hala :) ilk kez katılıyorum sürekli giriyorum K.K ne.. evett şartların hepsine varım :)

Bugün sabah 9:15 de uyandım 2 bardak su içtim

1 dilim beyaz peynir
3 zeytin
domates ve salatalık
2 dilim çavdar ekmeki

ara : 1 bardak cay
1 grissini

öğlen 14:00 de 1 kase tarhana çorba
1 kase yoğurt

ara 1 fincan sade Türk kahvesi

akşam 1 tabak zeytinyağlı yeşil fasulye
yeşil salata limonlu

bugün için 8 bardak su içebildim yarın daha iyi bi performans ile buradayım inşallah :)

çok güzel bir menü

öncelikle hoşgeldin güzelim... kasımda düğün varsa sen önde biz arkada koşalım derim ben :) şaka şaka ama bizim esaslı spor yapmamız lazım :) grupça diyet konusunda hergün yeniliyoruz kendimizi ne çıktı yeni ne var ne daha yararlı hepimizin maşallahı varda sporda çoğumuz sınıfta kalıyoruz. bende bugün azmettim spora inşallah veririz cümbür cemaat :))) ilk diyet yaptığında da çabuk gidiyor ondan da olabilir güzelim sakın pes etme hepimiz burdayız. hele sabah esramız gelsin sana ünlü elma diyetinden bahsetsin. ayh ben ne zaman anlatsa canım çekiyor yapmaya başlıyorum

takım kaptanımız T_N o söyler herşeyi ama kaptan yardımcısıydım en son izinden evvel ehh bu görevime sadık kalayım ben başlayayım. her cuma öğlene kadar kilo bildirimi yapıyorsun birde grubumuzda yeni spor bildirimlerimiz var bunu da günlük menünü yazarken ekliyorsun. ayrıca su ve yeşil çayı da yazabilirsin. daha çok katılım daha çok motivasyon diyelim. :) 2 hafta deneme süresi 2 hafta boyunca paylaşımlarınız takibinde T_N yani nesli sizi takıma alır :) yeni yeni başlayan çıtır çıp çıtır üyelerimiz hepiniz hoşgeldiniz kurallar herkes için aynı ( nesli eksiğim varsa kusura bakma :)

teşekkür ederim :) doktor tavsiyeli menüm dü 1 yıl önce saatlerine uymadım aslında saatinde yemek çok önemli :)

yani belli salatası yoğurdu herşey yerli yerinde

evet saatler en önemlisi şu an midem açım açım diye çığlık çığlığa bense mekik çektim 2 bardakta su içtim bakalım zeki midem nasıl karşılık verecek :)))

kız çorba yesene bu nasıl menü yazık valla beslenmiyorsun sen güzelim aç kalıyorsun resmen

bugün denedim bakalım yarın sabah sonuç ne olacak içtim kahvemi çıktım yarım saat sonra sokağa markete gittim yürüdüm sonra parktaki aletlere geçtim 30 dk doldurdum yürüyüşle beraber çünkü yağmur başladı :44:

sonra geldim meyve yemiyim dedim meyveli kefir içtim. birde su kalori 135 diyo yarısını içtim doğru kalori aldım zannımca :) şimdi açlıktan kıvranıyordu midem buzdolabına gideceğim yattım halıya 60 mekik 60 bacak hareketi 20 yarım şınav çekebildim yaw bu şınav neden bu kadar zor

şu an midem açlıktan kıvranıyor olmasına rağmen başım ağrımıyor acaba benim bünyem meyve yerine süt yoğurt kefir gibi şeylerle mi duruyor ayakta :44:

akşamı güzel bitirmişsin... ama kahvaltıyı atlama be güzelim

yawww böyle az az menüleri yazıyorsunuz kendimden şüphe etmeye başlıyorum yaa bir ben mi doymuyorum arkadaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…